Bitcoin Forum
June 21, 2024, 08:57:50 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: ⚽⚽Ligue 1 2022/23 Sezonu⚽⚽  (Read 1016 times)
W Jr.
Copper Member
Legendary
*

Activity: 1316
Merit: 1012

View Profile
July 06, 2023, 05:02:26 AM

PSG - Mbappe çıkmazı da hala devam ediyor. Bir yandan PSG diyor ki Mbappe'yi asla bedava olarak bir takıma göndermem. Eğer daha fazla kalmak istiyorsa yeni bir sözleşme imzalayacak yoksa bu yaz PSG tekliflere kapılarını ardına kadar açacak. Mbappe de sözleşme uzatmamakta çok kararlı duruyor ama sözleşmesinin son senesinde yine de PSG'de kalmak istiyor.

İyice kısır döngüye girdi olay ve ilerleyen günlerde ilginç haberler alabiliriz. PSG yeni sezon forma tanıtımında Mbappe'yi de oynattı bu arada. Bu da en az 1 sene daha kalacağının ciddi bir göstergesi olsa gerek ama bakalım.

Hocam transfer usulünde şöyle bir şey var.Öncelikle oyuncu ikna edilmeli.Bir çok takım anlaşmayı kabul etmesine rağmen futbolcu istemediği için transferler suya düştü.Mbappe istemiyorsa Paris SG istediği kadar satmak istesin satamaz.Mbappe’de 1 sene daha oynar, paşalar gibi bedavaya takımdan gider.Paris SG için büyük bir kan kaybı olacak Mbappe yokluğu.Paris SG sıradan güçlü bir takım olarak kalacak bu üçlü süper hücum hattı dağılınca.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT|
4,000+ GAMES
███████████████████
██████████▀▄▀▀▀████
████████▀▄▀██░░░███
██████▀▄███▄▀█▄▄▄██
███▀▀▀▀▀▀█▀▀▀▀▀▀███
██░░░░░░░░█░░░░░░██
██▄░░░░░░░█░░░░░▄██
███▄░░░░▄█▄▄▄▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
▀████████
░░▀██████
░░░░▀████
░░░░░░███
▄░░░░░███
▀█▄▄▄████
░░▀▀█████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
░░░▀▀████
██▄▄▀░███
█░░█▄░░██
░████▀▀██
█░░█▀░░██
██▀▀▄░███
░░░▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
|
██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░██
▀█▄░▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄░▄█▀
▄▄███░░░░░░░░░░░░░░███▄▄
▀░▀▄▀▄░░░░░▄▄░░░░░▄▀▄▀░▀
▄▄▄▄▄▀▀▄▄▀▀▄▄▄▄▄
█░▄▄▄██████▄▄▄░█
█░▀▀████████▀▀░█
█░█▀▄▄▄▄▄▄▄▄██░█
█░█▀████████░█
█░█░██████░█
▀▄▀▄███▀▄▀
▄▀▄
▀▄▄▄▄▀▄▀▄
██▀░░░░░░░░▀██
||.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
░▀▄░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░▄▀
███▀▄▀█████████████████▀▄▀
█████▀▄░▄▄▄▄▄███░▄▄▄▄▄▄▀
███████▀▄▀██████░█▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████▀▄▄░███▄▄▄▄▄▄░▄▀
███████████░███████▀▄▀
███████████░██▀▄▄▄▄▀
███████████░▀▄▀
████████████▄▀
███████████
▄▄███████▄▄
▄████▀▀▀▀▀▀▀████▄
▄███▀▄▄███████▄▄▀███▄
▄██▀▄█▀▀▀█████▀▀▀█▄▀██▄
▄██▄██████▀████░███▄██▄
███░████████▀██░████░███
███░████░█▄████▀░████░███
███░████░███▄████████░███
▀██▄▀███░█████▄█████▀▄██▀
▀██▄▀█▄▄▄██████▄██▀▄██▀
▀███▄▀▀███████▀▀▄███▀
▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀
▀▀███████▀▀
OFFICIAL PARTNERSHIP
FAZE CLAN
SSC NAPOLI
|
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1750
Merit: 311

View Profile
July 08, 2023, 09:11:03 AM

Mbappe konusuna gelince bugün yeni bir haber okumuştum. Mbappe eğer olur da Premier Lig'e gelirse gelmek isteyeceği öncelikli takım Arsenal olurmuş. Bu bana aşırı inandırıcı gelmedi doğrusunu söylemek gerekirse. Çünkü örneğin Manchester City teklif yapsa yine de Arsenal'i mi seçecek yani? Mbappe'nin gideceği takımın düzenli olarak şampiyonluklar yaşayan bir takım olmasını beklerim ben. Real Madrid illa ki onun için en öncelikli seçenektir ona şüphem yok. Real Madrid şimdilik bekleme aşamasında ve başka takımdan teklif gelmezse belki de sözleşmesinin bitimine 6 ay kala imzalamak ister.
kriminall
Sr. Member

Activity: 1358
Merit: 374

View Profile
July 08, 2023, 12:38:49 PM

Mbappe konusuna gelince bugün yeni bir haber okumuştum. Mbappe eğer olur da Premier Lig'e gelirse gelmek isteyeceği öncelikli takım Arsenal olurmuş. Bu bana aşırı inandırıcı gelmedi doğrusunu söylemek gerekirse. Çünkü örneğin Manchester City teklif yapsa yine de Arsenal'i mi seçecek yani? Mbappe'nin gideceği takımın düzenli olarak şampiyonluklar yaşayan bir takım olmasını beklerim ben. Real Madrid illa ki onun için en öncelikli seçenektir ona şüphem yok. Real Madrid şimdilik bekleme aşamasında ve başka takımdan teklif gelmezse belki de sözleşmesinin bitimine 6 ay kala imzalamak ister.

Real Madrid, 6 ay kala prensip anlaşmasıyla kendi takımına katabilir elbette ama Psg onu bu transfer döneminde satmaya çalışıyor olacak, Geçen sene Haaland için olan durum bu sene Mbappe ile yaşanacak, Haaland için de herhalde böyle bir durum vardı ve Dortmund onu satmak zorunda kalmıştı, Mbappe’yi de ücretsiz elinden çıkarmak istemeyecek Psg, o değilde imza parasını da amuduyla götürdükten sonra opsiyon kullanmak istemiyorum demek nasıl bir krallık Mbappe Smiley
Dzigie
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 380

Instant cryptocurrency exchange with own reserves!

View Profile
July 15, 2023, 06:03:08 PM

Manchester City'ye transfer olup Haaland'ın yedeği olduğunu düşünsenize.😅 Mbappe için korkunç olurdu böyle bir şey. Yedek kalmasa bile Haaland merkez santraforken kanat santraforda oynama ihtimali doğabilir. Bu da istatistiklerde Haaland'ın gerisine düşmesine neden olur ve Mbappe için Haaland'ın yedeği olmak anlamına gelirdi. Ben ikisini aynı takımda düşünemiyorum. Haaland'ın olduğu takımda Mbappe merkez santrafor olamayacağı için ikisi aynı takımda oynarsa Mbappe için korkunç bir durumun ortaya çıkacağını düşünüyorum. Aynı ligde olurlarsa da Manchester City diğer tüm takımlardan daha güçlü bir takım olduğu için yine Mbappe dezavantajlı olur. Bence Mbappe için Real Madrid en iyi seçenek.

Fransa artık aşması gereken bir bariyer. İngiltere'de Haaland ile adil bir rekabetin içine girme ihtimali yok. Fakat İspanya ligi ona her bakımdan daha rahat bir futbol ve daha iyi bir kariyer imkanı sunabilir.

▄▄███████
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████▄██████████▄
▄██████████▄████████████▄
█████████████████████████
████████▄████████████████
▀███████████████████████▀
▀████████▐████████████▀
▀██████▐████████████▀
▀██████████████▀
███████▀▀
█▀▀

█▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀

INSTANT

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀█

▄▄█
██████████████████████▀▀
████████▀░░░░▀████████
██████▀░▄█▀▀█▄░▀██████
██████░▄▀░░░░▀▄░██████
██████░█░░░░░░█░██████
██████▄░▀▄▄▄▄▀░▄██████
████▀░░░░░░░░░░░░▀████
███░░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░░███
██▌░▐█░░░░░░░░░░█▌░▐██
██░░░█░░░░▄▄░░░░█░░░██
███▄░█▌░░▀██▀░░▐█░▄███
██████▌░░░░░░░░▐██████
██████████████████████▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀

NO KYC 

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀█

▄▄█
█▀▀

█▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀

OWN LIQUIDITY RESERVES    

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀█

▄▄█
BTC

ETH

LTC
DOGE

TRX

BNB
TRC20

ERC20

BEP20
█████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
█████
█████████████████████████████████████████████████

SWAP NOW 

█████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
█████
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2170
Merit: 1073

View Profile
July 17, 2023, 04:43:43 AM

Manchester City'ye transfer olup Haaland'ın yedeği olduğunu düşünsenize.😅 Mbappe için korkunç olurdu böyle bir şey. Yedek kalmasa bile Haaland merkez santraforken kanat santraforda oynama ihtimali doğabilir. Bu da istatistiklerde Haaland'ın gerisine düşmesine neden olur ve Mbappe için Haaland'ın yedeği olmak anlamına gelirdi. Ben ikisini aynı takımda düşünemiyorum. Haaland'ın olduğu takımda Mbappe merkez santrafor olamayacağı için ikisi aynı takımda oynarsa Mbappe için korkunç bir durumun ortaya çıkacağını düşünüyorum. Aynı ligde olurlarsa da Manchester City diğer tüm takımlardan daha güçlü bir takım olduğu için yine Mbappe dezavantajlı olur. Bence Mbappe için Real Madrid en iyi seçenek.

Fransa artık aşması gereken bir bariyer. İngiltere'de Haaland ile adil bir rekabetin içine girme ihtimali yok. Fakat İspanya ligi ona her bakımdan daha rahat bir futbol ve daha iyi bir kariyer imkanı sunabilir.

Hocam Manchester City onu almayı başarırsa emin ol ona kadro açar Grealishi kaydırıp o kanatı Mbappeye teslim ederler diğer yandan Haaland yine as kadro forveti olur ayrıca ikisinin gelecekte Real Madrid takımında buluşma durumu da olabilir Haaland Reali istiyor diye söylentileri dolanıyordu bir ara eğer gerçekse Mbappeden sonra bir zamanlar Real forması giyerler birbirinin yedeği olayı olmaz ama çünkü ikisi de dünyanın en iyi oyuncularından öyle bir lükse gitmezler herhalde Grin

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
flipme
Hero Member

Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
July 27, 2023, 04:53:10 PM

PSG Mbappe'yi 1 Ağustos'tan önce satamazsa sözleşmesindeki madde gereği sadakat bonusu olarak 60 milyon euro daha ödeyecek. Mbappe ve PSG arasındaki kriz büyürken trajikomik bir gelişme yaşanmış. Önümüzdeki sezon kulübüne bonservis bedeli kazandırmamak için yeni sözleşme imzalamayan Mbappe sadakat ödülü alacak. Cheesy

Mbappe Al-Hilal'in teklifini değerlendirirse herkes kazanacak. PSG Mbappe'den bonservis bedeli elde edecek. Al-Hilal dünyanın en iyi futbolcularından birini 24 yaşında Orta Doğu'ya getirecek. Real Madrid 1 yıl sonra Mbappe'yi bonservis bedeli ödemeden transfer etme şansına sahip olacak yine. Mbappe çocukluk hayali Real Madrid'de futbol oynama fırsatı bulacak. Bu anlaşmada kaybeden yok.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
████████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
Phoenix Anka
Hero Member

Activity: 1064
Merit: 629

View Profile
July 27, 2023, 05:00:16 PM

PSG Mbappe'yi 1 Ağustos'tan önce satamazsa sözleşmesindeki madde gereği sadakat bonusu olarak 60 milyon euro daha ödeyecek. Mbappe ve PSG arasındaki kriz büyürken trajikomik bir gelişme yaşanmış. Önümüzdeki sezon kulübüne bonservis bedeli kazandırmamak için yeni sözleşme imzalamayan Mbappe sadakat ödülü alacak. Cheesy

Mbappe Al-Hilal'in teklifini değerlendirirse herkes kazanacak. PSG Mbappe'den bonservis bedeli elde edecek. Al-Hilal dünyanın en iyi futbolcularından birini 24 yaşında Orta Doğu'ya getirecek. Real Madrid 1 yıl sonra Mbappe'yi bonservis bedeli ödemeden transfer etme şansına sahip olacak yine. Mbappe çocukluk hayali Real Madrid'de futbol oynama fırsatı bulacak. Bu anlaşmada kaybeden yok.

Bence kaybeden Al Hilal olacak çünkü harcayacakları para 1 milyar Euro olacak. Bu parayı doğru yönetemediklerini gösteriyor. Eminim ki portföy yöneticileri bu bütçeyi tek bir futbolcuyu 10 ay oynatma karşılığında vereceklerine daha farklı yatırımlarda değerlendiremediklerini için Al Hilal yöneticileri hakkında iyi yorumlar yapmıyorlardır. Aklım almıyor bu parayı nasıl verecekler? Türkiye’den kulüp alsa bari Suudi’ler.
CLS63
Legendary
*

Activity: 1778
Merit: 1688

View Profile
July 27, 2023, 10:39:03 PM

Mbappe'ye Al-Hilal'in teklif ettiği sözleşme detayına göre 200 milyon euro maaş ve buna ek olarak imaj hakları ile birlikte 700 milyon euroyu aşabilecek bir meblağ kazanma potansiyeli vardı. Yine de Mbappe bu teklifi geri çevirdi. İmaj haklarından bir şey almadığını varsaysak bile 200 milyon euro gerçekten çok iyi para.

PSG'de bunun yarısını anca kazanıyordur diye tahmin ediyorum. Ayrıca eğer kabul etseydi o parayı sadece 1 sezonda kazanacaktı. Sonrasında Real Madrid'e bonservissiz bir şekilde transfer olma isteğini de rahatça gerçekleştirebilirdi.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
flipme
Hero Member

View Profile
August 04, 2023, 03:05:49 PM

PSG'de bunun yarısını anca kazanıyordur diye tahmin ediyorum. Ayrıca eğer kabul etseydi o parayı sadece 1 sezonda kazanacaktı. Sonrasında Real Madrid'e bonservissiz bir şekilde transfer olma isteğini de rahatça gerçekleştirebilirdi.

Arap ligine gitmeyeceği kesinleşti. Chelsea'nin onu kiralamak istediğine dair söylentiler var. Mbappe de premier ligde bir sezon oynamaya sıcak bakıyormuş. Todd Boehly ve Nasser Al-Khelaifi'nin bu transferi görüştüğü de yazılıp çiziliyor. Fakat Mbappe gibi bir yıldızı kontratının son senesinde takımdan ayrılacağını bile bile başka bir takıma bir yıllığına kiralamak PSG için kolay olmayacaktır. Bir sezonluğuna başka bir takıma kiralasalar maksimum olarak elde edecekleri kazanç 30 milyon euro veya 40 milyon euro olur. Mbappe'yi kadro dışı bırakarak ona iyi bir ceza verebilirler ve başkaları için iyi bir ders oluşturabilirler. Ayrıca böyle yaparlarsa 30-40 milyon euro kazanmak yerine prestijlerini de korurlar.

💀|.
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
CLS63
Legendary
*

Activity: 1778
Merit: 1688

View Profile
August 04, 2023, 10:50:32 PM

Arap ligine gitmeyeceği kesinleşti. Chelsea'nin onu kiralamak istediğine dair söylentiler var. Mbappe de premier ligde bir sezon oynamaya sıcak bakıyormuş. Todd Boehly ve Nasser Al-Khelaifi'nin bu transferi görüştüğü de yazılıp çiziliyor. Fakat Mbappe gibi bir yıldızı kontratının son senesinde takımdan ayrılacağını bile bile başka bir takıma bir yıllığına kiralamak PSG için kolay olmayacaktır. Bir sezonluğuna başka bir takıma kiralasalar maksimum olarak elde edecekleri kazanç 30 milyon euro veya 40 milyon euro olur. Mbappe'yi kadro dışı bırakarak ona iyi bir ceza verebilirler ve başkaları için iyi bir ders oluşturabilirler. Ayrıca böyle yaparlarsa 30-40 milyon euro kazanmak yerine prestijlerini de korurlar.

Premier Lig'den de kendisine bir ilgi var evet. Fakat Mbappe bildiğim kadarıyla PSG'de bir sezon daha kalmaya da istekli. Böylece sadakat bonusunu da alacak ve sonrasında da yüksek ihtimalle Real Madrid için imzayı atacaktır. Real Madrid şimdiden onu almak için teklif yapmıyor ve bedavaya almak istiyor.

PSG tarafında bu sezon için onu kiralık olarak yollamaya bile sıcak bakılıyor diye biliyorum. Sorun şu ki Mbappe bunu isteyecek mi? Chelsea'ye 1 sezonluğuna gitmesi bence mantıksız olur çünkü Şampiyonlar Ligi'nde yoklar.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
Ondekinecakabilirim (OP)
Hero Member

Activity: 1218
Merit: 754

View Profile
August 09, 2023, 03:53:01 PM

Fransa Ligue 1 bu hafta başlıyor. Cuma günü Nice ve Lille arasında oynanacak maçla ligde heyecan başlayacak.

Lille'i eski lejyonerlerimizden dolayı biraz sempatik buluyorum. Ama kadroları artık eskisi gibi diiil. Biraz yetersiz. Jonathan David, Umtiti dışında pek parlak diiil. Umtiti kronik sakat. Jonathan David tek başına kalıyor. Bizim Yusuf Yazıcı da istikrarlı bir performansa sahip diil bu takımda. Buna rağmen geçen sezon ligi 5. sırada bitirdiler bana kalırsa iyi bi sonuç aldılar. Bu sezon onların kadrosunda takip edeceğim bi futbolcu daha var. Eski Chelsea'li Florent Malouda'nın oğlu Aaron Malouda. Hazırlık maçlarındaki hareketlerini bi arkadaşım paylaşmıştı. İyi bi futbolcuya dönüşebilir zamanla.

Yeni sezonda şampiyonluk favorim Paris Saint-Germain. Messi gitti. Mbappe sorun yaratıyor her zamanki gibi. Neymar da aniden gidebilir. Ama Asensio, Skrinar, Goncalo Ramos onları yine Fransa Ligue 1 seviyesinin üzerinde tutar.

.
.Duelbits.
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
emrecemsan
Sr. Member

Activity: 1666
Merit: 355

View Profile
August 09, 2023, 06:38:50 PM

Mbappe'nin bu yaz takımdan ayrılmayacağını düşünüyorum. Al-Hilal şansını denedi PSG 300 milyon euroluk teklifi kabul etse de Mbappe çok mantıklı bir kontrat teklifini elinin tersiyle itti. Sadece bir sezonda en az 200 milyon euro kazanacaktı. Bunun da üzerine bu sezon sonunda isterse Real Madrid'e katılabilmesine de olanak tanınıyordu. Bunu bile reddeden Mbappe'nin Şampiyonlar Ligi'nde bile var olmayan Chelsea'yi kabul edeceğini düşünmüyorum. Real Madrid de zaten muhtemelen 6 ay bekleyip bedavaya Mbappe'ye imza attıracaktır.

███████████████████████████████▀▀▀▀
███████████████████████████████
█████████▀▀▀▀▀█▀█▀▀▀▀▀█████████
███▄▀▀▀   ▄▄▄▄   ▄▄▄▄   ▀▀▀▄███
███████▀▀▀████▌ ▐████▀▀▀███████
█████▀███▀█▀██▌ ▐██▀█▀███▀█████
███████▀▄▀▄███▌ ▐███▄▀▄▀███████
█████▄██▄██▄██   ██▄██▄██▄█████
███████▄▄▄████   ████▄▄▄███████
██████████▀▀▀▀   ▀▀▀▀██████████
██████████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████
███████████████████████████████▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
TRUST DICE
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
█▀▀▀

█▄▄▄
#1 RATED CRYPTO
CASINO IN THE WORLD
██ ██ ██ ██ █Trustpilot
▀▀▀█

▄▄▄█
▄█████████████████████████████
██████████████████▀▀█████▀▀████
█████████████████▀█████████▀███
██████████████████████████████
███████████████████████████▄███
█████████████████████████▄▄████
█████████████░░░███████████████
███████████░░░█████████████████
█████████░░████████████████████
█████░░░██████████████████████
███░░█████████████████████████
▀░░░█████████████████████████▀
█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
Phoenix Anka
Hero Member

Activity: 1064
Merit: 629

View Profile
August 21, 2023, 08:28:07 AM

Lig 1’de Paris Saint Germain 2 maçta 2 beraberlik alarak 2 puanla 11’nci sırada yer alıyor. Sanırım bu büyük sürpriz olarak söylenebilir. ilk hafta Lorient ile 0-0 kalmışlardı. Bu hafta da Toulouse ile 1-1 berabere kaldılar. Taraftarların zaten canı sıkkındı. Bu sonuçlarla iyice bunaldılar. Mbappe’de giderse Fransa ligini bile alamayacak bir seviyeye düşerler herhalde.
Ondekinecakabilirim (OP)
Hero Member

Activity: 1218
Merit: 754

View Profile
August 23, 2023, 10:06:33 AM

Lig 1’de Paris Saint Germain 2 maçta 2 beraberlik alarak 2 puanla 11’nci sırada yer alıyor. Sanırım bu büyük sürpriz olarak söylenebilir. ilk hafta Lorient ile 0-0 kalmışlardı. Bu hafta da Toulouse ile 1-1 berabere kaldılar. Taraftarların zaten canı sıkkındı. Bu sonuçlarla iyice bunaldılar. Mbappe’de giderse Fransa ligini bile alamayacak bir seviyeye düşerler herhalde.

Messi faktörü bana kalırsa. Mbappe, Neymar, Di Maria varken Lille şampiyon olmuştu. Gerçi o sezon Paris Saint-Germain FC'de Icardi de vardı yanlış hatırlamıyorsam. Ama Paris Saint-Germain FC'deki esas değişimi yaratan futbolcu Messi oldu. Bi de yuhaladılar o adamı. Fransız seyircisinin tepkiselliğini hiçbir zaman anlayamayacağım. Messi o takıma gelmeden önce Fransa ligini bile domine edemiyorlardı. Bu sezon iyi transferler yaptılar. Ama şampiyonluğu kaçırırlarsa Messi'nin kıymetini anlarlar. Belki o zaman nerde yanlış yaptıklarını düşünmeyi düşünürler. Gerçi Dembele, Ramos takıma adapte olduktan sonra yine tehlikeli bi takıma dönüşürler. Ama yeni transferlerin adaptasyonu tamamlanana kadar Messi'yi çok ararlar.

.
.Duelbits.
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Distraction
Sr. Member

Activity: 2100
Merit: 413

View Profile
August 23, 2023, 10:45:30 AM

PSG, Messi ve Neymar takımdan ayrıldıktan sonra ilerde yeni bir hücum üçlüsü kurdu. Gonçalo Ramos, Asensio ve Lee Kang-in gibi isimleri takıma getirerek yeni bir döneme başladı. Sezonun ilk lig maçında Mbappe'yi kadroya bile almadılar ama anormal bir durum yoktu bunda. Çünkü Mbappe ile takım arasındaki problemler yüzünden olan bir şeydi bu.

Bu maçta çok baskılı oynasalar da bir türlü gol bulamadılar. İkinci maçta ise Mbappe oyuna ikinci yarının başlarında girdi ve 10 dakika içerisinde etkisini gösterdi. Yine de beraberliğin önüne geçemediler. Mbappe ilk 11'den oyuna başlasa bile şimdilik PSG pek güvenilecek bir takım değil bence.

███████████████████████████████▀▀▀▀
█████████▀▀▀▀▀█▀█▀▀▀▀▀█████████
███▄▀▀▀   ▄▄▄▄   ▄▄▄▄   ▀▀▀▄███
███████▀▀▀████▌ ▐████▀▀▀███████
█████▀███▀█▀██▌ ▐██▀█▀███▀█████
███████▀▄▀▄███▌ ▐███▄▀▄▀███████
█████▄██▄██▄██   ██▄██▄██▄█████
███████▄▄▄████   ████▄▄▄███████
██████████▀▀▀▀   ▀▀▀▀██████████
██████████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████
███████████████████████████████▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
TRUST DICE
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
█▀▀▀

█▄▄▄
#1 RATED CRYPTO
CASINO IN THE WORLD
██ ██ ██ ██ █Trustpilot
▀▀▀█

▄▄▄█
▄█████████████████████████████
██████████████████▀▀█████▀▀████
█████████████████▀█████████▀███
██████████████████████████████
███████████████████████████▄███
█████████████████████████▄▄████
█████████████░░░███████████████
███████████░░░█████████████████
█████████░░████████████████████
█████░░░██████████████████████
███░░█████████████████████████
▀░░░█████████████████████████▀
█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
Dzigie
Sr. Member

View Profile
August 29, 2023, 07:23:22 PM

PSG, Messi ve Neymar takımdan ayrıldıktan sonra ilerde yeni bir hücum üçlüsü kurdu. Gonçalo Ramos, Asensio ve Lee Kang-in gibi isimleri takıma getirerek yeni bir döneme başladı. Sezonun ilk lig maçında Mbappe'yi kadroya bile almadılar ama anormal bir durum yoktu bunda. Çünkü Mbappe ile takım arasındaki problemler yüzünden olan bir şeydi bu.

Bu maçta çok baskılı oynasalar da bir türlü gol bulamadılar. İkinci maçta ise Mbappe oyuna ikinci yarının başlarında girdi ve 10 dakika içerisinde etkisini gösterdi. Yine de beraberliğin önüne geçemediler. Mbappe ilk 11'den oyuna başlasa bile şimdilik PSG pek güvenilecek bir takım değil bence.

Mbappe bu hafta Lens'e iki gol attı ama çok gol kaçırdı aynı zamanda. Gerçi sezonun ilk lig maçları olduğu için normal karşılanabilir bu performans. Fakat Mbappe var diye PSG'ye güvenmek çok yanlış olur. PSG, içinde Messi ve Neymar ile birlikte Mbappe'nin de olduğu takımın seviyesine çıkamaz bir daha kolay kolay. Fransa ligini kazanırlar yine tabii. Vitinha, Dembele ve Asensio Fransa'yı kazanmaları için yeter. Fakat şampiyonlar ligini kazanmak için oluşturdukları efsane kadro onlar için geçmişte kalmış hoş bir anı olur artık. Bu yüzden her oynadıkları maçın favorisi olamazlar. Mesela haftaya Lyon ile oynayacaklar. Lyon da eski günlerinden çok uzak ama PSG bu maçı kesin kazanır diyemiyorum. PSG maçın favorisi olsa da sürpriz sonuçlarla karşılaşabiliriz.

▄▄███████
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████▄██████████▄
▀████████▐████████████▀
▀██████▐████████████▀
▀██████████████▀
███████▀▀
█▀▀

█▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀

INSTANT

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀█

▄▄█
██████████████████████▀▀
████████▀░░░░▀████████
██████▀░▄█▀▀█▄░▀██████
██████░▄▀░░░░▀▄░██████
██████░█░░░░░░█░██████
██████▄░▀▄▄▄▄▀░▄██████
████▀░░░░░░░░░░░░▀████
███░░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░░███
██▌░▐█░░░░░░░░░░█▌░▐██
██░░░█░░░░▄▄░░░░█░░░██
███▄░█▌░░▀██▀░░▐█░▄███
██████▌░░░░░░░░▐██████
██████████████████████▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀

NO KYC 

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀█

▄▄█
█▀▀

█▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀

OWN LIQUIDITY RESERVES    

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀█

▄▄█
BTC

ETH

LTC
DOGE

TRX

BNB
TRC20

ERC20

BEP20
█████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
█████

SWAP NOW 

█████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
█████
ILuckyGuyI
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 478

View Profile
August 30, 2023, 09:39:39 AM

Bu sezon PSG için çalkantılı geçebilir gibi görünüyor. Geçen sezon harika bir hücum üçlüsüne sahip olmalarına rağmen ligde çok kolay şampiyon olamadılar ve Şampiyonlar Ligi'nde de hayal kırıklığı yarattılar. Bu sezon Messi - Neymar ikilisinin ayrılmasıyla birlikte yeni hücumcular takıma kazandırıldı. Ancak bu oyuncuların alışması için kesinlikle bir sürece ihtiyacı var. Mbappe'nin omuzlarındaki yük daha da arttı. Belki de PSG'de son senesini geçiriyorken takımın başarısı için ekstra çalışması gerekecek.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT|
4,000+ GAMES
███████████████████
██████████▀▄▀▀▀████
████████▀▄▀██░░░███
██████▀▄███▄▀█▄▄▄██
███▀▀▀▀▀▀█▀▀▀▀▀▀███
██░░░░░░░░█░░░░░░██
██▄░░░░░░░█░░░░░▄██
███▄░░░░▄█▄▄▄▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
▀████████
░░▀██████
░░░░▀████
░░░░░░███
▄░░░░░███
▀█▄▄▄████
░░▀▀█████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
░░░▀▀████
██▄▄▀░███
█░░█▄░░██
░████▀▀██
█░░█▀░░██
██▀▀▄░███
░░░▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
|
██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░██
▀█▄░▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄░▄█▀
▄▄███░░░░░░░░░░░░░░███▄▄
▀░▀▄▀▄░░░░░▄▄░░░░░▄▀▄▀░▀
▄▄▄▄▄▀▀▄▄▀▀▄▄▄▄▄
█░▄▄▄██████▄▄▄░█
█░▀▀████████▀▀░█
█░█▀▄▄▄▄▄▄▄▄██░█
█░█▀████████░█
█░█░██████░█
▀▄▀▄███▀▄▀
▄▀▄
▀▄▄▄▄▀▄▀▄
██▀░░░░░░░░▀██
||.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
░▀▄░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░▄▀
███▀▄▀█████████████████▀▄▀
█████▀▄░▄▄▄▄▄███░▄▄▄▄▄▄▀
███████▀▄▀██████░█▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████▀▄▄░███▄▄▄▄▄▄░▄▀
███████████░███████▀▄▀
███████████░██▀▄▄▄▄▀
███████████░▀▄▀
████████████▄▀
███████████
▄▄███████▄▄
▄████▀▀▀▀▀▀▀████▄
▄███▀▄▄███████▄▄▀███▄
▄██▀▄█▀▀▀█████▀▀▀█▄▀██▄
▄██▄██████▀████░███▄██▄
███░████████▀██░████░███
███░████░█▄████▀░████░███
███░████░███▄████████░███
▀██▄▀███░█████▄█████▀▄██▀
▀██▄▀█▄▄▄██████▄██▀▄██▀
▀███▄▀▀███████▀▀▄███▀
▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀
▀▀███████▀▀
OFFICIAL PARTNERSHIP
FAZE CLAN
SSC NAPOLI
|
flipme
Hero Member

View Profile
August 30, 2023, 11:04:03 PM

Ama Paris Saint-Germain FC'deki esas değişimi yaratan futbolcu Messi oldu. Bi de yuhaladılar o adamı. Fransız seyircisinin tepkiselliğini hiçbir zaman anlayamayacağım.

Messi'yi yuhalayan Fransız seyircisi benim için de futbol tarihinin en büyük hayal kırıklıklarından biri olmuştur. Bugünden tam bir teşhis koyamıyoruz ama on sene sonra geçmişe baktığımızda tarihin en iyi oyuncusu denilebilecek bir futbolcuyu yuhaladılar Parc des Prince'de. PSG yönetimi de acemice davrandı bu süreçte. Messi üzerine yöneltilen tepkileri dağıtamadı. Yönetim ve teknik ekip bunun için vardır. Bu konuda başarısız olduklarını söyleyebiliriz.

Bu sezon Messi - Neymar ikilisinin ayrılmasıyla birlikte yeni hücumcular takıma kazandırıldı. Ancak bu oyuncuların alışması için kesinlikle bir sürece ihtiyacı var.

Messi ve Neymar takımdan ayrıldıktan sonra bu futbolcuların boşluğunu hızlı bir şekilde dolduramadılar. Gonçalo Ramos ve Ousmane Dembele'yi transferin son günlerinde takıma kattılar. Fransa ligini ceplerinde görmeye devam ediyor olabilirler. Hakimi, Mbappe, Vitinha ve Donnarumma gibi kaliteli futbolculara sahipler hala. Fakat bu sezona kötü bir başlangıç yapan Lens geçen sezonu PSG'nin yalnızca 1 puan gerisinde tamamlamıştı. Bence düşündükleri kadar kolay bir lig yaşamayacaklar.

💀|.
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
jakdanyel
Sr. Member

Activity: 1652
Merit: 304

kycfree

View Profile
September 05, 2023, 10:47:19 AM

PSG Kolo Muani'yi de takıma getirdi. 95 milyon euro civarı bir para harcadıklarını duydum. Goncalo Ramos'u kiralamalarının ardından bir forvet daha gelmez diye düşünüyordum. Kolo Muani Frankfurt'ta kendini kanıtladı bence çünkü harika istatistiklere sahipti. Hem çok gol atıp hem de çok asist yapabilen bir oyuncu. Yine de PSG'nin sistemine ayak uydurmak için zamana ihtiyacı olabilir. Ramos da gelmeden önce çok gol atan bir oyuncuydu.

Hücum rotasyonunda oldukça bol sayıda oyuncu var artık o yüzden herkesin sağlam çalışması gerekecek. Mbappe zaten olmazsa olmaz oyuncu konumunda.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
Dzigie
Sr. Member

View Profile
September 17, 2023, 02:07:01 PM

PSG ve Nice arasında oynanan maçta Mbappé ve Mofi düellosu vardı. Mbappé 2 gol attı, Mofi ise 2 gol attı ve 1 asist yaptı. Asisti de çok şıktı. Takım arkadaşına al da boş kaleye gol at dedi. Bu iki futbolcunun çekişmesi maça ayrı bir heyecan kattı. Fakat Mbappé var diye PSG'ye güvenmenin çok doğru olmadığını yine gördük bu hafta. 2 gol attığı günde bile PSG maçtan puansız ayrıldı.

Mbappé sezon sonunda PSG'den ayrılacak ve çocukluğunun takımı olan Real Madrid'e transfer olacak büyük bir ihtimalle. Tabii yine PSG'yi yolacak bir kontrata imza atabilir ve PSG'de kalabilir. Biraz paragöz biri olduğu için ne yapacağı belli olmaz. Fakat takımdan ayrılırsa PSG sıradan takımlara daha çok yaklaşır performans açısından.

▄▄███████
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████▄██████████▄
▀████████▐████████████▀
▀██████▐████████████▀
▀██████████████▀