Bitcoin Forum
May 10, 2024, 09:42:45 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Poll
Question: Uzanlar davası NFT koleksiyonu yakında çıkıyor. Satın alır mısınız?
Cem Uzan NFT alınır - kazandırır - 1 (10%)
Cem Uzan NFT Almam - kazandırmaz - 9 (90%)
Total Voters: 10

Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Uzanlar davası NFT koleksiyonu  (Read 194 times)
mhanbostanci (OP)
Legendary
*

Activity: 3150
Merit: 1516

View Profile WWW
September 16, 2022, 08:15:47 PM
Last edit: September 25, 2022, 09:37:19 PM by mhanbostanci
Merited by Jossque (2), xzone (1)

Türkiye aleyhine 70 milyar dolarlık bir tazminat davası açan Cem Uzan bunu anılaştırmak için bir NFT koleksiyonu hazırlıyor. Koleksiyon gelecek ay satışa çıkacak.

Bir süredir sosyal medya üzerinden NFT dünyasında bir devrim yapacağı mesajlarını veren Cem Uzan bu hafta yeni projesinin tanıtımını yaptı. Uzanların Türkiye olan davası NFT koleksiyonu haline getiriliyor.

Cem Uzan bilindiği üzere Telsim döneminde Nokia ve Motorola ile yaşanan davalar nedeniyle malvarlığını kaybederek yurt dışına çıkmıştı. Telsim sonradan Vodafone çatısı altına girerken TMSF de malvarlıklarına el koymuştu.

Uzanlar Grubu daha sonra Paris’de karşı bir dava açtı. TSMF, Motorola, Aydın Doğan, Sabancı Holding gibi 60 civarında tüzel kişiliğin haksız yere malvarlıklarına el koymakla suçladı ve 70 milyar dolar civarında da tazminat istiyor. Bu davanın anısına bir de NFT koleksiyonu çıkarılıyor.

DANHA Launchpad tarihe geçmiş büyük davaların anısına NFT koleksiyonları çıkarmayı hedefleyen bir platform. Uzanlar davası ile ilk adımı atmayı planlıyor. DANHA bir Uzanlar projesi mi şimdilik belli değil.

Toplamda 3380000 GPWIN NFT parçası olacağı ve her birinin 150$ kazım ücreti olacağı belirtiliyor. Beyaz listeye dahil olanlara 1 Ekim itibariyle koleksiyonun dağıtımının başlayacağı belirtiliyor. Cem Uzan koleksiyon sahiplerinin 27 kata kadar kazanç sağlayabileceğini belirtmiş. Projenin detayları önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Sorum şudur: Bu nft lerden satın alır mısınız?
1715334165
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715334165
Reply with quote  #2

1715334165
Report to moderator
1715334165
Hero Member
*

Ignore
1715334165
Reply with quote  #2

1715334165
Report to moderator
1715334165
Hero Member
*

Ignore
1715334165
Reply with quote  #2

1715334165
Report to moderator
The Bitcoin software, network, and concept is called "Bitcoin" with a capitalized "B". Bitcoin currency units are called "bitcoins" with a lowercase "b" -- this is often abbreviated BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715334165
Hero Member
*

Ignore
1715334165
Reply with quote  #2

1715334165
Report to moderator
1715334165
Hero Member
*

Ignore
1715334165
Reply with quote  #2

1715334165
Report to moderator
mandown
Legendary
*

Activity: 1918
Merit: 1291

View Profile
September 16, 2022, 08:23:49 PM

Hocam kağıt üstünde global olsada bu nftleri yabancılar neden alsın? Kendi aramızda paslaşarak yol alınmadığını daha önce defalarca gördüm. Birkaç tanesi reklam için yüksek fiyatlara satılacaktır ancak sanmıyorum ki 27 kat değerli olsun.

Bu açıklamalarada ayrı tavım 27 kat hesabını nasıl yapmış çok merak ediyorum? 28 olamıyormu? yada 26

Bu nftleri kesinlikle almam.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Jossque
Hero Member

Activity: 826
Merit: 1540

View Profile
September 16, 2022, 08:27:14 PM

Bunu gördüm fakat yeterli araştırma yapma şansım olmadı. Takıldığım nokta 100-200x civarı birşey demezken tamı tamına 27x yapacaksınız demesi oldu. Alınabilir mi evet olabilir. Detaylarını inceleyip duruma göre alım yapmaya çalışacağım.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
Retro Harmony
Copper Member
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 269

View Profile
September 16, 2022, 08:42:08 PM

Bunu gördüm fakat yeterli araştırma yapma şansım olmadı. Takıldığım nokta 100-200x civarı birşey demezken tamı tamına 27x yapacaksınız demesi oldu. Alınabilir mi evet olabilir. Detaylarını inceleyip duruma göre alım yapmaya çalışacağım.

Ortalama değil direkt rakam vermesi bana dolandırıcıların vaatlerini hatırlattı. Bu sistemde kesin kazanıyorsun, kaybetmek yok falan. Üstelik 3.38 milyon nft parçası tanesi 150 dolardan iyi paraya satılır. 27 katı alacağımızın da garantisi tabi yok. Kabaca 500 milyon dolar kadar bir para kazanır hepsi satılırsa. 27 katı demek, satışı olduktan sonra değerini siz hesaplayın demek. Benim matematiğim iyi değildir fazla ama almak için mantıksız geliyor.
Jossque
Hero Member

Activity: 826
Merit: 1540

View Profile
September 17, 2022, 12:31:51 AM

Ortalama değil direkt rakam vermesi bana dolandırıcıların vaatlerini hatırlattı. Bu sistemde kesin kazanıyorsun, kaybetmek yok falan. Üstelik 3.38 milyon nft parçası tanesi 150 dolardan iyi paraya satılır. 27 katı alacağımızın da garantisi tabi yok. Kabaca 500 milyon dolar kadar bir para kazanır hepsi satılırsa. 27 katı demek, satışı olduktan sonra değerini siz hesaplayın demek. Benim matematiğim iyi değildir fazla ama almak için mantıksız geliyor.

Toplanan para açılan dava miktarının 138 de 1i gibi birşey Smiley

Dediği gibi olabilir. Detaylarını beklemek lazım.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
ZekiBeyy
Hero Member

Activity: 1246
Merit: 883

Eloncoin.org - Mars, here we come!

View Profile
September 17, 2022, 06:57:58 AM

Genel olarak söylebilirimki birinci olarak çıkış zamanı ayı sezonu olduğu için talep az olacaktır, ikinci olarak eğer yabancılar yoksa işin içinde özellikle Amerikalılar büyük ihtimalle zarar yazacaktır. Mesela Serie A hiç talep yok bunun için amerikalıları ilgilendiren bir şey olsaydı kazandırabilirdi adamlar spor konusunda fanatikler bir bağımlılıkları var.

@mandown doğru söylemiş bir kaç tanesini yüksek fiyattan kendileri alarak satılıyor imajı çizebilirler ve genelde türklerin yaptıkları işler s*çıyor.

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
█████████████████▄███████
████████████████▄███████▀
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
.
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▄███████████████████████▄
█████████████████████████
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
.
 ElonCoin.org 
.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it
happen or be a part of it"
▬▬▬▬▬
onko
Full Member

Activity: 492
Merit: 139

1 cent = 1 satoshi

View Profile
September 17, 2022, 09:08:53 AM
Last edit: September 17, 2022, 01:12:29 PM by onko

cem uzan, ticari anlamda bu ülkenin görmüş olduğu en başarılı siyasetçisidir. adama "o da farksız, çalıyor" diye hakaretler ediliyor, hepsine okey diyelim. cem uzan ve ailesi sayesinde teleon üzerinden ilk yabancı maçları izledik. insanlar pringles nedir bilmezken gazete kağıdının yanında hediye ediyordu. galatasaray'a bizzat kendisi jardel gibi bir futbolcuyu hediye etti. telsim sayesinde tonlarca insan telefon hizmeti aldı. türkiye'deki en büyük iki baraj diye 100 insana sorsanız alacağınız cevapların neredeyse tamamı uzan ailesine ait olan barajlar olacaktır. zenginliğin elektronik anlamda en büyük simgesi olarak görülen vertu telefon markası yine uzanlara aittir.

ve daha niceleri.

instagram'da evinde canlı yayın açarken arkada eiffel kulesinin göründüğü bir iş adamı. st.tropez'de tatil yapıp şampanyasıyla poz veren ve network'ünün ne kadar güçlü olduğunun dile getirilmeye ihtiyaç olmadığı birisi. vizyonuna özetle diyecek yok. bu yüzden de bu NFT serisi tutar tutmaz bilemem, rahatsız etmeyecekse denemelik alınabilir gözüyle bakıyorum. sonuçta başarısız pek işi olmayan birisinin bu alanda var olmak istiyorsa bir şekilde projesinin arkasında duracağını düşünüyorum. hiçbir şeyin garantisi yok, hele ki 27x, 2x, 100x bunlar için piyasa dinamikleri oldukça önemli. ayrıca vertu tarafında da bir NFT serisi hazırlandığından haberim var, genel olarak bir nft/blockchain alanına yatırım yapacaklarının işareti de olabilir bunlar.

niye böyle uzun uzuna açıklamak istedim? ben gerçekten cem uzan gibi siyasi/iş insanı kişilikleri görmek istiyorum artık. madem kural kanun birilerinin bizi yönetmesini söylüyor, vizyonlu ve üreten kişilerin yönetmesini istiyorum. parayı yemesini bile bilmeyen kişilerin başımızda kalabalık etmesini istemiyorum. iş insanlarında da böyle şeyleri en azından deneyen ve arkasında durmaya çalışan, vizyonlu kişileri görmek istiyorum. adamın oturduğu evi bir araştırın derim mesela. nft serisinden toplayacağı parayla muhtemelen bahçe peyzajını bir iki defa falan yenileyebilir. bu nft serisi ile de şahsen var olan davalarının farkındalığını arttırarak daha fazla baskı oluşturmak ve neticelerini almak istediğini düşünüyorum.

özetle; okeye dördüncü bulamıyor olsanız dahi çağırmayıp etkinliği iptal edeceğiniz kişilerin çıkardığı nft'lere "özel dc kanalımızda eğitim de veriyoruz ama yea" söylemleri gölgesinde paralar döküp zengin etmeye alıştıysanız onu bilemem. sanatçı değilse, bırakın durumu oldukça yerinde olan kimseler bu tarz işlere kalkışsın da "en azından 50-100eth koyup ayvalığa tatile giderim" vizyonu olan sosyal medya kurnazları kalabalık etmesin.
ajanwalker
Sr. Member

Activity: 1484
Merit: 459

View Profile
September 17, 2022, 09:59:57 AM

Uzan parti kurduğu zaman hükümete gelirse bizi soyar soğana çeviri gözü ile bakmıştım. Şuan yine güvenmiyorum ama belki de bu kadar kötü olmazdık.
Yine de ben hiç güvenmiyorum ne yazık ki. Nft si mutlaka kazandırır ama daha çok kendisi kazanır. Dikkat etmek lazım. Com fazla yatırımcı bulacağını zannetmiyorum.
eightdots
Hero Member

Activity: 770
Merit: 706

View Profile
September 17, 2022, 10:25:19 AM

Daha önce örneği yaşanmamış bir olay olacak. Hem siyasi geçmişi hem de çılgın vaatleri açısından pek örneğine rastlanmamış birisi. O yüzden de tam izlemelik olay. Alırım almam orasını bilmiyorum ama seyir zevki açısından bu piyasada top10'a girer.

██
█████▀▀███████▀▀███████
█████▀░░▄███████▄░░▀█████
██▀░░██████▀░▀████░░▀██
██▀░░▀▀▀████████████░░▀██
██░░█▄████▀▀███▀█████░░██
██░░███▄▄███████▀▀███░░██
██░░█████████████████░░██
██▄░░████▄▄██████▄▄█░░▄██
██▄░░██████▄░░████░░▄██
█████▄░░▀███▌░░▐▀░░▄█████
███████▄▄███████▄▄███████
.
.ROOBET 2.0..██████.IIIIIFASTER & SLEEKER.██████.
|

█▄█
▀█▀
████▄▄██████▄▄████
█▄███▀█░░█████░░█▀███▄█
▀█▄▄░▐█████████▌▄▄█▀
██▄▄█████████▄▄████▌
██████▄▄████████
█▀▀████████████████
██████
█████████████
██
█▀▀██████████████
▀▀▀███████████▀▀▀▀
|.
    PLAY NOW    
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1254

View Profile
September 17, 2022, 01:21:24 PM

Seyir açısından keyifli olacak benim içinde, gidişat güzel gidişat olacak efenim. Gerçekci konuşursak bir ulus devlet aleyhine açılmış bir davadan pek bir şey çıkmaz, Cem uzana davadan ekmek çıkmaz fakat nft koleksiyonundan para çıkar tokatlar geçer 150 dolara sattığı nftleri manipüle eder 1000 dolarlara ulaştırır oradan da millet çakar geçer. Allah için neden saklıyım ben bu nftleri birde 150 dolar para vererek üstüne üstlük 3380000 adet komedi resmen.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Red Pie
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 335

View Profile
September 17, 2022, 05:38:42 PM

Seyir açısından keyifli olacak benim içinde, gidişat güzel gidişat olacak efenim. Gerçekci konuşursak bir ulus devlet aleyhine açılmış bir davadan pek bir şey çıkmaz, Cem uzana davadan ekmek çıkmaz fakat nft koleksiyonundan para çıkar tokatlar geçer 150 dolara sattığı nftleri manipüle eder 1000 dolarlara ulaştırır oradan da millet çakar geçer. Allah için neden saklıyım ben bu nftleri birde 150 dolar para vererek üstüne üstlük 3380000 adet komedi resmen.

Bence de hocam. o kadar çok ki adeti mint sayısı, satış fiyatı da çok yüksek. 150 dolar türkiyede iyi bir para yapıyor kaldırdığı paranın maliyeti sıfır. güzel iş vallaha sırf ismi var diye milleti tokatlamaya çalışmak. 27 kat artış vaat ettiği söyleniyor bir de neye göre acaba bu vaatler verildi?
xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1483

View Profile
September 24, 2022, 11:36:13 AM

Hemen her platformda Cem Uzan reklam yapıyor. Konu ile ilgili onun ağzından olan açıklamalara da bakmak lazım. Önceki gün Oğuzhan Uğur’un sunduğu Açık Mikrofon isimli YouTube içeriğinde bu konu ile ilgili bir şeyler anlattı.

Bu NFT koleksiyonunu sadece 100 liraya aldım 200 lira oldu sattım gibi düşünmek doğru değil, işin içerisinde mahkeme süreci ve olumlu sonuçlanması halinde dağıtılması planlanan bir kar payı var. Yani söylediklerine göre (mahkemeyi kazanma şansları zor olsa da var) olayda bir win-win durumu olacak.
Şu an için satın alır mıyım bilmiyorum ama mutlaka takibimde olacak bir koleksiyon olduğunu söyleyebilirim. Uzan grubu hep büyük oynadı, yine ses getirecek bir şeyler peşinde olduğuna eminim Smiley

.
.Duelbits.
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1254

View Profile
September 24, 2022, 12:59:03 PM

Hemen her platformda Cem Uzan reklam yapıyor. Konu ile ilgili onun ağzından olan açıklamalara da bakmak lazım. Önceki gün Oğuzhan Uğur’un sunduğu Açık Mikrofon isimli YouTube içeriğinde bu konu ile ilgili bir şeyler anlattı.

Bu NFT koleksiyonunu sadece 100 liraya aldım 200 lira oldu sattım gibi düşünmek doğru değil, işin içerisinde mahkeme süreci ve olumlu sonuçlanması halinde dağıtılması planlanan bir kar payı var. Yani söylediklerine göre (mahkemeyi kazanma şansları zor olsa da var) olayda bir win-win durumu olacak.
Şu an için satın alır mıyım bilmiyorum ama mutlaka takibimde olacak bir koleksiyon olduğunu söyleyebilirim. Uzan grubu hep büyük oynadı, yine ses getirecek bir şeyler peşinde olduğuna eminim Smiley
Açık mikrofonun son bölümünü bende izledim. Cem Uzan yayına NFT projesiyle başladı, NFT projesiyle bitirdi bildiğiniz projeyi tanıtmaya gelmiş. Bu adam siyaseti daha çok kendi iş hayatı için bir basamak ve araç olarak kullandığını düşünüyorum. Bir şirket yönetmek, bir ülkeyi yönetmeye benzemez ki bana göre kendi bile inanmıyor siyasete geri döneceğini ama bir şekilde kendi lehine kullanıyor siyaseti.

.
.Duelbits.
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
mandown
Legendary
*

Activity: 1918
Merit: 1291

View Profile
September 24, 2022, 01:37:30 PM

Mahkemeyi kazansalar bile bunlar bu parayı alabilecekmi? almadan bu karı verecek halleri yok ya.

dün oğuzhanın programını izledim bana göre zamanında sizi dolandırmaya doymadım birazda nft ayağına dolandırayım hissi doğdurdu...

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
gospodin
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1461

Cashback 15%

View Profile WWW
September 24, 2022, 02:07:18 PM

ulan adam amerika'yı tokatladı seni, beni kim bilir ne yapar:))
global bir olay olmadığı için çok fazla bir esprisi olduğunu düşünmüyorum. malı alıp birbirimize ittirmenin dışında gelişecek bir olay yok gibi. uzak durun!!!

@mhanbostanci abi burayı neden kopyaladın:S

Socios ortağı Türk kulüpler ne kadar kazandı?
2 hf. önce eklendi

.
.HUGE.
▄██████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄███████████████████████▄
▄█████████████████████████▄
███████▌██▌▐██▐██▐████▄███
████▐██▐████▌██▌██▌██▌██
█████▀███▀███▀▐██▐██▐█████

▀█████████████████████████▀

▀███████████████████████▀

▀█████████████████████▀

▀█████████████████▀

▀██████████▀▀
█▀▀▀▀

█▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
CASINSPORTSBOOK
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀█

▄▄▄▄█
mhanbostanci (OP)
Legendary
*

Activity: 3150
Merit: 1516

View Profile WWW
September 25, 2022, 09:38:19 PM

@mhanbostanci abi burayı neden kopyaladın:S

Socios ortağı Türk kulüpler ne kadar kazandı?
2 hf. önce eklendi

ahahah Smiley iyiki uyardın. düzelttip OP'u gazete haberinden kopyalarken araya karışmış.
Cacabey_40
Sr. Member

Activity: 970
Merit: 292

View Profile
September 26, 2022, 06:06:49 PM

Almam.

.
Bthd
Legendary
*

Activity: 2240
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
September 27, 2022, 10:13:18 AM

The minting of 3,380,000 GPWINs, each unique NFT will be priced for $150.

Uzanların gerçekten parası bitmiş olmalı. 3380000 NFT 150 dolar fiyatla satıldığında 507 milyon $ ediyor. Blockchain ve NFT hakkında sahip olduğu kısıtlı bilgi ile kar getirecek gibi vaatlerle süsleyip insanlara mal kilitleme çalışması yapıyor.

27 kat kazanç vaat ettiği konuşma. 13,5 B $ marketcap vaat ediyor değeri gerçekte 0 olan varlıklar için. Değeri mutlak sıfır yapan şey blockchaine değil Cem Uzan'ın sözlerine güvenmek zorunda olmanız.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████