Bitcoin Forum
May 03, 2024, 02:07:54 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: eee sonra?  (Read 63 times)
execijutiere (OP)
Legendary
*

Activity: 1400
Merit: 1250

View Profile
April 03, 2022, 03:09:33 PM

“Eee sonra?” kadın-erkek ilişkisindeki  taktikleri konu alan interaktif bir dizidir.  Başrollerinde Deniz Işın ve Sarp Bozkurt' un yer aldığı dizide, şimdiye kadar aradıkları aşkı bulamamış iki karakterimiz artık pes edip farklı taktik kitaplarından akıl almaya başlar. Kitaptan okudukları taktikler yüzünden buluşmalarını mahveden Sarp ve Deniz’in birbirlerini tanımaya çalışırken başlarından geçen komik ve duygusal anları izleyeceğiz. Hatta izlemekle kalmayıp karşımıza çıkan tercihler sayesinde hikayenin ilerleyişine biz karar verip farklı sonlar ile hikaye nasıl devam ediyor izleyip göreceğiz.

https://youtube.com/c/eeesonra

Yeni keşfettim. Youtube’da 1 erkek 1 kadın tarzı bir mini dizi diyebiliriz.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, which will follow the rules of the network no matter what miners do. Even if every miner decided to create 1000 bitcoins per block, full nodes would stick to the rules and reject those blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Gencecikmen
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1068

#SWGT CERTIK Audited

View Profile
April 04, 2022, 10:03:34 AM

10 bölümlük güzel bir mini dizi. Diziyi Blu Tv'ye sattıkları için dizinin devamı Youtube'da yok. Ama Blu Tv'de "Bizden Olur Mu" adıyla diziyi izleyebilirsiniz. Sarp Bozkurt'a "Arkadaşım Hoşgeldin" zamanından beri severim. Deniz Işın'ı ilk bu projede gördüm çok beğendim. Kendisi aynı zamanda Leyla ile Mecnun'un yeni Leylası. Vakti olanlar için mini çıtır bir dizi.

Phoenix Anka
Hero Member

Activity: 1036
Merit: 619

View Profile
April 04, 2022, 10:24:20 AM

1 kadın 1 erkek dizisini izliyordum, beğeniyordum aslında. Bunu da boş bir vakitte izlerim ancak 1 kadın 1 erkeğin yerini tutar mı bilmiyorum aslında. Bir ara bakayım izleyeyim haber verdiğiniz için teşekkür ederim. Blutv’ye satıldıktan sonra devamının çekilmesi en azından başka bir sitede devamının olması, tadını damağımızda bırakmayacak.

.
▄██████████████
███████████████
███████████████
█████████████▀░
███████████▀▄░█
██████████░███░
███████▀▀░▀▀█▀▀
█████▀░░░░░░░▀▄
█████░░░░░░░░░█
█████▄░░░░░░░▄▀
███████▄▄▄▄▄███
███████████████
▀██████████████
▄██████████████
███████████████
████████████▀██
█████████▀▀░░░▀
████████░░░░░░░
██████░░░░░░░░░
█████░░░░░░░░░░
█████░░░░░░░░░░
██████▄░░░░▄▄▄░
█████████▀▀░░░▀
████████▄▄▄▄▄▄▄
███████████████
▀██████████████
▄██████████████
███████████████
██████████▀▀▀▀▀
███████▀░▀█▄░░░
██████░░░░░█▄░▄
█████░░▄▄▄▄▄██▀
█████▀▀▀░░░░▄█▄
█████░░░▄▄█▀▀░█
██████▄█▀▀░░░░▀
███████▄▄░░░░░░
██████████▄▄▄▄▄
███████████████
▀██████████████
▄████████████████████████▄
██████████████████████████
█████████████░████████████
████████████▀▄████████████
█████▀▀░░░░░░░░░░░░▀▀█████
████▀░░░░░░░░░░░░░░░░▀████
████░░░██░██░░░░█░░░░░████
████░░░▄▄▀▄▄░░▀▀▄▀▀░░░████
████▄░░▀▀░▀▀░░░░▀░░░░▄████
█████▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄█████
▀████████████████████████▀
.
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
April 05, 2022, 06:31:38 AM

Biraz göz attım ve beğendiğimi söyleyebilirim bunun gibi ağır olmayan çerez gibi izlemelik şeyler hoşuma gidiyor ama blutv hesabım olmadığı için şu an devamına bakamam eğer onlar bir kampanya yapıp ücretsize falan açarlarsa devamını izlerim (: kafayı yormayan uzun sürmeyen şeyler izlemek bu aralar hoşuma gidiyor benzer içerikler gainde de vardı toplu taşımada bile izlenebiliyorlar Smiley

Pages: [1]
  Print  

Jump to: