Bitcoin Forum
June 27, 2024, 03:58:08 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Balinalar Ethereum topluyormuş  (Read 134 times)
zonefloor (OP)
Hero Member

Activity: 1876
Merit: 524

View Profile
July 02, 2022, 07:26:51 PM

Birkaç kripto para ile alakalı haber sitelerine göz atıyorum birkaç gündür. Genel itibariyle birçok kripto para haber sitelerinde balinaların Ethereum düşmesi sonrası ciddi anlamda Ethereum topladığını söylüyor. Hatta santiment verilerinin de bunu desteklediğini söylüyorlar. Sizce Ethereum salacak mı yoksa yükseliş mi gösterecek? Yoksa ortalamalı olarak fiyat düşürerek Ethereum mu topluyorlar. Bende tam tersini düşünüyorum nedense Ethereum salacak gibi düşünüyorum. Sizlerin görüşleri nedir?
demir77
Member
**

Activity: 723
Merit: 55

View Profile
July 03, 2022, 10:05:52 AM

Valla nakiti olan için ethereum şu an bedava. Buradan aşağı salsa da yorumum değişmeyecek. %80 düşen eth şu an benim için bedavadır. Kademeli alım yapmak en iyisi. Ytd.
Gerceklerisoyleyen
Jr. Member
*

Activity: 149
Merit: 6

AMERİKA

View Profile
July 03, 2022, 10:17:41 AM

Piyasa amatörleri buna kanıyor ben örneğin btc alıyorum aldıgım btc yi teminat gösterip btc short giriyorum. EE ben şimdi btc mi topluyorum aynı şey eth içinde olabilir .
ajanwalker
Hero Member

Activity: 1526
Merit: 503

View Profile
July 03, 2022, 03:21:09 PM

Valla nakiti olan için ethereum şu an bedava. Buradan aşağı salsa da yorumum değişmeyecek. %80 düşen eth şu an benim için bedavadır. Kademeli alım yapmak en iyisi. Ytd.

Aynı şeyi düşünüyorum. Benim bir yakınım abi yeni alım yapacağım ne alayım dedi. Bende bu saatten sonra eth topla arkana yaslan dedim.
Benim de nakitim olmuş olsa Ethereum dan başka birşey asla almam. ( Altcoin olarak) BTc ayrı zaten.

▄▄███████████████████▄▄
▄█████████▀█████████████▄
███████████▄▐▀▄██████████
███████▀▀███████▀▀███████
██████▀███▄▄████████████
█████████▐█████████▐█████
█████████▐█████████▐█████
██████████▀███▀███▄██████
████████████████▄▄███████
███████████▄▄▄███████████
█████████████████████████
▀█████▄▄████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
MK-74
Legendary
*

Activity: 1302
Merit: 1230

View Profile
July 03, 2022, 05:52:24 PM

Valla ben daha düşeceğini pek sanmıyorum 800 küsürlere kadar düştü zaten oradan toplayan da topladı buralar sınır noktalar gibi duruyor alacaksanız kademeli alım yapılabilir, fiyatı çok çok uygun her türlü kazandırır burdan.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK   
          100%   MULTICHARGER   
Retro Harmony
Copper Member
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 269

View Profile
July 04, 2022, 06:19:17 PM

5 bin dolardan 1000 dolara düşen Ethereum fiyat olarak çok uygun gibi geliyor bana da. Balinalar topluyor mu bilmiyorum, topluyorlarsa bile haklılar. Olurda düşerse dipten de maliyet düşürürler. Balinaların en güvendiği projelerden birisi bitcoinse diğeri de ethereumdur mutlaka. Bunun yanında mutlaka diğer altcoinlerden de toplayanlar olur ama ağırlık Ethereum derlerse doğrudur derim.
zonefloor (OP)
Hero Member

Activity: 1876
Merit: 524

View Profile
July 04, 2022, 11:07:19 PM

5 bin dolardan 1000 dolara düşen Ethereum fiyat olarak çok uygun gibi geliyor bana da. Balinalar topluyor mu bilmiyorum, topluyorlarsa bile haklılar. Olurda düşerse dipten de maliyet düşürürler. Balinaların en güvendiği projelerden birisi bitcoinse diğeri de ethereumdur mutlaka. Bunun yanında mutlaka diğer altcoinlerden de toplayanlar olur ama ağırlık Ethereum derlerse doğrudur derim.

bu yoruma bende kesinlikle katılıyorum ama düşüşlerin başlaması daha 1 yıllık bir süreyi bile doldurmadı bu sıkıntı beni düşündürüyor. Çünkü ayı dediğimiz dönemler insanları gerçekten süründürür fakat bu kadar kısa sürede ayı döneminin bitip tekrar boğaya geçmesi mümkün değil gibi geliyor bana. Çünkü ben balinaların tam anlamıyla paraya doyduklarını düşünmüyorum. Ayrıca balinalar her zaman piyasayı tam anlamıyla yıpratmayı severler kısacası küçük yatırımcıları süründürürler ben yine aynı şekilde süründüreceklerin düşünüyorum.
Ondekinecakabilirim
Hero Member

Activity: 1232
Merit: 755

View Profile
July 05, 2022, 01:16:33 PM

Toplamalık başka coin yok. Solana, Avax var. En önemlisi Bitcoin var. Ethereum da toplamalık coinlerden biri. Başka iyi coin yok. Balinalar doğru coini topluyor. Parası olan için toplanabilir coinler de her yerden toplanır bence. Param olsaydı ben de toplardım biraz Ethereum. Hoş bugün Ethereum toplayarak balina olamayız. Balina olabileceğimiz coinler bulsak daha iyi. Gerçi Solana balina olabileceğimiz coinlerden bir tanesiydi. Ama fırsat kaçtı.

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Cacabey_40
Sr. Member

Activity: 972
Merit: 292

View Profile
July 05, 2022, 06:19:48 PM

Bitcoinin düşüşü bana göre daha bitmedi. 10k altına iğne atmadan, altcoinleri daha ezmeden alım yapılmaz. Uzun vade düşünenler için bu fiyatlar alım için fırsat olsa da ben bekleme taraftarıyım. Milleti bezdirmeden, ellerinde ne var ne yok sattırmadan boğayı getirmezler. Piyasa tamamen bitti, çöktü, bundan sonra adam olmaz, algısını beyinlere yerleştirmeden yükselişin geleceğine inanmıyorum. Son 6 aydır sindire sindire düşürüyorlar. Daha da dibi olacak gibi...

.
Red Pie
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 335

View Profile
July 05, 2022, 06:36:29 PM

Toplamak deniliyorsa akla ilk bitcoin ve ethereum gelir zaten. diğerleri tercih ve fanteziye göre değişkenlik gösteren unsurlardır. bu yüzden değişken ve fantezi bir tarzı olmayan balinalar varsa ilk tercihleri ethereum olması çok normal. zaten belirli bir bitcoin birikimleri vardır bir de ethereum üzerinden gittiklerinde yeterli birikimi yapmış olacaklar kendilerine göre.
kriminall
Sr. Member

Activity: 1358
Merit: 374

View Profile
July 05, 2022, 08:10:21 PM

Buna şaşırdık mı hayır tabi ki, bu sektörün altını bitcoinse gümüşü de, petrolü de ethereumdur, daha tam olarak gereken patlamayı yapamadılar bana kalırsa, bir ara komisyon miktarları aşırı yüksekti, onları belirli seviyelerde tutmayı başardılar ama hala daha ucuza daha hızlı transfer yapan alternatif ağlar var, Ethereum daha da yüksek potansiyel taşıyor bir de balinalar sahip çıkarsa daha da destekli çıkartma olasılıkları var,
Pages: [1]
  Print  

Jump to: