Bitcoin Forum
May 05, 2024, 04:10:14 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Yetişkin bir meser# 100'den 100.000'e kaç günde çıkar :D  (Read 548 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic.
Gencecikmen
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1077

#SWGT CERTIK Audited

View Profile
June 23, 2022, 01:47:43 PM

İlk ayın sonu güncellemesini paylaşayım Smiley

Toplamda 34 saatlik bir çalışmanın sonucunda kazanç 1720 TL olarak gözükmekte. Saatlik olarak ise 50 tl ye tekabül ediyor ki gayet güzel bir mebla ek iş diyebileceğimiz bir girişim için. Hedefin %1.7 lik kısımına ulaşmış bulunmaktayım. Artık okul derdi de aradan çıktığına göre birazcık hızlanabilirim Smiley

hocam başta şunu söyleyebilirim ki saatlik 50 lira ülke de ki birçok memurun saatlik ücretinden fazla, tahminimce gayet iyi gidiyorsunuz. Aradan okul gibi zaman yiyen birçok faktörde çıktığına göre kısa bir sürede 100.000 TL'ye ulaşacağınızı düşünüyorum bu yolda yeniden tebrikler.

1714925414
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714925414
Reply with quote  #2

1714925414
Report to moderator
1714925414
Hero Member
*

Ignore
1714925414
Reply with quote  #2

1714925414
Report to moderator
The forum was founded in 2009 by Satoshi and Sirius. It replaced a SourceForge forum.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714925414
Hero Member
*

Ignore
1714925414
Reply with quote  #2

1714925414
Report to moderator
meser# (OP)
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 957

View Profile
July 19, 2022, 08:17:08 PM

Uzun bir dinlenme, yenilenme ve araştırma sürecinden sonra tekrardan challenge'ıma kaldığım yerden devam ediyorum. Yeni serüvenimde birazcıkta 100$'dan 1milyon$ konumdaki dayıdan ilham almış gibi oldum. Hedefim sosyal medyanın gücünü kullanmak olacak. Bir tane instagram hesabı açarak bu hesaptan sağlık ve kişisel bakımla ilgili paylaşımlar hazırlayarak belirli bir kitleye ulaşım sağlayacağım. Bunun dışında oriflame ve avon gibi kişisel bakım ürünleri satışını yapan kişilerle bağlantı kuracağım. Bu arkadaşlar genellikle kendi imkanlarıyla fiziki çevresine satış yapmaya çalıştığı gibi satış platformlarından da satış yapmaya çalışıyor. Bu noktada ben onların bu ürünlere karşı olan bilgilerini ve ürün tedariki ve lojistiğini kullanacağım. Ayrıca şuanda komisyon usulü bir işe başladığım için bu işe fazla vakit ayırmayacağım çünkü diğer tarafın kazancı şuan için bundan daha iyi bir konumda olduğundan. Tabiki tam anlamıyla boşlamayacağım ancak bir arkadaşla görüştüm ve ona canva üzerinden içerik hazırlama işi verdim. Kendisi haftaya başlayacak ve 250 gönderi için 600 tl ödeyeceğim kendisine. Bu şekilde hesap belirli bir ivme yakalayana kadar fazla üzerinde durmuş olmam gerekmeyecek. Bu yöntemle pasif bir gelir kapısı oluşturmaya çalışacağım. İşi yapan değil, aradaki köprüyü kuran az emekle kazanan kişi konumuna geçmiş olacağım inşallah.
meser# (OP)
Hero Member

View Profile
August 12, 2022, 08:52:13 PM

Uzun bir aradan sonra tekrardan bir güncelleme paylaşma zamanı gelmiş bulunmakta.

36 gönderi, 16 mesajla bilgilendirme ve günlük 10 tlden 3 günlük 2 ayrı reklam sonucunda ilk 2 siparişi almış bulunmaktayım 🥳

Anlaşmış olduğum arkadaş ne yazık ki istediğim gibi bir efor sarfetmedi ve 5.gönderiden sonra işi bıraktı. Geri kalan kısımı kendim gerçekleştirdim. Ayrıca 3 ayrı firmadan toplamda 7 satıcıyla sözde el sıkışmış, özde 2 tanesiyle ciddi bir şekilde işe devam etmiş bulunmaktayım. Gerçektende eleman çalıştırmak veya iş ortaklığı yapmak ciddi sıkıntılar barındırıyor kesinlikle plan a, b, c, d diye bir sürü ek planınız olmalı eğer bir ticari girişimde bulunuyorsanız.

Gelelim 2 siparişten ne kadarlık bir kazanç söz konusu. İlk siparişim 3 adet ürün barındıran bir set ve yanında bir kolye şeklinde. Toplamda bu 4 parça ürünün bana bıraktığı miktar 76 tl. Kolye ise özel üretim olmakla beraber fazla kar marjı bırakmıyor ama yine de 3 ürünün karından daha fazla bir kara sahip. Ancak yeterli bir sermayeye sahip olduğumda bu üründen 100 adet hazırlatıp etsy veya amerika'da ebay üzerinden satmayı düşünüyorum. Döviz bazında iyi bir kar bırakacak narinlikte.

Gelelim 2.siparişe bu sipariş ise vermiş olduğum reklamdan gelmesi attığım taşın kuşu ürkütmesi anlamına geliyor. Bu sipariş ise 2 adet ürünü barındırmakla beraber bana 45 tl bırakmakta.

Gelirler: 76+45 TL=121 TL
Gider: 60 TL+ 15 TL (Gönderi hazırlama parası olarak verdim. Aslında vermesem daha iyiydi işi bıraktı dediğim mesajlarıma ve aramalarıma cevap vermedi ve daha önce iş yaptığı başka bir arkadaştan ibanını alarak gönderim sağladım) = 75 TL

-----

Hala istediğim ivmeyi yakalayamadım. Ancak hafiften bir ivme kazandım diyebilirim. Eğer sağlam bir ivme kazanırsam bu hespa ile şahış şirketi kurarak satış platformlarında direk kendimin satacağı şekilde anlaşmaları yaparak daha fazla kar elde edecek şekilde gidişatı değiştirebilirim.
ZekiBeyy
Hero Member

Activity: 1246
Merit: 883

Eloncoin.org - Mars, here we come!

View Profile
August 13, 2022, 05:35:35 AM
Merited by mandown (1), meser# (1)

Öncelikle azimle çalışmanı tebrik ediyorum ufak tefek aksaklıklar her zaman her yerde karşına çıkacaktır özellikle bazı aksilikler ise üst üste gelerek çok fazla can sıkıcı olabilir yılmadan usanmadan kilitlendiğin hedefe gayretle devam edeceğini umuyorum Smiley

Senin de dediğin gibi yaşamın boyunca her zaman alternatif planların olursa daha az zorlanırsın, kendi adıma parasal planlamalar yaparken her zaman garanti bir planım daha olur bu yüzden pek sorun yaşamam.

yeterli bir sermayeye sahip olduğumda bu üründen 100 adet hazırlatıp etsy veya Amerika'da ebay üzerinden satmayı düşünüyorum

Sizi hiç tanımıyorum ama bu girişimcilik gayretinize hayran kaldım dilerseniz sermaye koyarak ortak olmak ve diğer satış konularında da istişare ederek yardımcı olmak isterim. Hem bildiğim konularda size, bilmediğim konularda da sizden bir şeyler öğrenmek güzel olacaktır diye düşünüyorum. Karar sizindir elbette ne karar verirseniz verin kararınıza saygı duyarım tekrardan çalışmanız daim olsun.

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
█████████████████▄███████
████████████████▄███████▀
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
.
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▄███████████████████████▄
█████████████████████████
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
.
 ElonCoin.org 
.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it
happen or be a part of it"
▬▬▬▬▬
ajanwalker
Sr. Member

Activity: 1484
Merit: 458

View Profile
August 13, 2022, 07:03:01 AM

Toplamda 34 saatlik bir çalışmanın sonucunda kazanç 1720 TL olarak gözükmekte. Saatlik olarak ise 50 tl ye tekabül ediyor ki gayet güzel bir mebla ek iş diyebileceğimiz bir girişim için. Hedefin %1.7 lik kısımına ulaşmış bulunmaktayım. Artık okul derdi de aradan çıktığına göre birazcık hızlanabilirim Smiley

Hocam okul bitti ama bu sefer de iş güç derdi ortaya çıkacak.
Belirli bir süre kafa tatili mı yapacaksınız?
Öğrenci olarak günlük 50 TL ek iş eskiden olsa güzel olurdu ama bugün markete gitseniz alacağınız 3-5 parça bir şey.
Daha çok kazanmanız temennisiyle....

EPSILOAN
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
▄▄████████████████████▄▄
██████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████████████████████████
▀▀████████████████████▀▀
▄▄████████████████████▄▄
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
▀▀████████████████████▀▀
▄▄████████████████████▄▄
█████▄     ███████    ▄█████
███████     █████    ███████
███████ ▄    ███     ███████
███████ █▄    █ █    ███████
███████ ██▄    ██    ███████
███████ ███▄  ███    ███████
█████▀   ▀██▄███▀     ▀█████
▀▀████████████████████▀▀
meser# (OP)
Hero Member

View Profile
August 13, 2022, 01:07:43 PM

yeterli bir sermayeye sahip olduğumda bu üründen 100 adet hazırlatıp etsy veya Amerika'da ebay üzerinden satmayı düşünüyorum

Sizi hiç tanımıyorum ama bu girişimcilik gayretinize hayran kaldım dilerseniz sermaye koyarak ortak olmak ve diğer satış konularında da istişare ederek yardımcı olmak isterim. Hem bildiğim konularda size, bilmediğim konularda da sizden bir şeyler öğrenmek güzel olacaktır diye düşünüyorum. Karar sizindir elbette ne karar verirseniz verin kararınıza saygı duyarım tekrardan çalışmanız daim olsun.

Desteğiniz için çok teşekkür ediyorum hocam. Ancak bu desteğinizi başta bir projede kullanırız inşallah. Çünkü bu projem kendime yapmış olduğum bir challenge olduğu için 100.000'e kendi başıma tamamlamam gerekiyor. Sermaye desteği alarak en basitinden çok tutulan ürünleri alıp satarak bu meblaya kolaylıkla erişebilirim. Ancak amacım farklı düşünerek farklı kazanç kapıları oluşturmak istediğimden kabul edemiyorum. Bu teklifiniz beni gerçekten onure ettiği gibi sevindirdide.

Hocam okul bitti ama bu sefer de iş güç derdi ortaya çıkacak.
Belirli bir süre kafa tatili mı yapacaksınız?
Öğrenci olarak günlük 50 TL ek iş eskiden olsa güzel olurdu ama bugün markete gitseniz alacağınız 3-5 parça bir şey.
Daha çok kazanmanız temennisiyle....

