Montella rezil bir teknik direktör. Yarı finali de finali de görsek aynı düşüncede olacaktım. Çünkü oynattığı futbol o kadar yanlış ki. Hakan Çalhanoğlu da maçtan sonra dayanamayıp keşke geri çekilmeseydik demiş. Ölümüne defans oynatmanın anlamı ne ki? Hollanda bu kadar beceriksizken senin bunu kendi avantajına kullanıp korkusuz oynaman gerekir. 5-4-1 çıkıyor sahaya bir de ilerde Arda sahte forvet gibi oynuyor. Adamın forvet oynatmaya alerjisi var. Yazık oldu şu güzelim takıma. Favorilerin büyük çoğunluğu rezalet oynarken daha iyi başarılar elde edebilirdik...
Bu konuda herkes hem fikir, Montella her halükarda rezil bir teknik direktör olacaktı, kupayı alsa bile kesinlike bu fikir çoğu kişide değişmeyecekti.
Hakan çok güzel demiş, neden çekildiniz o zaman, adamlara karşı iyi oynuyorsun ve üstünlük sende çekilirsen böyle sonuçlarına katlanırsın adamların tehlikeli oyuncuları çok ve biri gelir atar gider bu maçta olduğu gibi.
Şu fırsat bir daha gelmeyecek elimize, kadromuz çok iyiydi, genç yeteneklerimiz süperdi, 4 yıl sonraya kim öle kim kala.
Milli takımdan Montella ve Hamit kesinlikle gönderilmeli.
Ayrıca Twitterda bir iki dangalak gördüm, TRT'nin muhabiri Virgil van Dijk'a Barış Alperi soruyor, neden Barışı soruyormuş diye salak saçma yorumlar yapıyor.
Virgil van Dijk'a kimi soracaktı? Satoshiyi mi soracaktı?