Bitcoin Forum
May 22, 2024, 04:23:03 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Babel Finance  (Read 61 times)
MK-74 (OP)
Legendary
*

Activity: 1260
Merit: 1206

View Profile
July 29, 2022, 11:47:19 AM

Babel Finance müşterilerin fonlarıyla yaptığı ticarette  8000 adet Bitcoin(BTC) ve 56.000 adet Ethereum(ETH) kaybetmişler.
Zaten sıkıntı içerisinde olan bir şirketti ve üstünde bu olayda gelince daha da sıkıntıya gireceklerdir. Büyük ihtimalle bir iflas olayı daha geliyor.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK   
          100%   MULTICHARGER   
Gerceklerisoyleyen
Jr. Member
*

Activity: 149
Merit: 6

AMERİKA

View Profile
July 29, 2022, 12:45:29 PM

Bunları halen yiyen varmı. Adamlar paraları alıp gidiyorlar ticarette kaybettik iflas ettik diye çekiliyorlar denetim yok kanun acıgı var. Bircok firma bu yola gidiyor artık çok temiz para yaklasık 350 milyon $ yapıyor bu parayı 0 lamak imkansız matematiğe aykırı. Ben 4 senedir future işlem yapıyorum geçimimi ordan sağlıyorum çok şükür. Cross olarak kaybetmem imkansız örnek veriyorum sell işlemim mevcut ve liquid ise tam 200000$ yani bitcoin 200 bin$ gelirse fiyat olarak sell den liquid olurum ve tüm paramı kaybederim.

Bu adamlar 10 milyon$ future işlem girse crossdan kaybetmesi imkansız matematiğe aykırı sell girse bile liq btc fiyatı 1 milyon$ felan olur. ayrıca 50x girdi diyelim 500 milyon$ future işlemde tahtada çok büyük oynamalar olurki bukadar oynama göze çarpmadı 350 milyon$ 50x future işlem oranını siz düşünün. Hepsi yalan almıs gitmişler
Retro Harmony
Copper Member
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 269

View Profile
July 29, 2022, 12:57:41 PM

Babel Finance ismini de yeni duydum. Daha önce duymadığım da iyi olmuş demek ki. Baksanıza insanların paralarını iç etmişler. 8k Bitcoin, 58 k Eth ne demek inanılmaz büyük paralar. Fiyat bu kadar düşükken bile yüksek paralar. Ticarette kolay kolay yok edilecek bir para değildir inanmıyorum. Muhtemelen kaptı kaçtılar alıp gittiler kılıfını uyduruyorlar.
MK-74 (OP)
Legendary
*

Activity: 1260
Merit: 1206

View Profile
July 29, 2022, 04:45:51 PM

Bunları halen yiyen varmı. Adamlar paraları alıp gidiyorlar ticarette kaybettik iflas ettik diye çekiliyorlar denetim yok kanun acıgı var. Bircok firma bu yola gidiyor artık çok temiz para yaklasık 350 milyon $ yapıyor bu parayı 0 lamak imkansız matematiğe aykırı. Ben 4 senedir future işlem yapıyorum geçimimi ordan sağlıyorum çok şükür. Cross olarak kaybetmem imkansız örnek veriyorum sell işlemim mevcut ve liquid ise tam 200000$ yani bitcoin 200 bin$ gelirse fiyat olarak sell den liquid olurum ve tüm paramı kaybederim.

Bu adamlar 10 milyon$ future işlem girse crossdan kaybetmesi imkansız matematiğe aykırı sell girse bile liq btc fiyatı 1 milyon$ felan olur. ayrıca 50x girdi diyelim 500 milyon$ future işlemde tahtada çok büyük oynamalar olurki bukadar oynama göze çarpmadı 350 milyon$ 50x future işlem oranını siz düşünün. Hepsi yalan almıs gitmişler

Haberi tam okumadığınızdan dolayı böyle bir yorum yapmanız normal, olay şöyle bu adamlarda sadece bu kadar para yok, bu adamlar bu kadar para kaybetmişler, zarar yapmışlar yaptıkları işlemlerden yani bu adamlarda daha çok para var.

Şöyle bir haber var demek istediğimi de anlarsınız umarım.
Babel Finance '' Aylık türev işlem hacminde ortalama 800 milyon $’a ulaştı ve opsiyon ürünlerinde 20 milyar $’ın üzerinde yapılandırılmış ve işlem görmüştü. ''

https://uzmancoin.com/musterilerin-8-bin-bitcoin-ve-56-bin-etherini-kaybettiler/

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
█████████████████████████████
█████████████████████████