Bitcoin Forum
May 05, 2024, 09:09:04 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Cumhurbaşkanı, İsveç ve Finlandiya’nın nato üyeliğine karşı  (Read 238 times)
superleggera
Member
**

Activity: 170
Merit: 11

View Profile
June 30, 2022, 09:56:20 AM
Last edit: June 30, 2022, 10:09:29 AM by superleggera

Mutabakat sağlanmış, Türkiye elindeki kozu çok iyi oynadı ve Finlandiya ile İsveç’e NATO karşılığında istediklerinden bazılarını kabul ettirmiş gibi görünüyor, mutabakat imzalandıktan televizyondan izledim de, cumhurbaşkanının yüzü biraz düşük gibi geldi bana acaba başka şeyler de mi yaşandı?

Bekir Bozdağ, mutabakatın ardından Türkiye'nin İsveç ve Finlandiya'dan 33 terör zanlısının iadesi için yeniden talepte bulunacağını söylemişti. Bugün Finlandiya cumhurbaşkanı Niinistö Türkiye'nin sözünü ettiği davalara dair mahkemelerin zaten karar verdiğini belirterek, "Bu davaları tekrar ele almak için bir sebep göremiyorum" diye açıklama yaptı. Birde kendisi YPG’nin isimlendirilme şekli sayesinde insani yardımlar devam edebileceğini söyledi. İsveç başbakanı da dalga geçer gibi böyle bir dosya geldi mi bilmiyorum diye açıklama yapmış. Adamlar daha üye olmadan kağıt üzerinde yapılan anlaşmanın kağıt üzerinde kalacağını söylüyorlar hiç böyle Türkiye elindeki kozu çok iyi oynadı filan diye atıp tutmayın. Bu kararın ileride Türkiye açısından çok büyük sorunlar yaratacağı net bir şekilde görünüyor.

ıılllıılllıı 𝐆𝐞𝐧𝐞𝐥 𝐮𝐲𝐚𝐫𝐢: 𝐊𝐫𝐢𝐩𝐭𝐨 𝐩𝐚𝐫𝐚 𝐩𝐢𝐲𝐚𝐬𝐚𝐥𝐚𝐫𝐢 𝐨𝐥𝐝𝐮𝐤𝐜̧𝐚 𝐫𝐢𝐬𝐤𝐥𝐢𝐝𝐢𝐫 𝐯𝐞 𝐭𝐮̈𝐦 𝐬𝐞𝐫𝐦𝐚𝐲𝐞𝐧𝐢𝐳𝐢𝐧 𝐤𝐚𝐲𝐛𝐢𝐧𝐚 𝐧𝐞𝐝𝐞𝐧 𝐨𝐥𝐚𝐛𝐢𝐥𝐢𝐫. 𝐊𝐚𝐲𝐛𝐞𝐭𝐦𝐞𝐲𝐞 𝐡𝐚𝐳𝐢𝐫 𝐨𝐥𝐦𝐚𝐝𝐢𝐠̆𝐢𝐧𝐢𝐳 𝐦𝐢𝐤𝐭𝐚𝐫𝐝𝐚 𝐩𝐚𝐫𝐚 𝐲𝐚𝐭𝐢𝐫𝐦𝐚𝐦𝐚𝐥𝐢𝐬𝐢𝐧𝐢𝐳. ıılllıılllıı
Even if you use Bitcoin through Tor, the way transactions are handled by the network makes anonymity difficult to achieve. Do not expect your transactions to be anonymous unless you really know what you're doing.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714943344
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714943344
Reply with quote  #2

1714943344
Report to moderator
1714943344
Hero Member
*

Ignore
1714943344
Reply with quote  #2

1714943344
Report to moderator
1714943344
Hero Member
*

Ignore
1714943344
Reply with quote  #2

1714943344
Report to moderator
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
June 30, 2022, 10:18:04 AM

Dün tv’lerde konuşan bir kişi çok doğru bir söz söyledi. Terör destekçileri bizim meclisimizde varken yabancılar iyi ki ‘Bunlardan sizin meclisinizde de var, kafanız mı iyi?’ diye sormuyorlar dedi. Bizim derdimiz bu iki ülkeden değil ABD’den bir şeyler koparmak olmalıydı ama daha İsveç ve Finlandiya’ya karşı bile tam başarılı olamadık, en başta istenilen kişilerin iade edileceğini zannetmiyorum ben.

Doğru söylüyorlar bu hdp pisliklerini biz kendi meclisimizde kendi evimizde besliyoruz bunlar demezler mi aynılarından sizin kendi meclisinizde var diye gerçi Türkiye engelleyemiyor ki bağımsız girip yine seçiliyorlar bir de siyasi partiyi Meclis çatısı altında tekrar kuruyorlar

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███