Bitcoin Forum
May 05, 2024, 01:17:02 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: EFS ne yapmaya çalışıyor?  (Read 961 times)
gumusi (OP)
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
August 18, 2022, 01:24:47 PM
Last edit: August 19, 2022, 05:41:39 PM by gumusi

~

ağız bozmadan iki cümle kuramayan cahil ve sürekli konuyu saptırmaya çalışan dansözün tekisin,

kahvehane dalyaraklarına cevap vermekle uğraşmayacağım için başka post atmıyorum beyler bütün mesajlar ortada herkes kendi kararını verir.
Even if you use Bitcoin through Tor, the way transactions are handled by the network makes anonymity difficult to achieve. Do not expect your transactions to be anonymous unless you really know what you're doing.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714871822
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714871822
Reply with quote  #2

1714871822
Report to moderator
1714871822
Hero Member
*

Ignore
1714871822
Reply with quote  #2

1714871822
Report to moderator
1714871822
Hero Member
*

Ignore
1714871822
Reply with quote  #2

1714871822
Report to moderator
onko
Full Member

Activity: 492
Merit: 139

1 cent = 1 satoshi

View Profile
August 22, 2022, 02:41:57 PM
Merited by EFS (10)

arkadaş ne meritmiş ben anlamadım gitti. tavuk yumurta ilişkisine dönmüş merit-içerik kavramı. merit için mi içerik üretiliyor? yoksa kaliteli içeriklere "vay be helal olsun ne iyi söylemiş, ne de güzel yapmış bunu paylaşarak" demek için mi merit veriliyor?

bitcointalk forum'da gerçek anlamda zaman geçiren kişilerin, merit kasmaya ve meritler sayesinde ekleyeceği imzalardan gelen üç yüz beş yüz dolares'e ihtiyacı olduğunu pek zannetmiyorum. herif iki pizzaya on binlerce bitcoin vermiş, pişman mısın peki diye sorulduğunda "o zaman öyle gerekiyordu, kaldı ki bunun kat kat fazlası çocuklarımın cüzdanlarında var" diye açıklama yapıyor. 50 merit fazla aldı diye ne EFS'ye 3-5 bitcoin gönderecek, ne de "oh be yağsın imzadan 500$ daha" diyecektir.

"diş fırçalamak orucu bozar mı" tartışmasının laciverti gibi merit tartışmalarını bir kenara bırakıp karşılık beklemeden faydalı ve kaliteli içerikler üretmeye çalışmamız lazım. zaten sosyal medyanın her zerresi karşılık beklenerek üretilen içerikler ve mesajlar ile dolmuş durumda. bari bu "karargâh" karşılık beklemeden fayda sağlayan kişiler ve içerikler ile kapalı kalsın.

PS: ücret karşılığında veya değil, forum moderatörlüğü kolay bir iş değil. layıkıyla yapılmadığı zaman göze batması haftalar değil günler sürer. onlarca mesajı oku, incele, faydalı görülenleri meritle vs. muhtemelen sallayan kişilerin 23 nisan gibi bir günlüğüne mod yapılmasından sonra salıp uğraşmayacağı bir iş. o yüzden bırakın kafa patlatmayı, faydalı şeyler okuyun ve faydalı içerikler üretin. bunun size çok daha fazla katkısı olacaktır, emin olabilirsiniz.
Cacabey_40
Sr. Member

Activity: 970
Merit: 292

View Profile
August 23, 2022, 07:17:54 PM

@EFS bana şimdi 52 merit atsa rütbe atlarım.  Grin Şaka bir yana...

2015 yılından beri kriptoyla ilgiliyim. 2017'den beridir de bu forumdayım. İlk üyeliğim nedensiz bir şekilde banlandı. Sonra bu üyeliğimi açtım. Merit sistemi gelince rütbe atlamam imkansız hale geldi. Foruma hemen hemen her gün girerim, okurum. Şu son günlerde tatil nedeniyle biraz giremedim. Forumun demirbaşlarından çok şey öğrendim. Kripto konusunda en temiz ve en güzel bilgi bu forumda. Çok değerli arkadaşlarımız var. İyi ki de varlar! Ha forumda hakkı yenen insanlar da oldu. Haddinden fazla merit alanlar da oldu. Yan hesap açıp kendine merit atanlar, arkadaş hatrına meritleyenler yok mu? Var. Lafın özü burası özgür bir forum. İsteyen istediğini yapıyor. Merit aşkına düşüp, imza giyip para kazanmak isteyenler için merit önemli. Benim gibi imza giyemeyenler, sürekli forumda olanlar içinse diyecek bir şey yok. Meritimiz olsa da olmasa da bu forumu seviyorum.

*Edit: Başka bir hesabım yok arkadaşlar.

.
ZekiBeyy
Hero Member

Activity: 1246
Merit: 883

Eloncoin.org - Mars, here we come!

View Profile
August 24, 2022, 01:58:18 PM

@EFS bana şimdi 52 merit atsa rütbe atlarım.  Grin Şaka bir yana...

2015 yılından beri kriptoyla ilgiliyim. 2017'den beridir de bu forumdayım. İlk üyeliğim nedensiz bir şekilde banlandı. Sonra bu üyeliğimi açtım. Merit sistemi gelince rütbe atlamam imkansız hale geldi. Foruma hemen hemen her gün girerim, okurum. Şu son günlerde tatil nedeniyle biraz giremedim. Forumun demirbaşlarından çok şey öğrendim. Kripto konusunda en temiz ve en güzel bilgi bu forumda. Çok değerli arkadaşlarımız var. İyi ki de varlar! Ha forumda hakkı yenen insanlar da oldu. Haddinden fazla merit alanlar da oldu. Yan hesap açıp kendine merit atanlar, arkadaş hatrına meritleyenler yok mu? Var. Lafın özü burası özgür bir forum. İsteyen istediğini yapıyor. Merit aşkına düşüp, imza giyip para kazanmak isteyenler için merit önemli. Benim gibi imza giyemeyenler, sürekli forumda olanlar içinse diyecek bir şey yok. Meritimiz olsa da olmasa da bu forumu seviyorum.

*Edit: Başka bir hesabım yok arkadaşlar.

Konudan bağımsız olarak;

Rütbe atlamak çok zor bir şey değil eğer amacınız rütbe atmaksa. İnsanlara faydalı olacak içerikler üreterek ve bunları bir yerden değilde kendiniz hazırlayarak paylaşırsanız illaki merit veren olacaktır. Böyle bir içerik ürettiğin halde merit almadıysan gel beni bul dediğin gibi yaptım ama merit alamadım dersen meritim olduğu zaman ben vereceğim Smiley Üstelik 2015 yılından beri kripto ile ilgileniyorum diyorsun ki benden daha fazla bilgi sahibi olduğunu düşünüyorum. Forumda çok boş paylaşımlar olduğu gibi çok değerli paylaşımlarda oluyor her gün bir çok kez açılan konulara yorumlara bakıyorum bir konu hakkında benim görüşüm kadar başkalarının görüşlerini de önemsiyorum ki ona göre bir bakış açısı oluşturuyorum.

Birisi bir gün bir şey paylaşır ve bunu okuyup ona göre hamleler yaparsınız bir bakmışsınız hayatınız değişmiş bakış açınız değişmiş kısaca size bir şeyler katmıştır, forumu bu yönüyle çok beğeniyorum.

Yerel bölümde kaliteli çok az mesaj olduğu için elimdeki smeritler boşa gitmesin diye harcamaya çalışıyorum. Merit gönderme kuralları bellidir. Bir üyeye ayda maksimum 50, bir mesaja toplamda maksimum 100 merit atabilirsiniz. Forumun efsane üyeleri benden aylık 50 merit almaya devam edecek. Atabilsem daha fazla atardım. Merit konusunda şikayeti olan theymos'a mesaj atsın.

Aslında merit konusunda en fazla şikayet etmesi gereken benim. Hem gönüllü olarak yıllardır dağıtım yapıyorum hem de en az meriti ben alıyorum. Düzgün dağıtım yapılsa sırf merit sistemi gelmeden önce yazdığım mesajlarıma gelen meritler çoktan 5 bin seviyesini geçmeliydi. Foruma hiçbir katkı sağlamadan merit almayı bekleyenler boşuna beklemesin. Bu zamana kadar yerel bölüme gereğinden fazla cömert davrandım.

Moderatörlükle merit kaynağı olmak farklı şeyler. Önce bu kavramların ne olduğunu öğrenin. Merit kaynağı olmayı ben istemedim. Yerel bölüme karşı bir sorumluluğum yok. İstersem kimseye merit atmam, kimse de söz söyleyemez. Merit kaynağı olmasını önerdiğim kişiler kaynak olsaydı bu yorucu ve hiçbir ödülü olmayan işi çoktan bırakmıştım.
@EFS gerekli açıklamayı gayet güzel yapmış başkası olsa açıklama yapma gereği bile duymazdı. Umarım forumun sadece imza ve meritten ibaret olmadığını anlarsınız...

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
█████████████████▄███████
████████████████▄███████▀
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
.
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▄███████████████████████▄
█████████████████████████
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
.
 ElonCoin.org 
.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it
happen or be a part of it"
▬▬▬▬▬
Dzigie
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 367

Life is so short but wonderful.

View Profile
September 25, 2022, 01:41:36 PM
Merited by Vispilio (1)

Haklı eleştiriyi yersiz bir etiketle haksızlaştırmışsınız. Akrabalık iddiasını kanıtlamanız için DNA numunesine bakmamız gerekir. Herkese lafın gelişi akraba dersek ilişkilerimizi zedeleriz. Çünkü akraba olmak için belli şartlara ihtiyacımız var. Lütfen birbirimizi kırmayalım.

Meritlerin adil dağıtılmadığına inanıyorum. Akrabıcılık da yapılıyor olabilir. Ama siz de benim için şüpheli birisiniz çünkü şu iki postu aynı kişi atmış olamaz. Yazım dilleri çok farklı.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5410198.msg60769836#msg60769836

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5410198.msg60768338#msg60768338

Bu konuda sizi en çok destekleyen ben oldum ama adil bir şekilde destekledim. Gerçekleri duymaktan rahatsız olmazsınız umarım.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBITCRYPTO
FUTURES
[
1,000x
LEVERAGE
][
.
COMPETITIVE
FEES
][
INSTANT
EXECUTION
]██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████████████████████████████████████████████████
.
TRADE NOW
.
████████████████████████████████████████████████████████
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
meser#
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 957

View Profile
September 25, 2022, 02:00:09 PM

@Dzigie lafım gerçekten meclis dışına hocam alınma sakın 🤗 Böyle bir konunun çöp olmalıdır. Ancak benzer tartışmalara cevap olması için kilitlenip kalmalıdır. Lafını söyleyip huzursuzluk çıkartıp giden bir arkadaş 2 sene sonra tekrar gelir...
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
September 25, 2022, 11:02:57 PM
Merited by Bthd (2), Jossque (2), DdmrDdmr (1), Vispilio (1), execijutiere (1), meser# (1)

Bir arkadaşımız bir konuda rahatsızlık duymuş ve eleştiri getirmiş, karşılıklı gayet seviyeli tartışmalar olmuş, öncelikle bu durumun beni oldukça mutlu ettiğini açıkça belirteyim. Çünkü geçmişte "bu başlıkta kayırıcılıkla itham edilen" moderatörün ifade özgürlüğü anlayışı ve silmemesi/banlamaması nedeniyle kendisine yöneltilen en ufak eleştiriye veya karşı fikre ana, avrat, bacı, sülale dümdüz giden tiplerden bunaldığımız zamanlar oldu, o nedenle böyle tartışmaları okumak bile keyif veriyor açıkçası.

Konuyla ilgili de şunları söylemek istiyorum; sevgili gumusi, merit kaynaklığı çok pis bir pozisyon, versen suç, vermesen suç, kimseye yaranamazsın. O nedenle bu iş üzerine kalan herkes başkasına kaktırmak için ciddi çaba gösterdi ve EFS'nin en baştan beri bunu istemediğini biliyoruz, çünkü forumdaki herkes gibi EFS de salak değil, hem moderatör, hem kaynak olmanın sakıncalarının ve bela potansiyelinin farkındaydı ama son tahlilde iki görev de onda.
Ancak buna rağmen ikisinin elma ile armut olduğu gerçeğini göz ardı etmemek lazım, sonuçta mod meriti diye bir kavram yok, benim vereceğim merit ne kadar işe yarıyorsa onunki de o kadar işe yarıyor.

Bir de biraz esprili bir yaklaşım getireyim, bizler aynı sülaleden damatlar değiliz ve meritler de altın değil, dolayısıyla "bak bak, filancaya Cumhuriyet takmıştı, bize çeyrek iteledi" muhabbeti pek doğru bir yaklaşım olmaz gibime geliyor.  Grin

Eğer okuduğun bir gönderi sana değerli geldiyse ne zamana ve/veya kime ait olduğunun önemi yoktur, o an okumuşsundur veya merit göndererek teşekkür etmeye o an karar vermişsindir, bunun derecesini takdir etmek de  kaynak veya kullanıcı olmasına bakılmaksızın tamamen sMerit sahiplerine bırakılmıştır.

Şunu da ekleyeyim, "bence ona fazla/buna az verildi" muhabbeti yapabiliyor olmak bile iyi bir gelişme aslında çünkü neler neler gördük şu merit olayında, direkt forumdan, pmden, hatta Telegramdan merit satmaya çalışan veya karşılıklı çıkar ilişkisi teklif edenler, veya yakın bulduğuna saçan, onun dışında kimseye göndermeye kıyamayanlar vb. (Rütbe sınırına gelen arkadaşları hariç tutuyorum tabii, mesela adamın rütbe atlamaya 5 meriti kalmış, tabii ki topluluk olarak yardımcı olduk .)

Son söz: Bana göre merit kaynaklığı avucuna kor olmuş kömür bırakılması demek.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1138

View Profile
September 26, 2022, 08:16:36 AM
Merited by Vispilio (1)

wayy kavga var sevim koşş Cheesy

forumda 5. yılım geride kaldı bi özet geçeyim
2018de merit geldiğinde kıl payı senior wolwoo olmuştum ve baktım leg olmak bi yana hero olmak bile hayal...2020de galiba hero oldum. bu yıl yine bi aradan sonra azmettim konular açtım vs sağdan soldan merit geldi leg oldum Smiley

forumda iyi günlerimiz de oldu kötü ve kavgalı zamanlarımız da...çok güzel sohbet ettiklerimizle gün geldi karşılıklı atışmalar negatifler şunlar bunlar vs yaşandı. olabilir hepimiz insanız yani ben bile hata yapabilirim Grin Cheesy Cheesy

merit olayı tamamen subjektif bir konu, zamanında ben de özellikle çoklu hesaplarla falan uğraştım. bu yüzden baya düşman kazandım Cheesy

EFS ile ilgili görüşüm: objektif olmaya uğraşan ama tam beceremeyen biri..ee bu da normal çünkü o da bir insan neticede Smiley
şimdi sevdiklerinize mi daha fazla yardım edersiniz yoksa elin 5 kat yabancısına mı? ideolojik olarak yakın hissettiklerinize mi yoksa karşıt fikirliye mi?

kavgadan dövüşten artık yorulduğum için pek girmiyorum foruma, zaten ifade hürriyeti sıkıntısı var ama Allah var EFS o konuda pek karışmıyor...neyse gün gelir devran dönerse daha açık yazarım düşüncelerimi.

BU FORUMU SEVİYORUM
Satoshinin forumunda hasbelkader de olsa Legandary hesabımın olması bana mutluluk veriyor, hasbelkader diyorum çünkü hem burda hem globalde birçok kişi leg olmalıydı, gerçi isteseler olurlardı ama hevesleri yok zannımca...

not: EFS hakkında açıktan yazmamın nedeni idareci pozisyonunda olmasındandır yoksa kimin ne yaptığı şu saatten sonra hiç enterese etmiyor.
*İmzam yok - rütbe derdim yok - yan hesabım yok. walla Wink

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
Bthd
Legendary
*

Activity: 2240
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
September 28, 2022, 09:01:43 PM

EFS ile ilgili görüşüm: objektif olmaya uğraşan ama tam beceremeyen biri..ee bu da normal çünkü o da bir insan neticede Smiley
şimdi sevdiklerinize mi daha fazla yardım edersiniz yoksa elin 5 kat yabancısına mı? ideolojik olarak yakın hissettiklerinize mi yoksa karşıt fikirliye mi?

kavgadan dövüşten artık yorulduğum için pek girmiyorum foruma, zaten ifade hürriyeti sıkıntısı var ama Allah var EFS o konuda pek karışmıyor...neyse gün gelir devran dönerse daha açık yazarım düşüncelerimi.

BU FORUMU SEVİYORUM
Satoshinin forumunda hasbelkader de olsa Legandary hesabımın olması bana mutluluk veriyor, hasbelkader diyorum çünkü hem burda hem globalde birçok kişi leg olmalıydı, gerçi isteseler olurlardı ama hevesleri yok zannımca...

Bu forum ifade hürriyeti açısından bildiğim en özgür platform. Siz ifade hürriyetini başkalarının sizi onaylaması olarak yorumlamışsınız biraz ki bu bence yanlış. Forumda hiç kimsenin fikirleri yüzünden yasaklandığını görmedim, dolandırıcılara bile doğrudan müdahale edilmiyor. Forum kurallarında da böyle bir bölüm yok.

Siz fikirlerinizi dilediğiniz gibi yazdığınızda theymos, EFS yada herhangi bir yönetici sadece fikirlerinizden dolayı size tavır almaz, yaptırım uygulamaz. Ama topluluk dışlayabilir ki bu tarihin her döneminde böyle olmuştur. En basitinden gündelik hayatta topluluğun genel fikrinin dışında fikir üretip (dünya yuvarlaktır fikri dahil) yadırganmayan kişi yoktur. Siz fikirlerinizin doğur olduğunu düşünüyorsanız dilediğiniz gibi yazmaya devam edebilirsiniz. Bir fikirden dolayı ceza verilmesi durumunda bir kaç örümcek kafalı hariç bu forumda hiç kimsenin kalacağını düşünmüyorum.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1138

View Profile
September 28, 2022, 09:44:37 PM

Beni yanlış anladın bthd
Forumdan bahsetmiyorum, ifade özgürlüğü derken..
O konuda baya large forum, neyse anlayan anladı...EFS'ye o konuda bi sözüm yok, bunu da belirttim zaten

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
Dzigie
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 367

Life is so short but wonderful.

View Profile
September 30, 2022, 02:07:33 PM

@Dzigie lafım gerçekten meclis dışına hocam alınma sakın 🤗 Böyle bir konunun çöp olmalıdır. Ancak benzer tartışmalara cevap olması için kilitlenip kalmalıdır. Lafını söyleyip huzursuzluk çıkartıp giden bir arkadaş 2 sene sonra tekrar gelir...

EFS ile xzone arasında daha önceden bir arkadaşlık ya da akrabalık ilişkisi olduğuna dair elinizde herhangi bir somut veri var mı?

@EFS ya da @xzone'dan birisinin ya da ikisinin birden bunu itiraf etmesi sizin için yeterli delil olur mu, yoksa kan testi mi istersiniz Wink

EFS ya da xzone'dan herhangi biri `hayır akraba diiliz` yazarsa o mesaji arşivleyip bu konuyu kilitleyebiliriz,

zaten itiraf etmeleri problem değil, evet akrabayız dedikten sonra bile burada "EFS çok adil mod, çok süper bir adam" yazan üyeler çıkacaktır, 20+ yıllık ortaçağ kabile iktidarının etkileri kolay silinemiyor geri bırakılmış bir toplumdan...

Selamlar

Gumusi de konunun kilitlenmesini teklif etmiş. Aynı konuyu farklı yönlerden değerlendiriyorsunuz. Roll Eyes

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBITCRYPTO
FUTURES
[
1,000x