Bitcoin Forum
June 23, 2024, 09:03:56 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Pasif Gelir Referans Sistemi  (Read 206 times)
duygu_mexc (OP)
Newbie
*

Activity: 12
Merit: 0

View Profile
June 08, 2022, 10:22:30 AM

Selamlar herkese. BTC MEXC borsası Türkiye pazarına girdi ve belirli topluluğa veya kitleye sahip kişilere pasif gelir imkanı sunuyor.

Yani tercih edilen borsa olmak ve rakipleriyle başa çıkmak için başlattığı programın detayları şunlar:

İş birliği kapsamında size özel oluşturulan linki paylaşıyorsunuz oradan gelen referanslar borsada alım-satım yaptıkça borsa kazancının %50'sini size veriyor.

Diğer avantajlar da aşağıdaki gibi:

Üye olan arkadaşlarınız ve takipçileriniz borsada %10 indirim komisyonu kazanıyor.
Artık MEXC partneri olduğunuz için borsada çıkan bazı kripto varlıklar size hediye edilebiliyor.
Aylık verilere göre hesabınıza ödül tanımlanıyor.

İlginizi çekerse @Duygu_MEXC twitter hesabıma veya aynı adlı telegramıma ulaşabilirsiniz.
Bthd
Legendary
*

Activity: 2282
Merit: 2585

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
June 08, 2022, 03:47:05 PM

Foruma hoş geldiniz. MEXC borsasıyla bağlantınız tam olarak nedir ? Referans sistemi zaten çoğu borsa tarafından kullanılıyor. Borsayı forumda temsil etme yetkisine sahipseniz kişilerin karşılaştığı zorluklarda doğrudan iletişim kurabilecekleri bir seçenek olması sizin açınızdan avantaj olur.

Merkezi bir borsaya güven duyulması noktasında şeffaflık çok önemli bir detay. Bu kapsamda insanların takip edebilmesi için borsanın soğuk cüzdan adreslerini ve/veya borsanın kullanıcı yatırımlarını nasıl koruduğunu anlatmanız da fayda sağlar.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
duygu_mexc (OP)
Newbie
*

View Profile
June 09, 2022, 06:21:35 AM

Selamlar, MEXC borsasında İş Geliştirme Sorumlusu olarak çalışıyorum. Burada iş birliği programını duyurmak ve konuyla ilgili soruları almak için buradayım.

Bunun dışında referans sistemi çoğu borsada olsa da MEXC'nin sunduğu %50 komisyon ve airdrop ödül sıklığı aynı değil maalesef.

Kullanıcılar, yaşanan zorlukları Telegram grubumuzda paylaşabilirler, orada yetkilendirilmiş ve sorun çözmek için mesai yapan arkadaşlarımız var.

Telegram grubu:

https://t.me/MEXCTurkey

Foruma hoş geldiniz. MEXC borsasıyla bağlantınız tam olarak nedir ? Referans sistemi zaten çoğu borsa tarafından kullanılıyor. Borsayı forumda temsil etme yetkisine sahipseniz kişilerin karşılaştığı zorluklarda doğrudan iletişim kurabilecekleri bir seçenek olması sizin açınızdan avantaj olur.

Merkezi bir borsaya güven duyulması noktasında şeffaflık çok önemli bir detay. Bu kapsamda insanların takip edebilmesi için borsanın soğuk cüzdan adreslerini ve/veya borsanın kullanıcı yatırımlarını nasıl koruduğunu anlatmanız da fayda sağlar.
Bthd
Legendary
*

Activity: 2282
Merit: 2585

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
June 09, 2022, 05:21:23 PM

Selamlar, MEXC borsasında İş Geliştirme Sorumlusu olarak çalışıyorum. Burada iş birliği programını duyurmak ve konuyla ilgili soruları almak için buradayım.

Bunun dışında referans sistemi çoğu borsada olsa da MEXC'nin sunduğu %50 komisyon ve airdrop ödül sıklığı aynı değil maalesef.

Kullanıcılar, yaşanan zorlukları Telegram grubumuzda paylaşabilirler, orada yetkilendirilmiş ve sorun çözmek için mesai yapan arkadaşlarımız var.

Telegram grubu:

Teşekkürler, forumda bir temsilci bulundurmak telegram kanalında destek sunmaktan daha objektif bir harekettir çünkü telegram kanalı doğrudan borsanın kendi çalışanları yada görevlendirdikleri kişiler tarafından yönetilir. Bazı konularda adil davranış sergilenmeyebilir yada kötü deneyime sahip kullanıcı kolaylıkla uzaklaştırılabilir. Bitcointalk gibi bağımsız bir alanda feedback sahibi olmak daha önemlidir çünkü hem olumlu hem de olumsuz deneyimlerin kısıtlanmadan paylaşılabildiğini biliriz. Bu yüzden çoğu kullanıcı bu forumdaki hizmet başlıklarındaki yorumlara önem verir.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2422
Merit: 1358

View Profile
June 10, 2022, 04:42:34 AM

Selamlar Türkiye board unda yeni borsa temsilcileri görmek güzel. Referans sistemi dışında bankalarla olan entegrasyonu da arttırırsanız çok iyi olur şu anda Binance daha fazla bankayla düşük komisyonlar ödeyerek para transferi anlaşmaları yapıyor. MEXC in kötü bir borsa olmadığını hacminin büyük olduğunu biliyoruz, doğru hamleler ile birçok Türk kullanıcıyı kendisine çekecektir. Özellikle ucuz/kolay transfer önemli önceden söylediğim gibi.
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2170
Merit: 1073

View Profile
June 13, 2022, 07:53:23 PM

Merhaba art niyetli olmamakla birlikte sizin mexc borsasının yetkilisi olduğunuzu nasıl anlayabiliriz var mıdır bunun bir anlaşması sözleşmesi sırf merak ettiğim için soruyorum ayrıca forumda yetkili bulunması onlar adına da güzel bir hareket olmuş pasif gelir yöntemiyle ne kadarlık kitleye hitap edecekler acaba

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
June 14, 2022, 05:15:39 PM

forumda yetkili bulunması onlar adına da güzel bir hareket olmuş
8'inde kaydolmuş 9'unda da en son aktif olmuş. çok da fazla ümitlenmemek lazım dostum:)
duygu_mexc (OP)
Newbie
*

View Profile
July 08, 2022, 09:19:20 AM

Selamlar tekrardan,

öncelikle forumlara yabancıyım bu yüzden yanıtlar geldiğini görmemiştim.

Bugün itibarıyle aktif olarak forumda yer alacağım, aranıza katıldığım için çok mutluyum Smiley

Telegram grubu:

Teşekkürler, forumda bir temsilci bulundurmak telegram kanalında destek sunmaktan daha objektif bir harekettir çünkü telegram kanalı doğrudan borsanın kendi çalışanları yada görevlendirdikleri kişiler tarafından yönetilir. Bazı konularda adil davranış sergilenmeyebilir yada kötü deneyime sahip kullanıcı kolaylıkla uzaklaştırılabilir. Bitcointalk gibi bağımsız bir alanda feedback sahibi olmak daha önemlidir çünkü hem olumlu hem de olumsuz deneyimlerin kısıtlanmadan paylaşılabildiğini biliriz. Bu yüzden çoğu kullanıcı bu forumdaki hizmet başlıklarındaki yorumlara önem verir.
duygu_mexc (OP)
Newbie
*

View Profile
July 08, 2022, 09:35:19 AM

Tabii, siz de haklısınız. Hesap doğrulama sitesi üzerinden https://www.mexc.com/tr-TR/official-verify MEXC Twitter hesabımın URL'ini girdiğinizde resmi hesap olduğumu göreceksiniz.
https://twitter.com/Duygu_MEXC

Pasif gelir yöntemi, sürekli alım-satım yapan veya yatırımcı çevresi olan kullanıcılar için yaratılmıştır.
Borsa bu şekilde hacim kazanmaktadır ve bunun karşılığında kazancının %50'sini partnerlerine vermektedir.

İş birliği programına katılmanız durumunda MEXC partneri olursunuz ve VIP üyelik de kazanırsınız  Smiley

Merhaba art niyetli olmamakla birlikte sizin mexc borsasının yetkilisi olduğunuzu nasıl anlayabiliriz var mıdır bunun bir anlaşması sözleşmesi sırf merak ettiğim için soruyorum ayrıca forumda yetkili bulunması onlar adına da güzel bir hareket olmuş pasif gelir yöntemiyle ne kadarlık kitleye hitap edecekler acaba
duygu_mexc (OP)
Newbie
*

View Profile
July 08, 2022, 10:36:11 AM

Selamlar MEXC Global, Türkiye'de yeni yeni yapılanıyor. Bu esnada sizin görüşleriniz çok önemli. Geri bildirim için teşekkür ederiz.

Entegrasyon çalışmalarımız devam etmekte diyebilirim  Smiley

Selamlar Türkiye board unda yeni borsa temsilcileri görmek güzel. Referans sistemi dışında bankalarla olan entegrasyonu da arttırırsanız çok iyi olur şu anda Binance daha fazla bankayla düşük komisyonlar ödeyerek para transferi anlaşmaları yapıyor. MEXC in kötü bir borsa olmadığını hacminin büyük olduğunu biliyoruz, doğru hamleler ile birçok Türk kullanıcıyı kendisine çekecektir. Özellikle ucuz/kolay transfer önemli önceden söylediğim gibi.
gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
July 08, 2022, 11:01:23 AM

tekrardan hoş geldiniz duygu hanım,

pasif gelir olaylarının forumda pek tutulacağını sanmıyorum. ilk olarak bunu yazdıktan sonra borsa ile ilgili birkaç soru sormak istiyorum:

- mexc, gemleri bol olmakla birlikte shitcoinleri de bolca bulunduran bir borsa. ilerleyen dönemlerde bunu düzeltme gibi bir fikriniz var mı?
- arada sırada kullandığım borsa olduğu için hatırlamıyorum. varlıklarımızı tl'ye çevirip direkt yerel bankalara gönderebiliyor muyuz?
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
July 08, 2022, 01:01:21 PM

Hayırlı olsun öncelikle:) Bir tavsiyem var: Servisler bölümüne "MEXC Borsası" adı altında bir başlık açsanız ve tek yerden farklı çeşitlilikte duyurular paylaşsanız bence daha etkili olur. Aslında bu başlığın adı da değiştirilse yeterli olabilir. Sadece "Pasif Gelir Referans Sistemi" dendiği zaman, x bir üyenin referans toplama amaçlı faaliyeti gibi algılanabilir ve dikkat çekmeyebilir! Borsa adıyla beraber kullanmanızı öneririm.

MEXC borsasını birkaç kez kullanmıştım. Coin çeşitliliği oldukça iyi. Özellikle yeni çıkan ya da başka borsalarda bulamadığım coinlere buradan ulaşabiliyordum... Başarılar diliyorum.
duygu_mexc (OP)
Newbie
*

View Profile
July 09, 2022, 02:23:48 PM

İş birliği programı, alım-satım yapan yani trader çevresi olan kişiler için oldukça uygun. eğer çevrenizde böyle insanlar varsa değerlendirmek isteyebilirler.

sorularınıza gelince
-kickstarter ve aidroplar borsada çok sık oluyor evet. sağlam projeler zaten listeli + olarak gem projeler var bu da altcoin veya gem takip eden trader'lar için avantajlı. o yüzden o kitleyi kaybetmek istemeyecektir.
-TRY paritesi şu anda mevcut değildir.

tekrardan hoş geldiniz duygu hanım,

pasif gelir olaylarının forumda pek tutulacağını sanmıyorum. ilk olarak bunu yazdıktan sonra borsa ile ilgili birkaç soru sormak istiyorum:

- mexc, gemleri bol olmakla birlikte shitcoinleri de bolca bulunduran bir borsa. ilerleyen dönemlerde bunu düzeltme gibi bir fikriniz var mı?
- arada sırada kullandığım borsa olduğu için hatırlamıyorum. varlıklarımızı tl'ye çevirip direkt yerel bankalara gönderebiliyor muyuz?
duygu_mexc (OP)
Newbie
*

View Profile
July 09, 2022, 02:32:27 PM

forum kullanmak benim için çok zor, forum kültürü ayrı olduğu için sanıyorum:) tavsiyeniz çok teşekkür ederim.

-evet borsa çokça altcoin projesi listeliyor. elinizde MX coin bulunuyorsa kickstarter etkinliklerini sosyal medyada takip ederseniz birçok airdrop oluyor üstelik kilitlediğiniz MX coin de geri iade ediliyor. 10 MX gibi küçük rakamlarla aidroptan token sahibi olabilirsiniz aklınızın bir köşesinde bulunsun  Roll Eyes

Hayırlı olsun öncelikle:) Bir tavsiyem var: Servisler bölümüne "MEXC Borsası" adı altında bir başlık açsanız ve tek yerden farklı çeşitlilikte duyurular paylaşsanız bence daha etkili olur. Aslında bu başlığın adı da değiştirilse yeterli olabilir. Sadece "Pasif Gelir Referans Sistemi" dendiği zaman, x bir üyenin referans toplama amaçlı faaliyeti gibi algılanabilir ve dikkat çekmeyebilir! Borsa adıyla beraber kullanmanızı öneririm.

MEXC borsasını birkaç kez kullanmıştım. Coin çeşitliliği oldukça iyi. Özellikle yeni çıkan ya da başka borsalarda bulamadığım coinlere buradan ulaşabiliyordum... Başarılar diliyorum.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: