Bitcoin Forum
May 04, 2024, 09:53:02 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: İçi boşaltılan kavramlar  (Read 264 times)
velbet
Member
**

Activity: 447
Merit: 88

View Profile
April 26, 2022, 10:52:05 AM

Hain.
Terörist

Artık herkes karşı fikirde olan kişiye hain ya da terörist demeye başladı. Hainliğin cezası idamdı. İnsanlar her önüne gelene hain dedikçe gerçek hainler iyice arsızlaşmaya başladı.
1714859582
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714859582
Reply with quote  #2

1714859582
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714859582
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714859582
Reply with quote  #2

1714859582
Report to moderator
Foursquare
Member
**

Activity: 99
Merit: 20

View Profile
April 26, 2022, 01:34:24 PM

"Benim Kalbim temiz" Bu üç kelimeden aslında destan yazılır ve birinin sana, senin arkandan söylemesi gereken cümleyi içini boşaltarak kendinize söylüyorsunuz.

Benim kalbim temiz = Benim iyi bilinmeye ihtiyacım var
Benim kalbim temiz = Ben bir narsistim
Benim kalbim temiz = Küçük kusurları yok sayıyorum
Benim kalbim temiz = Büyük kusurlarımı herkesten iyi saklarım
Benim kalbim temiz = Ben sevimsiz bir yaratığım

Kalbi temiz olan birisinin bu cümleyi kurmaya ihtiyacı yoktur.
kastoriante
Member
**

Activity: 160
Merit: 10

View Profile
April 29, 2022, 05:54:45 PM

dağ sıçanlarının siyasi uzantısıyla aşnafişnada kamasutra'ya boşluk bırakmayanların adalet diye bağırması.

iki ağaç ayağına polis otosu yakanların çevre diye bağırması.

ezan okunmadan beş dakika önce iftar yapanların dinimiz-ahlakımız elden gidiyor diye bağırması.

sonuç: şizofrenik vakaların artması.

sonuca bakarsak ortada çok tehlikeli bir durum var. acilen açık öğretimlerde psikoloji bölümleri açılmalı. bunca patolojik vakayı bir-iki sene sonra nasıl tedavi edeceğiz diye hiç düşündünüz mü?

bu arada, bahçeli'nin beka söylemi şeddeli cexaplıların hdp ile aynı yatağa girme döneminde öne sürülmüş bir argümandı. bunlar "birlikte iyi salladık" derken, "her evden bir oy hdp'ye bir oy chp'ye" derken chp ve hdp tekerine çomak sokmuştu. onların kızgınlığı doğrudan bahçeli'ye değil, chp ve hdp'nin tekerine sokulan çomaktan dolayıdır. adam nasıl soktuysa acısı bugün hala geçmiyor; nerden baksanız kral hareket...

Ben veriyorum ulan HDP'ye oyu. Sıkıntısı olan bana söylesin. (Gelecek seçimde vermeyi ciddi ciddi düşünüyorum. Ben vermedim ama verene de helal olsun. HDP'nin bütün vekillerini AKP'liler alacaktı. AKP'li yiyeceğine HDP'li yesin) Mesela Seka'yı HDP mi sattı da bir kağıt havluyu 4 TL'ye alamıyoruz? Ulan meczup herif o kadar vatanı seviyorsan bir arkadaşını daha getir üçümüz şurada Allah, Kuran adına yemin edelim gelecek seçimde oy kullanmayacağız diye.

Soru: Boy boy namaz, oruç, iftar, sahur, umre, hac fotoğrafı paylaşan AKP'liler niye zekat verirken bir fotoğraf veya makbuz paylaşmaz?
Cevap: Zekat Müslümanlara farzdır.
kastoriante
Member
**

Activity: 160
Merit: 10

View Profile
April 29, 2022, 06:00:53 PM

En çok içi boşaltılan kavram "şehit" tir.
Allah'a inanmayan PKK'lılar bile ölülerine şehit diyor.
İki Müslüman ülke, grup vs.savaşa tutuşsa çatışmaya girse iki tarafın da ölüsü şehit.
Bu arada Diyanet, İran'ın dini lideri, bilmem nerenin neyi bir ölüye şehit de dese leş de dese en ufak bir değeri yoktur. Kimin şehit olduğuna Yüce Allah karar verir.

trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
April 30, 2022, 09:17:02 AM

Ben veriyorum ulan HDP'ye oyu. Sıkıntısı olan bana söylesin. (Gelecek seçimde vermeyi ciddi ciddi düşünüyorum. Ben vermedim ama verene de helal olsun. HDP'nin bütün vekillerini AKP'liler alacaktı. AKP'li yiyeceğine HDP'li yesin)
...

"ulan" senin babandır terbiyesiz hadsiz. ağzını topla sütü bozuk!

mehmetçik'e kurşun sıkan terör örgütlerinin siyasi uzantısı olmakla övünen partilere oy verirken vatandan ve milletten bahsedebilen senin gibi ne olduğu belli olmayan tipler peydah oldu. hepinizi gezi ayaklanmalarından sonra peydah ettiler. farklı renklerin gökkuşağı gibi bir arada durduğu ama birbirine karışmadığı! ha!

...
Mesela Seka'yı HDP mi sattı da bir kağıt havluyu 4 TL'ye alamıyoruz?
...

cahil herif, SİKO kağıt fabrikası diye diline doladığın şey, senin gibi azgın ve mutlu azınlığın inisiyatifine ve tekeline bağlanmış fabrikalar olarak hizmet veren yerler olduğu için -dünyadaki rekabetten uzak kalarak- dünyanın en pahalı ama en kalitesiz kağıtlarının millete gazlandığı yerlerdi. bugün abd'de -bırak senin dilinden düşürmediğin SİKO kağıt fabrikanı- uzay ve havacılık çalışmaları bile serbest piyasa koşulları gereği özel teşebbüslere bırakılıyor.

Soru: Boy boy namaz, oruç, iftar, sahur, umre, hac fotoğrafı paylaşan AKP'liler niye zekat verirken bir fotoğraf veya makbuz paylaşmaz?
Cevap: Zekat Müslümanlara farzdır.

konunun ak parti ile alakası ne!? SHİZO! git başka yerde kudur, benim postlarımın altını ağlama duvarına çevirme! sümüklerini öte yanda dök!

cahilliğinizden de, pkk iltisaklı tiplerle olan ilişkilerinizden de, demokrasiye ve bu halka olmayan saygınızdan da, sevimsizliğiniz ve faydasızlığınızdan da gına geldi. pislik içinde kudurmaya devam et ve bir daha da benim postlarımın altında düşük iq barındıran şeyler zırvalama! şimdi defol git buradan!

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: