Bitcoin Forum
May 02, 2024, 07:44:06 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: ALGO  (Read 130 times)
PawGo (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 952
Merit: 1367


View Profile
October 30, 2022, 10:26:45 AM
 #1

Macie jakieś opinie na temat ALGO? A może więcej niż opinie, wskazówki, porady, ostrzeżenia?
Temat jest interesujący, wpadł mi w oko i myśle czy nie przyjąć pozycji (long rzecz jasna). Oficjalne papiery trzeba pewnie brać jak zwykle z przymrużeniem oka i dzielić na 2, ale kto wie co z tego wyjdzie. A sezon na alty może znów nadejdzie.
1714679046
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714679046

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714679046
Reply with quote  #2

1714679046
Report to moderator
1714679046
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714679046

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714679046
Reply with quote  #2

1714679046
Report to moderator
1714679046
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714679046

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714679046
Reply with quote  #2

1714679046
Report to moderator
"Your bitcoin is secured in a way that is physically impossible for others to access, no matter for what reason, no matter how good the excuse, no matter a majority of miners, no matter what." -- Greg Maxwell
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714679046
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714679046

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714679046
Reply with quote  #2

1714679046
Report to moderator
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
October 31, 2022, 09:36:19 PM
 #2

Macie jakieś opinie na temat ALGO?...

projekt bardzo ciekawy i interesowałem sie nim na samym początku, jak zawsze, pózniej straciłem go z oczu

na pewno ALGO jest warte uwagi, jezeli sezon na alty sie zacznie, cena powinna rosnąć

zgadzam sie ze jezeli kupowac ALGO to właśnie chyba teraz kiedy lezy na łopatkach

PawGo (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 952
Merit: 1367


View Profile
November 01, 2022, 02:29:18 PM
 #3

zgadzam sie ze jezeli kupowac ALGO to właśnie chyba teraz kiedy lezy na łopatkach

Też tak myślę. Może zaryzykuję i przestawię swoje DCA w większym stopniu właśnie na ALGO. No ale zmienność jest, świeczki 4h wielkie jak wieżowce.

Poczekamy zobaczymy, zainteresował mnie projekt, kusiło mnie od dłuższego czasu żeby zejść z głównego nurtu i pomyślałem że jeśli alt to własnie ten.
Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2156
Merit: 1622


View Profile
November 02, 2022, 12:28:57 PM
Last edit: November 02, 2022, 05:33:50 PM by Tytanowy Janusz
 #4

1- dlaczego akurat algo
2- jakie przewagi ma Algo ponad konkurencją
3- jakie są szanse na to, że kunkurencja nadrobi czyli jak trwałe są te przewagi
4- jaką część rynku krypto posiada algo (nie pod względem kapitalizacji a zasięgów, liczby użytkowników, wpływ na otoczenie)
5- czy przewagi Algo uzasadniają kapitalizację rzędu 2.5 mld$?
6- jaka jest inflacja monetarna na projekcie?

Moim zdaniem odpowiedzenie sobie na te pytania to minimum przed inwestycją. Jak będziesz to robił dla siebie to podziel sie z nami proszę Smiley
PawGo (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 952
Merit: 1367


View Profile
November 06, 2022, 03:25:49 PM
 #5

Myślę że pompa która jest od kilku(nastu) dni to granie pod World Cup i jakaś próba zmonetyzowania umowy którą mają z FIFA. Kiedy można puszczać NFT i inne tego typu obrazki jeżeli nie na największej imprezie?  Po grudniu (albo i w trakcie) zapewne czeka nas spadek, niewykluczone że proporcjonalny do niespełnionych oczekiwań.
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
November 07, 2022, 04:42:28 AM
 #6

Myślę że pompa która jest od kilku(nastu) dni to granie pod World Cup i jakaś próba zmonetyzowania umowy którą mają z FIFA...

jestes pewien ze to chodzi o projekt ALGO a nie  Socios na łancuchu Chillz, lub jeden z tokenów klubowych jak JUV (Juventus Fan Token)?

ALGO maja jakas umowę z Fifa?


PawGo (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 952
Merit: 1367


View Profile
November 07, 2022, 07:42:10 AM
Merited by wwzsocki (1)
 #7

ALGO maja jakas umowę z Fifa?

No wyglada na to że mają, i że to nie tylko kawałek papieru. Ale cóż - dopóki nie zobaczę ich reklam w czasie meczu to nie uwierzę ;-)

https://www.fifa.com/about-fifa/commercial/media-releases/fifa-to-launch-fifa-collect

Quote
FIFA+ Collect is powered by Algorand, the official blockchain platform of FIFA and the technology of choice for over 2,000 global organisations, governments and digital-native decentralised finance applications. It is a low-cost, carbon neutral blockchain accessible via multiple currencies and payment methods. 

“FIFA’s platform – via a truly decentralised and scalable public blockchain – is the first tangible representation of the technical partnership recently announced between FIFA and Algorand,” said W. Sean Ford, interim CEO of Algorand.  “The commitment FIFA has made to bridge to Web3 enabled by Algorand, is a testament to their innovative spirit and desire to directly and seamlessly engage with football fans around the world.”
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
November 07, 2022, 06:53:41 PM
 #8


Dzięki za te informacje. No popatrz, popatrz i to jest oficjalne, potwierdzone przez FIFA:

https://www.fifa.com/about-fifa/president/media-releases/fifa-announces-partnership-with-blockchain-innovator-algorand

dwminer1
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1848
Merit: 530


The OGz Club


View Profile WWW
November 11, 2022, 04:58:35 PM
 #9

Myślę że pompa która jest od kilku(nastu) dni to granie pod World Cup i jakaś próba zmonetyzowania umowy którą mają z FIFA. Kiedy można puszczać NFT i inne tego typu obrazki jeżeli nie na największej imprezie?  Po grudniu (albo i w trakcie) zapewne czeka nas spadek, niewykluczone że proporcjonalny do niespełnionych oczekiwań.

Śledzę kurs ALGO od jakiegoś czasu i zwykle na koniec każdego kwartału widzimy wzrosty, co zapewne jest spowodowane zbliżającą się możliwością dołączenia do stakingu. Staking ALGO daje 10-14% APY i odbywa się w 3-miesięcznych cyklach. Więcej na ten temat tutaj: https://governance.algorand.foundation/governance-period-5 
Generalnie to ciekawy projekt i myślę, że w longterm może przynieść zyski. Promocja poprzez MŚ z pewnością będzie miała pozytywny efekt na rozpoznawalność projektu. Co ciekawe to nie jedyny duży projekt z branży krypto, który jest sponsorem imprezy. Jednym ze sponsorów jest również Crypto.com (https://www.fifa.com/tournaments/mens/worldcup/qatar2022/media-releases/crypto-com-unveiled-as-fifa-world-cup-qatar-2022-tm-official-sponsor), ale akurat ta giełda chętnie angażuje się w sport, jest np. sponsorem tytularnym hali Crypto.com Arena w Los Angeles, gdzie na co dzień grają zespoły NBA, Lakers i Clippers.

.The OGz Club.▄█████████████████████████████▄
███████████████████████████████
███████████████████████████████
███████████████████████████
███████████████████████████████
███████████████████████████████
████████████▀███▀████████████
██████████████▀█▀██████████████
████████████▄▄▄▄████████████
██████████████████████████████
███████████████████████████████
████████████████████████████
▀████████████████████████████▀
......The 1st & Only #MemeFi Project......
Website   ◢ Reddit   ◢ Telegram   ◢ Twitter   ◢ TikTok   ◢ Facebook

██████    ██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████████
       ▄▄▄██▄▄▄
    ▄███████████▄
    █████████████▄
   ███████████████
▄█████████████████▄
▀▀▀▀█████████████▀██
    ▀█████████████▄
    ▄▀█████████████▄
   █▀ ▀▀▀██████████▌
▐███    ▄█████████▀▀
 ▀▀     ▄█████▀▀
       ███▀▀
      ██▀

██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!