Bitcoin Forum
June 14, 2024, 07:41:07 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33]
  Print  
Author Topic: Premier Lig 2023-24 sezonu  (Read 5321 times)
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1750
Merit: 311

View Profile
May 20, 2024, 06:57:33 PM

West Ham'ın Manchester City'i tutması çok zordu zaten. Ligin en çok gol yiyen takımlarından biriydiler. Yine o kadar az fırsatla Manchester City'e gol atmasını bildiler hatta 2. golleri de VAR'dan iptal oldu. Günün sonunda beklenen oldu ve Guardiola bir kez daha şampiyonluk yaşadı. Arteta'ya gerçekten üzülüyorum. Elinde çok genç bir kadro var ama harikalar yaratıyor. Ancak ikidir şampiyonluğa çok yaklaşıp elinden kaçırıyor.  Sad

Bu arada Manchester City - West Ham maçında Kudus'ün golünü gördünüz mü? Harika bir rövaşata golü attı.  Smiley  : https://www.youtube.com/watch?v=qtNwRj060Xw
Ondekinecakabilirim
Hero Member

Activity: 1218
Merit: 754

View Profile
May 21, 2024, 04:53:28 PM

West Ham'ın Manchester City'i tutması çok zordu zaten. Ligin en çok gol yiyen takımlarından biriydiler. Yine o kadar az fırsatla Manchester City'e gol atmasını bildiler hatta 2. golleri de VAR'dan iptal oldu. Günün sonunda beklenen oldu ve Guardiola bir kez daha şampiyonluk yaşadı. Arteta'ya gerçekten üzülüyorum. Elinde çok genç bir kadro var ama harikalar yaratıyor. Ancak ikidir şampiyonluğa çok yaklaşıp elinden kaçırıyor.  Sad

Bu arada Manchester City - West Ham maçında Kudus'ün golünü gördünüz mü? Harika bir rövaşata golü attı.  Smiley  : https://www.youtube.com/watch?v=qtNwRj060Xw

Arteta da sonunda kaçacak. Klopp Guardiola'dan kaçtı demeye başladım kendime şu aralar. Nasıl kaçmasın ki. Son 7 senede 6 şampiyonluk kazanmış Guardiola. Premier Ligi çözmüş. Bitirmiş. Gerçi kadro var. Bütçe var. Tabiki çözecek. Ama kolay bişi diiil yaptığı. Dünyanın en iyi ligi olarak gösteriliyor Premier Lig. Son 7 sezonda 6 şampiyonluk harika bişi.

Arsenal 89 puan topladı ikinci oldu. Liverpool 82 puan topladı üçüncü oldu. Arteta, Klopp iyi işler yaptılar. Ama Guardiola başka bişi yapıyor. Guardiola'nın olmadığı bi dönemde olsaydı bu teknik direktörler. Bana kalırsa şampiyonluklar yaşarlardı. Şanssız bi dönemdeler. Kariyerlerinde başarısızlık varmış gibi gözükecek. Ama bana kalırsa ikisi de çok başarılı teknik direktör.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
totti67
Sr. Member

Activity: 882
Merit: 305

Eloncoin.org - Mars, here we come!

View Profile
May 21, 2024, 06:26:18 PM

Arteta da sonunda kaçacak. Klopp Guardiola'dan kaçtı demeye başladım kendime şu aralar. Nasıl kaçmasın ki. Son 7 senede 6 şampiyonluk kazanmış Guardiola. Premier Ligi çözmüş. Bitirmiş. Gerçi kadro var. Bütçe var. Tabiki çözecek. Ama kolay bişi diiil yaptığı. Dünyanın en iyi ligi olarak gösteriliyor Premier Lig. Son 7 sezonda 6 şampiyonluk harika bişi.

Arsenal 89 puan topladı ikinci oldu. Liverpool 82 puan topladı üçüncü oldu. Arteta, Klopp iyi işler yaptılar. Ama Guardiola başka bişi yapıyor. Guardiola'nın olmadığı bi dönemde olsaydı bu teknik direktörler. Bana kalırsa şampiyonluklar yaşarlardı. Şanssız bi dönemdeler. Kariyerlerinde başarısızlık varmış gibi gözükecek. Ama bana kalırsa ikisi de çok başarılı teknik direktör.

Hocam mantıken guardiola ligi çözdü yaladı yuttu demek mantıklı ama ben kendisinin bir videosuna denk gelmiştim, her sene mutlaka yeni stratejiler, yeni planlar kurgulamayi seven, oyunun her anını yaşayan tam bir futbol manyağı haline geldiğini o videodan anlıyorsunuz. Linkini bulabilirsem mutlaka paylaşırım, Barça da başlayıp munihte ve City de de devam eden efsane bir kariyere sahip artık ki bence ancelotti dışında herkesten daha büyük bir hoca pep .

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
█████████████████▄███████
████████████████▄███████▀
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
Mars,           
here we come!
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▄███████████████████████▄
█████████████████████████
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
ElonCoin.org.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it
happen or be a part of it"

▬▬▬▬▬

Hero -
ingiltere
Legendary
*

Activity: 3024
Merit: 1508

View Profile
May 21, 2024, 09:58:57 PM

Son maçlarda Arsenal de, City de hata yapmadı ama hatırladığım kadarıyla erteleme maçını kazanarak iki puan avantaj alan city premier ligde 4 yıl üst üste şampiyon olan ilk takım olarak tarihe geçti. Arsenal arteta ile devam edecek sanırım, Liverpool yeni bir hoca ile anlaştı ama kloop sonrası nasıl olur bilemedim, pep ise bence 5. Şampiyonluk için şimdiden planlarını yapmaya başlamıştır, seneye de premier lig dünyanın en seyredilir ligi olacak kesinlikle.

Maç eksiği olması City'yi geride gösterdi ama aslında onlar gizli liderdi. Son maçlarda iki takım da hata yapmadı. Arsenal'in Aston Villa mağlubiyeti onlara çok pahalıya patladı.
Pep bir sezon daha çalışacak. Arteta da takımın başında. Bu iki takımın rekabetini bir sezon daha izleyeceğiz.
Hoca değiştiren Chelsea ve Liverpool'un yeni sezonda ne yapacağı belli değil. Manchester United'ı uzun zamandır rekabetin içinde göremiyoruz. Yine iki takımlı bir şampiyonluk mücadelesi izlememiz çok olası.
Dzigie
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 380

Instant cryptocurrency exchange with own reserves!

View Profile
May 24, 2024, 09:23:46 PM

Premier Ligi çözmüş. Bitirmiş. Gerçi kadro var. Bütçe var. Tabiki çözecek. Ama kolay bişi diiil yaptığı. Dünyanın en iyi ligi olarak gösteriliyor Premier Lig. Son 7 sezonda 6 şampiyonluk harika bişi.

Paris Saint-Germain de para ile yapmayı denedi aynısını. Mbappe, Messi ve Neymar aynı takımda oynadı. Fakat başarılı olamadılar. Chelsea son iki sezondur 1 milyar euro para harcadı transfere. Fakat başarılı olamadılar. Manchester City ve Guardiola'nın başarısını paraya indirgeyemeyiz.

Manchester City Bayern Münih'in bir zamanlar Almanya'da yaptığını çok daha zor bir lig olan İngiltere'de yaptı. Önümüzdeki sezon herkesin favorisi yine onlar olacak. Premier Lig Bayer Leverkusen gibi yenilmez bir takım bulamazsa Manchester City zirvede olmaya devam edecek. Ben farklı bir ihtimal göremiyorum. Arteta ve Arsenal de çok iyi ama Fenerbahçe gibiler, final yapmayı beceremiyorlar.😅

▄▄███████
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████▄██████████▄
▄██████████▄████████████▄
████████▄████████████████
▀███████████████████████▀
▀████████▐████████████▀
▀██████▐████████████▀
▀██████████████▀
███████▀▀
█▀▀

█▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀

INSTANT

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀█

▄▄█
██████████████████████▀▀
████████▀░░░░▀████████
██████▀░▄█▀▀█▄░▀██████
██████░▄▀░░░░▀▄░██████
██████░█░░░░░░█░██████
██████▄░▀▄▄▄▄▀░▄██████
████▀░░░░░░░░░░░░▀████
███░░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░░███
██▌░▐█░░░░░░░░░░█▌░▐██
██░░░█░░░░▄▄░░░░█░░░██
███▄░█▌░░▀██▀░░▐█░▄███
██████▌░░░░░░░░▐██████
██████████████████████▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀

NO KYC 

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀█

▄▄█
█▀▀

█▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀

OWN LIQUIDITY RESERVES    

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀█

▄▄█
BTC

ETH

LTC
DOGE

TRX

BNB
TRC20

ERC20

BEP20
█████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
█████
█████████████████████████████████████████████████

SWAP NOW 

█████████████████████████████████████████████████
█████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
█████
CLS63
Legendary
*

Activity: 1778
Merit: 1687

View Profile
May 24, 2024, 09:50:45 PM

Sadece para başarı için kesinlikle yeterli değil. Bu yoruma katılıyorum. Sağlam bir teknik direktör ve başkana sahip olmak en değerli şey. Örneğin Chelsea'de de para var ama bekleneni veremiyor. Son 2 sezonda transferlere milyar dolar para harcadılar ona rağmen zar zor Konferans Ligi'ne kalabildiler. Hala bir arayış içerisindeler ve kim bilir ne kadar sürecek. Pochettino'yu göndermelerini beklemiyordum. Sonuç olarak bence de Manchester City bu konuda şu an en iyi takımlardan birisi.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
ingiltere
Legendary
*

Activity: 3024
Merit: 1508

View Profile
May 25, 2024, 03:47:25 PM

Premier Lig'i kazanan Manchester City FA Cup'ı ise Manchester United'a hediye ediyor. Hem de kupayı alsa da almasa da kovulacağı kesinleşen Ten Hag'a karşı. Gerçi bu City'ye belli olmaz son dakikalarda 2 gol atar maçı uzatır, bu kupayı da bırakmaz.
Jeremy Doku 87. dakikada golü attı. Bir gol daha gelirse maç uzatmalara gidecek.

Manchester United'ın Ten Hag'ı gönderme kararını doğru buluyorum. Bu kadar iyi bir kadroyla ligi 8. bitirmek kabul edilemez. Gelecek sezon Şampiyonlar Ligi'nde olmamanın maliyeti çok yüksek. Düzgün bir forveti olmamasının sıkıntısını çekti United. Höjlund ve Garnacho yetersiz kaldı. Tecrübeli sağlam bir santraforları olsa bu kadar kötü durumda olmazlardı.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33]
  Print  

Jump to: