Bitcoin Forum
May 03, 2024, 10:35:26 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Ocak Sorunu  (Read 124 times)
Gencecikmen (OP)
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1068

#SWGT CERTIK Audited

View Profile
April 05, 2022, 11:53:57 AM

Osmanlı Ocakları vardı, sürekli gündeme geliyordu, çeşitli skandallar ile. O bitmiş başka bir ocak başlamış. Bu "Ak Gençlik Ocağı" ismi. Olay şu lüks bir makam aracının plakasının komple kapatıldığı ve ‘AK Gençlik Ocakları Genel Başkanı’ yazılıyor, hani şu bizim vergilerimizle alınan ve benzininide bizim vergilerle ödediğimiz. Bir başka araçlarında cumhurbaşkanlığı forsu var. Neye göre kime göre hangi yetki ile nasıl oluyor. Bu ocakların hepsi komple kapatılmalı, faydaları yok zararları çok.

Kaynak: https://www.gercekgundem.com/guncel/334757/ak-genclik-ocaklari-plakasi-sosyal-medyayi-ayaga-kaldirdi

1714732526
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714732526
Reply with quote  #2

1714732526
Report to moderator
1714732526
Hero Member
*

Ignore
1714732526
Reply with quote  #2

1714732526
Report to moderator
1714732526
Hero Member
*

Ignore
1714732526
Reply with quote  #2

1714732526
Report to moderator
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, which will follow the rules of the network no matter what miners do. Even if every miner decided to create 1000 bitcoins per block, full nodes would stick to the rules and reject those blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714732526
Hero Member
*

Ignore
1714732526
Reply with quote  #2

1714732526
Report to moderator
1714732526
Hero Member
*

Ignore
1714732526
Reply with quote  #2

1714732526
Report to moderator
1714732526
Hero Member
*

Ignore
1714732526
Reply with quote  #2

1714732526
Report to moderator
Red Pie
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 335

View Profile
April 05, 2022, 02:18:02 PM

Hangi ocaktan olursa olsun ak ocak kara ocak fark etmiyor devletin tahsisli aracını kullanmaya hakkı yok bildiğim kadarıyla. devletin bu kişilere yaptırımı olmalı. insanların vergileri bu kişilerin keyfi ihtiyaçlarına hizmet edemez. biz siyasi partilerde lüks araç olmasın beklentisine girerken daha ne işe yaradığını bilmediğim ocakların bu araçları alıp üstüne bir de çakar takmaları veya plaka kapatmalarıyla karşılaşıyoruz.
ZekiBeyy
Hero Member

Activity: 1246
Merit: 881

Eloncoin.org - Mars, here we come!

View Profile
April 05, 2022, 06:43:15 PM

O kadar çok problem var ki bunlara sıra gelir mi bilmiyorum ülkenin baştan aşağı gusül alması şart. Değiştirilecek yenilenecek o kadar fazla şey var ki en azından belki diyorum emin değilim yakında bir tanesi ile değişim başlar diye ümit ediyorum yoksa bu düzen hiç değişmeyecek gibi durum onu gösteriyor çoğunluk halinden memnun zammış hayat pahalılığıymış umurlarında değil.

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
█████████████████▄███████
████████████████▄███████▀
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
.
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▄███████████████████████▄
█████████████████████████
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
.
 ElonCoin.org 
.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it
happen or be a part of it"
▬▬▬▬▬
Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2408
Merit: 1358

View Profile
April 05, 2022, 07:17:53 PM

Bu tarz şeyleri genelde kendini bir şey zanneden adamlar yapıyor. Gerçek bir akpliyle karşılaşsa muhtemelen abi abi çekecek adamlar kendilerini akpli gibi göstermeye çalışıyor. O yüzden çok da mühim bir konu olduğunu düşünmüyorum. Muhtemelen zart diye ceza keser polis sonra da çıkıp ağlar ben ak gençtim nasıl ceza kesiyorsunuz böyle şeyler olur mu falan diye.
karabiber
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 651

View Profile
April 06, 2022, 06:24:40 PM

Bir şekilde devletten gelir sağlayan ocakların hepsi kapatılmalı. İdeolojik amaçla kurulan ocaklar devletin sırtına yük bindirmekte. Bunun yerine gençlerimiz bilimsel topluluklara, faydalı organizasyonlara yönlendirilmeli. Böylece ülkenin geleceği açısından bir fayda sağlanmış olur.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1510

View Profile
April 07, 2022, 01:51:38 AM

Bunun gerçekten bu şekilde trafiğe çıkan bir araç olduğunu sanmıyorum. Öyle olsa trafik polisleri kısa zamanda aracı çevirip cezasını keser. Eğer gerçekse de parti ismini kötüye kullanıp çevrede kötü imaj yarattığı için önce akp içinden itiraz gelmeli. Ocaklar konusunda genel olarak siyasi rant sağlamaya çalışan bukalemun ve çakal tayfasının elinde oldukları için bu yapıların bugüne kadar işe yarar bir icraatlerini görmedim. Nerede it kopuk var kişisel menfaati için kendini böyle yerlere yamamaya çalışır.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
April 07, 2022, 07:18:06 AM

Bunun gerçekten bu şekilde trafiğe çıkan bir araç olduğunu sanmıyorum. Öyle olsa trafik polisleri kısa zamanda aracı çevirip cezasını keser. Eğer gerçekse de parti ismini kötüye kullanıp çevrede kötü imaj yarattığı için önce akp içinden itiraz gelmeli. Ocaklar konusunda genel olarak siyasi rant sağlamaya çalışan bukalemun ve çakal tayfasının elinde oldukları için bu yapıların bugüne kadar işe yarar bir icraatlerini görmedim. Nerede it kopuk var kişisel menfaati için kendini böyle yerlere yamamaya çalışır.

Bir eleştiri de benden gelsin her partide partinin genel düşüncesine aykırı düşünenlerin boyunları vurulduğu için parti içinden sert eleştiri gelmiyor bu yapılan aslında ak partiyi karalayan bir hareket ancak sorsanız kim bilir kimin neyi olduğu için kimse bir şey yapamıyor bu insanlara kendileri de istedikleri gibi yaşamaya devam ediyorlar trafik polisi için de düşünürsek durdurup tam ceza yazacaksınız hemen telefonunuz çalıyor ve arayan üstünüz yazma o araca ceza diyor siz yazıyorsunuz ve çalıştığınız ilçe değişiyor İstanbul’da en uzak ilçeye sürülüyorsunuz bu yüzden trafik polisi arkadaşlarımızı da bezdirdiler

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
April 07, 2022, 11:48:18 AM

Komik ve itici duruyor şu plakalı bir araba görsem ve benim partime ait olsa küfrederdim neden böyle geziyorsunuz diye aslında ocak kültürü çok uzun yıllardır ülkemizde var ama şu anda bir işe yaramaz insanların toplanıp birbirini yücelttiği ama aslında eğitimsiz kişilerden oluşan topluluklar ve bir işe yaradıklarını hiç ama hiç sanmıyorum Smiley

Red Pie
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 335

View Profile
April 07, 2022, 11:56:49 AM

Komik ve itici duruyor şu plakalı bir araba görsem ve benim partime ait olsa küfrederdim neden böyle geziyorsunuz diye aslında ocak kültürü çok uzun yıllardır ülkemizde var ama şu anda bir işe yaramaz insanların toplanıp birbirini yücelttiği ama aslında eğitimsiz kişilerden oluşan topluluklar ve bir işe yaradıklarını hiç ama hiç sanmıyorum Smiley

Eğitimli veya eğitimsiz o kısımlara hiç girmeden şunu söylemek istiyorum ki bu ocakların kime ne faydası olmuş bugüne kadar? eğer ocakta büyüyen arkadaş varsa neler yapıldığını söylesin bence bize. bugün siyasi olarak aktif görünmek için yapılan içi boş dört duvardan başka bir şey değil. cumhurbaşkanı aracında bile cumhurbaşkanı yazmıyor bildiğim kadarıyla sadece bir sayı var. neyin egosu bu?
Gencecikmen (OP)
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1068

#SWGT CERTIK Audited

View Profile
April 11, 2022, 05:20:09 PM

Bir başka Ocak yine bir olayla gündeme geldi. Bu sefer ki Ocak ise Milli İrade Ocağı imiş. Ve başkanı 6,5 kilo esrar ile yakalanmış. Maşallah ne diyelim, adamlar da epey bi milli irade varmış.

Elazığ’da şiddet uyguladığı için kendisini terk eden sevgilisinin evini ateşe veren ve 33 yıl hapisle cezalandırılan 15 Temmuz Milli İrade Ocakları Başkan’ın uyuşturucu taciri olduğu ortaya çıktı.

Kaynak: https://www.cumhuriyet.com.tr/turkiye/sevgilisinin-evini-atese-veren-15-temmuz-milli-irade-ocaklari-baskani-uyusturucu-taciri-cikti-1924665

Retro Harmony
Copper Member
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 269

View Profile
April 12, 2022, 10:19:32 AM

Bir başka Ocak yine bir olayla gündeme geldi. Bu sefer ki Ocak ise Milli İrade Ocağı imiş. Ve başkanı 6,5 kilo esrar ile yakalanmış. Maşallah ne diyelim, adamlar da epey bi milli irade varmış.

Elazığ’da şiddet uyguladığı için kendisini terk eden sevgilisinin evini ateşe veren ve 33 yıl hapisle cezalandırılan 15 Temmuz Milli İrade Ocakları Başkan’ın uyuşturucu taciri olduğu ortaya çıktı.

Kaynak: https://www.cumhuriyet.com.tr/turkiye/sevgilisinin-evini-atese-veren-15-temmuz-milli-irade-ocaklari-baskani-uyusturucu-taciri-cikti-1924665

Ocakların hepsi boşu boşuna üretilip içinin boş insanlarla dolduğu bir safsatadan ibaret. Buna ak kara siyah beyaz ocaklar da dahil neredeyse tüm ocaklar bir işe yaramayan kuklaların dolduğu, birbirine reis yada abi gibi sözlerle hitap ettikleri gereksiz mekanlar halinde faaliyetlerine girişiyorlar. Bir de yüzsüzce böyle hareketlerde bulunabiliyorlar. Bu örnekte de ne kadar milli düşünceli bir vatandaş olduğu ortaya çıkmış 6.5 kg esrar yakalatmış.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: