Bitcoin Forum
May 02, 2024, 12:21:50 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Müstafi Tümamiral Doç. Dr. Cihat Yaycı: Buna Ben Vatan Hainliği Derim  (Read 38 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic.
Dzigie (OP)
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 367

Life is so short but wonderful.

View Profile
June 20, 2022, 08:45:04 AM

Müstafi Tümamiral Doç. Dr. Cihat Yaycı, adaların Yunanistan'a ait olduğunu söyleyen  emekli büyükelçi Yalım Eralp'e tepki gösterdi.

CHP rozeti Kemal Kılıçdaroğlu tarafından takılan emekli büyükelçi Yalım Eralp, adalar konusunda Yunan tezlerine destek vererek, “Adalar Yunanistan’ındır. Egemenliği şartlı verilmiştir filan böyle bir şey yok” ifadelerini kullanmıştı.

Yaycı, "Ben buna vatan hainliği derim. Bunlar gelip Türkiye Cumhuriyeti'ni yurt dışında temsil ettiler. Yazıklar olsun. Bu milletin vicdanına havale ediyorum bunları. Yunan televizyonlarında kaç gündür içimiz kan ağlıyor bizim. Üç tane büyükelçi var bu söylemlerde bulunan. Bunlar devlette büyükelçilik yaptılar." dedi.
https://hepcanli.com/cihat-yaycidan-chpli-isme-tepki-bu-vatan-hainligidir-yaziklar-olsun/

Ağır konuşmuş. Asker olduğu için dayanamamış bu talihsiz açıklamalara. Ben de dayanamadım ama adaba uygun davranmak zorunda hissettim kendimi. Ben memnun değilim bu zihniyetten itiraz ediyorum itiraz. Atatürk'ün partisine yakışmıyorlar.

Üç beş belediyeye sığınmış mutlu azınlıkların saltanatı demişti Muharrem İnce. Kırmızı ampülü de sarı ampül ile birlikte söndürün. Devir tasarruf devri.
https://youtu.be/Bf8CPbvWNs0

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBITCRYPTO
FUTURES
[