Bitcoin Forum
April 26, 2024, 07:09:53 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Youtube Kanalı Destek Konusu  (Read 129 times)
RoyaLunique (OP)
Sr. Member

Activity: 383
Merit: 272

Legend is back.

View Profile
December 14, 2022, 07:55:13 PM

Selamlar,

Daha önceden Youtube ile uğraşıyordum sonradan uzun bir ara verdim.
Şimdi tekrar başladım özellikle siyaset içerikli videolar yapmayı planlıyorum desteklerinizi beklerim...

https://www.youtube.com/watch?v=D-_U9YzGiOw&ab_channel=Berkay%C3%96zb%C3%B6ler
In order to get the maximum amount of activity points possible, you just need to post once per day on average. Skipping days is OK as long as you maintain the average.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714115393
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714115393
Reply with quote  #2

1714115393
Report to moderator
1714115393
Hero Member
*

Ignore
1714115393
Reply with quote  #2

1714115393
Report to moderator
1714115393
Hero Member
*

Ignore
1714115393
Reply with quote  #2

1714115393
Report to moderator
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
December 14, 2022, 10:24:52 PM
Last edit: December 14, 2022, 10:44:58 PM by 2run
Merited by meser# (2)

Bir dönem deli gibi uğraştım ama sonra saldım artık uğraşmıyorum.

Videoda gördüğüm bir iki sorun var öncelikle konuşma sesi daha yukarıda ve fon müziği daha aşağıda olmalı bazı yerlerde ne dediğiniz anlaşılmıyor.

Son dönemde Shorts bölümü izlenme saati yükseltme ve abone toplamak için çok verimli. 15-60 saniyelik dikkat çekici shorts video ile daha hızlı ilerleyebilirsiniz.

Konuştuğunuz kısımlarla ilgili koyduğunuz parça videolar size göre çok alakalı gelebilir ama izleyen için oldukça kafa karıştırıcı olabilir.

Gördüklerim bunlar başarılar dilerim Smiley

RoyaLunique (OP)
Sr. Member

Legend is back.

View Profile
December 15, 2022, 07:02:24 AM

Bir dönem deli gibi uğraştım ama sonra saldım artık uğraşmıyorum.

Videoda gördüğüm bir iki sorun var öncelikle konuşma sesi daha yukarıda ve fon müziği daha aşağıda olmalı bazı yerlerde ne dediğiniz anlaşılmıyor.

Son dönemde Shorts bölümü izlenme saati yükseltme ve abone toplamak için çok verimli. 15-60 saniyelik dikkat çekici shorts video ile daha hızlı ilerleyebilirsiniz.

Konuştuğunuz kısımlarla ilgili koyduğunuz parça videolar size göre çok alakalı gelebilir ama izleyen için oldukça kafa karıştırıcı olabilir.

Gördüklerim bunlar başarılar dilerim Smiley

Teşekkür ederim hocam yorum için.
eightdots
Hero Member

Activity: 756
Merit: 700

View Profile
December 15, 2022, 08:18:36 AM

Youtube bile artık shorts’lara dönmeye başladı. Mesela benim tiktok hesabım yok ama youtube’da shorts’lara bir dalıyorum bitmek bilmiyor. İzlenmeleri ise çok yüksek. Alakalı alakasız birçok şeyi tek seride görebiliyorum. Seçmiş olduğunuz içerik bir hayli yorucu ve izleyici kitlesi bakımından dar bir konu. Eğer amacınız izlenip para kazanmak ise, en azından aralarda farklı konularda shorts’lar hazırlayarak hem izlenmenizi hem de abonenizi artırabilrsiniz. Kolay bir iş değil gerçekten youtube olayı. Bunu söyledikten sonra da öyle boş kanalların o kadar yüksek izlenmeleri var ki şöyle böyle yapın demek de bir garip oluyor. O yüzden kolaylıklar diliyorum.

█████████████████████████
██
█████▀▀███████▀▀███████
█████▀░░▄███████▄░░▀█████
██▀░░██████▀░▀████░░▀██
██▀░░▀▀▀████████████░░▀██
██░░█▄████▀▀███▀█████░░██
██░░███▄▄███████▀▀███░░██
██░░█████████████████░░██
██▄░░████▄▄██████▄▄█░░▄██
██▄░░██████▄░░████░░▄██
█████▄░░▀███▌░░▐▀░░▄█████
███████▄▄███████▄▄███████
.
.ROOBET 2.0..██████.IIIIIFASTER & SLEEKER.██████.
|

█▄█
▀█▀
████▄▄██████▄▄████
█▄███▀█░░█████░░█▀███▄█
▀█▄▄░▐█████████▌▄▄█▀
██▄▄█████████▄▄████▌
██████▄▄████████
█▀▀████████████████
██████
█████████████
██
█▀▀██████████████
▀▀▀███████████▀▀▀▀
|.
    PLAY NOW    
ZekiBeyy
Hero Member

Activity: 1232
Merit: 877

Eloncoin.org - Mars, here we come!

View Profile
December 15, 2022, 06:26:33 PM

Bence siyaset yerine daha farklı alanlara yönelmelisiniz, siyaset konusu biraz hassas bir konu yaptığınız içerikleri bazı kesimler sevecek bazı kesimler sevmeyecektir bunu yerine herkesi kapsayan işlere imza atmanız gelişim ve kazanç açısından mantıklı olabilir. Video düzenleme olarak kendinizi daha fazla geliştirmeniz gerektiğini düşünüyorum. Oluşturacağınız içeriğin kalitesi kadar videoların işlenme kalitesi de iyi olmalı izleyiciler görüntü kalitesi daha iyi olan içerikler izlemeyi tercih ederler. Her işin bir zorluğu olur severek gayret ederek yılmadan devam ederseniz çok daha kolay yol kat edeceğinizi düşünüyorum.

