Bitcoin Forum
May 04, 2024, 04:04:35 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: EFS ne yapmaya çalışıyor?  (Read 961 times)
gumusi (OP)
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
August 17, 2022, 09:04:28 AM

Forumu yıllar önce bırakmış eski efsane isimlere 50'şer merit, kendi arkadaşlarına ve akrabalarına bol keseden merit,

1) https://bitcointalk.org/index.php?topic=183.msg1500#msg1500
2) https://bitcointalk.org/index.php?topic=1790.msg27484#msg27484
3) https://bitcointalk.org/index.php?topic=109.msg5149151#msg5149151

Theymos ve satoshiye verdiklerini koymadım buraya.
Ben bu mantığı anlamadım doğrusu.

Bu kişi akrabası herhalde bir başlık açmış toplamda 92 merit toplamış.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5402299.msg60344010#msg60344010

her gün forumda takılan kullanıcılara 0 merit, bu ne biatçı moderatör birader?

TalkImg was created especially for hosting images on bitcointalk.org: try it next time you want to post an image
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714795475
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714795475
Reply with quote  #2

1714795475
Report to moderator
mandown
Legendary
*

Activity: 1918
Merit: 1291

View Profile
August 17, 2022, 09:37:28 AM
Last edit: August 17, 2022, 09:48:09 AM by mandown
Merited by EFS (25)

@EFS'nin kendi arkadaşına, akrabasına herneyse merit göndermeye ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum. Yıllardır burayı en adil şekilde yönetmiş birisi neden forumdaki birkaç üyenin rankını yükseltmeye ihtiyaç duysun ki? Zaten adamlar en üst ranktalar.

@xzone'nun içimizden çıkıp merit kaynağı olmayı istemesi cidden çok hoşuma gitti daha önce görseydim bende meritlerdim. Riskli bir işe girişmiş. Konuyu gösterdiğiniz için teşekkür ederim meritledim o konu meriti hak etmiyorsa hangi konu hak ediyor. Attığı merit sayısına bakarsak efs'ninde xzone'nun merit kaynağı olmasını istediğini anlayabiliriz.

Merit kaynağı olmak istemek ve olmak bütün gözleri size çevirir en ufak hatanızda üyelikten olabilirsiniz.

Savunuculuğu yapmış gibi oluyorum ancak öyle değil forumda belli bir seviye üstüne çıkmış kişilere istersen 1000 merit ver. o önemli değilki adamın zaten merite ihtiyacı yok.
söylediğiniz üyeler Legendary, Sr. Member zaten bu adamların merite ihtiyacı yok yollanan meritin üyelik rankına kattığı hiçbirşey yokki diğer üye zaten online değil ve en eski madencilik yazılımı yapanlardan birisi bunlar tabiki değerli mesajlar ve hatıra amaçlı bile o meritleri göndermiş olabilir.

Sr member üstündeki üyeliklere gönderilen toplu meritler bence kendi topluluklarında paylaşılsın diye gönderiliyor.  Sr member ve üstünün merite ihtiyacı yok.

Bak uzun zamandır ben yereldeki merit konusuna mesaj dahi atmıyorum gerek yok olmayanlar alsın.

@gumusi Ben bir  yılda fullmember oldum şimdi basit bir çaba ve vispilionun merit başlığı ile kısa sürede istediğiniz ranka zaten çıkabiliyorsunuz.

Şahsen bu forumdaki aktif üyelerden kimsenin efs gibi adil bir iş çıkarabileceğine de inanmıyorum.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
gumusi (OP)
Full Member

View Profile
August 17, 2022, 09:47:50 AM

EFS'nin kendi arkadaş veya akraba herneyse çevresine merit göndermeye ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum. Yıllardır burayı en adil şekilde yönetmiş birisi neden forumdaki birkaç üyenin rankını yükseltmeye ihtiyaç duysun ki sanmıyorum. Zaten adamlar en üst ranktalar.

o xzone'nun içimizden çıkıp merit kaynağı olmayı istemesi cidden çok hoşuma gitti daha önce görseydim bende meritlerdim. Riskli bir işe girişmiş. Konuyu gösterdiğiniz için teşekkür ederim meritledim o konu meriti hak etmiyorsa hangi konu hak ediyor. Attığı merit sayısına bakarsak efs'ninde xzone'nun merit kaynağı olmasını istediğini anlayabiliriz.

Merit kaynağı olmak istemek ve olmak bütün gözleri size çevirir en ufak hatanızda üyelikten olabilirsiniz.

Savunuculuğu yapmış gibi oluyorum ancak öyle değil forumda belli bir seviye üstüne çıkmış kişilere istersen 1000 merit ver. o önemli değilki adamın zaten merite ihtiyacı yok.
söylediğiniz üyeler Legendary, Sr. Member zaten bu adamların merite ihtiyacı yok yollanan meritin üyelik rankına kattığı hiçbirşey yokki diğer üye zaten online değil ve en eski madencilik yazılımı yapanlardan birisi bunlar tabiki değerli mesajlar ve hatıra amaçlı bile o meritleri göndermiş olabilir.

Sr member üstündeki üyeliklere gönderilen toplu meritler bence kendi topluluklarında paylaşılsın diye gönderiliyor.

Bak uzun zamandır ben yereldeki merit konusuna mesaj dahi atmıyorum gerek yok olmayanlar alsın.

@gumusi Ben bir  yılda fullmember oldum şimdi basit bir çaba ve vispilionun merit başlığı ile kısa sürede istediğiniz ranka zaten çıkabiliyorsunuz.

Xzone için tamam hocam merit kaynağı olması için destek tamam.
Takildığım nokta ilk 3 post. İlk 3 post başlığı için  ne demeli.
Lokal de bir sürü kisi merit beklerken şuan aktif olmayan hatta 2017 de sonkez aktif olan o kişilere 49-50 merit mantığı ne? Ben bunları merak ettiğim için soruyorum. Mantığı var mı?
Ayrıca rütbesi yuksek olanın merite pekala ihtiyacı var.. özellikle btc ödemeli imzalar da manager son 120 gün meritine bakıyor ona göre alıyor ya da almıyor. Daha önce öyleydi en azından. Ayrıca dikkat ettim rütbesi yüksek olanlara merit var ama düşük olanlara yok.
Dikkat ettim altcoin başlığında bir arkadaş var josqgue ( ben yeni gördüm) arkadaş epey başlık açmış. Hatta hepsi faydalı 2-3 kisi hariç meritleyen yok. Efs o bölüme bakmıyor mu? Arkadaşı tanımam bile adını yazdım diye kimbilir ne bağlantı kurmak isteyenler çıkar şimdi?
Adını örnek vermek için yazdım
mandown
Legendary
*

View Profile
August 17, 2022, 09:57:11 AM
Last edit: August 17, 2022, 10:11:14 AM by mandown

Uzun uzadıya incelemedim sadece ilk attığınız linki yorumluyorum. Diğer türlü @efs'yi savunmuş gibi görüneceğim:

@Gavin Andresen adlı üyenin yaptığını bizde yapan gördünmü? Cidden gördünmü buradaki üyelerin neredeyse çoğunluğu elinde birkaç btc olsun diye uğrasırken bu adam btc yayılması için 1100 btc'yi bedava dağıtmak için site açmış

Btc'yi bu günlere getirenler bunun gibi arkadaşlar. Bu üyeye merit atmayacaksın kime atacaksın şahsen az bile merit atmış elimde olsa çok daha atardım.

Bu konular içinde ayrıca teşekkür ederim btc nereden nereye geldi.

Not: Dayanamadım o konuyuda meritledim.

@efs bu kadar değerli konuları bizde bir başlık halince gösterse muhteşem olur.
@aszlo ilk gpu madecisini çıkaran kişiymiş vay babam vay bu adamlar nicelerinin hayatını değiştirdi.

Durduk yere eski konuları çevirip çevirip okutturacaksınız bana.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
gumusi (OP)
Full Member

View Profile
August 17, 2022, 10:11:28 AM

Uzun uzadıya incelemedim sadece ilk attığınız linki yorumluyorum. Diğer türlü @efs'yi savunmuş gibi görüneceğim:

@Gavin Andresen adlı üyenin yaptığını bizde yapan gördünmü? Cidden gördünmü buradaki üyelerin neredeyse çoğunluğu elinde birkaç btc olsun diye uğrasırken bu adam btc yayılması için 1100 btc'yi bedava dağıtmak için site açmış

Btc'yi bu günlere getirenler bunun gibi arkadaşlar. Bu üyeye merit atmayacaksın kime atacaksın şahsen az bile merit atmış elimde olsa çok daha atardım.

Bu konular içinde ayrıca teşekkür ederim btc nereden nereye geldi.

Not: Dayanamadım o konuyuda meritledim.

@efs bu kadar değerli konuları bizde bir başlık halince gösterse muhteşem olur.

Hocam adam o zaman yapmış bunu şimdi yapar mı? Efs o başlığı yeni mi gördü. Merit verdiği zaman yakın zaman. 50 merit verince ne olacak? Siz şimdi 1 merit verdiniz ne oldu? O adama  katkısı ne?
Merak etme efs sana merit yollar hocam. Benim anlatmak istediğim konu o değil hocam da neyse.
Eminim merit ihtiyacın olsaydı böyle konuşmazdıniz. Bol kazançlar dilerim. Saygılarımla
mandown
Legendary
*

View Profile
August 17, 2022, 10:19:55 AM

BTC sadece bir kişinin kodlaması ile bugünlere gelmedi. Arkasında aldığı topluluk bu günlere getirdi bu günlere gelirken bu arkadaşlar çok çaba sarfettiğini kendiniz mesajlardan görüyorsunuz madencilik yapıp veya satın alıp kim emeğini bedava paylaşır. Zaten onu bugün yapması değerli değilki o zaman yapması değerli kılıyor.

1 Merit verdim ne mi oldu? Forumda o üyenin yaptığı iş için yapabileceğim tek şeyi yaptım merit verdim. Yaptığı işe cidden saygım sonsuz. Bu arkadaşlar sayesinde para kazandım kazanmaya devam ediyorum.

Hocam inan sabret zamanla istediğin yere geliyorsun canını sıkma bir anda olmuyor biliyorum bu bir süreç

Merite ihtiyacım yok değil. Daha bir üst rütbe var ama onun içinde acele etmiyorum zamanı geldiğinde oda olur.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
meser#
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 957

View Profile
August 17, 2022, 10:42:06 AM

Evet dediğiniz gibi bu meritler forum içerisinde dağıtılsaydı çok iyi olabilirdi. Ancak şu da bir gerçek ki forumdaki konuların %70-80'i çöp vaziyette ve sürekli tekrarlayan konular hep üst sırada ya da politik konular yer almakta. Onun dışındaki güzel diyebileceğimiz konulara zaten EFS merit veriyor.

Gelelim bir diğer konuya EFS moderatörümüz bir merit kaynağı ve ona aylık belirli miktarda bir merit veriliyor ve zannımca o ay içinde kullanamadığı meritleri bu tarz eski ama önem arz eden anlamlı konulara gönderiyor. Ki forumda merit kaynakları için merit dağıtımında bir zaman sınırlaması olmadığını düşünüyorum isterse hepsini 5 yıl öncesinin postlarına gömebilir. Eğer EFS'nin yaptığı yanlış olmuş olsaydı bu ne size ne de bana düşerdi sonuçta merit gönderdik mi hiç bir postuna? büyük ihtimalle hayır!  Bu konuda anca forumun yönetim kısmı bir aksiyonda bulunabilir.

Daha iyi içerikler hazırlayarak bu pastadaki payı kendimize çekmek için daha çok çaba göstermemiz gerekir.

gumusi (OP)
Full Member

View Profile
August 17, 2022, 10:50:54 AM

Evet dediğiniz gibi bu meritler forum içerisinde dağıtılsaydı çok iyi olabilirdi. Ancak şu da bir gerçek ki forumdaki konuların %70-80'i çöp vaziyette ve sürekli tekrarlayan konular hep üst sırada ya da politik konular yer almakta. Onun dışındaki güzel diyebileceğimiz konulara zaten EFS merit veriyor.

Gelelim bir diğer konuya EFS moderatörümüz bir merit kaynağı ve ona aylık belirli miktarda bir merit veriliyor ve zannımca o ay içinde kullanamadığı meritleri bu tarz eski ama önem arz eden anlamlı konulara gönderiyor. Ki forumda merit kaynakları için merit dağıtımında bir zaman sınırlaması olmadığını düşünüyorum isterse hepsini 5 yıl öncesinin postlarına gömebilir. Eğer EFS'nin yaptığı yanlış olmuş olsaydı bu ne size ne de bana düşerdi sonuçta merit gönderdik mi hiç bir postuna? büyük ihtimalle hayır!  Bu konuda anca forumun yönetim kısmı bir aksiyonda bulunabilir.

Daha iyi içerikler hazırlayarak bu pastadaki payı kendimize çekmek için daha çok çaba göstermemiz gerekir.

@meser hocam başlıklar çöp tamam ama global de bir bak bakalım merit nasil dağıtılıyor. Adamlar karşılıklı yazmaya bile merit veriyor. Eleştiri yapıyor orada bile merit var.ha benim işim burada cok oldu bitti. Zamanında global de bir kapıştık beni kırmızı renge boyadılar. Ben leg olsam ne olur olmasam ne olur. Zaten epey zamandır takılmıyorum foruma.
O kişilere merit verilir ama sembolik. Ha ben olsam benim lokal bölüme karşı sorumlulugum olmasa şahsi takılsam 50 de atarım 150 de ama lokal bölüm var hocam. Rütbe için çabalayan insanlar var.
Bence efs emekli oldu ceketi astı öylece takılıyor.
Ben bu başlığı açtım bilerek. Bakalım kac kişi benim gibi düşünüyor? Rütbesi iyi olan hiçbir kişi efs'yi eleştirmeyecek. Herkes bana sallayacak. Bir Allah'ın kulu da bu adamın haklılık payı var demeyecek. Bizim ülkemizin özeti bizim lokal bölüm. Hele bazi kimseler hiç etliye sütlüye bile dokunmayacak. Bu başlığı görmezden gelecek. Zaten rütbesi yüksek olan alt rütbeye pek merit vermek istemez hele ki bizim bölümde. Çünkü rütbesi yüksek olursa yarın bir gün imzada kendisine rakip olur.
meser#
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 957

View Profile
August 17, 2022, 10:54:14 AM

Gelelim bir diğer konuya EFS moderatörümüz bir merit kaynağı ve ona aylık belirli miktarda bir merit veriliyor ve zannımca o ay içinde kullanamadığı meritleri bu tarz eski ama önem arz eden anlamlı konulara gönderiyor. Ki forumda merit kaynakları için merit dağıtımında bir zaman sınırlaması olmadığını düşünüyorum isterse hepsini 5 yıl öncesinin postlarına gömebilir. Eğer EFS'nin yaptığı yanlış olmuş olsaydı bu ne size ne de bana düşerdi sonuçta merit gönderdik mi hiç bir postuna? büyük ihtimalle hayır!  Bu konuda anca forumun yönetim kısmı bir aksiyonda bulunabilir.

@meser hocam başlıklar çöp tamam ama global de bir bak bakalım merit nasil dağıtılıyor. Adamlar karşılıklı yazmaya bile merit veriyor. Eleştiri yapıyor orada bile merit var.ha benim işim burada cok oldu bitti. Zamanında global de bir kapıştık beni kırmızı renge boyadılar. Ben leg olsam ne olur olmasam ne olur. Zaten epey zamandır takılmıyorum foruma.
O kişilere merit verilir ama sembolik. Ha ben olsam benim lokal bölüme karşı sorumlulugum olmasa şahsi takılsam 50 de atarım 150 de ama lokal bölüm var hocam. Rütbe için çabalayan insanlar var.
Bence efs emekli oldu ceketi astı öylece takılıyor.

Ne yazık ki katılmıyorum hocam görüşünüze. Keşke işler sizin için güzel gitmiş olsaydı geçmişte. Ama şimdi gelecekteyiz ve EFS'nin gerçektende hakeden postlara gerektiği gibi merit desteği verdiği kanısına sahibim. Keza Xzone hocamızın merit başvurusunu desteklemesi diğerleri için cesaretlendirici bir örnek. Belki ileride bende başvuruda bulunabilirim yeterli vasfa geldiğimde. Tabi en güzel cevapları @EFS hocamızdan alacağız o zamana kadar birazcık varsayımlara kapılmayalım derim  Wink Smiley
onurgozupek
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 592

In #Bitcoin me trust

View Profile WWW
August 17, 2022, 11:01:19 AM

Merit verilen başlıkları okudunuz mu? Bu başlıklar eski, yazarları ünlü 😀 Dolayısıyla, bu içeriklerin ekran görüntüleri belli zamanlarda sosyal medyada, haber sitelerinde kullanılıyor. EFS'nin adının orada en önde görünmesinin bir sakıncası var mı? Bence yok. Bir de EFS forumun eski üyelerinden. Merit sistemi açıldığında hesabında ne kadar merit olduğunu bilmiyoruz. Merit bu, istediği gibi dağıtır. Zaten merit sistemi geldikten sonra rütbe atlama olayı neredeyse bitti. Ben 4 senedir aynı rütbedeyim mesela 😀 O yüzden çok takılmayın.

Tek derdiniz, EFS'nin Gavin Anderson ve Laszlo Hanyecz'e bol keseden dağıttığı Merit'ler olsun...
gumusi (OP)
Full Member

View Profile
August 17, 2022, 11:14:34 AM

Merit verilen başlıkları okudunuz mu? Bu başlıklar eski, yazarları ünlü 😀 Dolayısıyla, bu içeriklerin ekran görüntüleri belli zamanlarda sosyal medyada, haber sitelerinde kullanılıyor. EFS'nin adının orada en önde görünmesinin bir sakıncası var mı? Bence yok. Bir de EFS forumun eski üyelerinden. Merit sistemi açıldığında hesabında ne kadar merit olduğunu bilmiyoruz. Merit bu, istediği gibi dağıtır. Zaten merit sistemi geldikten sonra rütbe atlama olayı neredeyse bitti. Ben 4 senedir aynı rütbedeyim mesela 😀 O yüzden çok takılmayın.

Tek derdiniz, EFS'nin Gavin Anderson ve Laszlo Hanyecz'e bol keseden dağıttığı Merit'ler olsun...

Onur bey sizi Twitter'da takip etmiştim bir zamanlar.  Merit'i istediği gibi dağıtır eyvallah ama o lokal bölüm de moderatör. Daha fazla bizim bölüme dağıtması gerekmez mi? Ayrıca siz ara ara burada oluyorsunuz pek aktif değilsiniz..eger aktif olsanız da sr kalsanız itiraz ederdiniz herhalde
ZekiBeyy
Hero Member

Activity: 1246
Merit: 883

Eloncoin.org - Mars, here we come!

View Profile
August 17, 2022, 11:48:56 AM

Forumu yıllar önce bırakmış eski efsane isimlere 50'şer merit, kendi arkadaşlarına ve akrabalarına bol keseden merit,

Merhaba bende naçizane kendimce yorumda bulunmak istiyorum.

Öncelikle merit verilen konular ve yorumlar oldukça önemli konular fazlasıyla meriti hak etmiş yazılar diyebilirim. Az yada çok merit vermiş olabilir bu moderatörün inisiyatifinde olan bir durum olduğu için burada yorum yapmak bana düşmez, ayrıca bu kişiler akrabası olsa dahi merit ihtiyacı olan kişiler olmadığı aşikâr zaten sizinde dediğiniz gibi çoğu aktif bile değil. Keşke 2010 yılı gibi bu başlıkları okuma fırsatım olsaydı ve bu dünyaya çok daha erken dahil olmak isterdim.

Zamanını forumda geçiren az çok paylaşım yapan güzel yorum ve içerikler oluşturan herkese merit verdiğini görebilirsiniz, eğer size yada başka birine merit atmadığını düşünüyorsanız paylaşımlarınızı daha iyi ve özgün paylaşımlardan yapmanızı öneririm.

Kendisinde ne kadar merit olduğunu bilmiyorum bu sebeple bu meritleri yerel forumda dağıtmış olsa daha güzel olabilirdi, daha öncede dediğim gibi sonuçta kendisi moderatör illaki bir bildiği bir düşüncesi vardır ve bu noktada bunu sorgulamanın bize düştüğünü sanmıyorum.

Ayrıca önemli olanın rütbe atlamak olmadığını çok söyleyebilirim burada paylaşılan çok değerli bilgilerden yararlanmaya bakın derim. Kendimden örnek verecek olursam yakında aktif olarak 2 yılı geride bırakacağım bu iki yıl boyunca olaylara bakış açım olsun yatırım düşüncelerim olsun çok fazla değişti daha farklı pencereden bakabiliyorum her geçen gün yeni şeyler öğreniyorum ve faydalı gördüğüm şeyleride başkalarıyla paylaşmayı seviyorum. Kimse yanlış anlamasın bu kadar şeyi ne yalakalık olsun diye nede merit alamak için yazmadım.

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
█████████████████▄███████
████████████████▄███████▀
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
.
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▄███████████████████████▄
█████████████████████████
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
.
 ElonCoin.org 
.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it
happen or be a part of it"
▬▬▬▬▬
gumusi (OP)
Full Member

View Profile
August 17, 2022, 12:18:07 PM

Öncelikle merit verilen konular ve yorumlar oldukça önemli konular fazlasıyla meriti hak etmiş yazılar diyebilirim. Az yada çok merit vermiş olabilir bu moderatörün inisiyatifinde olan bir durum olduğu için burada yorum yapmak bana düşmez, ayrıca bu kişiler akrabası olsa dahi merit ihtiyacı olan kişiler olmadığı aşikâr zaten sizinde dediğiniz gibi çoğu aktif bile değil. Keşke 2010 yılı gibi bu başlıkları okuma fırsatım olsaydı ve bu dünyaya çok daha erken dahil olmak isterdim.

Zamanını forumda geçiren az çok paylaşım yapan güzel yorum ve içerikler oluşturan herkese merit verdiğini görebilirsiniz, eğer size yada başka birine merit atmadığını düşünüyorsanız paylaşımlarınızı daha iyi ve özgün paylaşımlardan yapmanızı öneririm.

Kendisinde ne kadar merit olduğunu bilmiyorum bu sebeple bu meritleri yerel forumda dağıtmış olsa daha güzel olabilirdi, daha öncede dediğim gibi sonuçta kendisi moderatör illaki bir bildiği bir düşüncesi vardır ve bu noktada bunu sorgulamanın bize düştüğünü sanmıyorum.

Ayrıca önemli olanın rütbe atlamak olmadığını çok söyleyebilirim burada paylaşılan çok değerli bilgilerden yararlanmaya bakın derim. Kendimden örnek verecek olursam yakında aktif olarak 2 yılı geride bırakacağım bu iki yıl boyunca olaylara bakış açım olsun yatırım düşüncelerim olsun çok fazla değişti daha farklı pencereden bakabiliyorum her geçen gün yeni şeyler öğreniyorum ve faydalı gördüğüm şeyleride başkalarıyla paylaşmayı seviyorum. Kimse yanlış anlamasın bu kadar şeyi ne yalakalık olsun diye nede merit alamak için yazmadım.

@zekibeyy hocam birbirimizi kandırmayalım üyeliğiniz 2 yıl olabilir ama siz forumu 2 yıldır tanımıyorsunuz. Mutlaka ya alt hesapsız ya da ban yemiş hesabınız vardır ve yeni hesap açmışsınızdir.
Forumda negatif yiyen arkadaşlar kaybolup gitmedi hepsi yeni hesap açtı.
Aklıma gelenler
@kalemder
@blacknavy
Bu ikisi çok aktifti mesela negatif alınca forumu bırakıp gitmiş olamaz.
Konumuz bu da değil. Hala bana eski konular vs diyorsunuz. Moderatör un görevi eski konulara merit atmak mi yoksa önceliği kendi bölümü mü
mandown
Legendary
*

View Profile
August 17, 2022, 12:48:39 PM
Last edit: August 17, 2022, 01:02:59 PM by mandown
Merited by Vispilio (1)

Unutmayın merit değerli mesajlara verilir.

Değerli.
Değerli
Değerli.

Mesajın kisideki değerine göre istediği meriti verebilir.
Şu zamana kadar aranızda belki en çok mesaj reporlayan biriyimdir @efs kendi bolumunde siz gormesenizde ciddi anlamda aktif.
Forumun kuralları mı değişti benimki haberim yok. İsteyen istediği kadar zaten alt hesap açabiliyor bunda bir yasak yokki forumda şu alt hesap muhabbeti bitmedi gitti.

Sanırım siz şu konuda yanılgıya düşüyorsunuz.
Ben hero oldum her imzaya girebiliyorum. Nereden baksanız 1 yıldır BTC odemeli hiçbir imzaya giremiyorum almiyorlar.
Görüyorum ki hemen iftira atma yoluna gidiliyor.evet haklısınız bakın forumun %99u değil %150 sinin alt hesabı var.

Varsada bizene
Aslında merit konusunda göreceğiniz üzere ben bu kadar bol keseden merit dağıtılmasına bile karşıyım. Hop boş sohbet meritle ne değeri var.

Merit konusu forumda bir dönem problemi çözmüş olsada şuan goruyorumki sonunun kendisi olmuş durumda

Buradan gelen üç beş kuruş için burada olanlar bence Twitter'da airdrop kovalasin burada bir yılda gelecek olan parayı birkaç airdroptan alabilir

Gecen cento airdrop oldu nereden baksan 1k usdden fazla para aldılar kimileri 5-6k USD aldı

İlk basta bende para için geldim doğrudur ama gordumki imzadan daha çok değerli kişiler var bu kişilerin attığı mesajlar çok daha değerli

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
EFS
Moderator
Legendary
*

Activity: 3724
Merit: 2078

Crypto Swap Exchange

View Profile
August 17, 2022, 01:13:47 PM
Merited by Bthd (10), Jossque (10), onko (10), Silence Scream (2), DdmrDdmr (1), SUPERSAIAN (1), DireWolfM14 (1), mandown (1), execijutiere (1), karabiber (1), meser# (1), ZekiBeyy (1), püsür (1), Gencecikmen (1), MasterOogway (1)

Yerel bölümde kaliteli çok az mesaj olduğu için elimdeki smeritler boşa gitmesin diye harcamaya çalışıyorum. Merit gönderme kuralları bellidir. Bir üyeye ayda maksimum 50, bir mesaja toplamda maksimum 100 merit atabilirsiniz. Forumun efsane üyeleri benden aylık 50 merit almaya devam edecek. Atabilsem daha fazla atardım. Merit konusunda şikayeti olan theymos'a mesaj atsın.

Aslında merit konusunda en fazla şikayet etmesi gereken benim. Hem gönüllü olarak yıllardır dağıtım yapıyorum hem de en az meriti ben alıyorum. Düzgün dağıtım yapılsa sırf merit sistemi gelmeden önce yazdığım mesajlarıma gelen meritler çoktan 5 bin seviyesini geçmeliydi. Foruma hiçbir katkı sağlamadan merit almayı bekleyenler boşuna beklemesin. Bu zamana kadar yerel bölüme gereğinden fazla cömert davrandım.

Peki gumusi ne yapmaya çalışıyor? 1.5 yıl sonra forumu trollemek için kullanmadığınız hesaptan online olacağınıza aktif bir üye olsaydınız sistemi düzgün kullanan herkes gibi merit kazanırdınız. Böyle konularla kimsenin vaktini çalmaya hakkınız yok.

Moderatörlükle merit kaynağı olmak farklı şeyler. Önce bu kavramların ne olduğunu öğrenin. Merit kaynağı olmayı ben istemedim. Yerel bölüme karşı bir sorumluluğum yok. İstersem kimseye merit atmam, kimse de söz söyleyemez. Merit kaynağı olmasını önerdiğim kişiler kaynak olsaydı bu yorucu ve hiçbir ödülü olmayan işi çoktan bırakmıştım.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
ZekiBeyy
Hero Member

Activity: 1246
Merit: 883

Eloncoin.org - Mars, here we come!

View Profile
August 17, 2022, 01:15:59 PM

@zekibeyy hocam birbirimizi kandırmayalım üyeliğiniz 2 yıl olabilir ama siz forumu 2 yıldır tanımıyorsunuz. Mutlaka ya alt hesapsız ya da ban yemiş hesabınız vardır ve yeni hesap açmışsınızdir.
Aklıma gelenler
@kalemder
@blacknavy
Konumuz bu da değil. Hala bana eski konular vs diyorsunuz. Moderatör un görevi eski konulara merit atmak mi yoksa önceliği kendi bölümü mü

Her şeyin üzerine yemin edebilirim ki benim ilk ve tek hesabım budur. Forumu ilk olarak 2017 yılında madenciliğe başladığım dönemlerde görmüştüm ama o zamanlar bir şeyler öğrenmek adına (daha çok madencilik ile ilgili) paylaşımları okuyordum o dönemler sağlık sorunlarım olduğu için pek bir şeyle ilgilenmiyordum madencilikle beraber ve bitcoinle tanıştıktan sonra daha çok zamanımı ve ilgimi buraya yoğunlaştırdım daha sonrada üyeliğimi açarak kendimde bir şeyler yazmak istedim ve daha çok vakit harcadıkça daha çok şey öğrendim daha farklı fikir üretmeyi öğrendim.

Konumuz bu değil elbette meritleri yerel forumda dağıtsa daha iyi olurdu elbette üyeler faydalanmış olurdu bu noktada size katılıyorum. Sonuç olarak bunu sorgulamak kimseye düşmez merit verdiği paylaşımlar bence çok değerli. Kendisinde ne kadar merit olduğunu bilmiyoruz belki oldukça fazla merite sahip eğer vermek isteseydi yerel bölümde dağıtırdı bilemiyorum. Yaptığı işin kolay olduğunuda sanmıyorum burada bunu tartışmak bence anlamsız bunun yerine merit kazanmak için neler yapabilirim gibi bir başlık açmanızı yeğlerdim.

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
█████████████████▄███████
████████████████▄███████▀
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
.
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▄███████████████████████▄
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
.
 ElonCoin.org 
.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it
happen or be a part of it"
▬▬▬▬▬
judas
Sr. Member

Activity: 1064
Merit: 350

View Profile
August 17, 2022, 01:27:36 PM

Yerel bölümde kaliteli çok az mesaj olduğu için elimdeki smeritler boşa gitmesin diye harcamaya çalışıyorum. Merit gönderme kuralları bellidir. Bir üyeye ayda maksimum 50, bir mesaja toplamda maksimum 100 merit atabilirsiniz. Forumun efsane üyeleri benden aylık 50 merit almaya devam edecek. Atabilsem daha fazla atardım. Merit konusunda şikayeti olan theymos'a mesaj atsın.

Aslında merit konusunda en fazla şikayet etmesi gereken benim. Hem gönüllü olarak yıllardır dağıtım yapıyorum hem de en az meriti ben alıyorum. Düzgün dağıtım yapılsa sırf merit sistemi gelmeden önce yazdığım mesajlarıma gelen meritler çoktan 5 bin seviyesini geçmeliydi. Foruma hiçbir katkı sağlamadan merit almayı bekleyenler boşuna beklemesin. Bu zamana kadar yerel bölüme gereğinden fazla cömert davrandım.

Peki gumusi ne yapmaya çalışıyor? 1.5 yıl sonra forumu trollemek için kullanmadığınız hesaptan online olacağınıza aktif bir üye olsaydınız sistemi düzgün kullanan herkes gibi merit kazanırdınız. Böyle konularla kimsenin vaktini çalmaya hakkınız yok.

Moderatörlükle merit kaynağı olmak farklı şeyler. Önce bu kavramların ne olduğunu öğrenin. Merit kaynağı olmayı ben istemedim. Yerel bölüme karşı bir sorumluluğum yok. İstersem kimseye merit atmam, kimse de söz söyleyemez. Merit kaynağı olmasını önerdiğim kişiler kaynak olsaydı bu yorucu ve hiçbir ödülü olmayan işi çoktan bırakmıştım.

İnsanlara uzaktan merit kaynağı olmak kolay bir iş gibi geliyor dürüst olmak gerekirse bana da öyle geliyordu ancak global foruma baktığımızda merit kaynağı olan kişilerin kahir ekseriyetinin bu durumdan hiç memnun olmadığını genelde bırakmaya çalıştıklarını görüyoruz örneğin geçmişte yerel bölümümüze büyük katkılar sağlayan Ratimov artık merit kaynağı değil.

Forumun efsane üyelerine merit atılsa yüklü miktarda meritler boşa gidiyor deniliyor forumdan bir arkadaşa atılsa bu senin arkadaşın ya da alt hesabın deniliyor gerçekten zor bir durum.Biraz daha empati kurularak bu durum aşılabilir.

▄██▄     ▄
        █████   ▄████
       █████▌  █████▌
      ██████████████
     ███▀█████▀██▀████▄
   ▄▄▄▄▄██████████████
 ▄▄██████▄██▄▄██████▄█▀
▐██████████████████████▄
 ▀████████         ████▀
   ▀███████▄     ▄███▀
    ███████████████▀
  ▄█████████████████
▄▄███████████████████▄

▄▀▀▀▀▀  ▀▄▄
▄▄  ▄▄▀▀▀▀▀▀▄▄ ▀▄
▄▀ ▄▀     ▄▄   ▀▄  ▄
████ ▄▄▄▄ ▐██▄    █ ▐▌
█ ▐▌  ▀▀███████▄▄ ▐▌ █
▐▌ █    ▀██████▀▀ ████
███
▀▄     ██▄  ▄▀ ▄▀
▀▀▄ ▀▀▄▄▄███▀▀ ▄▀▀
▀▀  ▄▄▄▄▄▄██
x

▄█▀▀▀▄█▀                                ▀▀██▀▀▀▄▄                    ▄█▀▀▄▄▄
██▄  ▀  ▄▄▄▄  ▄▄▄ ▄▄▄▄    ▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄     ██   ▀██   ▄▄▄▄    ▄▄▄ ▄  ██▀  ▄▀
▄▄███▄▄ ▄ ▐██▄  ▌ █▌  █▄  █▌  █▄ ██  ██   ▄██    ██  █▌  █▄ ▄█▀  █  ███ ▄    ▄
██▄▄▄▀▀███ ▐███▄ ▌▐█▌  ██ ▐█▌  ██ ██  ██  ▀▀██    ██ ▐█▌  ██ ██ ▄▄▄ ▀███▐█▀███▀
▄▀  ▀█▄ ▀██▐█ ██▄▌▐█▌ ▀ █ ▐█▌ ▀ █ ██▄▄▀     ██    ██ ▐█▌ ▀ █ ██ ▄▀█▀ ███ ▀  ██
█    █▀  █▀▐█  ██▌ █▌  ▄▀  █▌  ▄▀ ██        ██   ▄█▀  █▌  ▄▀ ▀█▄  █   ██    ██
▀▄ ▀  ▄█▀ ▀▀▀  ▀▀▀ ▀▀▀     ▀▀▀  ▀▀█▄     ▄▄██▄▄▄▀▀    ▀▀▀     ▀▀▀     ██▄▄█▀
▀▀▀▀      ▄▄▄███▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄█▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀███▄▄▄       ▀▀
▀▀▀▄▄▄███▀▀▀                     ▀▀▄▀▀                     ▀▀▀███▄▄▄▀▀▀▀
           ▀▀▀▄▄▄
               ▄▀██▄
                ▄▄▄██▄
                ▄██████
▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄█████████▀█▄
▀████▀▀█████████████ ▀██▌
  ▀▀    ▀▀▀▀▀▀  ▄█▀ ▀ ███
 ▀▄▀▄▄▀▀▄   ▄  ▀ ▄█  ▀████
  ▐█████▄▄▄▌  ▄███████▀██▄▄
   █▀█▄▄  ▀██▄█████ ██▌▄███
   ▐█▀  ▄ ███████▀ ▐██▌▀███▄
    ▀▄█████████▀  ▄▀▀█▄ ▄███▌
      ▐██████▀     ▄▄███ ▀███
                       ▄██▄
     ▄ ▄            ██▄████▄██▄
  ▄▄▐███▌▄▄         ▀▀██   █▀▀▀
 ████▀▀▀████         ████████
  ▀██▄▄▄██▀   ███     ▀▀▄▀▀▀
  ▐██▀▀██▌    █      ▄▀
      █       ▄▀   ▄█▀
     █  ▄▄▄████████▀
    ▄█▄█████████▀▀▀▄
    ▄▄
  ▄███████▀         ▀▄▄████ ▄▄▄
▄███████▀▀▀▄▄       ███▌  ▐███▀
██████▀     ███      ▄██████▄
████▀                ▀██▀▀██▀
CRYPTO'S IIIFASTEST
GROWING CASINO
▄▀▀▀▀▀▀▀▀

▀▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▄

▄▄▄▄▄▄▄▄▀
gumusi (OP)
Full Member

View Profile
August 17, 2022, 01:55:56 PM

Aklıma gelenler
@kalemder
@blacknavy

Her şeyin üzerine yemin edebilirim ki benim ilk ve tek hesabım budur. Forumu ilk olarak 2017 yılında madenciliğe başladığım dönemlerde görmüştüm ama o zamanlar bir şeyler öğrenmek adına (daha çok madencilik ile ilgili) paylaşımları okuyordum o dönemler sağlık sorunlarım olduğu için pek bir şeyle ilgilenmiyordum madencilikle beraber ve bitcoinle tanıştıktan sonra daha çok zamanımı ve ilgimi buraya yoğunlaştırdım daha sonrada üyeliğimi açarak kendimde bir şeyler yazmak istedim ve daha çok vakit harcadıkça daha çok şey öğrendim daha farklı fikir üretmeyi öğrendim.

Konumuz bu değil elbette meritleri yerel forumda dağıtsa daha iyi olurdu elbette üyeler faydalanmış olurdu bu noktada size katılıyorum. Sonuç olarak bunu sorgulamak kimseye düşmez merit verdiği paylaşımlar bence çok değerli. Kendisinde ne kadar merit olduğunu bilmiyoruz belki oldukça fazla merite sahip eğer vermek isteseydi yerel bölümde dağıtırdı bilemiyorum. Yaptığı işin kolay olduğunuda sanmıyorum burada bunu tartışmak bence anlamsız bunun yerine merit kazanmak için neler yapabilirim gibi bir başlık açmanızı yeğlerdim.

Doğru söylediğini düşünerek senden özür diliyorum hocam.
gumusi (OP)
Full Member

View Profile
August 17, 2022, 02:06:03 PM

berberini ve korumasını milletvekili yapanlarin olduğu yerde moderatörülüğü bile babadan oğula geçirmek istiyor xzone'a 100 merit, aktif Türk kullanıcılar 0 merit,

başkaları da yaptı merit source için başvuru onlara 0 merit Smiley)) xzone akrabası olduğu için max destek.

Rabbena hep bana. Benim ne demek istediğimi herkes anlıyor. Burasi da bizim ülkenin özeti işte.
OrtaDirek
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
August 17, 2022, 02:15:24 PM

genel olarak foruma imza kampanyası için giriyorsunuz ve sırf yorum atmak için yorum atıyorsunuz arkadaşlar, kaliteli içeriğin bir tarifi yok.

imza kasmayan arkadaşların yorumlarını genel de daha samimi ve değerli buluyorum.
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: