Bitcoin Forum
May 02, 2024, 05:55:38 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Ek Kazanç Sağlamak  (Read 116 times)
ZekiBeyy (OP)
Hero Member

Activity: 1232
Merit: 879

Eloncoin.org - Mars, here we come!

View Profile
July 26, 2022, 01:40:10 PM
Merited by meser# (1), Foursquare (1)

Yaz tatili bayram tatili kötü gelişen bazı olaylar derken foruma yeteri kadar katkı sağlayamadığımın farkındayım, sizlere faydalı olabileceğini düşündüğüm bir kaç konu hakkında paylaşım yapmak istedim.

Kötü giden ekonomimiz sebebiyle alım gücümüz ciddi anlamda azaldı ve masraflarımızda artmış oldu. Giderlerimiz artıyor gelirlerimiz neden artmasın değil mi?

* Kullanmadığınız sıfır veya ikinci el eşyaları satarak ek kazanç sağlamak
Sahibinden.com, Letgo ve Dolap uygulaması gibi bir çok yerlerden ikinci el eşyaları satabilirsiniz.

* İçerik Üretmek
Başta Youtube olmak üzere bir çok platform için içerik üretebilirsiniz. İsterseniz kendi kanalınız için isterseniz başkaları içinde içerik üretebilirsiniz ne kadar çok içerik (kaliteli) o kadar çok kazanç demek. Geçenlerde Haluk TATAR kendi kanalı için içerik üretenlere ödeme yapacağını bildiren bir video paylaşmıştı onuda buraya bırakayım: https://www.youtube.com/watch?v=ZtDyH0HLgko

* Online Satış Yapmak
Daha önce online satış yapmak ile ilgili püf noktalar paylaşmıştım. https://bitcointalk.org/index.php?topic=5390413.0   İnternetten bir çok ürün alınıyor satılıyor isterseniz çevrenizdeki inanlara kampanyalardan yararlanarak daha ucuza satın alıp normal fiyatından satarak bile kazanç sağlayabilirsiniz. Daha önce ben kampanyaları takip ederek uyguna aldığım ürünleri satarak kazanç sağlıyordum ilk başlarda belki biraz zorlanabilirsiniz ama ilerleyen süreçte hangi ürünün daha hızlı satılabileceği konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

Şimdilik aklıma gelenler bu kadar sonradan ilaveler yapılabilir. Sizlerin daha farklı yöntemleriniz varsa bilmek isterim. Umarım bir çok arkadaşımıza faydalı olur.

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
█████████████████▄███████
████████████████▄███████▀
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
.
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▄███████████████████████▄
█████████████████████████
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
.
 ElonCoin.org 
.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it
happen or be a part of it"
▬▬▬▬▬
1714629338
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714629338
Reply with quote  #2

1714629338
Report to moderator
The trust scores you see are subjective; they will change depending on who you have in your trust list.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714629338
Hero Member
*

Ignore
1714629338
Reply with quote  #2

1714629338
Report to moderator
1714629338
Hero Member
*

Ignore
1714629338
Reply with quote  #2

1714629338
Report to moderator
1714629338
Hero Member
*

Ignore
1714629338
Reply with quote  #2

1714629338
Report to moderator
meser#
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 957

View Profile
July 26, 2022, 02:00:57 PM

En sevdiğim konu tarzı  Smiley

Bundan birkaç ay öncesinde "Yetişkin bir meser# 100'den 100.000'e kaç günde çıkar?" https://bitcointalk.org/index.php?topic=5399580.0 şeklinde. Burada kendime sıfır sermaye ile bir kazanç hedefi koymuştum ve bir aylık bir süreçte fena sayılmayacak bir mebla ortaya koymuştum. Daha sonrasında gerek mental yorgunluk gerekse de düz çalışan mantığına tutunduğumu farketmemle ara vermiştim. Daha sonrasında ise daha iyi bir planlama ile tekrardan başladım. Şuanda birçok kişi ile görüşüyorum bunlar bana hem tedarik ve lojistik anlamında hemde bilgi anlamında destek olacaklar benim yapacağım şey ise insanlara ulaşmak olacak. Benim buradaki amacım ve yöntemim tamamen işinin ehli insanlarla çalışmak ve win win ortamı oluşturmak olacak. Ben eleman gücüne onlarda sosyal medya yöneticisi kısmına bir bütçe ayırmak zorunda olmayacaklar. Bu şekilde bir ek gelir gibi gözükse de büyüme potansiyeline sahip bir girişim yapmış oluyorum.

Ek gelir oluşturmak istediğimizde en ön plana koymamız gereken şey aslında zaman ve emek faktörü. Belki şuanda oluşturacağınız bir ek gelir kaynağı size çok güzel kazançlar elde ettirebilir ancak belki bu iş sizin tüm zamanınızı ve enerjinizi tüketecek. ve hatta sürdürülebilirliği olmayacak. Böyle olduğunda attığınız taş kuşu ürkütür ancak o atışı yaptığınız koldan da vazgeçmeniz gerekebilir. Bu tarz girişimleri oluştururken bir çark gibi olmasına dikkat edin. Siz birazcık çevirdiğinizde o kendi kendine dönebilmeli.

İçerik üretmek, online satış yapmak doğru yöntemlerle çok güzel bir ek gelir kaynağı oluşturabilir buna da değinmeden geçemeyeceğim Smiley
verbakalim
Hero Member

Activity: 1218
Merit: 628

View Profile
July 27, 2022, 05:50:12 AM
Merited by meser# (1)

Bundan birkaç ay öncesinde "Yetişkin bir meser# 100'den 100.000'e kaç günde çıkar?" https://bitcointalk.org/index.php?topic=5399580.0 şeklinde. Burada kendime sıfır sermaye ile bir kazanç hedefi koymuştum ve bir aylık bir süreçte fena sayılmayacak bir mebla ortaya koymuştum. Daha sonrasında gerek mental yorgunluk gerekse de düz çalışan mantığına tutunduğumu farketmemle ara vermiştim. Daha sonrasında ise daha iyi bir planlama ile tekrardan başladım. Şuanda birçok kişi ile görüşüyorum bunlar bana hem tedarik ve lojistik anlamında hemde bilgi anlamında destek olacaklar benim yapacağım şey ise insanlara ulaşmak olacak. Benim buradaki amacım ve yöntemim tamamen işinin ehli insanlarla çalışmak ve win win ortamı oluşturmak olacak. Ben eleman gücüne onlarda sosyal medya yöneticisi kısmına bir bütçe ayırmak zorunda olmayacaklar. Bu şekilde bir ek gelir gibi gözükse de büyüme potansiyeline sahip bir girişim yapmış oluyorum.

Ek gelir oluşturmak istediğimizde en ön plana koymamız gereken şey aslında zaman ve emek faktörü. Belki şuanda oluşturacağınız bir ek gelir kaynağı size çok güzel kazançlar elde ettirebilir ancak belki bu iş sizin tüm zamanınızı ve enerjinizi tüketecek. ve hatta sürdürülebilirliği olmayacak. Böyle olduğunda attığınız taş kuşu ürkütür ancak o atışı yaptığınız koldan da vazgeçmeniz gerekebilir. Bu tarz girişimleri oluştururken bir çark gibi olmasına dikkat edin. Siz birazcık çevirdiğinizde o kendi kendine dönebilmeli.

İçerik üretmek, online satış yapmak doğru yöntemlerle çok güzel bir ek gelir kaynağı oluşturabilir buna da değinmeden geçemeyeceğim Smiley

Sende gördüğüm bu ışık ilerde tabelalara yansıyacak. Büyük puntolar ile yazılacak MESER HOLDING diye. Ha gayret azı gitti çoğu hem de bayağı çoğu kaldı. Yılmak yok. Sen gelişiyorsun piyasa büyüyor. Koyduğun hedefler bakıyorsun küçülmüş yok olmuş. Aha böyle bir ülke burası. Ama sende bu ışık var.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
ZekiBeyy (OP)
Hero Member

View Profile
July 27, 2022, 11:59:22 AM

Yazılarını ve paylaşımlarını takip ediyorum güzel işler çıkartıyor bunun farkındasındır zaten Smiley 100 den 100 bine kaç günde çıkar bilmiyorum ama hedef koyarsan ve bu doğrultuda çalışıp gayret edersen hedefine ulaşabilirsin bence bu nokta çok önemli. Rotan belli değilse hiç bir rüzgarın sana faydası olmayacaktır ayrıca hedef koyduğun zaman o hedefe ulaştığında olayın maddi boyutundan fazla hedefi gerçekleştirmenin hazzını ve mutluluğunu yaşarsın.

Hayat bir mücadele döngüsü hayatta iyi günlerimiz olduğu gibi kötü günlerimizde olabiliyor maddi olarakta durum aynı bazen maddi olarak çok zor durumlardan geçtiğimiz zamanlar olur; bir bakıma bu zamanlarda aslında gerçek dostunun kim olduğunu öğrenirsin. Yaşadığımız olaylar olumsuz bile olsa oradan olumlu bir çıkış yakalamak çok önemlidir. Yaratıcılık konusunda yetenekli olduğunu düşünüyorum, aynı bakıp farklı şeyler görebiliyorsun ve bir şeyler üretmek istediğini düşünüyorum belki yanılıyorumdur sence yanılıyor muyum? Smiley

sürdürülebilirliği

Youtube gibi platformlara içerik üretmek kazanç bakımından süreklilik arz ediyor. Sıfırdan yeni bir abonelik ile hesabı geliştirmek izlenimleri artırmak zor olabilir ama yılmadan devam edilirse eninde sonunda karşılığını almak mümkün, her işin başlangıcında zorluklar olabilir. Ne yapıyorsanız yapın yaptığınız işi kaliteli yapıyorsanız reklama bile ihtiyaç duymazsınız çünkü mutlaka birileri sizi birilerine tavsiye edecektir.

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
.
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▄███████████████████████▄
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
.
 ElonCoin.org 
.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it
happen or be a part of it"
▬▬▬▬▬
Silence Scream
Hero Member

Activity: 882

View Profile
July 27, 2022, 04:43:22 PM

Özellikle YouTube üzerinden gelen gelirlere bakarsan inanılmaz rakamlar dönüyor. Aşağıdaki siteden bununla ilgili kanal isimlerini girip tahmini gelirlerini öğrenebilirsiniz.

https://socialblade.com/

Bu siteden yapılan sorguda Türkiye’de en çok gelir alan kanalların içeriklerine biraz göz atın. Neredeyse hepsi çocuklara hitap eden küçük yaş grubu kanallar. Bu kanallar ile birlikte ailelerin gelirlerinin arttığı, normal şartlarda yaşayamayacakları bir lükse boğulduğunu görebilirsiniz. Yani, iyi içerikler ile olmasa bile YouTube üzerinden işin kaymağını yemek mümkün. Ek gelir değil, ana gelir olarak düşünebilirsiniz biraz şansınız yaver giderse. Konu çok iyi elinize sağlık.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
karabiber
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 651

View Profile
July 30, 2022, 05:04:24 AM

YouTube’dan gelir elde etmek için çok sıkı çalışmak gerektiğini düşünüyorum. Ortaya çıkmamış farklı bir tür de içerik üretmek yeni başlayanlar için önemli ya da hali hazırda var olan içeriklerin benzerlerini çekecekseniz gösterdiğiniz performans çok önemli. Ama ben YouTube için artık gerekli içeriklerin dolduğunu düşünüyorum. Yapılmayan bir şey yok gibi. İkinci el giysi-eşya uygulamalarından bir şeyler satarak ek kazanç oluşturmayı da mantıksız buluyorum. Çünkü ek kazancın sürekliliği için elde olanı satarak bir süre sonra satacak bir şey kalmayacaktır. Bu forumda bulunan herkesin çok değerli olduğunu düşünüyorum ve eğer buradaysa mutlaka bir yerlerden ek kazanç sağladığını düşünüyorum. Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
W Jr.
Copper Member
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 960

View Profile
July 30, 2022, 06:18:43 AM

YouTube’dan gelir elde etmek için çok sıkı çalışmak gerektiğini düşünüyorum. Ortaya çıkmamış farklı bir tür de içerik üretmek yeni başlayanlar için önemli ya da hali hazırda var olan içeriklerin benzerlerini çekecekseniz gösterdiğiniz performans çok önemli. Ama ben YouTube için artık gerekli içeriklerin dolduğunu düşünüyorum. Yapılmayan bir şey yok gibi. İkinci el giysi-eşya uygulamalarından bir şeyler satarak ek kazanç oluşturmayı da mantıksız buluyorum. Çünkü ek kazancın sürekliliği için elde olanı satarak bir süre sonra satacak bir şey kalmayacaktır. Bu forumda bulunan herkesin çok değerli olduğunu düşünüyorum ve eğer buradaysa mutlaka bir yerlerden ek kazanç sağladığını düşünüyorum. Smiley

Benim ilk girdiğim imza kampanyası Rollbit sayılır.Ondan öncesinde forumda çok meşhur olan bitvest ile kısa süre -1-2 hafta- geçmişim olmuştu.Daha sonra rütbe atlayıp bu imza açılınca bu imzaya katılım sağlamıştım.Aslında forumda bilgi ve öğrenmek odaklı vakit geçirirken bir yandan BTC kazanıyorsunuz, bu çılgınca.Bundan 10 yıl sonra buradaki imza kampanyasında kullandığınız cüzdanınıza bakıp, ne kadar BTC’i kazanıp gördüğümüzde belki de en büyük şaşkınlığı yaşayacağız.Ek gelir tabiri de bu forum için çok doğru oluyor.Birşeyler öğrendikten sonra yazarak para kazanmak insanı mutlu ediyor.

Şu ana kadar forumun bana kazandırdığı maddi varlık 0.0941 BTC imiş.İşte buna ek gelir derim.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT|
4,000+ GAMES
███████████████████
██████████▀▄▀▀▀████
████████▀▄▀██░░░███
██████▀▄███▄▀█▄▄▄██
███▀▀▀▀▀▀█▀▀▀▀▀▀███
██░░░░░░░░█░░░░░░██
██▄░░░░░░░█░░░░░▄██
███▄░░░░▄█▄▄▄▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
▀████████
░░▀██████
░░░░▀████
░░░░░░███
▄░░░░░███
▀█▄▄▄████
░░▀▀█████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
░░░▀▀████
██▄▄▀░███
█░░█▄░░██
░████▀▀██
█░░█▀░░██
██▀▀▄░███
░░░▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
|
██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░██
▀█▄░▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄░▄█▀
▄▄███░░░░░░░░░░░░░░███▄▄
▀░▀▄▀▄░░░░░▄▄░░░░░▄▀▄▀░▀
▄▄▄▄▄▀▀▄▄▀▀▄▄▄▄▄
█░▄▄▄██████▄▄▄░█
█░▀▀████████▀▀░█
█░█▀▄▄▄▄▄▄▄▄██░█
█░█▀████████░█
█░█░██████░█
▀▄▀▄███▀▄▀
▄▀▄
▀▄▄▄▄▀▄▀▄
██▀░░░░░░░░▀██
||.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
░▀▄░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░▄▀
███▀▄▀█████████████████▀▄▀
█████▀▄░▄▄▄▄▄███░▄▄▄▄▄▄▀
███████▀▄▀██████░█▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████▀▄▄░███▄▄▄▄▄▄░▄▀
███████████░███████▀▄▀
███████████░██▀▄▄▄▄▀
███████████░▀▄▀
████████████▄▀
███████████
▄▄███████▄▄
▄████▀▀▀▀▀▀▀████▄
▄███▀▄▄███████▄▄▀███▄
▄██▀▄█▀▀▀█████▀▀▀█▄▀██▄
▄██▄██████▀████░███▄██▄
███░████████▀██░████░███
███░████░█▄████▀░████░███
███░████░███▄████████░███
▀██▄▀███░█████▄█████▀▄██▀
▀██▄▀█▄▄▄██████▄██▀▄██▀
▀███▄▀▀███████▀▀▄███▀
▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀
▀▀███████▀▀
OFFICIAL PARTNERSHIP
FAZE CLAN
SSC NAPOLI
|
ZekiBeyy (OP)
Hero Member

View Profile
July 30, 2022, 11:02:53 AM

Benim ilk girdiğim imza kampanyası Rollbit sayılır.Ondan öncesinde forumda çok meşhur olan bitvest ile kısa süre -1-2 hafta- geçmişim olmuştu.Daha sonra rütbe atlayıp bu imza açılınca bu imzaya katılım sağlamıştım.Aslında forumda bilgi ve öğrenmek odaklı vakit geçirirken bir yandan BTC kazanıyorsunuz, bu çılgınca.Bundan 10 yıl sonra buradaki imza kampanyasında kullandığınız cüzdanınıza bakıp, ne kadar BTC’i kazanıp gördüğümüzde belki de en büyük şaşkınlığı yaşayacağız.Ek gelir tabiri de bu forum için çok doğru oluyor.Birşeyler öğrendikten sonra yazarak para kazanmak insanı mutlu ediyor.

Şu ana kadar forumun bana kazandırdığı maddi varlık 0.0941 BTC imiş.İşte buna ek gelir derim.

Ek geliri sadece bir yere bağımlı olarak düşünmemek gerekir, elbette forumda yazarak hem ek kazanç sağlayabiliyoruz yeni şeyler öğrenebiliyoruz fırsatlardan haberdar olabiliyoruz ama sadece buraya bağlı kalmak çokta doğru değil insan kendi sürekli geliştirmeli güncellemeli öğrenmenin yaşı zamanı yoktur.

Sadece elde olanı satmak olarak düşünürseniz bir süre sonra satacak ürün bulamazsınız burada anlatmak istediğim kullanılmayan eşyaları atıl duracaklarına ekonomiye kazandırılmasıdır. Bir sürü satış sitesi mevcut bazen bazı sitelerde inanılmaz kampanyalar olabiliyor. Mesela önceki senelerde kardeşim internetten distribütörden aldığı cep telefonunu telefoncuya bile satabiliyordu hemde farklı şehirde olan bir telefoncu. Telefoncuya mesel İphone 11 var kaça alırsın diyor mesela 10 bine alırım diyor kardeşim kampanyalara göre bazen 10 binede almış olsa ya kupon tutarı kadar kazanıyor yada banka puanı ile 300-500 kazanç sağladığı oluyordu ürün fiyatı aynı olsa bile çip para yada mil puan bile kazanç sayılır bu şekilde bir sürü telefon satmışlığı var örnek olsun diye anlattım Smiley 

Youtube ilk başlarda zor gelecek olabilir tüm içerikler yapıldı diyorsunuz ama kendinize özgü içerikler ve farklı bir bakış açısı tarz oluşturmak sizin elinizde her işte olduğu gibi zorlukları elbette olacaktır çünkü bilmediğiniz ne olursa olsun zor gelecektir. Sadece Youtube olarak düşünmeyin eğer bir iş için gerekli hassasiyetle çalışırsanız bunun karşılığını eninde sonunda alırsınız.

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
██████████▄▄███▄██████▀