Bitcoin Forum
May 01, 2024, 05:50:12 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Optimism Airdrop  (Read 378 times)
kriptobaron (OP)
Sr. Member

Activity: 1090
Merit: 261

View Profile
April 26, 2022, 06:35:18 PM
Merited by Vispilio (2)

Optimism Airdrop açıklanmış.
Daha önce kullananlar varsa cüzdan bağlayıp sitede en alt kısımdan kontrol etsin.

https://app.optimism.io/governance

Hangi cüzdanlara neye göre dağıtım yapılmış miktarlar burada yazıyor.
https://community.optimism.io/docs/governance/airdrop-1/#airdrop-1-allocations
1714542612
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714542612
Reply with quote  #2

1714542612
Report to moderator
1714542612
Hero Member
*

Ignore
1714542612
Reply with quote  #2

1714542612
Report to moderator
If you want to be a moderator, report many posts with accuracy. You will be noticed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714542612
Hero Member
*

Ignore
1714542612
Reply with quote  #2

1714542612
Report to moderator
Lachrymose
Hero Member

Activity: 1330
Merit: 967

View Profile
April 27, 2022, 02:34:39 AM

Layer2 fetişi olan biri olarak gelen airdrop ilk anda beni pek tatmin etmese de dosyaları inceledikçe sistemin sürdürülebilirliği açısından farklı bir dağıtım yöntemi uyguladıklarını fark ettim. Hem OP tokenin kullanımı hem de airdrop sahiplerinin transfer edilemez bir yönetim sahipliği benim hoşuma gitti. Yani dizayn ve surdurulebilirlik açisindan aşiri tatmin eden, üzerinde sıkı çalışılmış bir ürün var.
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1750
Merit: 345

View Profile
April 27, 2022, 08:58:31 AM

Arbitrum kullanmıştım ama Optimism  kullanmamıştım hiç, haliyle tabi alamadım airdrop. Arbitrum'da da bir beklenti var ama bakalım yapacak mı onlarda airdrop. Arbitrum biraz daha sağlam gözüküyor sanki. Daha uzun süreli, acele etmeden yavaş yavaş ilerleyen bir proje.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

erlikkhan
Member
**

Activity: 86
Merit: 10

Kün Tuğ Bolgıl , Kök Kurıkan !

View Profile
April 27, 2022, 10:44:03 AM
Last edit: April 27, 2022, 12:08:18 PM by erlikkhan

gitcoin bağışçılarına ver,
dao voter lara ver ,
multisig cüzdan kullananlara ver ,
başka ağ kullananlara ver ,
içerde iki işlem yapana ver ,
ama kendi native köprüsünü kullanıp eth fee yakan kullanıcına işlemleri 24 saat içinde yaptın sen farmersın diye verme !!!
paraswap 2  oldu koskoca proje ; kendi native köprüsünü kullananların gözünde ,
kucaklayamadı kendi kontratına güvenip kullananları ,
arbitrum daha adil bi dağıtım yaparsa 2-0 öne geçer.
Lachrymose
Hero Member

View Profile
April 27, 2022, 01:22:01 PM
Merited by Bthd (1), meser# (1)

dao voter lara ver ,
ama kendi native köprüsünü kullanıp eth fee yakan kullanıcına işlemleri 24 saat içinde yaptın sen farmersın diye verme !!!

Bugüne kadar ne kazandıysam sadece merakımdan kazandım. Her şeyi o kadar çok merak ettim ki; çok garip olaylardan akla sığmayacak paralar kazandım. Ben bu forumu yıllarca okudum moderatorlerin, theymos'un, satoshi'nin okumadığım mesajı kalmadı. Hatta bazılarının gerçek hayatta kim olduğunu bile buldum; belki satoshi'ye dair bir iz vardır diye. İlgimi çeken konuları okumayı, araştırmayı çok seviyorum.

Bakın arkadaşlar Optimism sandığınız gibi bir şey değil; bu çok farklı, eğlenceli bir şey. Her şey bitti sanıyorsunuz ama satır aralarından mesajları alıntılayarak yazıyorum size "there’s never been a better time to use Optimism". Şu an insanların çoğu airdrop bitti sanıyor çünkü bunun game-able bir airdrop mekaniği olduğunu anlamadılar. Bu her şeyden farklı, oyunu sürdürebilir ve eğlenceli kılan yeni bir airdrop mekaniği.

Optimism ekibi hem tokeni, hem de bu airdrop sezonunu çok güzel dizayn etmiş. Bunun üzerinde çok kafa yormuşlar belliki. Bu saatten sonra kendine sorman gereken soru şu; "bir sonraki adım ne olacak?". Şu an bir sonraki airdrop kriterlerini tahmin edebildiğimizde güzel ödüller kazanabileceğimiz bir "düşünsel madencilik" etkinliğinin içerisindeyiz. Bu bir bulmaca, çok eğlenceli, hatta şöyle söyliyim dün sabaha kadar uyuyamadığım için ders çalışıp ders aralarında yeni kriterler ne olabilir diye yoğun araştırma yaptım.

Yeni kriterleri bulduğuma inanıyorum; kendi çapımda, inandığım bazı kriterler var. Bunları burada paylaşmayı düşünmüyorum. Bunun tek bir airdrop olmadığını, airdrop sezonu olduğunu paylaşmam bile yeterli sizin için. Yeni kriterleri karşılayanlar ve bu airdrop mekaniğine uyum sağlayabilenler daha çok $OP kazanacaklar. Şimdi, fareler bu gemiyi terk etti ama her şey tam da şimdi başlıyor. Şu an taşaklı kriptocuların, iyi satranç oyuncularının piyasaya çıkma vakti.

Bu düşünsel madencilik evreninde adam olan varsa karşıma çıksın, dediğim gibi varsa bana yan bakan çıksın bir sonraki kriterlerde hesaplarımızı kapıştıralım.
Bu çok eğlenceli bir oyun, bir sonraki adımı tahmin edeceğiz, kriterleri bulmaya çalışacağız, belki de satır aralarını okuyacağız.
İstenen de bu zaten; bu yeni bir airdrop mekaniği.

Bu kızlarla oynayacağız, kimi ile eğleneceğiz, kimi onca emeğe rağmen bizim canımızı yakacak. Ama bu bir oyun; iyi düşünen, satır aralarını okuyabilen, güzel paralar kazanacak.
erlikkhan
Member
**

View Profile
April 27, 2022, 03:25:05 PM

dao voter lara ver ,

Bugüne kadar ne kazandıysam sadece merakımdan kazandım. Her şeyi o kadar çok merak ettim ki; çok garip olaylardan akla sığmayacak paralar kazandım. Ben bu forumu yıllarca okudum moderatorlerin, theymos'un, satoshi'nin okumadığım mesajı kalmadı. Hatta bazılarının gerçek hayatta kim olduğunu bile buldum; belki satoshi'ye dair bir iz vardır diye. İlgimi çeken konuları okumayı, araştırmayı çok seviyorum.

Bakın arkadaşlar Optimism sandığınız gibi bir şey değil; bu çok farklı, eğlenceli bir şey. Her şey bitti sanıyorsunuz ama satır aralarından mesajları alıntılayarak yazıyorum size "there’s never been a better time to use Optimism". Şu an insanların çoğu airdrop bitti sanıyor çünkü bunun game-able bir airdrop mekaniği olduğunu anlamadılar. Bu her şeyden farklı, oyunu sürdürebilir ve eğlenceli kılan yeni bir airdrop mekaniği.

Optimism ekibi hem tokeni, hem de bu airdrop sezonunu çok güzel dizayn etmiş. Bunun üzerinde çok kafa yormuşlar belliki. Bu saatten sonra kendine sorman gereken soru şu; "bir sonraki adım ne olacak?". Şu an bir sonraki airdrop kriterlerini tahmin edebildiğimizde güzel ödüller kazanabileceğimiz bir "düşünsel madencilik" etkinliğinin içerisindeyiz. Bu bir bulmaca, çok eğlenceli, hatta şöyle söyliyim dün sabaha kadar uyuyamadığım için ders çalışıp ders aralarında yeni kriterler ne olabilir diye yoğun araştırma yaptım.

Yeni kriterleri bulduğuma inanıyorum; kendi çapımda, inandığım bazı kriterler var. Bunları burada paylaşmayı düşünmüyorum. Bunun tek bir airdrop olmadığını, airdrop sezonu olduğunu paylaşmam bile yeterli sizin için. Yeni kriterleri karşılayanlar ve bu airdrop mekaniğine uyum sağlayabilenler daha çok $OP kazanacaklar. Şimdi, fareler bu gemiyi terk etti ama her şey tam da şimdi başlıyor. Şu an taşaklı kriptocuların, iyi satranç oyuncularının piyasaya çıkma vakti.

Bu düşünsel madencilik evreninde adam olan varsa karşıma çıksın, dediğim gibi varsa bana yan bakan çıksın bir sonraki kriterlerde hesaplarımızı kapıştıralım.
Bu çok eğlenceli bir oyun, bir sonraki adımı tahmin edeceğiz, kriterleri bulmaya çalışacağız, belki de satır aralarını okuyacağız.
İstenen de bu zaten; bu yeni bir airdrop mekaniği.

Bu kızlarla oynayacağız, kimi ile eğleneceğiz, kimi onca emeğe rağmen bizim canımızı yakacak. Ama bu bir oyun; iyi düşünen, satır aralarını okuyabilen, güzel paralar kazanacak.

hocam kendi köprüsünü kullanana vermemiş ilerde verebilir diyorsun
bunu onlarda diyor
ilk airdropta onure edilmeyen kullanıcı tekrar kullanır mı sanıyorsun optimismi rakibi çok gider sırf bu sebepten onları kullanır.

adamlar bütün köprü kullanıcılarını pas geçmişler niye farmer ları eleyebilmek için peki eleyebildiler mi ? HAYIR !!!

https://etherscan.io/address/0x4c33fe28d7dafae6921f3bc2cd542c55bc9ad517

bakın bu contratla eleman onlarca eth ile arbitrum ve optimismi farmlamış ve büyük çoğunluğunda airdrop almış.

onların bakış açısına göre bu gerçek kullanıcı

köprüyü kullanan ve optimismi kullananlar kullanıcı değil

bu bizim devletimizin politikasına benziyor aşinayız aslında duruma ...
Lachrymose
Hero Member

View Profile
April 27, 2022, 03:58:10 PM

bunu onlarda diyor
ilk airdropta onure edilmeyen kullanıcı tekrar kullanır mı sanıyorsun optimismi rakibi çok gider sırf bu sebepten onları kullanır.

adamlar bütün köprü kullanıcılarını pas geçmişler niye farmer ları eleyebilmek için peki eleyebildiler mi ? HAYIR !!!

bakın bu contratla eleman onlarca eth ile arbitrum ve optimismi farmlamış ve büyük çoğunluğunda airdrop almış.

Ben köprü kullanana ileride verebilirler demiyorum; sadece köprü kullananlar hiçbir şey alamazlar..

Şu an yeni kriterleri tahmin ettiğimiz takdirde $OP token kazanabileceğimiz bir düşünsel madencilik oyununun içerisindeyiz.

Airdrop #1 sadece airdropçu kitleyi silkelemek için yapıldı.

Airdrop #2 ve #3 gerçek airdrop olacak.

Her şey şimdi başlıyor.
erlikkhan
Member
**

View Profile
April 27, 2022, 04:21:57 PM

bunu onlarda diyor

Ben köprü kullanana ileride verebilirler demiyorum; sadece köprü kullananlar hiçbir şey alamazlar..

Şu an yeni kriterleri tahmin ettiğimiz takdirde $OP token kazanabileceğimiz bir düşünsel madencilik oyununun içerisindeyiz.

Her şey şimdi başlıyor.

o zaman beni neden alıntıladın anlamadım
ben kendi köprüsünü kulllananlara vermediklerinden yakınıyorum
köprü kullanan geçirdiği eth ile işlem yaptı ve alamadı
şöyleki ilk tweeti attıklarında kullandım ben (alpha yada beta sürümü dediler tam hatırlayamadım şimdi)
uniswaptan başka dapp yoktu onda da sadece eth dai ikilisi vardı
o kadar erken kullanıcıyı farmer diyip eleyip diğer kriterlere airdrop vermesi akıl alır şey değil
kullanılacak olan şeyleri kullanmışım o tarihte
twitter ve discordlarında benim durumumda çok kullanıcı var
hali hazırdaki kullanıcıyı kazanmak dururken kaybettiler
Lachrymose
Hero Member

View Profile
April 27, 2022, 04:26:44 PM

bunu onlarda diyor

Her şey şimdi başlıyor.

şöyleki ilk tweeti attıklarında kullandım ben (alpha yada beta sürümü dediler tam hatırlayamadım şimdi)
o kadar erken kullanıcıyı farmer diyip eleyip diğer kriterlere airdrop vermesi akıl alır şey değil

Hocam neyini anlamadın?

Airdrop #1 gerçek değil diyorum, #2 ve #3 asıl para kazandıracak olan sıkma canını diyorum ama anlamıyorsun.

Bu bizim eksiden alışık olduğumuz klasik airdroplardan değil; olayın mekanizmasını anla diye anlatıyorum.

Bu game-able airdrop, L2lerin hepsi böyle olacak.

Bol şans.
erlikkhan
Member
**

View Profile
April 27, 2022, 04:30:11 PM

bunu onlarda diyor

Her şey şimdi başlıyor.

Hocam neyini anlamadın?

Airdrop #1 gerçek değil diyorum, #2 ve #3 asıl para kazandıracak olan sıkma canını diyorum ama anlamıyorsun.

Bol şans.

ben öyle düşünmüyorum ama umarım dediğin gibi olur

sizede bol şans
illetyus
Sr. Member

Activity: 1148
Merit: 367

View Profile
April 27, 2022, 04:33:09 PM

Airdroplar çok fazla suistimal ediliyor. Multi hesapla işlem yapan çok sayıda insan oluyor.
Tek bir işlem değil birden fazla şey istemeleri normal.

Oylamalar hangi platformda yapılıyor. Snapshot.org'ta Optimism'i göremedim.
Lachrymose
Hero Member

View Profile
April 28, 2022, 01:56:13 AM

Airdroplar çok fazla suistimal ediliyor. Multi hesapla işlem yapan çok sayıda insan oluyor.
Tek bir işlem değil birden fazla şey istemeleri normal.

Oylamalar hangi platformda yapılıyor. Snapshot.org'ta Optimism'i göremedim.

DAO votes olarak varsayılan şey Snapshot.org'de başka projeler için Ethereum ağında verilen oylardı.

$OP token çıktıktan sonra Optimism Snapshot.org'ye gelir.
execijutiere
Legendary
*

Activity: 1386
Merit: 1242

View Profile
April 28, 2022, 07:32:02 AM

Asıl airdrop daha yapılmadı. Token dağılımında 1.airdrop için yüzde 5 ileride olacak airdroplar içinde yüzde 14 olacağı yazıyor. Yani airdrop yapılacak tokenleri daha 4 de 1i anca yapıldı. Belki bundan sonra işlem yaparak da airdrop kazanma ihtimalimiz yüksek.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
illetyus
Sr. Member

View Profile
April 28, 2022, 08:35:03 PM

Henüz tokeni olmayan projelerin snapshot oylamalarına katılmak mantıklı görünüyor.
Voter olarak airdrop kazanmış olabilirim. Airdrop kazanıp kazanmadığımı kontrol edebileceğim bir adres var mı?
utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
April 29, 2022, 10:01:45 PM

Henüz tokeni olmayan projelerin snapshot oylamalarına katılmak mantıklı görünüyor.
Voter olarak airdrop kazanmış olabilirim. Airdrop kazanıp kazanmadığımı kontrol edebileceğim bir adres var mı?

Buraya cüzdanı bağlayıp kontrol edebilirsin. Ben Voter olarak kazanabileceğimi düşünmüştüm ama cüzdanlarım boş çıktı. Ethereum ağında bir kaç kez oy attığımı hatırlıyorum.  Undecided

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
illetyus
Sr. Member

View Profile
April 30, 2022, 09:31:39 PM

Buraya cüzdanı bağlayıp kontrol edebilirsin. Ben Voter olarak kazanabileceğimi düşünmüştüm ama cüzdanlarım boş çıktı. Ethereum ağında bir kaç kez oy attığımı hatırlıyorum.  Undecided

Kontrol ettim bana da gelen giden bir şey yok. Ethereum ağında fakrlı projeler için daha önce bende oy atmıştım. Fakat ethereum sayım çok küçüktü 0.001 gibi. Sanırım bu yüzden beni de pas geçmişler.

ikinci airdrop nasıl olur. OP tokenlerle bir oylama yapılır bunlara katılanlara ikinci tur airdroptan ödül verebilirler örneğin.
zonefloor
Hero Member

Activity: 1862
Merit: 524

View Profile
May 02, 2022, 09:57:46 PM

bende kontrol ettim şimdi gelen giden yok. Birçok airdrobu nedense hep kaçırdım ya da işlem yaptığım halde vermediler. Neye göre veriyorlar bu tokenları bir türlü çözemedim. Fakat şu bir gerçek ki bir çok kişi bu havadan yapılan airdroplar sayesinde çok güzel paralar kazandı. Şansım bir tek ens'de yaver gitti. Oda zirvem oldu Smiley
illetyus
Sr. Member

View Profile
May 02, 2022, 10:31:56 PM

Optimism ağını daha önce kullanmadım. Buraya biraz ETH köprülemek ve üzerindeki platformlarda işlem yapmayı düşünüyorum.
Köprü ücreti sanırım 30-50 USD arası bir şey tutar. Merak ettiğim üzerindeki platformlarda işlem yaparken ödenen fee ücreti ne kadar?
Bunlar ölçeklendirme çözümleri olduğu için fee ücretleri matic ağı gibi düşük işlem ücretine sahip olmalı diye tahmin ediyorum.
Kullanan arkadaş varsa bilgi verebilir mi?
utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
May 02, 2022, 11:57:09 PM

Optimism ağını daha önce kullanmadım. Buraya biraz ETH köprülemek ve üzerindeki platformlarda işlem yapmayı düşünüyorum.
Köprü ücreti sanırım 30-50 USD arası bir şey tutar. Merak ettiğim üzerindeki platformlarda işlem yaparken ödenen fee ücreti ne kadar?
Bunlar ölçeklendirme çözümleri olduğu için fee ücretleri matic ağı gibi düşük işlem ücretine sahip olmalı diye tahmin ediyorum.
Kullanan arkadaş varsa bilgi verebilir mi?

Kendi köprüsünden geçmek isterseniz link: https://app.optimism.io/bridge
Ethereum ağı haricinde diğer ağlardan düşük ücretle geçiş yapmak mümkün. Fakat airdrop olursa kullananlar için yüksek ihtimalle Ethereum ağı üzerinden kullananlar için olacaktır.

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
Bthd
Legendary
*

Activity: 2226
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
May 31, 2022, 08:41:41 PM

Tam anlamıyla rezalet bir başlangıç yaptılar. Claim sürecini kesinlikle yönetemediler. Ethereumdaki ağ yoğunluğunu ve fee sorununu çözmek amacıyla yola çıkıp karşılaştıkları ilk yoğun günde zincirin neredeyse işlevsiz hale gelmesi kötü bir tecrübeydi. Claim sürecinde de kontrat ile claim ekranının eş zamanlı düzenlenmemesi sonucunda birileri erken claim etti ve ciddi tepki aldılar. Erken claim anında bile zincir tıkalı haldeydi. Arbitrum'un çok gerisinde kalmaya başlamışlardı arbitrum süreci akıllı yönetirse bir gol daha yer optimism.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████