Kafa tatilini aradan çıkarttım hocam bir firmada komisyon usulü bir iş kovalıyorum ve yine ekstradan bu işe günde 1-2 saat ayırarak devam ediyorum. 50 lira evet dediğiniz gibi hiçbirşey artık ancak pasif bir gelir kapısı açtığımda ise avantadan bir para olacak Smiley O yüzden durmak yok yardırmaya devam Cheesy
ZekiBeyy
Hero Member

View Profile
August 13, 2022, 02:14:11 PM

Desteğiniz için çok teşekkür ediyorum hocam. Ancak bu desteğinizi başta bir projede kullanırız inşallah. Çünkü bu projem kendime yapmış olduğum bir challenge olduğu için 100.000'e kendi başıma tamamlamam gerekiyor. Sermaye desteği alarak en basitinden çok tutulan ürünleri alıp satarak bu meblaya kolaylıkla erişebilirim. Ancak amacım farklı düşünerek farklı kazanç kapıları oluşturmak istediğimden kabul edemiyorum. Bu teklifiniz beni gerçekten onure ettiği gibi sevindirdide.

Ben teşekkür ederim o zaman şöyle yardımcı olmak istiyorum, hedefinize daha rahat ulaşabilmeniz için gelir kalemlerinizi artırmanızı önereceğim yani birden fazla alanlarda işlemler yapılabilir böylelikle hem gelir miktarı artar hem de çeşitlilik olması daha heyecan verici olacaktır. Bunun için bu gün bir konu açacağım sıfır sermaye ile internette satış listeleri oluşturarak insanların sizin listenizden alış veriş yaptığı zaman buradan kazanç sağlanabiliyor tam detaylı olarak paylaşacağım işinize yarayacağını düşünüyorum. Ayrıca gelişmeleri takip ediyor olacağım Smiley

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
.
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
.
 ElonCoin.org 
.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it
▬▬▬▬▬
meser# (OP)
Hero Member

View Profile
August 30, 2022, 01:58:06 PM
Merited by Vispilio (3)

Bu güncellemeyi Eylül ayı başında yapmayı istiyordum ancak daha fazla dayanamayıp şimdiden paylaşıyorum.

Bildiğiniz üzere bu challenge da pasif gelir getirecek yöntemler üzerine yogunlasacagimi belirtmiş ve instagram üzerinden influencerimsi ve satış destegimsi bir hesap açarak yola devam etmiştim. Geçtiğimiz haftalarda talepler arttıkça bende gaza gelerek daha hızlanmistim. Sayfamda toplamda 283 gönderi bulunmakla beraber 37 tane de reels bulunuyor. Ayrıca bu gönderileri 20sine yakini sponsorlu reklamda yer almakta. Belki sizin ya da yakınlarınızın karşısına çıkmış olabilir  Cheesy

Heyecanlı hissettiren kısımlardan bir tanesi organik olarak 8200 kusur takipçiye erişim bu kısa süreçte. Bunun en büyük nedeninden bir tanesi reklam çıkarken kitle seçimini çok iyi yapmış olmam ve hazırladığım içeriklerin özgün, dikkat çekici ve göz yormayısi. Ayrıca tüm bilgileri tek bir görsele sığdırmayip kaydirmali yaparak daha çok etkileşim aldım. Reklamlara harcamış olduğum tutar 800 tl oldu.

Ancak geri dönüşü bunun 5360 tl kar olarak yazdı. Evet hedefimin %5 lik kısmını doldurmuş bulunmaktayım.

Sevindirici haber bunlarla kalmamakla beraber şuan 5 şehiri içeren bir takım görüşme zinciri beni bekliyor. Bunlardan 2 tanesi tanıdık vasıtası ile olduğu gibi 1 tanesi dm üzerinden bana ulaştı 2 tanesini de ben buldum. Bunlarla ürünleri üzerine işbirliği yaparak hem onları İnternet ortamina adapte edeceğim hemde kendimi hedefime daha hızlı ulaştıracağım.

Gitti 5 kaldı 95 vuhuuu 🥳🥳🥳
execijutiere
Legendary
*

Activity: 1400
Merit: 1258

View Profile
September 01, 2022, 07:31:57 PM

https://www.mesermedikal.com/

Hocam işi büyütmüşsünüz siz ya Cheesy

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
meser# (OP)
Hero Member

View Profile
September 01, 2022, 07:39:30 PM

https://www.mesermedikal.com/

Hocam işi büyütmüşsünüz siz ya Cheesy

Valla hocam Allah yürü ya kulum dedi bize de koşmak nasip oldu diyomuşum Cheesy Şimdiik isim tesadüfisi diyelim ileride meser ltd.şti. kurmayı nasip eder inşallah yüce rabbim Smiley
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
September 01, 2022, 08:03:41 PM

Bu güncellemeyi Eylül ayı başında yapmayı istiyordum ancak daha fazla dayanamayıp şimdiden paylaşıyorum.

Bildiğiniz üzere bu challenge da pasif gelir getirecek yöntemler üzerine yogunlasacagimi belirtmiş ve instagram üzerinden influencerimsi ve satış destegimsi bir hesap açarak yola devam etmiştim. Geçtiğimiz haftalarda talepler arttıkça bende gaza gelerek daha hızlanmistim. Sayfamda toplamda 283 gönderi bulunmakla beraber 37 tane de reels bulunuyor. Ayrıca bu gönderileri 20sine yakini sponsorlu reklamda yer almakta. Belki sizin ya da yakınlarınızın karşısına çıkmış olabilir  Cheesy

Heyecanlı hissettiren kısımlardan bir tanesi organik olarak 8200 kusur takipçiye erişim bu kısa süreçte. Bunun en büyük nedeninden bir tanesi reklam çıkarken kitle seçimini çok iyi yapmış olmam ve hazırladığım içeriklerin özgün, dikkat çekici ve göz yormayısi. Ayrıca tüm bilgileri tek bir görsele sığdırmayip kaydirmali yaparak daha çok etkileşim aldım. Reklamlara harcamış olduğum tutar 800 tl oldu.

Ancak geri dönüşü bunun 5360 tl kar olarak yazdı. Evet hedefimin %5 lik kısmını doldurmuş bulunmaktayım.

Sevindirici haber bunlarla kalmamakla beraber şuan 5 şehiri içeren bir takım görüşme zinciri beni bekliyor. Bunlardan 2 tanesi tanıdık vasıtası ile olduğu gibi 1 tanesi dm üzerinden bana ulaştı 2 tanesini de ben buldum. Bunlarla ürünleri üzerine işbirliği yaparak hem onları İnternet ortamina adapte edeceğim hemde kendimi hedefime daha hızlı ulaştıracağım.

Tebrik ederim meser hocam yüzde 5 tamamdır kaldı yüzde 95 Grin bakın sizin tecrübelerinizden de gördük ki reklam her şeydir reklamı iyi yapmışsınız karınızı arttırmışsınız hocam çok sevindim günün birinde inşallah 100 bin liraya ulaştım yeni hedef 1 milyon gibi ilerletme sağlarsınız

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
meser# (OP)
Hero Member

View Profile
September 01, 2022, 08:23:49 PM

Tebrik ederim meser hocam yüzde 5 tamamdır kaldı yüzde 95 Grin bakın sizin tecrübelerinizden de gördük ki reklam her şeydir reklamı iyi yapmışsınız karınızı arttırmışsınız hocam çok sevindim günün birinde inşallah 100 bin liraya ulaştım yeni hedef 1 milyon gibi ilerletme sağlarsınız

100.000 le durmak bana yakışmaz ancak o challengeim bana özel olacaktır. Onun ilerleyişini paylasmayacagimdir. Çünkü o noktadan sonrası ilk 100.000 prensiblerinin tekrar tekrar eyleme geçirilmesi olacaktır. Bir işten ilk 100.000 i kazanmak zordur ancak o ilk 100.000 i kazanmak o işin inceliklerini insana gösterecektir. Misal şu son atraksiyonum çok değişik noktalardan bakış açısı kattı bana ki 2023 bitmeden 100.000 e ulaşmış olacağımı düşünüyorum. İki gün daha gorusmelerim olacak geri döndüğümde bu konudaki en detaylı yazıyı paylaşacağimi düşünüyorum.
meser# (OP)
Hero Member

View Profile
September 06, 2022, 09:53:02 PM
Merited by Bthd (2), xzone (1), RaltcoinsB (1)

30 ağustostan bu yana gelen iş gezileri ve toplam satış miktarına dair bir güncelleme yazısı yazmak istedim. Geldiğim noktada satışlar gayet güzel gitmekle beraber son güncellemeden bu yana 9 gün geçmiş ve 2300 tl lik bir satış hacmine ulaşmış bulunmaktayım. Başlatmış olduğum girişim ivme kazanmış ve her geçen gün sipariş gelmeye devam etmekte. Bu durumdan rahatsız olduğum husus şu belirli bir düzen kuramamış olmam. Evet bir düzen bulunmakta ancak bu düzen ben olduğum sürece var ve ben olmadığım sürece nadasa bırakılmış bereketli bir toprak gibi. Bunun nedeni ise günümüz sanal seyyarlık gibi bir girişim olması. Potansiyel müşteriler reels videolarına keşfetten erişmesi veya sponsorlu çıktığım reklamlar ile instagram hesabıma mesaj atarak bilgi almak istemesi ve benim hızlı bir şekilde müşterinin ilgisi zayıflamadan hatta tutarak satış işlemini başarıyla tamamlamam gerekmekte. Emekleme adımında olan bir girişim için güzel bir getirisi var ancak verdiğim emeğin maddi karşılığını tam alamamış bir vaziyetteyim. Zaman içerisinde bana ihtiyaç duymayacağı bir düzen getirebilirsem tabiri caizse altın yumurtlayan bir tavuk olacaktır. Bunun için ne yapabilirim? Bir whatsapp botu hazırlayabilirim ancak daha önce bir deneyimim olmadığı için bu süreç ciddi bir vaktimi alacaktır. Kendim yapabilirim ve bu beni yüzlerce liradan kurtarabilir ancak bazı durumlarda girişimcilerin paraya kıyması gerekir ve dışarıdan ücreti mukabilinde destek almalıdır. Belki 600-700 tlyi harcayacağım ancak bu 600-700 lira bana 2-3 hafta kazandıracak. Hazırlatacağım bu whatsapp botu ile kataloğumdaki tüm ürünleri Whatsapp Business üzerinde tanımlayıp bu ürünlere dair gelebilecek tüm sorulara açık net ve doyurucu cevaplar hazırlayacağım. Eğer ki müşteri bu cevaplarla tatmin olmaz ise tarafıma bir mesaj bildirimi gelecek ve whatsapp business üzerinden müşteri ile iletişimi ben devralacağım. Tabi aynı şekilde instagram hesabına da otomatik mesaj kısmı oluşturacağım. Bu mesaj ile müşterileri whatsapp hattına veya maile yönlendireceğim. Bir internet sitesi kur meser ve bunlarla hiç uğraşma dersenizde haklısınız ancak şuana kadar gelen siparişlerden neredeyse %100'e yakın bir memnuniyet oranı var. Bu memnuniyet oranı müşterilerin geri dönüp bizden tekrar sipariş yapmasına da vesile oluyor. Gün gelir ciddi bir müşteri hacmine ulaşılınır işte o zaman aynı memnuniyeti sağlayabileceği(MİZ) miz  dedim çünkü o noktada artık istihdam sağlamaya başlamış olurum ki o zaman daha farklı bir sistem oluşturum.

Gelelim daha somut verilere 5 günlük bir iş gezisi içerisinde yaklaşık 20 ayrı işletme ile görüşme sağladım. Bunlardan 5 tanesi ben yola çıkmadan önce randevulaştıklarımızdı diğerleri ise görüşmelerimden sonra şehiri gezerken gerek google'dan aratarak bulduklarımda gerekse de önünden geçerken gördüğüm işletmelerdi. İş görüşmelerinde şunun farkına vardım. Eğer ki randevulaştığınız bir yere gidiyorsanız takım elbise vari giyinmek sizin prestiinizi arttırıyor. Ancak spontane gelişen bir görüşme sağlayacaksanız casual giyinmeniz size daha iyi bir imaj bırakıyor. Spontane gelişen görüşmelerde sizi takım elbiseli gördüklerinde sanki adamların ellerindeki çalıp gidecekmişsiniz gibi hissediyorlar ancak randevulu görüşmelerde adamlara ciddi bir birey olduğunuzu hissettiriyor. O yüzden bu tarz günlerinizde yanınızda yedek kıyafet taşıyın derim.

Bir diğer husus görüşmeleriniz eğer bir aile işletmesiyse geleneklere daha bağlı olmakla beraber eski köye yeni adet getirme kafasında olabiliyorlar. Ancak eğer ki karşınızdaki kişi 40 yaşın altında ve işletmenin kurucusuysa daha açık fikirli olabiliyor ve hele 30 yaşın altındaysa kanka diye konuşabilirsiniz onlar genellike daha vizyonlu oluyor.

Total görüşmelerimden %15 bir başarıya ulaştım diyebilirim. 20 işletmeden 3 ile şuan görüşmelerimiz daha doğrusu ortaklık sürecimiz devam ediyor. Bunlardan bir tanesi bulunduğu yörede çok bilindik bir işletme olup verdiğim hizmetten ziyade benimle ilgilendi desem yeridir. Taraflarına sunmuş olduğum ortaklık teklifine sıcak bakarak bana yaklaşık 10.000 tl lik ürün tahsis edeceklerini ve satışını tamamen benim yürütmemi istediler. Bu ilk 10.000 tl lik ürünü bana maliyetine verip depolama, kargolama gibi süreçlerin sorumluluğunu bana attılar Cheesy Tabi piyasadaki fiyatına baktığımda gerçekten değebilecek bir mebla. Şöyle söyleyeyim bu partiyi bitirdiğimde neredeyse hedefimin %35-40 lık miktarını tamamlamış olacağım Smiley Bu ürünlerin satışı bittikten sonra kendilerinin bana bir teklifi olacağını belirtti mağaza müdürü. Büyük ihtimalle güzel bir maaşa sahip iş teklifi olacak ancak ne yazık ki gelecek planlarımdan ötürü kabul edemeyeceğim Smiley

Bir diğer işletme ise daha önce internet ortamında satışı denediklerini ancak gerek kalifiyeli eleman bulamamaları gerekse de etkili bir plan belirleyemediklerinden ötürü başarılı olamamalarından ötürü askıya aldıklarını belirtti. Kendileri ile şöyle bir anlaşma teklifinde bulundum. Bir eleman tahsis etmelerini ve 2 günde bir siparişlerin kargosunu çıkartmasını istedim ve bu arkadaşa ise satışlardan komisyon vermelerini önerdim. Keza ortaklık sürecimizde bildiklerimi bu arkadaşa aktaracağım. Bu vesile ile eğer ki internet mecrasında devam etmek isterlerse kalifiyeli bir eleman elde etmiş olacaklar. Normalde bu verilecek eğitim desteğini para ile alırlardı ancak şuan hedefim için güçlü ortaklara ihtiyacım var gerisi boş Smiley

3 işletmenin ise diğerlerine nazaran daha muallakta. 50 yaşında gelenekselci bir baba ve 24 yaşında liseden sonra babasının zoruyla askere gidip gelmiş evlenmiş ve işin başına geçmiş bir oğlan. Babası bu olaya ılımlı yaklaşmasa da oğlu ılımlı yaklaştı ve benim telefon numaramı aldı onunla birkaç telefon görüşmesi yaptık ve o da birkaç güne okeyler ve 3.ortağım olmuş olur diye düşünüyorum.  Çünkü kendisine dair izlenimim artık babasının gölgesinden kurtulmak isteyen birisi oldu.

Gelelim kalan 17'ye birçoğunda öğrenilmiş çaresizlik, internette dolandırıcı çok, başka kapıya kardeşim kış kış, daha önceden yenilen kazıklar vs vs karşıma çıktı. 2 -3 tanesinde ise sövmeden kendimi zor tutarak çıktım. Zamanında 2-3 liralık malı 15-20 liraya sata sata zengin olmuş sonradan görme orospu çocuğu yanındaki çalışanları sömürdükçe sömürüyor beni de kafa kola almaya çalıştı. Neymiş sen satış yap üç beş çorba atarız. Ben diyorum ortaklığımızı yazıya dökeceğiz o diyor ki ben sözleşme yapmam seninle. Lan amk gavatı ben satış yapacam 2000-3000 tl lik sen kafana göre 100 tl ateşleyeceksin var mı başka istediğin! Böyleside çok sonra gençlik iş beğenmiyor olur!

5 şehir gezisinin maliyetini de düştükten sonra kazanılan %5 kalan %95 ancak meser# arabasının motoruna bi 10-15 beygir gücü eklenmiş oldu Smiley
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
September 07, 2022, 05:12:49 AM
Merited by meser# (1)

Keyifle okuyorum yazdıklarını meser’ciğim bir gün bu işler sayesinde ciddi bir kazanç elde edip buraya yönelirsen şaşırmam artık  Grin kişisel gelişim sayfalarını takip ediyorum genellikle başarılı insanların söylemlerinde kendilerini başarılı insanları örnek alarak değil başarısız insanların hatalarının kaynağını arayarak başarılı olduklarını söylüyorlar şimdi o 17 kişi belki seninle iş birliği yapmayacak ama gelecekte onlara ihtiyaç duymayacaksın hele şu insanları kullanmak isteyen son paragraftaki kişiler yok mu adamı deli eder özel sektörde çalışırken şartlarımız çok kötüydü bunu işverene söylüyorduk bize cevabı memlekette genç lise mezunu bir sürü işsiz var siz çıkarsınız o girer benim için fark etmez işçisine değer vermeyen birisinden de başka cevap beklenemezdi şimdilerde duydum küçülmeye gidiyor gider tabi işe lanet okuyarak geliyorduk biz neyse konumuza dönersek başarılı olacağına inancım tam destek istemediğini ve bunun bir challenge olduğunu bildiğim için tabiri caizse tırnaklarınla kazıya kazıya yükseleceksin bu işin sana artısı para değil tecrübe kazandırması olacak ayrıca bir evreye kadar çok zor geliyorsun bir evreden sonra kartopu etkisi dediğimiz bir evreye giriyorsun eğer sen 100 bin lira üzerine çıkarsan bu kartopu dediğimiz etkiyi başlangıç olarak hissedersin ve devamı gelir başarılar diliyorum dostum hedefine ulaşamazsan bile bu tecrübeyi asla para ile satın alamazdın

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
meser# (OP)
Hero Member

View Profile
October 07, 2022, 05:06:50 PM
Merited by Jossque (2)

6 Eylülden bu yana gelen 1 aylık güncelleme Smiley Usandım sanmayın hala yardırıyoruz yarı ölü bir şekilde Cheesy Bazen demiyor değilim 9-5 işe talim mi etsem diye de birkaç yıl sonra bu cefanın sefasını sürerken iyi ki dayanmışsın be meser# diyeceğim Smiley

Öncelikle whatsapp botu için bir arkadaşla 1000₺'ye anlaşmamın üzerinden kaynanası öldü her ne kadar inanmak istesemde bu işlerde ne yazık ki hep bi kaynana falan ölüyor yani Cheesy Birkaç günlük oyalamasının üstüne daha fazla düşmedim ve elimdeki imkanlara odaklanmaya karar verdim. Birazcık halı altına süpürmüş gibi oldum diyelim.

Gerçekleştirmiş olduğum iş gezisinin üzerine 2.5 işletme ile anlaşmış gibiydim ve buçuğu 3'e çıkartarak güzel sonuçlara imza attığımın spoilerini vermeden duramayacağım Smiley

ilk olarak şu işletme ile olan son durumdan bahsedeyim:

Total görüşmelerimden %15 bir başarıya ulaştım diyebilirim. 20 işletmeden 3 ile şuan görüşmelerimiz daha doğrusu ortaklık sürecimiz devam ediyor. Bunlardan bir tanesi bulunduğu yörede çok bilindik bir işletme olup verdiğim hizmetten ziyade benimle ilgilendi desem yeridir. Taraflarına sunmuş olduğum ortaklık teklifine sıcak bakarak bana yaklaşık 10.000 tl lik ürün tahsis edeceklerini ve satışını tamamen benim yürütmemi istediler. Bu ilk 10.000 tl lik ürünü bana maliyetine verip depolama, kargolama gibi süreçlerin sorumluluğunu bana attılar Cheesy Tabi piyasadaki fiyatına baktığımda gerçekten değebilecek bir mebla. Şöyle söyleyeyim bu partiyi bitirdiğimde neredeyse hedefimin %35-40 lık miktarını tamamlamış olacağım Smiley Bu ürünlerin satışı bittikten sonra kendilerinin bana bir teklifi olacağını belirtti mağaza müdürü. Büyük ihtimalle güzel bir maaşa sahip iş teklifi olacak ancak ne yazık ki gelecek planlarımdan ötürü kabul edemeyeceğim Smiley

Tarafıma tahsis ettikleri ürünlerde en büyük sıkıntıyı şu şekilde yaşadım diyebilirim. Ürünleri bir yerde kutuları ise matbadan çıkmış bir şekilde göndermişlerdi. Yani ürünler kendi başıma paketlemem gerekmişti. Bu onlar için daha az maliyet olsa da benim için bir nevi zaman kaybı gibi oldu. Onun dışında gelen ürünlerin %10'luk dilimini ilgili kişilere kargo maliyeti karşılığında tester olarak gönderdim ve kendilerinden yorum yapmalarını rica ettim. Tabi bu yorumları bana değil bu ürünleri kullanmayı isteyebilecek kişilerin uğrak olduğu web sitelerinde açmış olduğum konulara yapmalarını istedim. Tabiki de objektif birşekilde yapmalarını istedim. Allaha şükür kullanıcılardan gelen yorumlar gayet güzeldi ve eksik nitelendirebilecekleri noktaları bizzat bana bildirmeleri ise işin kaymağı oldu diyebilirim. Kurumdaki müdüre bu sorunları iletmem ise aramızdaki bağı güçlendirdi diyebilirim. Bu geri dönüşleri kimlerin yaptığının bilgisini isteyerek genel bir kutu gönderip diğer ürünlerine de geri dönüş almak istedi. Arkadaşlarla iletişime geçip onay aldıktan sonra bu bilgileri paylaştım. Ayrıca mağaza müdürü firmanın sahibinin oğlu olup asıl patronla yüzyüze görüşme imkanım olmamıştı ancak bir telefon çağrısı aldım kendisinden. Kendisi hala eski köy yeni adet sıkıntısında olan birisi gibi dursa da oğlunun kararlarının ardında olduğunu net bir şekilde belirtti. Bu firmanın elimdeki ürünlerinin %65'lik kısmının satışını gerçekleştirmiş bulunmaktayım. Önümüzdeki hafta büyük ihtimalle ilk partiyi bitirmiş olacağım.

Gelelim ikinci işletmeye:
Bir diğer işletme ise daha önce internet ortamında satışı denediklerini ancak gerek kalifiyeli eleman bulamamaları gerekse de etkili bir plan belirleyemediklerinden ötürü başarılı olamamalarından ötürü askıya aldıklarını belirtti. Kendileri ile şöyle bir anlaşma teklifinde bulundum. Bir eleman tahsis etmelerini ve 2 günde bir siparişlerin kargosunu çıkartmasını istedim ve bu arkadaşa ise satışlardan komisyon vermelerini önerdim. Keza ortaklık sürecimizde bildiklerimi bu arkadaşa aktaracağım. Bu vesile ile eğer ki internet mecrasında devam etmek isterlerse kalifiyeli bir eleman elde etmiş olacaklar. Normalde bu verilecek eğitim desteğini para ile alırlardı ancak şuan hedefim için güçlü ortaklara ihtiyacım var gerisi boş Smiley 

Bu firmadaki arkadaşa ise öncelikle canva uygulamasına dair birkaç gün toplamda 2 saatlik bir zoom yayını ile gösterimde bulundum. Bunun akabinde bilindik sosyal medya mecralarında hesaplarını aktif tutmaya başladı. Ayrıca N11,Hepsiburada ve Trendyol'da mağaza açılış işlemlerini başlattırdım. Ürünlerinin testerlarının bi önceki çalışmadaki arkadaşlara iletilmesini önerdim ancak buna sıcak bakmadılar. Bunun yerine bana 5 paket oluşturmalarını ve ücretini kendimin karşılayacağını söylemem üzerine senden para almayacağız diyerek 5 tane testera arkadaşlara ben gönderttim. Kargo yine arkadaşlara girdi ama kargonun 3-4 katı bir ürün aldılar. Tuttuğunu kopartacaksın bu dönemde 1 her zaman 0 dan büyüktür. Arkadaşların yorumuna göre tanıtım içeriklerini hazırlayıp bu mağazanın ürünlerinden 4 lü paket oluşturup reklamını yaptım. Bu ürünleri pazarlamam başta zor gibiydi ancak objektif yorumlar sayesinde bir süre sonra hız kazandı ve tahsis edilen arkadaş sayesinde hızlıca kargolandı. Bu arkadaşlardan aldığım komisyon miktarı 4300 tl olduğunu gördüklerinde gel 8000 tl maaş verelim sana diyerek teklifte bulundular Smiley İşin potansiyelini gördüklerinden yatırım yapma kararı aldılar, ayrıca yeteneğimi 8000 tl gibi bir miktarla kapatmaya çalıştılar ancak nazik bir şekilde geri çevirdim.

3 işletmenin ise diğerlerine nazaran daha muallakta. 50 yaşında gelenekselci bir baba ve 24 yaşında liseden sonra babasının zoruyla askere gidip gelmiş evlenmiş ve işin başına geçmiş bir oğlan. Babası bu olaya ılımlı yaklaşmasa da oğlu ılımlı yaklaştı ve benim telefon numaramı aldı onunla birkaç telefon görüşmesi yaptık ve o da birkaç güne okeyler ve 3.ortağım olmuş olur diye düşünüyorum.  Çünkü kendisine dair izlenimim artık babasının gölgesinden kurtulmak isteyen birisi oldu.

Yeter ki istek olsun insanın içinde derler ya bu arkadaşımızda tamda öyle işte. 2-3 güne bir youtubedan videolar izleyip şunu yapabilir miyiz hacım, şu nasıl olur gibi sorularla başımın etini tatlı tatlı yedi arkadaş Smiley Bundan seneler seneler önce yaptırdıkları kartvizit sitelerini yeni baştan yapacak bir arkadaş bulduk öncelikle. Daha sonrasında bir bilgisayar ve fotoğraf makinesi aldı. Tek tek ürünlerinin fotoğraflarını çekmeye başladı ve editlemeyle uğraşıyor tabi ara ara teamviewer bağlantısı ile bağlanıp kısayollar göstermiyor değilim. Bu anlarımızdan birisinde gelenekselci babanın şöyle bir söylemine kulak misafiri oldum "galhman şu zımbırtının başından yeter gari malları zımbırtının yühleeceği yoh hadi gallh eşek sıpası" Cheesy Tester muhabbetini ve yorum olayını arkadaşa söyler söylemez kaç tane gönderteyim dedi ve kargo ücretini bile kendi cebinden ödedi. İşte böyle bir adamla ortak bi işe girmek isterdim vizyon ve heyecan fazlasıyla var. Bu arkadaşın ürünlerinden set yapıp onunda satışına çıkmayı düşünüyorum ancak buna bu ayın 20'snden sonra başlamayı düşünüyorum. Hem elde yeterli veri yok testerlardan hem de o kadar fazla ürüne konsantre olmak cidden iyice zorlayacaktır.

Gelelim koskoca bir ayın sonunda elde olan meblaya: 32.153 TL ile eylül ayını kapatmış bulunmaktayım. Testerlar için ilk baştaki %10'luk dilim birazcık aşağıya çekti, ikinci firmanın ürünlerinde yeterli yoruma ve geridönüşe sahip olamamakta birinci firmayla arada fark olmasına neden oldu. Zaten 3'ü ile hiç başlayamamıştık sağlık olsun Smiley

Merak ediyorum 100 tl ne kadar sürede 100 bin tl olacak. size güveniyorum hocam ve takip ediyorum bakalım ne kadar sürede bunu başaracaksın. yetişkin bir meser için benim tahminim 157 günde 100 bin lira para biriktirebileceğiniz. sürprizi büyük yapacaksınız. bu arada eldeki birikimi de farklı yatırımlarla katlamaya da çalışırsınız herhalde  Grin

Ve 157 gün olmasına yaklaşık 18 gün kalmış bulunmakta ve 157 günde galiba %50'sine ulaşmış olacağım keşke tamamen yapabilseydim ancak bu da gayet güzel bir başarı diyebileceğim Smiley
ZekiBeyy
Hero Member

View Profile
October 11, 2022, 03:59:47 PM
Merited by meser# (1)

Helal olsun sana tekrardan ve tebrik etmek istiyorum hedefinin % ellisini tamamlamışsın açıkçası daha uzun süreceğini düşünüyordum. Anlamadığım nokta 157 gün olmasına 18 gün kaldı demişsin bunun yerine neden 139 gün oldu yazmadın Smiley Hedefler koyup çalışman bir şeyler araştırıp kendini geliştirmen çok güzel takdir ediyorum gerçekten seni. 50 bin sermaye bence çok iyi seviye ve hedefin için kalan süre çok daha az sürecektir ne kadar çok sermaye o kadar çok kazanç.

Bu projede olmasada seninle ortak ortak bir projede yer almak isterdim.

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
.
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
.
 ElonCoin.org 
.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it
▬▬▬▬▬
meser# (OP)
Hero Member

View Profile
October 11, 2022, 07:14:30 PM

Helal olsun sana tekrardan ve tebrik etmek istiyorum hedefinin % ellisini tamamlamışsın açıkçası daha uzun süreceğini düşünüyordum. Anlamadığım nokta 157 gün olmasına 18 gün kaldı demişsin bunun yerine neden 139 gün oldu yazmadın Smiley Hedefler koyup çalışman bir şeyler araştırıp kendini geliştirmen çok güzel takdir ediyorum gerçekten seni. 50 bin sermaye bence çok iyi seviye ve hedefin için kalan süre çok daha az sürecektir ne kadar çok sermaye o kadar çok kazanç.

Bu projede olmasada seninle ortak ortak bir projede yer almak isterdim.

Güzel sözleriniz ve iyi temennileriniz için çok teşekkür ederim hocam Smiley Evet şuanda ilk başladığım noktaya göre imkanım daha fazla ve şuanki meblayla bile zorlasam 157 gün olduğunda hedefime ulaşmış olabilirim. Bakalım bu proje bittikten sonra güzel bir projeye forumcak atılırız neden olmasın bir fikirin gelmesine bakar Smiley
halloweenn666
Member
**

Activity: 1011
Merit: 65

View Profile
October 11, 2022, 07:35:41 PM

Güzel bir başlık. Başlığı çok uzun olduğu için okumadım bir işte calisip geliri biriktirdiğinizi düşünüyorum bakalım hedefinize kaç günde ulascaksınız. Başarılar. 100 den 100 bine bir yılda gidebiliryosaniz başarıdır.
meser# (OP)
Hero Member

View Profile
November 08, 2022, 04:17:13 PM

Evet arkadaşlar gelelim aylık güncellemeye bu ayın güncellemesi kısa sürecek Smiley Elimdeki tüm ürünleri satmış bulunmaktayım ve yeni ürün almadan tüm miktarı elimde tutmaktayım. NET Bakiyemiz: 47.165 TL'dir.  Gerek son 20 günde sağlık açısından rahatsızlıklar yaşamam sebebiyle hem de tekdüzede kendi kendine işlemeyen ve tüm yükü sırtlayarak ilerletmem nedeniyle ciddi şekilde yorulmuş ve bunalmıştım. Keza burada da fazla aktif olmamamdan anlamışsınızdır (Ulan bi meser vardı yardırıyordu konu falan noldu lan buna Cheesy ). Biraz ara vermeyi düşündüğüm için bu işletmelerden ürün istemedim ve 3 numaradaki çocukla normal sohbet esnasında bu durum açıldığında bana devret şeklinde bir teklifi oldu. Bu hafta içerisinde bulunduğum şehire ziyarete gelerek görüşmelere başlayacak olumlu olursa açıklamayı KAP'a yaparız. Diğer iki firmadan gelseydi bu teklif yüksek bir meblaya bırakmayı düşünürdüm ancak bu noktada geldiğinde sistemi göstererek kendisinden fiyat teklifini alıp 1.5X'ine teklif yapacağım. Kabul edeceği bir fiyattır. bu şekilde hedefin yarısından çoğunu tamamlayıp kalan kısmı ise bimden su alıp ışıklarda satarak tamamlamayı bile düşündüm bir ara malum iyi kar payı var Cheesy Kalan kısmı büyük ihtimalle crypto ile tam etmeye çalışırım ya da bakarsınız pazarda tezgah açarım güzel fiyata mamül falan denk getirirsem Cheesy

ZekiBeyy
Hero Member

View Profile
November 08, 2022, 08:35:00 PM

Yapacağın işe inandıktan sonra ışıklarda su da satarsın mendilde pazarda limonda tabi yaz sıcağı olsa soğuk su talebi çok olacaktır orası ayrı Smiley Son zamanlarda pek yeni konu göremedik senin tarafında gerçi diğer arkadaşlardan da ilgi çekici pek bir şey paylaşılmadı diyebilirim. Birazda bu sonbahar korona benzeri bir salgın griptir gidiyor insanlar sırayla hasta oluyor öksürük baş ağrısı halsizlik vs neredeyse çevremde herkes sırayla birer hafta böyle döküldü tabi bende ciddi baş ağrısı ve halsizlik yaşadım.

Yılmadan hedefine yürümeni takdir ediyorum zaman zaman sıkılman yorulman çok doğal umarım güzel bir fiyat ile anlaşma sağlarsın en azından seni burada daha aktif görebiliriz Smiley

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
██████████▄▄███▄██████▀