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
█████████████████▄███████
████████████████▄███████▀
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
.
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▄███████████████████████▄
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
.
 ElonCoin.org 
.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it
happen or be a part of it"
▬▬▬▬▬
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2184
Merit: 1131

View Profile
December 20, 2022, 07:05:50 AM

https://youtu.be/D-_U9YzGiOw?t=8

imamoğlu, içişleri bakanı süleyman soylu'ya ahmak dediği için yargılanmıyor, ysk üyelerine ahmak dediği iddia edildiği için yargılanıyor (bak, iddia dedim, bana göre de onları kastediyor ama kendini düzgün ifade edememiş olabilir ya da sonradan kıvırmak için "onlara demedim" demiş olabilir, daha önce "valiye it demedim, basit dedim" demişliği vardı). bu yüzden, video yanlış/hatalı/eksik/yanlı bilgi içeriyor. aslında bu konu hakkında konuşmak istemiyorum çünkü bana göre başarısız bir belediye başkanını parlatmaktan başka bir işe yaramayacak kadar gereksiz ve iddia edilen kelimenin karşılığında istenen ceza oranında da ölçüsüz bir dava...

sizin daha önceki youtube yayınlarınızı da hatırlıyorum, açıkçası o zaman da başarısız olacağınızı düşünmüştüm, moralinizi bozmak istemem ama sıradışı bir şeyler yapmazsanız yine başarısız olacağınızı düşünüyorum çünkü bu ve benzeri yayınları yapan halihazırda binlerce kişi var, rakiplerinizin arasından sıyrılmanızı sağlayacak olan yeteneğe sahip olsanız bile (bence edit kötü değil) mevcut koşullarda bunu başarmanız imkansız olabilir; bence farklı şeyler denemelisiniz... yani, size faydalı olabilecek bir şey aklımda olsa, size onu tavsiye edebilecek biri olsam ilk önce düşüncemi kendim uygulardım ama bir ara oyun oynarken gündemi ya da olayları değerlendiren bir tayfa vardı, işte onlar gibi ama konuya daha fazla derinlik ve yenilik katacak farklı şeyleri deneyebilirsiniz...

wolwoo, ben de youtube işine gireyim mi? o zaman bana fanatik dersin diye çok korkuyorum, sırf bu yüzden youtube işine girmiyorum, aslında yeterince fanatiğimdir ama siyasi partisiz değilim. ha! ne dersin? siyasi partisiz olursam böyle bir şeye girişebilir miyim?

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
RoyaLunique (OP)
Sr. Member

Legend is back.

View Profile
December 20, 2022, 02:33:51 PM

https://youtu.be/D-_U9YzGiOw?t=8

imamoğlu, içişleri bakanı süleyman soylu'ya ahmak dediği için yargılanmıyor, ysk üyelerine ahmak dediği iddia edildiği için yargılanıyor (bak, iddia dedim, bana göre de onları kastediyor ama kendini düzgün ifade edememiş olabilir ya da sonradan kıvırmak için "onlara demedim" demiş olabilir, daha önce "valiye it demedim, basit dedim" demişliği vardı). bu yüzden, video yanlış/hatalı/eksik/yanlı bilgi içeriyor. aslında bu konu hakkında konuşmak istemiyorum çünkü bana göre başarısız bir belediye başkanını parlatmaktan başka bir işe yaramayacak kadar gereksiz ve iddia edilen kelimenin karşılığında istenen ceza oranında da ölçüsüz bir dava...

sizin daha önceki youtube yayınlarınızı da hatırlıyorum, açıkçası o zaman da başarısız olacağınızı düşünmüştüm, moralinizi bozmak istemem ama sıradışı bir şeyler yapmazsanız yine başarısız olacağınızı düşünüyorum çünkü bu ve benzeri yayınları yapan halihazırda binlerce kişi var, rakiplerinizin arasından sıyrılmanızı sağlayacak olan yeteneğe sahip olsanız bile (bence edit kötü değil) mevcut koşullarda bunu başarmanız imkansız olabilir; bence farklı şeyler denemelisiniz... yani, size faydalı olabilecek bir şey aklımda olsa, size onu tavsiye edebilecek biri olsam ilk önce düşüncemi kendim uygulardım ama bir ara oyun oynarken gündemi ya da olayları değerlendiren bir tayfa vardı, işte onlar gibi ama konuya daha fazla derinlik ve yenilik katacak farklı şeyleri deneyebilirsiniz...

wolwoo, ben de youtube işine gireyim mi? o zaman bana fanatik dersin diye çok korkuyorum, sırf bu yüzden youtube işine girmiyorum, aslında yeterince fanatiğimdir ama siyasi partisiz değilim. ha! ne dersin? siyasi partisiz olursam böyle bir şeye girişebilir miyim?

Her fikir önemlidir teşekkürler.
RoyaLunique (OP)
Sr. Member

Legend is back.

View Profile
December 21, 2022, 07:04:48 AM

Arkadaşlar herkesin yapıcı yorumlarına teşekkür ederim, siyaset yerine bilim sanat teknoloji gibi konular üzerinden devam etmeye karar verdim haftada 2 shorts 1 normal video gibi düşünüyorum. Kalitemi arttırdım videoyu paylaşıyorum fikirlerinizi beklerim.

https://youtube.com/shorts/zoipwYbYoYg?feature=share
Pages: [1]
  Print  

Jump to: