Bitcoin Forum
June 19, 2024, 10:46:46 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Tavsiyeler Ana Konu  (Read 356 times)
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2170
Merit: 1073

View Profile
November 20, 2023, 02:30:00 PM

Arkadaşlar geçen gün Bosch’un dikey süpürgesini önermiştim Media Markt 9.5 bin liraya almıştım şu an 8 bin liraya düşmüş link atmıyorum ama Bosch Unlimited 7 ext yazarsanız görürsünüz araç aparatları olan model fiyatı çok iyi belki ilgilenen çıkar haberiniz olsun

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
November 20, 2023, 04:32:15 PM

amazon'da columbia montlar var dostlar. yurt dışı gönderimli olan ürünler ve amazon germany tarafından gönderiliyor. türkiye'de saçma bir fiyatlandırma politikası ile 8-10 bin lira olan bu montlar amazon'da 3-4 bin liraya satılıyor. girip inceleyin, beğendiğiniz bir model varsa beden tablosuna bakarak kararınızı verin. türkiye'deki saçma fiyatlara bulaşmayın bile.
ZekiBeyy
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 894

Eloncoin.org - Mars, here we come!

View Profile
November 20, 2023, 06:32:47 PM

amazon'da columbia montlar var dostlar. yurt dışı gönderimli olan ürünler ve amazon germany tarafından gönderiliyor. türkiye'de saçma bir fiyatlandırma politikası ile 8-10 bin lira olan bu montlar amazon'da 3-4 bin liraya satılıyor. girip inceleyin, beğendiğiniz bir model varsa beden tablosuna bakarak kararınızı verin. türkiye'deki saçma fiyatlara bulaşmayın bile.
Columbia günümüzde çok pahalı bir marka geçen ay Boyner'de bazı montları denemiştim hem tam bedenimi öğrenmek için hem de montların modeli duruşu, kalınlığını incelemek için hatta beğendiğim bazı modellerin etiketini dahi çektim tabi baktıklarım yeni sezon olunca amazon.com da bulamadım. Amazon.com da satılan montların çoğu ince mevsimlik mont bilginize ve bazılarında da beden bulamayabiliyorsunuz.
Hafif ince montlar:
https://www.amazon.com.tr/Columbia-Powder-Lite-erkek-montu/dp/B0814BFK41/ref=sr_1_1?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&crid=1XWYV6MYSDP5Z&keywords=columbia&psr=EY17&qid=1700504698&s=black-friday&sprefix=columbia%2Cblack-friday%2C128&sr=1-1

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
█████████████████▄███████
████████████████▄███████▀
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
.
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▄███████████████████████▄
█████████████████████████
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
.
 ElonCoin.org 
.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it
happen or be a part of it"
▬▬▬▬▬
eightdots
Hero Member

Activity: 812
Merit: 712

View Profile
November 21, 2023, 11:22:39 AM

Columbia günümüzde çok pahalı bir marka geçen ay Boyner'de bazı montları denemiştim hem tam bedenimi öğrenmek için hem de montların modeli duruşu, kalınlığını incelemek için hatta beğendiğim bazı modellerin etiketini dahi çektim tabi baktıklarım yeni sezon olunca amazon.com da bulamadım. Amazon.com da satılan montların çoğu ince mevsimlik mont bilginize ve bazılarında da beden bulamayabiliyorsunuz.
Hafif ince montlar:
https://www.amazon.com.tr/Columbia-Powder-Lite-erkek-montu/dp/B0814BFK41/ref=sr_1_1?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&crid=1XWYV6MYSDP5Z&keywords=columbia&psr=EY17&qid=1700504698&s=black-friday&sprefix=columbia%2Cblack-friday%2C128&sr=1-1

Fiyat algısı iyice gitti bende. Artık emsallerine bakmadan almıyorum illa ki ucuzu ya da indirimlisi vardır diyorum. Geçenlerde Adidas’ın montunu beğenmiştim fiyatı 5.500 tl. Sonra dedim ki ulan bu parayı vereceğine git daha uygun çeşit çeşit al hem montları yeniler hem de farklı farklı mont giyersin dedim kendime. O fiyata 3 mont aldım yine de tek montun fiyatına ulaşmadı. Boyner’de de arkadaş 17 binlik bir mont beğendi. Sadece markasına verilecek bir para yani. O fiyat etiketi normalleşmemeli. Columbia ya da The North Face’lere yaklaşılmıyor Türkiye pazarında. Yurtdışından dediğiniz gibiyse almak daha mantıklı.

Beğendiğim montun piyasası o şekildedir ya da marka adını satıyordur alıcısı vardır daha önce aldım o konuda bir eleştiri yapmıyorum. Demek istediğim şey eskiden düşünmeden aldığım şeyleri şimdi daha ucuza daha fazla çeşit olarak almayı tercih ediyorum. Fiyat aralıkları çok fazla açık olduğundan artık bu şekilde alışveriş yapmayı daha mantıklı buluyorum.

██
█████▀▀███████▀▀███████
█████▀░░▄███████▄░░▀█████
██▀░░██████▀░▀████░░▀██
██▀░░▀▀▀████████████░░▀██
██░░█▄████▀▀███▀█████░░██
██░░███▄▄███████▀▀███░░██
██░░█████████████████░░██
██▄░░████▄▄██████▄▄█░░▄██
██▄░░██████▄░░████░░▄██
█████▄░░▀███▌░░▐▀░░▄█████
███████▄▄███████▄▄███████
.
.ROOBET 2.0..██████.IIIIIFASTER & SLEEKER.██████.
|

█▄█
▀█▀
████▄▄██████▄▄████
█▄███▀█░░█████░░█▀███▄█
▀█▄▄░▐█████████▌▄▄█▀
██▄▄█████████▄▄████▌
██████▄▄████████
█▀▀████████████████
██████
█████████████
██
█▀▀██████████████
▀▀▀███████████▀▀▀▀
|.
    PLAY NOW    
verbakalim
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 637

View Profile
November 21, 2023, 12:24:23 PM

Boyner ve benzeri magazalardan alışveriş yapmak zornda kalıyorsanız gerçekten takibe almanız gerekiyor. Adamlar acip fiyatları etiketlere yazıyorlar. Birde bunların indirimleri oluyor. Takip edip bu indirimlerden alın. Network magazaları güzel ürünleri olan magazalar. Adamlar %70 indirim yapıyor hem de yapınca öyle e kadar da demiyor. Ama indirimli fiyatı bile kallavi oluyor. Boyner bakın beğenin ama acele etmemek gereken bir mağaza. Bir monta 5 mont alacak fiyat çıkar karşına. Özellikle gömleklerde acaip indirimler yaparlar. Şimdi bir gömlek 2k üsütünde. Buyrun alın.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
kriminall
Sr. Member

Activity: 1358
Merit: 374

View Profile
November 21, 2023, 12:28:51 PM

Hafif ince montlar:

Birebir aynı etikete sahip ürünü bulamayabiliyor musunuz? Benim geçmişte Amazon yurtdışı alışveriş tecrübem olmuştu, en azından bir arkadaşım düzenli alışveriş yapıyordu ve ürünlerin birebir aynılarını 1/3 fiyatına internetten alıyordu ve hatta bazen geciken kargo yüzünden ücretsiz verdikleri de olmuştu, Amazon inanılmaz bir alışveriş sitesi, eğer başka ürünler ise onu bilemem normalde daha ucuz sattıklarını biliyordum ben de,
gospodin
Legendary
*

alex

View Profile WWW
November 21, 2023, 03:02:55 PM

Hafif ince montlar:
ben istanbul'da yaşıyorum ve burada hava sıcaklığı çok fazla düşmez. yalandan bir "istanbul soğuğu" var ama o da tam anlamıyla hikaye. linkteki montun kapüşonlu olan versiyonunu aldım ve pazartesi sabahı altımda bir sweat ile üşümeden rahatça giydim. hava soğuk olursa daha kalın, -25 dereceye kadar, olan montlar zaten mevcut. yurtdışında yaşarken aldığım montlar ama istanbul'da senede en fazla 1 ay giyiyorum. 2 rüzgarlık+1 bu mont senenin çoğunu kurtarır. yaşadığınız iklimi göz önünde bulundurarak alışveriş yapmak en doğrusu.
gospodin
Legendary
*

alex

View Profile WWW
November 24, 2023, 04:35:55 PM

iş yerim bir alışveriş merkezinin hemen dibinde. ulan camdan bakıyorum herkesin elinde 3-5 tane zara poşeti var. iş yerindeki kadınlara baktım koşa koşa mağazaya gidiyorlar. gerçek anlamda koşuyorlardı lan:))
haberlere bakıyorum insanlar metrelerce kuyruk yapmış. yahu tamam çok iyi marka değil, bence kötü, ama bu kadar sıra olması için nasıl bir indirim yaptı arkadaş? bindirim yapmadan %90 indirim yapsa anlayacağım ama değildir yani bu kadar.
verbakalim
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 637

View Profile
November 25, 2023, 09:07:17 PM

iş yerim bir alışveriş merkezinin hemen dibinde. ulan camdan bakıyorum herkesin elinde 3-5 tane zara poşeti var. iş yerindeki kadınlara baktım koşa koşa mağazaya gidiyorlar. gerçek anlamda koşuyorlardı lan:))
haberlere bakıyorum insanlar metrelerce kuyruk yapmış. yahu tamam çok iyi marka değil, bence kötü, ama bu kadar sıra olması için nasıl bir indirim yaptı arkadaş? bindirim yapmadan %90 indirim yapsa anlayacağım ama değildir yani bu kadar.

@gospodin hocam bende bunu anlamıyorum. zara nasıl bir indirim yapıyor bilmiyorum ama benimde çalıştığım yerde iki alışveriş merkezi var birinde zara var. Otoparklar araba dolu. İçerden çıkanların ellerinde en az 4 çanta. Görende almayanı dövüyorlar sanar. Tabi diğer markalardaki yapılan indirimler apayrı. Migrosta %50 indirim vardı. Başka mağazalarda da. Ama bu indirime rağmen ucuz değillerdi.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
xzone
Legendary
*

Activity: 2618
Merit: 1494

View Profile
November 26, 2023, 09:02:14 AM

Columbia Türkiye kadar kazıkçı bir firma daha yok. Belki 15 senedir aktif olarak Columbia ürünleri kullanırım, çok kaliteli olmasa da dağ çıkmıyoruz şehirde geziyoruz işimizi görüyor sonuçta ama her geçen gün fiyatları biraz daha abartarak arttırıyorlar ve benim markadan soğumama sebep oluyor.

Şu anda kendi mağazasında 14 bin liraya sattıkları bir mont var. Çok güzel bir tasarım, kesimi falan çok hoş ama ne kaz tüyü ne de ekstra bir teknolojisi var. Aynı mont yurtdışında 120 dolar gibi bir fiyata satılıyor. Yurtdışına çıkıp alıp gelseniz 5000 lira monta ödersiniz, 5000 lira da bilet masrafınız olur. Geri kalan 4000 liraya da bir güzel yer içer gezersiniz.

Tamam kendine bir marka değeri yaratabilirsin, ulaşılmaz ya da pahalı görünmek istersin ama bu yaptığın ne kadar etik? Amazon Almanya'dan ekstra gümrük verginle kargonla 4-5 bin liraya mont geliyor, sen burada mağazanda 7-8 bin liranın altına hiçbir şey satmıyorsun. Aradaki kar kime gidiyor çok merak ediyorum.

Mağazada çok güzel polarlar var bu sene ama 6-7 bin liradan başlıyor. Gucci misin Prada mısın neden o paraya outdoor polar alayım? Hem de dünyanın en iyi markası falan da değilsin 3 sene sonra tüylenmiş olacak Smiley

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Black Mbaye
Member
**

Activity: 69
Merit: 25

View Profile
November 26, 2023, 05:53:47 PM

Columbia Türkiye kadar kazıkçı bir firma daha yok. Belki 15 senedir aktif olarak Columbia ürünleri kullanırım, çok kaliteli olmasa da dağ çıkmıyoruz şehirde geziyoruz işimizi görüyor sonuçta ama her geçen gün fiyatları biraz daha abartarak arttırıyorlar ve benim markadan soğumama sebep oluyor.

Şu anda kendi mağazasında 14 bin liraya sattıkları bir mont var. Çok güzel bir tasarım, kesimi falan çok hoş ama ne kaz tüyü ne de ekstra bir teknolojisi var. Aynı mont yurtdışında 120 dolar gibi bir fiyata satılıyor. Yurtdışına çıkıp alıp gelseniz 5000 lira monta ödersiniz, 5000 lira da bilet masrafınız olur. Geri kalan 4000 liraya da bir güzel yer içer gezersiniz.

Tamam kendine bir marka değeri yaratabilirsin, ulaşılmaz ya da pahalı görünmek istersin ama bu yaptığın ne kadar etik? Amazon Almanya'dan ekstra gümrük verginle kargonla 4-5 bin liraya mont geliyor, sen burada mağazanda 7-8 bin liranın altına hiçbir şey satmıyorsun. Aradaki kar kime gidiyor çok merak ediyorum.

Mağazada çok güzel polarlar var bu sene ama 6-7 bin liradan başlıyor. Gucci misin Prada mısın neden o paraya outdoor polar alayım? Hem de dünyanın en iyi markası falan da değilsin 3 sene sonra tüylenmiş olacak Smiley

10 sene önce hatırlıyorum Columbia gömlekler 300 lira üstüydü. Ayakkabılar 650 lira civarındaydı. Bugün yine yurtdışı daha ucuz, 10 sene önce de yurtdışı ucuzdu. Bu Türkiye Columbia adam olmuyor bir türlü. Halbuki bir tık ucuz yapsalar yurtdışından alacağımıza onlardan alırız
kriminall
Sr. Member

Activity: 1358
Merit: 374

View Profile
November 26, 2023, 07:51:09 PM

10 sene önce hatırlıyorum Columbia gömlekler 300 lira üstüydü. Ayakkabılar 650 lira civarındaydı. Bugün yine yurtdışı daha ucuz, 10 sene önce de yurtdışı ucuzdu. Bu Türkiye Columbia adam olmuyor bir türlü. Halbuki bir tık ucuz yapsalar yurtdışından alacağımıza onlardan alırız

Ben artık öyle bir noktaya geldim ki, hiç bir beklentim yok, yurtdışından telefon alınmasın diye 30-35 bin lira seviyesinde kayıt bedeli yaptırılıyor, bunun ötesi yok sanırım, o yüzden bizlerin düşünülmediği şu sistemde columbiadan indirim beklemek hiç mantıklı değil, hala ucuz yurtdışı, bilen adam gidip yurtdışından alıyor hem,
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: