Bitcoin Forum
May 03, 2024, 04:08:31 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Goons of Balatroon  (Read 62 times)
Jossque (OP)
Hero Member

Activity: 826
Merit: 1535

View Profile
April 20, 2022, 12:57:28 PM

Immutable X üzerinde Gods of Unchained benzeri nft kart oyunu. Yakında token satışı var ve sitelerinden whiteliste katılabilirsiniz. 40 kişi kazanacak. Siteyle ve oyunla alakalı diğer linkler için ;
https://goonsofbalatroon.com/
https://y.at/%F0%9F%8E%AE%F0%9F%91%81%F0%9F%92%B0/go

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
Transactions must be included in a block to be properly completed. When you send a transaction, it is broadcast to miners. Miners can then optionally include it in their next blocks. Miners will be more inclined to include your transaction if it has a higher transaction fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Konkordato
Member
**

Activity: 854
Merit: 50

View Profile
April 21, 2022, 07:13:38 AM

Son zamanlrada çıkan toeknler hepsi oyun ve nft üzerine..Artık sıkılmaya başladım bu ilerden. Bitcoin zaten tad vermiyor. Sanki bir döngü içerisinde gidip geliyoruz.Piyasa bana çok yourucu gelmeye başladı.

✹ ✹ ✹ ✹ ✹ ✹ WEB3 ✹ ✹ ✹ ✹ ✹ ✹
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
April 21, 2022, 09:06:17 AM

suan betada olup oynanan 3-4 tane kart oyunu var bırınıde ben oynuorum sevdıgım ıcın ama gercekten yeter yani.magic the gathering oynayan kitle komple buralara kaysa yine oyun bası 1000 kısı dusmez
Pages: [1]
  Print  

Jump to: