Bitcoin Forum
May 21, 2024, 05:49:50 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Merkez Bankasının 30 Milyar TL Bağışlaması  (Read 209 times)
Gencecikmen
Legendary
*

Activity: 994
Merit: 1090

#SWGT CERTIK Audited

View Profile
April 23, 2023, 08:10:45 PM

Konuyu yeni gördüm, yorumları okudum. Geçmişteki yorumları okuyunca insan bir garip oluyor. Sayın forumdaşlarım ne kadar iyi niyetli insanlarız biz. Zannettik şov amaçlı yapıyorlar. Meğerse zaman öğretti ki şov yapmak için bu saçma hareketi yapmayı düşünmek iyi niyetli imiş. Adamlar aktarılan para denetlenmesin diye bağışlamışlar.

Kaynak: https://www.cumhuriyet.com.tr/siyaset/depremzedelere-yardim-icin-toplanan-paralarin-akibeti-merak-ediliyor-115-milyar-lira-nerede-2061070

LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2534
Merit: 1514

View Profile
April 23, 2023, 08:40:00 PM

Konuyu yeni gördüm, yorumları okudum. Geçmişteki yorumları okuyunca insan bir garip oluyor. Sayın forumdaşlarım ne kadar iyi niyetli insanlarız biz. Zannettik şov amaçlı yapıyorlar. Meğerse zaman öğretti ki şov yapmak için bu saçma hareketi yapmayı düşünmek iyi niyetli imiş. Adamlar aktarılan para denetlenmesin diye bağışlamışlar.

Ne olmasını bekliyordunuz ki? Adamlar sanki cebinden bağışlıyormuş gibi şov yaptılar bir de bu devletin en önemli kurumlarından biri olacak. Merkez Bankası canlı yayında para bağışladı diye herhangi bir gelişmiş ülkenin medeni insanına söyleseniz şaşırmaktan nasıl tepki vereceğini bilemez. Biz bunları her gün yaşamak zorunda kalıyoruz ama. Bu büyük felaketleri bile kendi küçük hesaplarına alet ediyorlar ve halkın bir kısmı bunu gayet normal bir şeymiş gibi karşılıyor asıl acınası tarafı bu.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
███████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
Silence Scream
Hero Member

Activity: 910
Merit: 895

View Profile
April 24, 2023, 08:51:12 AM

Ne olmasını bekliyordunuz ki? Adamlar sanki cebinden bağışlıyormuş gibi şov yaptılar bir de bu devletin en önemli kurumlarından biri olacak. Merkez Bankası canlı yayında para bağışladı diye herhangi bir gelişmiş ülkenin medeni insanına söyleseniz şaşırmaktan nasıl tepki vereceğini bilemez. Biz bunları her gün yaşamak zorunda kalıyoruz ama. Bu büyük felaketleri bile kendi küçük hesaplarına alet ediyorlar ve halkın bir kısmı bunu gayet normal bir şeymiş gibi karşılıyor asıl acınası tarafı bu.

Bağışlanan para her bir Türk vatandaşının cebinden çıkan para oluyor. Deprem için böyle bir şey yapmaları yine biraz olsun anlaşılır yönden bakılmayı gerektirsin diyorum, yine de bakınca şovdan başka bir şey göremiyorum. Depremden sonra o bölgenin yaralarını sarmak için yardım mı yapmak istiyorsun, git gizliden yap bunu televizyona çıkıp gövde gösterisi yapmaya veya insanların gözüne sokmaya ne gerek vardı? Bir de böyle kafasına göre bağış yapabiliyorlar mı? Özerklerse neden başkanını cumhurbaşkanı kafasına göre görevden alabiliyor? Felaketlerden bile bir şeyler çıkarır mıyız derdine düşen bir Merkez Bankası ne yazık ki. Bir de bağış yaptıkları kurum da konserveden çadıra ne bulursa satan bir kurum.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
Gencecikmen
Legendary
*

Activity: 994
Merit: 1090

#SWGT CERTIK Audited

View Profile
May 10, 2023, 03:14:45 PM

Maalesef hocam birilerinin küçük hesaplar yaparak milyonları cebe atması ve bunu yaparken de elli bin vatandaşın öldüğü depremi kullanması mide bulandırıyor. İki gün önce Babala Tv'nin deprem özel bölümünün fragmanı yayınlandı. Sözde yüz on beş milyar lira para topladılar. Depremzedeler gördük ki su bile bulamıyor. Resmen oradaki insanların durumunu gördükçe içim yandı.

Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: