Bitcoin Forum
May 10, 2024, 06:43:58 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: Ethereum yeniden 1000 $ altında  (Read 715 times)
zonefloor
Hero Member

Activity: 1862
Merit: 524

View Profile
August 28, 2022, 10:28:44 PM

Tekrar kademeli olarak almaya başladım, 1500-1400-1300 diye gidecek alımlarım, her düşüş için belirli bir limitim var onun üstünden alım yapmıyorum.
1600 ve üstü alım yapmam, 2000 lere geldiğinde tekrardan belli bir kısmını satarım.

Güzel bir mantık işte bu alırken de, satarken de bir seviyeyi belirleyip o seviyeden alım ve satım yapmak. Ethereum için sadece 2000 dolar biraz erken bir satış noktası herhalde derim. Ben çok güveniyorum uzun vadede hani borsada evladiyelik senetler vardır ya, bu da evladiyelik kripto para bana kalırsa. O yüzden 1000 dolar altında ne kadar inerse kademeli almak ve satmamak lazım. Sana bir şey olursa evlatlarının hayatı kurtulur.

Hocam piyasanın durumuna göre hareket ediyorum şuan için, bu piyasada benim için buralar kademeli alım ve satım  yeri,  ilerleyen zamanlarda değişebilir marketin hareketine göre.
Ama şuan yavaştan yavaştan topluyorum güzel oluyor, ilerleyen zamanlarda da  kademeli satarım(marketin hareketlerine göre)

Valla hocam şuanda bile kademeli girmek çok sıkıntı duruyor. Bende bunu yapmaya çalışıyorum fakst diğer taraftan da fena tırsıyorum. Çünkü market o kadar güvensiz ki her an tepetakla olacak gibi. Bir günce önce bakıyorum 1700 dolae sonra bir bakıyorum 1400 küsür bırak  1 gün öncesini saatlerde bile çok fena değişiyor. Her an ciddi dump gelecek hissiyatı uyandırıyor bende o yüzden dolarda durmaya çalışıyorum mümkün mertebe. Ha en fazla, kardan zarar ederiz uzun vadede eth kimseyi üzmez. Fakat daha fazla kar elde etmek varken açıkçası aylarca hatta yıllarca sürünmek istemiyorum. Çünkü insanlık hali en ufak durumda en bariz sağlık söz konusu olduğunda artık üçe beşe bakmadan zararda dahi olsa satacağımız zamanlar oluyor. Geçmişte yaşadığım için aynı sıkıntılara düşmek istemiyorum artık.
1715323438
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715323438
Reply with quote  #2

1715323438
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
August 28, 2022, 11:40:23 PM

Biraz satın almak için Ethereum'un 1000 doların altına gelmesini ben de bekledim ama Ethereum 1000 dolardan 2000 dolara kadar çıktı ve 2x performans gösterdi. Merge'nin etkisi de vardır bu performansta çünkü önemli bir adım olacak Ethereum için. Daha stabil bir zincire dönüşecek Ethereum. Yıllardır sorun olarak dillendirilen gas fee sorunu da çözülecek belki adım adım. Her şey daha iyi olacak.

Ama ben Ethereum'u aslında hep 0.1 Bitcoin fiyatında görüyorum. Benim için gerçek değeri o. 1000 doların altına gelmesini bekleyerek hata yapmış olabilirim. Ethereum satın almak için fazla beklememek gerekir. Smiley

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL