Bitcoin Forum
May 11, 2024, 08:34:48 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Düşüş Döneminde Toplamayı Düşündüğünüz Projeler  (Read 1193 times)
Captain Corporate
Hero Member

Activity: 1974
Merit: 575

View Profile WWW
October 03, 2022, 06:40:09 PM

Ben çok fazla eski kafalı kalıyorum bu tarz konularda. Uzun zamandır tek topladıklarım btc, eth, bnb ve başkasınada bakasım yok açıkcası. Tabii ki boğa periyodu başladığı zaman düşünürüm saçma sapan tokenlerdan falan almayı, ama onun ana sebebi zaten para yeterince yükselince, kardan zarar eder gibi görüyorum o durumu. On liran 100 lira olunca, bi on lirayı çöp işlere atıp kendi kendime "on liram doksan oldu sadece" diyebilirim o şekilde, şuan gereksiz riskli görüyorum. Tabii bu benim düşüncem, isteyen istediğini istediği zaman alır, en doğrusu benim yaptığım falan gibi bir iddaam hiçbir zaman olmadı.

▄▄███████████████████▄▄
▄█████████▀█████████████▄
███████████▄▐▀▄██████████
███████▀▀███████▀▀███████
██████▀███▄▄████████████
█████████▐█████████▐█████
█████████▐█████████▐█████
██████████▀███▀███▄██████
████████████████▄▄███████
███████████▄▄▄███████████
█████████████████████████
▀█████▄▄████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
1715416488
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715416488
Reply with quote  #2

1715416488
Report to moderator
1715416488
Hero Member
*

Ignore
1715416488
Reply with quote  #2

1715416488
Report to moderator
1715416488
Hero Member
*

Ignore
1715416488
Reply with quote  #2

1715416488
Report to moderator
The grue lurks in the darkest places of the earth. Its favorite diet is adventurers, but its insatiable appetite is tempered by its fear of light. No grue has ever been seen by the light of day, and few have survived its fearsome jaws to tell the tale.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715416488
Hero Member
*

Ignore
1715416488
Reply with quote  #2

1715416488
Report to moderator
1715416488
Hero Member
*

Ignore
1715416488
Reply with quote  #2

1715416488
Report to moderator
Silence Scream
Hero Member

Activity: 896
Merit: 883

View Profile
October 04, 2022, 12:12:36 AM

Ben çok fazla eski kafalı kalıyorum bu tarz konularda. Uzun zamandır tek topladıklarım btc, eth, bnb ve başkasınada bakasım yok açıkcası. Tabii ki boğa periyodu başladığı zaman düşünürüm saçma sapan tokenlerdan falan almayı, ama onun ana sebebi zaten para yeterince yükselince, kardan zarar eder gibi görüyorum o durumu. On liran 100 lira olunca, bi on lirayı çöp işlere atıp kendi kendime "on liram doksan oldu sadece" diyebilirim o şekilde, şuan gereksiz riskli görüyorum. Tabii bu benim düşüncem, isteyen istediğini istediği zaman alır, en doğrusu benim yaptığım falan gibi bir iddaam hiçbir zaman olmadı.

Eğer paranızın çoğuyla yatırım yapıyorsanız tabii ki bu bir risktir. Kazandığınız paranın bir kısmıyla bunu yapıyorsanız bu kabul edilebilir bir risktir. Risk, getirisine göre alınmasını tavsiye ettikleri bir şey. Kaybedeceğiniz çok bir şey yoksa ara sıra risk denenebilir ytd.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
pagong0x (OP)
Member
**

Activity: 350
Merit: 52

View Profile
November 14, 2022, 06:53:35 AM

Selam arkadaşlar...

Sonraki boğa için hazırlıklara başlamak için aşağı yukarı iyi bir dönemdeyiz kanımca. Son bir düşüş dalgası daha beklenebilir ancak onun gelmeme ihtimaline karşı kademeli alımlara da başlanabilir.
FED kanadında en azından Ağustos'a kadar faiz arttırımlarının süreceğini düşünüyorum. O sebeple yaz sezonunun da kriptoda sıkıntılı geçeceğini, eylül sonrası mini bir düzelme yaşayabileceğimizi düşünüyorum. Seneye bu zamanlar da yeni boğa rallisinin başlangıcı gelebilir.

Sözün özü, fikir alışverişinde bulunmak istedim. Bu dönemde yapılacak yatırımlar en karlı yatırımlar olacaktır. Sizler hangi projeler için fırsat kolluyorsunuz, alım için beklediğiniz yerler neresi?

Ben $MINA ve $EFI için, zaten icodan elimde tuttuğum ürünler, ekleme yapmayı düşünüyorum.

$MINA için 0,5-0,75 aralığı
$EFI için 0,05-0,1 aralığı potansiyel alım yerlerim.

Selamlar. Her ikisi de hedef diplerime geldi. Piyasada fud ayyuka çıktı. Bu ne demek yorumu size bırakıyorum.

"Buralara geldiğinde almayı hedefliyordum ama hedefe gelince elim gitmiyor." Evet fudlandınız.

14.11.2022 Fiyat bilgileri;

Efinity (EFI)
$0.067601

Mina Protocol (MINA)
$0.531451

Mevcut piyasa şartlarında alımlar risk içermektedir. Kendi araştırmanızı yaparak karar vermeniz mantıklı olan. Yatırım tavsiyesi değildir.
pagong0x (OP)
Member
**

View Profile
January 24, 2023, 08:38:16 AM

Selam arkadaşlar...

Sonraki boğa için hazırlıklara başlamak için aşağı yukarı iyi bir dönemdeyiz kanımca. Son bir düşüş dalgası daha beklenebilir ancak onun gelmeme ihtimaline karşı kademeli alımlara da başlanabilir.
FED kanadında en azından Ağustos'a kadar faiz arttırımlarının süreceğini düşünüyorum. O sebeple yaz sezonunun da kriptoda sıkıntılı geçeceğini, eylül sonrası mini bir düzelme yaşayabileceğimizi düşünüyorum. Seneye bu zamanlar da yeni boğa rallisinin başlangıcı gelebilir.

Sözün özü, fikir alışverişinde bulunmak istedim. Bu dönemde yapılacak yatırımlar en karlı yatırımlar olacaktır. Sizler hangi projeler için fırsat kolluyorsunuz, alım için beklediğiniz yerler neresi?

Ben $MINA ve $EFI için, zaten icodan elimde tuttuğum ürünler, ekleme yapmayı düşünüyorum.

Selamlar. Her ikisi de hedef diplerime geldi. Piyasada fud ayyuka çıktı. Bu ne demek yorumu size bırakıyorum.

"Buralara geldiğinde almayı hedefliyordum ama hedefe gelince elim gitmiyor." Evet fudlandınız.

Efinity (EFI)
$0.067601

Mina Protocol (MINA)
$0.531451

Mevcut piyasa şartlarında alımlar risk içermektedir. Kendi araştırmanızı yaparak karar vermeniz mantıklı olan. Yatırım tavsiyesi değildir.

Bu posttan sonra her iki ürün de atl bölgelerine geldi sanırım. Hedef dip bölgelerimden bir miktar daha aşağı saldılar.
Piyasada bir düşüş beklentim daha var ama bu ürünler all time lowların altına artık düşmeyebilir. Saygılar.

24.01.2023 Fiyat bilgileri;

Efinity (EFI)
$0.087719 (All time low: 0.065861$)

Mina Protocol (MINA)
$0.6 (All time low: 0.422757$)
pagong0x (OP)
Member
**

View Profile
January 30, 2023, 08:14:32 AM

Selam arkadaşlar...

Efinity (EFI)
$0.067601

Mina Protocol (MINA)
$0.531451

Bu posttan sonra her iki ürün de atl bölgelerine geldi sanırım. Hedef dip bölgelerimden bir miktar daha aşağı saldılar.
Piyasada bir düşüş beklentim daha var ama bu ürünler all time lowların altına artık düşmeyebilir. Saygılar.

Efinity (EFI)

Mina Protocol (MINA)

Neredeyse dip bölgelerden yakalayanlar için artık ana parayı çıkarma vakti. Sadece karla boğayı bekleyebilirsiniz. Uzun bir süre yeni güncelleme atmayacağım.

30.01.2023 Fiyat bilgileri;

Efinity (EFI)
$0.091225 (All time low: 0.065861$)

Mina Protocol (MINA)
$0.886949 (All time low: 0.422757$)
ExCarry
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 4

View Profile
February 14, 2023, 10:25:05 PM

Bu seviyelerdeyken ETH ve aynı ağı kullanan bir kaç Alt Coin hedefliyorum araştırmalarım ve gözlemlerim sonucunda vardığım kanı ETH için her şeyin daha yeni başladığı yönünde:)
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
February 15, 2023, 06:41:02 AM

Selam arkadaşlar...

Efinity (EFI)
$0.067601

Mina Protocol (MINA)
$0.531451

Efinity (EFI)

Mina Protocol (MINA)

Neredeyse dip bölgelerden yakalayanlar için artık ana parayı çıkarma vakti. Sadece karla boğayı bekleyebilirsiniz. Uzun bir süre yeni güncelleme atmayacağım.

30.01.2023 Fiyat bilgileri;

Efinity (EFI)
$0.091225 (All time low: 0.065861$)

Mina Protocol (MINA)
$0.886949 (All time low: 0.422757$)

Mina hep hedefimdeydi bu hafta 1 dolar üstüne de atmayı başardı da 50 sent civarından alacakken vazgeçtiğine yanıyorum gerçekten gelecek gördüğüm projelerden birisi eğer dipten yakalayan varsa yüzde 100 fazlası yapmış durumda bu güzel bir kar artık altcoinlerin boğası ile 5 dolar mı olur 10 dolar mı Allah bilir

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Jossque
Hero Member

Activity: 826
Merit: 1540

View Profile
February 15, 2023, 10:09:34 PM

Aklımda birkaç proje var ama şuan onları araştıracak pek zamanım yok. Yakın zamanda ben de birkaç coin yazmak istiyorum buraya. Potansiyeli olacağını düşündüğüm marketcapı çok da yüksek olmayan bir kaç proje var hali hazırda ama birkaç tane daha bulup onlara ayrı bir sepet yapmak istiyorum. Bu aslında biraz daha riskli bir sepet olacak. Çünkü önceki boğada pek rağbet görmemiş ama önü açık olduğunu düşündüğüm 5-10 projeyi toplamayı planlıyorum.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
kriptobaron
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 261

View Profile
February 15, 2023, 11:17:43 PM

Bu aralar çok fena ACH coine kafayı taktım 0.011 de almadığım için çok pişmanım ısrarla bu fiyatlarda almamak için direniyorum inşallah biran önce düşer de alıp biraz atarım köşeye.
Yatırım tavsiyesi değildir.  Wink
mandown
Legendary
*

Activity: 1918
Merit: 1291

View Profile
February 16, 2023, 06:58:51 AM

Bu aralar çok fena ACH coine kafayı taktım 0.011 de almadığım için çok pişmanım ısrarla bu fiyatlarda almamak için direniyorum inşallah biran önce düşer de alıp biraz atarım köşeye.

400 tane gelmiş bana şimdilik dişe dokunur bir değeri yok bu coingeckonun sonraki. projelerine full girmek gerektiğini öğrenmiş olduk uzun zamandır erinmeden hergün topluyorum bunlar bir sonraki boğada inanılmaz işler yapabilir.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2408
Merit: 1358

View Profile
February 16, 2023, 08:39:09 AM

Nedense bu periyotta eskiden olduğu gibi devasa bir altcoin alma isteğim yok. Piyasalar oldukça cılız geliyor. Eskiden mutlaka risk alır coinmarketcap te top 100 e yeni girmiş sıralaması 80-90 civarı bir altcoin'e yatırım yapmayı mutlaka denerdim. Şu anda oldukça isteksiz hissediyorum. Hani bakıyorum parlayan coin teması da yok. Web3 işi bile tam oturmuş değil. Web 3 im bir uniswap ı ya da ne bileyim gerçek/güçlü bir yüzü yok.
kriptobaron
Sr. Member

View Profile
February 16, 2023, 10:07:18 AM

400 tane gelmiş bana şimdilik dişe dokunur bir değeri yok bu coingeckonun sonraki. projelerine full girmek gerektiğini öğrenmiş olduk uzun zamandır erinmeden hergün topluyorum bunlar bir sonraki boğada inanılmaz işler yapabilir.
Tüh ya uçuşa geçmiş kaçırdım artık ne zaman düşerse o zaman alır ilk boğaya kadar tutarım.
mandown
Legendary
*

Activity: 1918
Merit: 1291

View Profile
February 16, 2023, 10:19:23 AM

Tüh ya uçuşa geçmiş kaçırdım artık ne zaman düşerse o zaman alır ilk boğaya kadar tutarım.

Her zamanki gibi projenin ilk destekcilerine ciddi dağıtım olmuş 40k alanlar var.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
kriptobaron
Sr. Member

View Profile
February 16, 2023, 11:42:44 AM

Her zamanki gibi projenin ilk destekcilerine ciddi dağıtım olmuş 40k alanlar var.
Airdropdan haberim yoktu hocam da size de az gelmiş 400 adet 1 dolar olursa anca iş yapar.
Ben Visa haberinden sonra incelemeye aldım bu coini çok beğendim yani uçuk hedefler kurdurdu bana ama 0.011 de almadığım için henüz şuan ki fiyatları hazmedemiyorum biraz vakit geçsin oturur yeniden düşünürüm.
Allahtan elimde Metaverse arsası var onu satıp alacaktım arsada güzel gidiyor maşallah biraz olsun onunla teselli oluyorum.
kriminall
Sr. Member

Activity: 1358
Merit: 374

View Profile
February 16, 2023, 05:21:37 PM

Nedense bu periyotta eskiden olduğu gibi devasa bir altcoin alma isteğim yok. Piyasalar oldukça cılız geliyor. Eskiden mutlaka risk alır coinmarketcap te top 100 e yeni girmiş sıralaması 80-90 civarı bir altcoin'e yatırım yapmayı mutlaka denerdim. Şu anda oldukça isteksiz hissediyorum. Hani bakıyorum parlayan coin teması da yok. Web3 işi bile tam oturmuş değil. Web 3 im bir uniswap ı ya da ne bileyim gerçek/güçlü bir yüzü yok.
Sanki tam olarak altcoinler için boğa geldiğine inanmıyoruz, bende de aynı sorun var aslında hocam, bakın bitcoin güzel arttı, normalde bence bir kaç gün içerisinde altcoinlerde iyi bir yükseliş beklentisine girerdim ama artık giremiyorum, gem bulmadıktan sonra o eski kazançlardan çok uzakta kalıyoruz, web3, yapay zeka, metaverse ilgi çekici projeler olabilir,
Jossque
Hero Member

Activity: 826
Merit: 1540

View Profile
February 16, 2023, 05:40:45 PM

Boğa geldi veya gelmedi bilemeyiz. Fakat riske girmeyecek şekilde altcoin yatırımı yapmakta özgürüz. Belli bir stop işlem limiti koyup zararı göze aldığınız zaman bu tarz mini yükselişlerde bile güzel Kazançlar kazanabilmek mümkün. Önemli olan riskinizi iyi yönetmenizdir. Dönem dönem gelecek yükselişlerde bazı projelerin veya konuların coinleri yükselişe geçecektir. Bu metaverse olur,ai olur veya nft olur. Bunları takip edip araştırıp bir küçük sepet yapmakta fayda var.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1139

View Profile
February 16, 2023, 11:55:03 PM

toplama değil de trade etmeye çalışmak en mantıklısı bana göre tabi, şu dönemde özellikle...
altcoinlerin pump yapmaya başlaması güzel ama genelde zikimzonik altlar yükseliyor, onlar bitince orta ve büyük başlara da bir el atarlar diye umuyorum çünkü ufakları pumplamak kolay, bi çeşit aradan çıkarma operasyonu ve gel gel yapma taktiği, havada pump etkisi için nispeten ucuz bir yol...
şimdi btc geri çekildi ve dayanıklılık testi devam ediyor,  mini bogadayiz diye ümit ederek sabırla beklemek lazım, umarım zıçmayız Smiley nothing else ytd

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2408
Merit: 1358

View Profile
February 17, 2023, 06:15:06 AM

toplama değil de trade etmeye çalışmak en mantıklısı bana göre tabi, şu dönemde özellikle...
altcoinlerin pump yapmaya başlaması güzel ama genelde zikimzonik altlar yükseliyor, onlar bitince orta ve büyük başlara da bir el atarlar diye umuyorum çünkü ufakları pumplamak kolay, bi çeşit aradan çıkarma operasyonu ve gel gel yapma taktiği, havada pump etkisi için nispeten ucuz bir yol...
şimdi btc geri çekildi ve dayanıklılık testi devam ediyor,  mini bogadayiz diye ümit ederek sabırla beklemek lazım, umarım zıçmayız Smiley nothing else ytd
Mini boğa ifadesi bana da mantıklı geliyor. Altcoinlerden ziyade bitcoin'e vuran mini bir boğa deneyimliyoruz. Zaten %10 artış üstüne gelen %4 eksi da bunu kanıtlar nitelikte gibi hissettirdi. Ben o yüzden yorumuna katılıyorum hocam altcoinlerin hodl dönemi değil bu (belki ethereum falan hodl edilebilir ancak), daha çok al sat hızlı kazan dönemi yaşıyoruz. Seneye bu zamanlarda daha iyi olur muhtemelen. Coinmarketcap'i inceliyorum hızlı ve yüksek yüzde ile yükselen altcoinler genellikle sikko yeni altcoinlerden ibaret.
execijutiere
Legendary
*

Activity: 1400
Merit: 1258

View Profile
February 17, 2023, 09:21:28 AM

İnsanları tekrardan piyasaya çekiyorlar. Şakkadanak düşerse ne yapacağız? Cheesy
Şuan bence bu boğa tuzağı gibi geliyor bana da. 30 bin dolara doğru bir yolculuk söz konusu olabilir. Ondan sonra tekrardan büyük düşüşler görmemiz hiç de şaşırtıcı olmaz. Piyasa yükseldi diye birden atlamak da sıkıntı olabilir. Tedbiri elden bırakmamamız lazım. Şu hafif yükselişle bile 2-3x yapsak yeter aslında.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1254

View Profile
February 17, 2023, 03:18:15 PM

Mina bu ara yükselişte, diplerden toplayanlara çok iyi bir oranda kazandırdı. Ben daha öncesinde biraz Mina sattığım için tam zarardayım, ucuzken de almamıştım malesef. Sattığım zamanda aciliyeti vardı mecbur satmıştım yoksa uzun vadeli portföyümde durmasını tercih  edeceğim bir coin. Güvendiğim iyi bir proje boğada tam nasıl olarak nasıl yönünü çizecek meraklısıyım.

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███