Bitcoin Forum
May 07, 2024, 08:48:36 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Düşüş Döneminde Toplamayı Düşündüğünüz Projeler  (Read 1190 times)
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
June 05, 2022, 10:08:51 AM

waves tezos bitcoin ethereum avax vires
bunları olası bir çöküşte ucuz ucuz alıp unutmaktan zarar gelmez.
uzun vadede kat be kat kazandırır.
Yani ben böyle düşünüyorum ve yatırımlarım bu yönde.
1715114916
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715114916
Reply with quote  #2

1715114916
Report to moderator
1715114916
Hero Member
*

Ignore
1715114916
Reply with quote  #2

1715114916
Report to moderator
Bitcoin mining is now a specialized and very risky industry, just like gold mining. Amateur miners are unlikely to make much money, and may even lose money. Bitcoin is much more than just mining, though!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715114916
Hero Member
*

Ignore
1715114916
Reply with quote  #2

1715114916
Report to moderator
1715114916
Hero Member
*

Ignore
1715114916
Reply with quote  #2

1715114916
Report to moderator
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
June 11, 2022, 09:38:07 AM

hiç şaşmadan herkes bitcoin ve ethereum demiş. bitcoin hakkında konuşmaya gerek yok, doğrudan marketin taşıyıcısı konumunda bulunuyor. gerek dominance'a olan etkisi gerekse piyasaya yapılan nakit girişlerde ilk erişim olması sebebiyle (şuan biraz azalıyor olabilir) bir numara kalmaya devam edecek... ethereum da vitalik'e güvenen geliştiriciler tarafından developerların karargahı haline gelmiş. sürekli haklı olarak şikayet ettiğimiz fee ücretlerine rağmen layer 1'de alternatifsiz konuma gelmiş... bunların dışında doğrudan bir şey söylemek çok zor, hakikaten piyasa düşmeye başladığında gönül rahatlığıyla toplamayı düşündüğüm bir şey yok, belki majör coinlerden bir sepet yapabilirim ama içim ne kadar rahat olur bilmiyorum.

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
kriminall
Sr. Member

Activity: 1358
Merit: 374

View Profile
June 11, 2022, 01:41:12 PM

Tezosu takip ediyorsanız ortalama bir düşüş beklentisinde alış seviyeniz nedir hocam? Bir de solana hakkında nasıl düşünüyorsunuz, son zamanlarda ağ çok popüler tıpkı matic gibi, matic ve solana şu an radarımda ve düşüş olursa belki sepetime eklerim, diğerleri zaten az çok bilinen ve sepete atılması konusunda ortak fikre sahip olduğum yatırımlarınız Smiley
zonefloor
Hero Member

Activity: 1862
Merit: 524

View Profile
June 11, 2022, 10:16:10 PM

neden waves merak ettim şimdi. Şuana kadar hiçbir halt yapamadılar herhangi bir istikrarda göremedim. Neden waves bu yüzden merak ettim acaba bilmediğimiz veya gözde kaçırdığımız bir nokta mı var? Varsa bu bokta nedir bu konuda bir açıklama yapma imkanınız var mı acaba?
teramit
Legendary
*

Activity: 1870
Merit: 1387

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
June 12, 2022, 11:50:46 PM
Merited by EFS (2), mandown (1)

düşüş zamanında koin toplanmaz, düşüş sonrası biraz beklersiniz piyasa durulur, hacim azalır , o haliyle bir hareket daha çekmiyorsa dibe inmiş olabilir alınma ihtimali mevcut, eğer sağlamcıysanız bu uzun dipte bekleme dönemi yukarı doğru hamleler yapar çıkmaya çalışır bunları görünce alabilirsiniz. Önceden nokta belirlemek şuraya inerse alırım demek sakat bir yöntem , piyasa dengesini nerde bulur belli olmaz o dengeyi görüp ortalık sakinleşince alırsınız, bir sürü deneyimsiz lanet olsun bundan bi .ok olmaz deyip satacaktır bu dipte bekleme anında buda dipte kalma süresini belirler buralarda alınır, kimse konuşmuyorken herkes lanet okurken ne kadar kaybettiğini konuşurken alır yükselmesini beklersiniz, sabırlı bir tip değilseniz zaten 2024 nisan gibi alın halving e kadar marketten fazla birşey beklemeyin
execijutiere
Legendary
*

Activity: 1400
Merit: 1258

View Profile
June 15, 2022, 08:15:23 AM

Ekibin çalışması kendini ve projeyi geliştirme aşamaları yoğun olan projelere ilgi göstermekte fayda var. Coinlistten çıkan projeler sonradan değerleniyor takip etmekte fayda var. Ben şahsen mina ve birkaç projeyi takip edip duruma göre yavaş yavaş toplamaya başlayacağım. Şimdilik biraz daha beklemekte fayda var. Birkaç proje de büyük borsalarda listelenme ihtimaline karşılık düşük bir meblağı onlara ayıracağım.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
kastoriante
Member
**

Activity: 160
Merit: 10

View Profile
June 19, 2022, 11:42:35 PM

Turizm sektörüne yatırım yapan var mı? Benim Travala için yatırımım var ama ustalar tavsiye verirse onu da değerlendirmek isterim.
pagong0x (OP)
Member
**

Activity: 350
Merit: 52

View Profile
September 28, 2022, 01:44:23 PM

Konuyu hortlatayım.

MINA 0.56 desteğinde tutunmaya çalışıyor. Buranın altına ne kadar düşer emin değilim ama bence güzel bir alım yerinde. Maliyet düşürmeyi unutmadan yavaş yavaş toplamak zarar ettirmez diye düşünüyorum.

EFI de 0.01$ a düşüp hızlı bir tepki ile 0.0115 dolaylarında geziniyor. Hedeflediğim range in üst bölgesinde şu an. İzlemeye devam, buralarda ufak miktar alımlar düşünülebilir.

Herkes kötü ekonomik koşulların 2023 yılında da devam edeceğini ve piyasaların da bundan kötü etkileneceğini düşünüyor haliyle. Bence de bu süreç sıkıntılı geçecek. Ama altcoinlerin belirli bir marketcapte tutunacağını düşünüyorum. O yüzden tam dibi bulmak mümkün olmayabilir, diplere yakın yerlerde olduğumuzu düşünüyorum. Kademeli alım zaten giriş noktamızı mümkün olduğunca dibe doğru çekmek için en mantıklı strateji olacaktır.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1139

View Profile
September 28, 2022, 02:25:06 PM

BNB --->açılımı

Batarsa
Ne yazık ki
Bütün piyasa batar
Örnek mt gox...
Batmazsa zaten çıkar
Ytd

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1254

View Profile
September 28, 2022, 03:58:28 PM

Konuyu hortlatayım.

MINA 0.56 desteğinde tutunmaya çalışıyor. Buranın altına ne kadar düşer emin değilim ama bence güzel bir alım yerinde. Maliyet düşürmeyi unutmadan yavaş yavaş toplamak zarar ettirmez diye düşünüyorum.

EFI de 0.01$ a düşüp hızlı bir tepki ile 0.0115 dolaylarında geziniyor. Hedeflediğim range in üst bölgesinde şu an. İzlemeye devam, buralarda ufak miktar alımlar düşünülebilir.

Herkes kötü ekonomik koşulların 2023 yılında da devam edeceğini ve piyasaların da bundan kötü etkileneceğini düşünüyor haliyle. Bence de bu süreç sıkıntılı geçecek. Ama altcoinlerin belirli bir marketcapte tutunacağını düşünüyorum. O yüzden tam dibi bulmak mümkün olmayabilir, diplere yakın yerlerde olduğumuzu düşünüyorum. Kademeli alım zaten giriş noktamızı mümkün olduğunca dibe doğru çekmek için en mantıklı strateji olacaktır.
Her ikisi ilgilendiğim projelerden alım yapmak için hala biraz bekliyorum fakat artık yavaş yavaş bu fiyatlardan almaya başlayacağım. Bildiğim kadarıyla Efinity üzerinde ilk nftler mint edildi mymetaverse'de yavaş yavaş artık yayına geçecekler gibi enjin'de bu ara işleri hızlandırdı gibi sanki eskisine göre. Efinity dünyası kullanıma açıldığı zaman harikalar yaratacak gibi geliyor.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
demir77
Member
**

Activity: 705
Merit: 53

View Profile
September 28, 2022, 04:35:21 PM

$ftt topluyorum. Ftx borsanın tokeni olduğu için. $bnb kadar olmasa da ona yakın bir performans gösterse tadından yenmez  Grin
freymi
Jr. Member
*

Activity: 89
Merit: 2

View Profile
September 30, 2022, 01:30:44 PM
Merited by mandown (1)

şuan toplamayı düşündüğüm proje yok, daha çok düşüş bekliyorum. ondan sonra sanırım eth alırım.
mhanbostanci
Legendary
*

View Profile WWW
October 01, 2022, 01:04:34 PM

netekim vires ı 9-10 dolar seviyelerinden aldım. elimdeki adedi %100 artırdım.
waves de swap işlemleri ile her gün 3 - 5 tane artıyor.
bitcoin almak için hükümetin dolara müdehale etmesini bekliyorum.
edandrada
Member
**

Activity: 980
Merit: 18

View Profile
October 01, 2022, 06:34:44 PM

boson

wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1139

View Profile
October 01, 2022, 07:56:49 PM
Last edit: October 02, 2022, 03:33:42 AM by wolwoo

Biraz da bundan aldım  Grin
Sepette
Ooki
Waxl
Ethw
var

biraz yukarda bnb demiştim ama şimdilik bunları aldım, bakalım nolacak Roll Eyes

Edit: waxl satıp ethw ekleme yaptım, başımıza bir iş gelmez inşallah

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
October 01, 2022, 08:18:17 PM

netekim vires ı 9-10 dolar seviyelerinden aldım. elimdeki adedi %100 artırdım.
waves de swap işlemleri ile her gün 3 - 5 tane artıyor.
bitcoin almak için hükümetin dolara müdehale etmesini bekliyorum.

Abi viresin hacmi çok düşük coinmarkete baktım çok popüler bir token değil espirisi nedir bunun bir de şu an dolaşımda olan miktar total supplyden fazla görünüyor az biraz konu hk bilgilendirebilir misin bir de waves nasıl 3-5 adet artıyor swap işlemleriyle

.
.Duelbits.
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
mhanbostanci
Legendary
*

View Profile WWW
October 02, 2022, 10:47:35 PM
Merited by Vispilio (1)

Abi viresin hacmi çok düşük coinmarkete baktım çok popüler bir token değil espirisi nedir bunun bir de şu an dolaşımda olan miktar total supplyden fazla görünüyor az biraz konu hk bilgilendirebilir misin bir de waves nasıl 3-5 adet artıyor swap işlemleriyle

Ben nsbt token larımı 4 yıllığına kitledim. Böylece elimdeki nsbt adedine göre swap yapma imkanı veriyorlar.
Örneğin,
1000 usdn lik swap yapma imkanı verdikleri yatırımcı akıllı sözleşmeden (smart contrat)  dan piyasa fiyatının altına waves alma imkanı veriyor.
misal waves.exchange deki aktif fiyat 3.98 usdn iken sc fiyatı 3.84 usdn oluyor. buda waves başına 12 cent gibi bir makas demek. fee ler ile sana 255 adet waves veriyor.
1000 usdn lik waves satıyorsun 3.98 den (251 adet)  sana kar olarak 4 waves kalıyor. böyle böyle biriktiriyorum.

nsbt nin waves eko sistemindeki işlevini anlamak için şu videoyu izlemek lazım: https://www.youtube.com/watch?v=k-xBrp9issM
hatta nsbt ye ek olarak surf token çıkardılar, surf yatırımcılarında da swap yapma hakkı veriyorlar.

vires.finance ise bir likidite sağlama ve borç alma platformu. şu sıralarda bir kriz yaşıyor bu yüzden token fiyatı çok düştü fırsat olarak değerlendirdim.

demir77
Member
**

Activity: 705
Merit: 53

View Profile
October 03, 2022, 03:13:21 AM

Biraz da bundan aldım  Grin
Sepette
Ooki
Waxl
Ethw
var

biraz yukarda bnb demiştim ama şimdilik bunları aldım, bakalım nolacak Roll Eyes

Edit: waxl satıp ethw ekleme yaptım, başımıza bir iş gelmez inşallah

Saatli bomba bu sepet. Portföyünün tamamıyla alınacak coinler değil bunlar. Bakiyenin %75'i ile bnb alıp kalan %25 ile sepet yapman daha iyi olur. Ytd.
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
October 03, 2022, 05:47:13 PM

Ben nsbt token larımı 4 yıllığına kitledim. Böylece elimdeki nsbt adedine göre swap yapma imkanı veriyorlar.
Örneğin,
1000 usdn lik swap yapma imkanı verdikleri yatırımcı akıllı sözleşmeden (smart contrat)  dan piyasa fiyatının altına waves alma imkanı veriyor.
misal waves.exchange deki aktif fiyat 3.98 usdn iken sc fiyatı 3.84 usdn oluyor. buda waves başına 12 cent gibi bir makas demek. fee ler ile sana 255 adet waves veriyor.
1000 usdn lik waves satıyorsun 3.98 den (251 adet)  sana kar olarak 4 waves kalıyor. böyle böyle biriktiriyorum.

nsbt nin waves eko sistemindeki işlevini anlamak için şu videoyu izlemek lazım: https://www.youtube.com/watch?v=k-xBrp9issM
hatta nsbt ye ek olarak surf token çıkardılar, surf yatırımcılarında da swap yapma hakkı veriyorlar.

vires.finance ise bir likidite sağlama ve borç alma platformu. şu sıralarda bir kriz yaşıyor bu yüzden token fiyatı çok düştü fırsat olarak değerlendirdim.

Anladım abi açıklaman için teşekkür ederim güzel fırsatlar yaratıyorsun kendine burada da bizlere anlatıyorsun viresin ismini yeni duydum ondan bir de sorayım dedim waves arttırma imkanını anladım güzel bir özellik bu geleceğe yönelik waves birikimi yapmak isteyenler için ideal şu sıra fiyatı da düştü zaten vires dediğin gibi hacmi de çok düşük fiyatı da düştü diyorsun adeti düşük değerlendirilebilir belki az bir miktar ile

.
.Duelbits.
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
50promil
Member
**

Activity: 788
Merit: 44

View Profile
October 03, 2022, 06:28:17 PM

insanlar genelde çöp toplamayı tercih etmiş. şu çöpleri alacağınıza en azından ergo veya etc alın . en azından ardında madenciler falan var . bi işlem hacmi var.
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: