Bitcoin Forum
May 24, 2024, 05:12:10 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: yurtdisina swift yapma  (Read 174 times)
llcj (OP)
Newbie
*

Activity: 39
Merit: 0

View Profile
October 10, 2022, 11:04:37 PM

daha once sorunsuz swift transferi yaptigim fiba dan sonra, akbank ta swift gonderimini durdurdu.
birakin borsalari, ABD de kendi adima ait olan hesaba bile gonderime sorun cikartiyorlar

sorunsuz swift yapabilen (ozellikle borsalara), banka var mi?
Bthd
Legendary
*

Activity: 2254
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
October 11, 2022, 10:25:38 AM

daha once sorunsuz swift transferi yaptigim fiba dan sonra, akbank ta swift gonderimini durdurdu.
birakin borsalari, ABD de kendi adima ait olan hesaba bile gonderime sorun cikartiyorlar

Müthiş bir dolar açlığı var ve ülkeye giren her kuruşu emdikleri gibi çıkışları da mümkün mertebe engelliyorlar. Daha önce tavsiye etmiyor olsam da gidin Kapalıçarşı gibi yerlerden OTC USDT alın geçin. Takip altında kalmamış olursunuz. Bu saçma olaylar yüzünden 1 sene önce varlık barışı yapmayı bıraktım, dövizimi zincir üzerinde tutuyorum.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2408
Merit: 1358

View Profile
October 20, 2022, 09:23:00 AM

Ben de doları blok zincirine çevirmenizi tavsiye ederim. Bir devlet bankasından dolarımı kkm ye çevirmem için telefon almışlığım var. Resmen gelip randevu oluşturalım liranızı kur korumalıda değerlendirmeliyiz vesaire tarzıydı. Kime ne benim dolarımdan diye düşünüyorum ama ifade edemiyorsunuz işte. Çok şükür en azından sermaye kontrolü yok tam olarak. Aktar binance trye çevir busdye takıl kafana göre.
llcj (OP)
Newbie
*

Activity: 39

View Profile
October 21, 2022, 09:53:25 AM

yuklu miktarlarda al-sat yaptigim icin maalesef hem binance tr, hem de btcturk para yatirma limitlerim cok cabuk doluyor, (ikisinde de ek KYC ile normal limitlerin ustunde limitim mevcut)
o yuzden yurtdisina swift yapiyordum,
3-4 senedir hic problem yasamamistim ama banka acik acik soyledi, problem kendilerinde degil, yurtdisina swift yaptirmamak icin otoritenin her turlu zorlugu cikardigini soylediler.
saka gibi Amerika'daki kendi sahsi hesabima bile gonderirken gecerli bir neden istiyorlar !!!
superleggera
Member
**

Activity: 170
Merit: 11

View Profile
October 22, 2022, 07:46:33 PM

ama banka acik acik soyledi, problem kendilerinde degil, yurtdisina swift yaptirmamak icin otoritenin her turlu zorlugu cikardigini soylediler.

Hocam konunun cevabını kendiniz vermişsiniz işte. Sorun bankalardan kaynaklı olmadığı için diğer bankalarda aynı şekilde işlemlerinizi kısıtlayacaktır.

ıılllıılllıı 𝐆𝐞𝐧𝐞𝐥 𝐮𝐲𝐚𝐫𝐢: 𝐊𝐫𝐢𝐩𝐭𝐨 𝐩𝐚𝐫𝐚 𝐩𝐢𝐲𝐚𝐬𝐚𝐥𝐚𝐫𝐢 𝐨𝐥𝐝𝐮𝐤𝐜̧𝐚 𝐫𝐢𝐬𝐤𝐥𝐢𝐝𝐢𝐫 𝐯𝐞 𝐭𝐮̈𝐦 𝐬𝐞𝐫𝐦𝐚𝐲𝐞𝐧𝐢𝐳𝐢𝐧 𝐤𝐚𝐲𝐛𝐢𝐧𝐚 𝐧𝐞𝐝𝐞𝐧 𝐨𝐥𝐚𝐛𝐢𝐥𝐢𝐫. 𝐊𝐚𝐲𝐛𝐞𝐭𝐦𝐞𝐲𝐞 𝐡𝐚𝐳𝐢𝐫 𝐨𝐥𝐦𝐚𝐝𝐢𝐠̆𝐢𝐧𝐢𝐳 𝐦𝐢𝐤𝐭𝐚𝐫𝐝𝐚 𝐩𝐚𝐫𝐚 𝐲𝐚𝐭𝐢𝐫𝐦𝐚𝐦𝐚𝐥𝐢𝐬𝐢𝐧𝐢𝐳. ıılllıılllıı
teramit
Legendary
*

Activity: 1873
Merit: 1394

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
October 29, 2022, 12:08:11 PM

senin ne yaptığını anlayamamışlar ondan durdurmuşlar , bana da yaptılardı, banka değiştir devam et
ucuzbtc
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
November 14, 2022, 09:29:34 PM

senin ne yaptığını anlayamamışlar ondan durdurmuşlar , bana da yaptılardı, banka değiştir devam et

Hocam tavsiye edebileceğiniz banka ve borsa varmı binancede yeterince battık bari transfere dönelim.

Arkadaşlar ile toplanıp 20k dolar swift göndermek istiyoruz kraken bitstamp yada başka hangi borsayı önerebilirsiniz.

Bankalardan işe yarayan hangisi var enpara iptal etti açıklamadan dolayı bugün teb falan diyenler oluyor aktif banka için yardım eden olursa sevinirim
isyet
Sr. Member

Activity: 255
Merit: 250

View Profile
November 23, 2022, 08:13:11 PM

wise'de hesap açın. Türkiye ile çok iyi çalışıyor. Biz yıllardır sorunsuz çalışıyoruz. Yalnız, süper dürüst bilgiler vermeniz lazım. En ufak yanlış bilgide kapatıyorlar.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: