Bitcoin Forum
April 30, 2024, 10:35:36 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Mysten Labs / Sui  (Read 1209 times)
mandown
Legendary
*

Activity: 1904
Merit: 1288

View Profile
April 15, 2023, 02:41:51 PM

eski discord üyeleri verifysupporters.sui.io bu adresten girip doğrulama yapması gerekiyordu 66000 kişi doğrulamış ve indirimli olarak almaya hak kazandılar.

Bu kadar hızlı dolacağını düşünmüyordum. Bakalım borsalardan yakaladık yakaladık yakalmadık geçmiş olsun.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
1714516536
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714516536
Reply with quote  #2

1714516536
Report to moderator
The block chain is the main innovation of Bitcoin. It is the first distributed timestamping system.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714516536
Hero Member
*

Ignore
1714516536
Reply with quote  #2

1714516536
Report to moderator
1714516536
Hero Member
*

Ignore
1714516536
Reply with quote  #2

1714516536
Report to moderator
kriptobaron
Sr. Member

Activity: 1090
Merit: 261

View Profile
April 15, 2023, 03:20:50 PM
Last edit: April 15, 2023, 03:32:51 PM by kriptobaron

KuCoine üye olmayan yoktur forumda fakat varsa bu satışa katılmak için yeni üyelik oluşturacak birileri ref verebilirim devet eden de devet edilene de extra bilet şansı oluyormuş ref ile katılanlardan da.
demir77
Member
**

Activity: 700
Merit: 50

View Profile
April 16, 2023, 10:00:41 AM

Sui pinti çıktı. Borsadan da yüksekten çakarlar.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
April 16, 2023, 04:27:44 PM

sui heryerde satıs yapıyor. herkeste olan mal yürümez.
kavuncu
Jr. Member
*

Activity: 30
Merit: 15

View Profile
April 16, 2023, 05:22:48 PM

Bu proje fıs çıktı. Binlerce insan testnette işlem yapıp yardımcı oldu ama karşılığında hiçbir şey vermeyeceklerini açıkladılar.
Twitterda herkesin söylediği gibi, Topluluk yoksa coin yoktur.
Piyasada o kadar ağ varken neden sizi tercih edelim? Doğmadan ölmüş bir proje.
Jossque (OP)
Hero Member

Activity: 812
Merit: 1526

View Profile
April 16, 2023, 09:16:07 PM
Merited by Vispilio (2)

Sui projesinin yaptığı malesef ki tam bir hayal kırıklığı oldu hepimiz için.
Airdrop yapmayacaklarını twitter üzerinden ceoları bir ara yazsa da buna inanmak istemedim.Ne yazık ki sizlerinde belirttiği üzere 3 borsa üzerinden satış gerçekleştirecekler.
Ön satış fiyatı 0.1 dolar olmak üzere kişi başı herkese 10.000 suilik bir alım hakkı tanıyacaklar borsalar üzerinden.Community için verilen hak sanırsam farklı.En azından yaklaşık bir 10x görmemiz muhtemel.1 dolar ve üstüne çıkacaktır.
İlk dolaşımdaki arz 500 milyon olacağını biliyoruz.
OKX-Galxe OAT airdrop etkinliğine de katılmak isteyenler için
https://galxe.com/OKXWEB3/campaign/GCSnAUfFi7
Kimlere ne haklar tanınacağı ile alakalı bilgiye ;
https://sui.io/community-access-program
Verify yapmak için ise
https://verifysupporters.sui.io/

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
Cacabey_40
Sr. Member

Activity: 969
Merit: 292

View Profile
April 17, 2023, 07:53:54 AM

Sui airdrobuna katılmaya hak kazanıp discord doğrulaması yapan arkadaşlara önemli bilgilendirme:
Discord doğrulamasından hemen sonra doldurulup gönderilen (ilk gönderenler) formda ÜLKE seçeneği yoktu. Sonradan ÜLKE seçeneği eklenmiş. Formu ilk doldurup gönderen arkadaşların (ülke seçmeyen) varsa https://verifysupporters.sui.io/ sitesine girip discordu bağlayıp ülkeyi seçip formu yeniden göndermeleri gerekiyor. Geç kalmayın form yarın kapanıyor.

.
kriptobaron
Sr. Member

View Profile
April 17, 2023, 01:18:32 PM

KuCoin de 3 ref yaptım inşallah 1 tane bilet yakalarız.
KuCoin bu şekilde satışı ilk defa mı yapıyor daha önce hangi projeleri yapmıştı bilen var mı?
mandown
Legendary
*

Activity: 1904
Merit: 1288

View Profile
April 17, 2023, 01:20:53 PM

KuCoin de 3 ref yaptım inşallah 1 tane bilet yakalarız.
KuCoin bu şekilde satışı ilk defa mı yapıyor daha önce hangi projeleri yapmıştı bilen var mı?

3 hesaplada ben deniyorum bundan sonra elimden geldiğince. mul

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Jossque (OP)
Hero Member

View Profile
April 21, 2023, 10:25:02 AM

Evet,Bybitte satışa hak kazananlara mailler gönderildi. Fonlama hesabınıza minimum 10 maksimum 45 dolar olacak şekilde usdt/usdc yatırmanız gerekiyor. Yatırdıktan sonra tahahhüt et butonuna basıp soruları doğru yanıtlamak zorunda kalacağız.İlk sorunun cevabı Bystarter is community incentization ile başlayan cevap,ikincisi ise  0.03 per token 1500 sui limit olacak. En sonunda da yes diyip katılımı gerçekleştiriyoruz. Tahahhüt ettiğimiz zaman garanti olmadığını söylememe gerek yok sanırsam bilet numarasına göre çekiliş usulü olacak sanırsam

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2394
Merit: 1358

View Profile
April 21, 2023, 11:04:19 AM

Airdrop yapar diye heves edip discordunda takıldığım proje bana avuçlarımı yalattı. Bakalım ico sonunda güncel fiyatı ne olacak 3 ayrı platformda halka arz ediliyor şu anda. Coinmarketcap te baktığınızda yaklaşık 25000 kişinin watchlist inde Sui olduğunu görebilirsiniz. Bu mantıkla hareket edecek olursam ilk 100-150 arası bir yerin kesin, sonrası için de ilk 100 ün kesin olduğunu düşünüyorum. Binance a girdiğinde eğer güçlü bir boğa dönemi yaşıyor olursak (garantisi yok sonuçta) muhtemelen ilk 70 leri zorlayacaktır belki de geçecektir. Gerçi çok rakibi var ama.
Jossque (OP)
Hero Member

View Profile
April 21, 2023, 10:44:11 PM

Şimdi sakin bir kafayla düşündüğümüzde aslında sui airdrop yaptı diyebiliriz. Neden diyeceksiniz çok basit. Sui böyle yaparak claime vereceğiniz feeyi kendisine aldı. Bu da ekstra bir likidite diyebiliriz. Yani borsalara verdiğimiz için KYC’li bir şekilde airdrop aldığımızı düşünelim. Bunu neden yaptılar bence multilerin çoğunu elemek için böylesine bir yöntem kullanıldığını düşünüyorum. Multi için güzel bir çözüm olup olmadığını tartışabiliriz ama baya bir kişinin elendiğini söylemek gerekir. Fiyat konusunda tahminlerim ise bybitte alacakların daha güzel karlar elde edeceği ortada. Fiyatın 1-1.5 dolar bandında ya da biraz daha yukarılarda dolaşması muhtemel. Bu da yaklaşık 40-50x civarı bir yükseliş yapar ön satış fiyatına göre. Bakalım bizi neler bekliyor olacak.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
Bthd
Legendary
*

Activity: 2226
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
April 21, 2023, 11:53:07 PM

Şimdi sakin bir kafayla düşündüğümüzde aslında sui airdrop yaptı diyebiliriz. Neden diyeceksiniz çok basit. Sui böyle yaparak claime vereceğiniz feeyi kendisine aldı. Bu da ekstra bir likidite diyebiliriz. Yani borsalara verdiğimiz için KYC’li bir şekilde airdrop aldığımızı düşünelim. Bunu neden yaptılar bence multilerin çoğunu elemek için böylesine bir yöntem kullanıldığını düşünüyorum. Multi için güzel bir çözüm olup olmadığını tartışabiliriz ama baya bir kişinin elendiğini söylemek gerekir. Fiyat konusunda tahminlerim ise bybitte alacakların daha güzel karlar elde edeceği ortada. Fiyatın 1-1.5 dolar bandında ya da biraz daha yukarılarda dolaşması muhtemel. Bu da yaklaşık 40-50x civarı bir yükseliş yapar ön satış fiyatına göre. Bakalım bizi neler bekliyor olacak.

Aslında hiç kimseyi elemediler. Onlarca discord hesabını elinin altında hazır bulunduran kişilerin KYC'yi de kolayca halledebileceğine emin olabilirsiniz. Telegram OTC gruplarında 20-30$ fiyatla sınırsız KYC yaptırmak mümkün. Elemek gibi bir niyetleri olsaydı form doldurma işini FCFS yapıp sadece bu borsalarda KYC'li hesapların anında başvurmasını sağlayabilirlerdi. Yada en azından formların hiç borsa girişi yapılmadan doldurulmasına izin vermeyebilirlerdi.

Kötü tarafı projeyi takip edenler arasında bu borsalara güvenmeyerek KYC yapmayan insanları borsalarda KYC yapmak zorunda bıraktılar. Hiç borsalar ile anlaşmayarak (KYC'siz hesapla doldurulan formları kabul ettikleri için bunu söylüyorum.) form dolduranlara satış yapmak istiyorlarsa bile kendileri doğrudan satış yapabilirlerdi. Zaten borsalara para aktarımı için insanlar gas fee yine harcadı. BSC gibi çok fee harcanmayacak zincirlerde parayı toplayabilirlerdi. Bu arada ben alım hakkına sahibim 0.03'lük fiyattan, sosyal medyadaki çoğu hesap gibi bana çıkmadı diye eleştirmiyorum projeyi.

Projenin 3 borsadaki satıştan geliri ~50m $ olacak buna satış yapmıyorlar denir mi bilemedim hocam. Valuation v.b. düşük olsa da 50m$ public sale küçük rakam değil.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
Jossque (OP)
Hero Member

View Profile
April 22, 2023, 08:55:51 PM

Aslında hiç kimseyi elemediler. Onlarca discord hesabını elinin altında hazır bulunduran kişilerin KYC'yi de kolayca halledebileceğine emin olabilirsiniz. Telegram OTC gruplarında 20-30$ fiyatla sınırsız KYC yaptırmak mümkün. Elemek gibi bir niyetleri olsaydı form doldurma işini FCFS yapıp sadece bu borsalarda KYC'li hesapların anında başvurmasını sağlayabilirlerdi. Yada en azından formların hiç borsa girişi yapılmadan doldurulmasına izin vermeyebilirlerdi.

Kötü tarafı projeyi takip edenler arasında bu borsalara güvenmeyerek KYC yapmayan insanları borsalarda KYC yapmak zorunda bıraktılar. Hiç borsalar ile anlaşmayarak (KYC'siz hesapla doldurulan formları kabul ettikleri için bunu söylüyorum.) form dolduranlara satış yapmak istiyorlarsa bile kendileri doğrudan satış yapabilirlerdi. Zaten borsalara para aktarımı için insanlar gas fee yine harcadı. BSC gibi çok fee harcanmayacak zincirlerde parayı toplayabilirlerdi. Bu arada ben alım hakkına sahibim 0.03'lük fiyattan, sosyal medyadaki çoğu hesap gibi bana çıkmadı diye eleştirmiyorum projeyi.

Projenin 3 borsadaki satıştan geliri ~50m $ olacak buna satış yapmıyorlar denir mi bilemedim hocam. Valuation v.b. düşük olsa da 50m$ public sale küçük rakam değil.
Sanmıyorum öyle kolay olabileceğini Bthd.Çevremde ve sosyal medyada discorda üyeliği 2 şubattan sonra olan bir kaç fenomen ve isim gördüm KYC yapamayan ve mail almayan.O yüzden büyük bir kısmı olmasa da bazı kişilerin bu sebeple elenmiş olması ihtimali yüksek.Benim çevremde de var.Airdrop yapan projeler artık multileri elemek için bu tarz girişimlerde bulunacaktır çok normal olarak karşılamalıyız.Bir sonraki projelerde de discord ve KYC'nin önemi ortaya çıkabilir.Temkinli olmakta fayda var.Projenin 3 borsadaki satıştan tam olarak geliri o kadar olmayacak çünkü diğerleri vestingli.Şimdi yine 90 bin cüzdan bu airdrop olayını ethereum ağında olduğunu varsayarsak 30-40 dolar anlık claim feesiyle aynı hesaba geleceğini söyleyebiliriz.Çok da farkeden bir şey yok.Bu da daha fazla likidite olarak yorumlayabiliriz.Bence bundan sonra yapacak her bir proje bu tarz önlemler almaya çalışacağını düşünüyorum.
Ama yaptıkları hatalar da var tabiki.Node çalıştıran,testnetlere bir o kadar vakit ayıran insanların içinde satışa kayıt yaptıramayan insanlar da var.Node'a verilen para ziyan olmuş oldu.Sadece coinlistten alabilecekler.Ağ aktivitesi ile birlikte KYC yapılabilirdi veya daha farklı bir şekilde önümüze çıkarabilirlerdi satış yapcaklarsa da.
Peki tekrardan fiyat konusuna gelecek olursak.Borsalarda 500M olarak satışa sunulacak toplamda fakat bunun hepsi sirkülasyonda olmayacak.Diğer satışlar vestingli olacağından 280-300M ilk sirkülasyonda olacağını düşünüyorum.Tam olarak açıklamadılar fakat yakın zamanda bunu da duyururlar.300 milyon olarak kabul edersek fiyatı 3 dolar olsa 900M dolar marketcap yapar ki bu da böylesine bir yatırım alan proje için hiç de fena bir marketcap değil.Aynısını aptosda da gördük.Bu da demek oluyor ki 100x'e kadar yolu olabileceğini düşünüyorum.45 dolarlık alım hakkı tanındığını varsayarsak 4500 dolarlık bir para elde edilmesi söz konusu olacaktır.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
yenerbatmaz
Full Member

Activity: 541
Merit: 124

View Profile
April 23, 2023, 06:36:42 AM
Merited by Vispilio (1)

Ama yaptıkları hatalar da var tabiki.Node çalıştıran,testnetlere bir o kadar vakit ayıran insanların içinde satışa kayıt yaptıramayan insanlar da var.Node'a verilen para ziyan olmuş oldu.Sadece coinlistten alabilecekler.Ağ aktivitesi ile birlikte KYC yapılabilirdi veya daha farklı bir şekilde önümüze çıkarabilirlerdi satış yapcaklarsa da.
...

Öyle adamlar türedi ki, twitter'da discord'da 10,000'lerce organik takipçisi var ve bunlar bir ekip olarak 24 / 7 airdrop çalışıyorlar, sonra Arbitrum geliyor adam cüzdan paylaşıyor " 40,000 USDT çektim hocam arabayı aldım, helal olsun hocam ben 60,000 çektim " vs...

Tam anlamıyla "yan sanayii" diyebileceğimiz bir sektör, Mercedes üreticisi İzmit sanayii deki Ali Usta'ya fon mu versin, projeler de artık bunu görmeye başladı sanayici Ali Usta en azından ekosisteme katkı veriyor Mersoların uygun fiyata trafiğe geri çıkmasına katkıda bulunuyor, Airdropçu diye piyasada gezinenlerin 99%'u 1. dakikada USDT'ler, 5. dakikada ise bankadalar TL olarak çekmek için parayı Wink

Bu durumda proje sahibi naapsın, başka yöntemler geliştirecek, bir dönemin bountycileri gibi bedavadan çalıştıracak kariyer airdropçularını onlar uyanana kadar, iddia kuponu dolduracağına airdrop kovalasın en azından para kaybetmiyor ve belki yine birşeyler kazanacak, bütün elemelere rağmen cömertçe kazanıyor da...
lazerzinger
Jr. Member
*

Activity: 240
Merit: 7

View Profile
April 23, 2023, 10:51:46 AM

Node için seçilmiştim gelecek ödül sadece 200 sui. Discord hesaplarına multi yapan kat kat fazlasını kazandı
gospodin
Legendary
*

Activity: 2296
Merit: 1459

Cashback 15%

View Profile WWW
April 23, 2023, 11:23:31 AM

Node için seçilmiştim gelecek ödül sadece 200 sui. Discord hesaplarına multi yapan kat kat fazlasını kazandı
tamamen rezillik. node için masraf ve zaman harcayan kişilerin emeğinin yok sayılması nereden bakarsan bak aptallıktır. discord gibi sosyal medya ağlarından bulunan kişilere göre node kuran kişiler proje için daha değerli de kime anlatacaksın?

.
.HUGE.
▄██████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄███████████████████████▄
▄█████████████████████████▄
███████▌██▌▐██▐██▐████▄███
████▐██▐████▌██▌██▌██▌██
█████▀███▀███▀▐██▐██▐█████

▀█████████████████████████▀

▀███████████████████████▀

▀█████████████████████▀

▀█████████████████▀

▀██████████▀▀
█▀▀▀▀

█▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
CASINSPORTSBOOK
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀█

▄▄▄▄█
kavuncu
Jr. Member
*

Activity: 30
Merit: 15

View Profile
April 23, 2023, 12:06:04 PM

Böyle adaletsiz başlayan projeler zamanla kaybolup gidiyor. Testnete katılmış zaman harcamış uğraşmış insanları görmezden geldiler.
Öyle ahım şahım bir proje değil benzerinden onlarcası var. Onlara bağlı bir toplulukları olmadan bu kadar satışı kime yapacaklar göreceğiz.
kriptobaron
Sr. Member

View Profile
April 23, 2023, 01:04:27 PM

7 bilet yazıyor bende bu ne oluyor şimdi 7000 dolarlık alım yapabiliyor muyum?
demir77
Member
**

Activity: 700
Merit: 50

View Profile
April 23, 2023, 01:11:33 PM

7 bilet yazıyor bende bu ne oluyor şimdi 7000 dolarlık alım yapabiliyor muyum?

Hayır. Yalnızca 1 bilet kazanabiliyorsun. Çekilişe girdiğin bilet sayısıdır. Sonuçlar daha açıklanmadı. Sürekli refresh ediyorum.
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: