Bitcoin Forum
May 02, 2024, 03:31:22 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: 6'lı masa komedisi  (Read 651 times)
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
March 07, 2023, 05:19:37 PM
Merited by kriptobaron (3)

son günlerde dikkatimi çeken bir şey var. sosyal medyadaki bazı paralı troller hala cumhur ittifakının adayı belli değil gibi akla izana gelmez söylemlerde bulunuyorlar. :)

bunların başbakan olarak seçeceği kişi o masadan kalktığında ersan şen'i cumhurbaşkanı adayı olarak gündemine aldı. şimdi bizden belki de cb adayı olarak oy kullanabilecekleri bir hukuk profesörü olan ersan şen'in erdoğan'ın cb adaylığı konusundaki açıklaması ile sosyal medyadaki soytarıların açıklamasını kıyas etmemizi bekliyorlar. bunların seçim kaybetmesi doğal bir sonuç. :) bu insanlar yalnızca seçim değil, herhangi bir şeyi de kaybedebilirler. :)

masadan bir ara kalkan ip'in ersan şen manevrası: https://www.ntv.com.tr/turkiye/iyi-partide-aday-arayisi-aksener-cumhurbaskani-adayligini-aciklayan-ersan-sen-ile-gorusecek,7PwqDiVvA0ajPy9kbpNvzQ

ersan şen'in cb adaylığı açıklamaları: https://www.karadenizgazete.com.tr/siyaset/ersan-sen-cumhurbaskani-erdogan-her-sekilde-aday-olabilir/412836

bunların içinde daha komik olan bir grup var ki onlara ne diyeceğimi bilemiyorum; cb'nin diploması yokmuş. :)

chp borazanı fondaş halk tv: https://www.youtube.com/watch?v=sEgmfnaNwUg

chp milletvekili aydın ayaydın'ın fondaş tele 1'de yaptığı açıklama: https://www.youtube.com/watch?v=qXkEwBozV0Q

forum köşelerinde sabah akşam ağlayarak, profesyonel trollük yaparak, dezenformasyon yayarak iktidarı değiştirebileceğini zanneden zavallılar var. :) oysa yaptıkları tek şey kendilerini komik duruma düşürmek ve kaybetmeye devam ederken kendilerini daha fazla irrite etmek. ben bu beyinsizler sayesinde bu derece politik bir kimliğe büründüm. bu soytarılar oluşturdukları ahmaklık duvarları ile herkesi kandırabileceğini zannediyor. :)

ancak, bir noktaya dikkat etmemiz gerekiyor. hep aynı söylemler ve yalanlar:

128 milyar nerede?
diploma nerede?
ahmet'in oğlu mehmet nerede?
vergiler nerede?
en çok sorgulayan biziz!
kilimci mehmet nerede sorguluyoruz!
ne olsa sıkmak bedava sıkıyoruz!
kitlemiz müsait ona göre tavır alıyoruz!

bu arada, daha önce pkk'nın siyasi uzantısı olmakla övünen hdp'li selahattin demirtaş 6'lı masanın kararını memnuniyetle karşıladığını açıklamış.

https://twitter.com/hdpdemirtas/status/1632837387754647553

bu arada, kaçak-firari fetöcü hakan şükür benzer bir tepki vermiş.

https://twitter.com/hakansukur/status/1632813008002097154

6'lı masanın kararını beğenen samimi vatanseverler de olabilir ama bu zatların destekleri benim için bazı çekinceler oluşturmaya yetiyor da artıyor.

sosyal medyadaki paralı troller istedikleri kadar havlayıp kudurabilir, bana saldırabilir, işleri gereği altıma yatarak para kazanmak zorunda olmak gibi bir mecburiyetleri olduğunu biliyorum; ellerinden geleni artlarına koymasınlar.

ayrıca, statükocu vesayet artıklarının kuyruk acılarının büyük olduğunu da biliyorum. erdoğan onları demokrasi yoluyla terbiye ederek fena yaktı, bu yanık birkaç on sene daha devam eder ve büyük acılara sahip insanlar rasyonel tepkiler veremez. bu yüzden akıldan izandan yoksun saçma sapan davranışlarını kısmen doğal bir sonuç olarak karşılıyorum; onlar ağlayıp kudurmasın da kim ağlayıp kudursun!?

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
Bitcoin addresses contain a checksum, so it is very unlikely that mistyping an address will cause you to lose money.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714663882
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714663882
Reply with quote  #2

1714663882
Report to moderator
1714663882
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714663882
Reply with quote  #2

1714663882
Report to moderator
mandown (OP)
Legendary
*

Activity: 1918
Merit: 1290

View Profile
March 08, 2023, 07:09:33 AM

Millet deprem vergisini deprem geldiğinde oluşacak yarası için ödedi. Suriyelilere yapılan evler bedavayken kendi vatandaşına evi borçlandırarak yapıyorsun hala üstüne millet günlerce çadır arıyor.

Birde savunuluyor. O kadar iyiydikte millet neden depremde enkaz altında kaldı?  Neymiş millet yapılaşmaya izin vermemişmiş. İşine gelene zorla yasa çıkartmayı biliyorsun. Millete gelince imar affı.

Binlerce insanın ölümünden sorumlusunuz. Bunların ölümünde sizin eliniz bile var. İmar affına kimler imza attıysa hepsi yargılanmalı.

Millet ödediği verginin hesabını tabiki soracak. Çünki ödeyen bu millet. Cumhurbaşkanının millete hizmet için orada olduğunu unutup biat edip neredeyse tanrılaştırmak da ne bileyim cahilliğin arşa çıkması mı desem ne desem.

Zaten fetöcü olmak için karşı partiden olmak gerekiyor. Cumhurbaşkanına kadar hemen hemen her ak partilinin fetönün başı ile boy boy fotoğrafları varken bunlar zaten hata milletinki suç öylemi hadi oradan.

Kendi içindeki pisliği görmeyip kendine bulaşmadığını sanmakda ne bileyim. Cahillik desem değil ötesi.

Ha bu arada ekonomi o kadar iyi ki 1 doları 1.7 tl'den aldıkları yerde 19 liraları göstermeyi başardılar.

Herşey yalan söyler matematik yalan söylemez. İktidara geldiği günden beri paranın durumu belli. Sen savunmaya devam et. Nasıl olsa maaşın  yatmaya devam ediyor şimdilik.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
W Jr.
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 963

View Profile
March 08, 2023, 03:20:57 PM

Altılı masa olayı çok ilginç bir hal aldı.Masada resmî olarak yer almayan HDP, Kemal Kılıçdaroğlu adaylığından sonra aday çıkarma olayını tekrar gözden geçirme kararı aldığını söyledi.Selahattin Demirtaş denilen terörist, Kılıçdaroğlu’na başarılar diledi.CHP içerisinden çıkabilecek en kötü adayın çıktığını düşünüyorum.Kemal Kılıçdaroğlu’nun aday olmaması gerektiğini kendi parti belediye başkanları bile kendi arasında konuşuyorlar.İktidarın en kötü seçimlerinde yanlış adaydan bir seçim kaybedilecek, ona yanıyorum.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT|
4,000+ GAMES
███████████████████
██████████▀▄▀▀▀████
████████▀▄▀██░░░███
██████▀▄███▄▀█▄▄▄██
███▀▀▀▀▀▀█▀▀▀▀▀▀███
██░░░░░░░░█░░░░░░██
██▄░░░░░░░█░░░░░▄██
███▄░░░░▄█▄▄▄▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
▀████████
░░▀██████
░░░░▀████
░░░░░░███
▄░░░░░███
▀█▄▄▄████
░░▀▀█████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
░░░▀▀████
██▄▄▀░███
█░░█▄░░██
░████▀▀██
█░░█▀░░██
██▀▀▄░███
░░░▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
|
██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░██
▀█▄░▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄░▄█▀
▄▄███░░░░░░░░░░░░░░███▄▄
▀░▀▄▀▄░░░░░▄▄░░░░░▄▀▄▀░▀
▄▄▄▄▄▀▀▄▄▀▀▄▄▄▄▄
█░▄▄▄██████▄▄▄░█
█░▀▀████████▀▀░█
█░█▀▄▄▄▄▄▄▄▄██░█
█░█▀████████░█
█░█░██████░█
▀▄▀▄███▀▄▀
▄▀▄
▀▄▄▄▄▀▄▀▄
██▀░░░░░░░░▀██
||.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
░▀▄░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░▄▀
███▀▄▀█████████████████▀▄▀
█████▀▄░▄▄▄▄▄███░▄▄▄▄▄▄▀
███████▀▄▀██████░█▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████▀▄▄░███▄▄▄▄▄▄░▄▀
███████████░███████▀▄▀
███████████░██▀▄▄▄▄▀
███████████░▀▄▀
████████████▄▀
███████████
▄▄███████▄▄
▄████▀▀▀▀▀▀▀████▄
▄███▀▄▄███████▄▄▀███▄
▄██▀▄█▀▀▀█████▀▀▀█▄▀██▄
▄██▄██████▀████░███▄██▄
███░████████▀██░████░███
███░████░█▄████▀░████░███
███░████░███▄████████░███
▀██▄▀███░█████▄█████▀▄██▀
▀██▄▀█▄▄▄██████▄██▀▄██▀
▀███▄▀▀███████▀▀▄███▀
▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀
▀▀███████▀▀
OFFICIAL PARTNERSHIP
FAZE CLAN
SSC NAPOLI
|
yenerbatmaz
Full Member

Activity: 541
Merit: 124

View Profile
March 08, 2023, 04:06:05 PM
Last edit: March 08, 2023, 11:17:48 PM by yenerbatmaz
Merited by Vispilio (1)

Habur sınır kapısından teröristleri davul zurna eşliğinde içeri alırken, kahraman subayları, efsane istihbaratçıları hapislerde ölmeye terk eden söz konusu ülkedeki mevcut iktidar değil miydi,

Bugün terörün en tehlikeli yüzü ilan edilen Fetö'nün en büyük yardakçısı, müttefiki, "ne istediniz de vermedikçi"si, CIA'in de emirleri doğrultusunda yine söz konusu ülkedeki mevcut iktidar değil miydi,

hal böyleyken eğer bu zombileşmiş ak yürüyenler ve "ben aslında AKP'yi hiç sevmem ama"cı faustian statükocular eğer hala Kılıçdaroğlu'nu suçlayabilecek kadar insaniyetlerini yitirdilerse, vallahi de Gayretullah'ın gücüne gider güzel kardeşim 🐺

------------------------------------------------------------------------------------------------

Özetle metin olunuz, seçimlere kadar İstanbul'a atom bombası falan atılmazsa, ulu önder Atatürk'ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti'nin 13. Cumhurbaşkanı Kemal Kılıçdaroğlu olacaktır.

Asıl mesele, bundan sonra 100,000 yıl da geçse hain ve gerici yobazların bir daha bu coğrafyayı çirkinleştirememesi için gereken bütün önlemleri süratle almaktır.

Spack17
Sr. Member

Activity: 1610
Merit: 271

View Profile
March 08, 2023, 07:28:59 PM
Merited by Vispilio (1), judas (1)

Komedi olarak adlandırsakta birbirinin dünya görüşünden uzak partilerin belirli bir amaç doğrultusunda bir araya gelmesinde sancılı dönemler yaşanması son derece normal.Birbirlerine 2-3 gün boyunca neler söylediler vs diyenler için şuan aralarından su sızmayan MHP lideri Devlet Bahçeli ile Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın birbirleri hakkındaki açıklamalarına baksınlar siyaset böyle bir şey.

Türk halkı sosyal medyada siyaset konusunda son dönemlerde gerçekten çok güzel caps ve editler yapıyor son adaylık formülüyle ilgili yapılan bir caps çok hoşuma gittiği için sizlerle paylaşmak istiyorum.:

püsür
Hero Member

Activity: 1218
Merit: 674

View Profile
March 09, 2023, 10:08:01 AM

İnternette Kılıçdaroğlu cumhurbaşkanı olmuş gibi geyikler yapılıyor. Bu ülke insanın umutlarını çok acı şekilde çökertir bunu öğrenememişler. İYİP ve MHP her zaman sorun çıkaracaktır. Yarın öbür gün Akp Mhp İyip koalisyonu görürsek hiç şaşırmam. Bu ülke böyledir. Ayrıca Hdp 1. dakikadan sorun çıkarmaya da başladı. Bugün mesela anadilde eğitim yani kürtçe eğitimle ilgili bir sürü şey gördüm twitterda. Al işte.

Daha seçime çok var. İki taraf da seçimi alırız gözüyle bakmamalı. Beni bu ülke çok pesimist yaptı, bir b.k olmaz bu ülkeden. Diyelim %51 akp gitsin dedi ama bu sefer de seçim güvenliği sorunu var. Ohoo gerçekten hala düzgün bir ülke için umudu olan insanlara, hele hele bunlar yargılanacak vs diyenlere şaşıyorum. Sadece güzel bir rüya.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
50promil
Member
**

Activity: 783
Merit: 42

View Profile
March 09, 2023, 11:35:10 AM

Habur sınır kapısından teröristleri davul zurna eşliğinde içeri alırken, kahraman subayları, efsane istihbaratçıları hapislerde ölmeye terk eden söz konusu ülkedeki mevcut iktidar değil miydi,

Bugün terörün en tehlikeli yüzü ilan edilen Fetö'nün en büyük yardakçısı, müttefiki, "ne istediniz de vermedikçi"si, CIA'in de emirleri doğrultusunda yine söz konusu ülkedeki mevcut iktidar değil miydi,

hal böyleyken eğer bu zombileşmiş ak yürüyenler ve "ben aslında AKP'yi hiç sevmem ama"cı faustian statükocular eğer hala Kılıçdaroğlu'nu suçlayabilecek kadar insaniyetlerini yitirdilerse, vallahi de Gayretullah'ın gücüne gider güzel kardeşim 🐺

------------------------------------------------------------------------------------------------

Özetle metin olunuz, seçimlere kadar İstanbul'a atom bombası falan atılmazsa, ulu önder Atatürk'ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti'nin 13. Cumhurbaşkanı Kemal Kılıçdaroğlu olacaktır.

Asıl mesele, bundan sonra 100,000 yıl da geçse hain ve gerici yobazların bir daha bu coğrafyayı çirkinleştirememesi için gereken bütün önlemleri süratle almaktır.

şurada yazılan her kelimesi doğru olan metnin halkta karşılığı yok . kimsenin afedersin şeyinde değil. millet evim değerlendi mi, arabam değerlendi mi, ucuz kredi alıyormuyum ona bakıyor. amerikan mandası gelecek kredi faizleri 0.1 olacak desen ve referandum yapsan tulum evet çıkar .
halloweenn666
Member
**

Activity: 1011
Merit: 64

View Profile
March 09, 2023, 08:33:20 PM

Size bir gerçeği söyliyeyim

Bu ülkeyi Erdoğan dan başka kimse yönetemez. Bunu yalnızca biz değil bütün dünya biliyor.

Erdoğan olmadan bu ülke en az 4-5 defa erken seçime gider. Ve istikrarda oluşmaz.

Buraya yazdım yine yazıyorum.

Bu ülkeyi Erdoğan'dan başka kimse yönetemez.

Bunu Amerikasida Avrupasida Rusyasi Çini de hepsi biliyor.

Erdoğan'ın bu kadar on plana çıkmasının nedeni liderliği. İnanılmaz bir liderlik ve etkileme var toplumsal tabanda karsiligi çok yüksek.

Bu ülkede Erdoğan kaybettiği gün istikrarının kaybolduğu 1 senede 2 seçimin yapıldığı erken seçimlerin ülkesi haline geliriz.

Bunun olacağını düşünmuyorum muhtemelen Erdoğan alacak ve 5 yıl boyunca ülkeyi yönetecek. 2028 yılında yapılacak seçimlere kadar istikrarlı bir şekilde gideceğiz gibi duruyor.

LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1509

View Profile
March 09, 2023, 10:00:17 PM
Merited by Vispilio (1)

Buraya yazdım yine yazıyorum.

Bu ülkeyi Erdoğan'dan başka kimse bu kadar kötü yönetemez.

Düzelttim senin için. Grin

O yüzden Amerika da Avrupa da Rusya da Çin de onu destekliyor. Ne isteseler rahatça yaptırabiliyorlar. Rezil bir dış politika uygulanıyor tıpkı rezil bir iç politika olduğu gibi. Yabancılar böyle ülke böyle lider bulmuş bırakır mı hiç 20 senedir sağdılar böyle. Balık hafızalı olmayalım. Ama artık o devir bitti altılı masa ve diğer muhalefet blokları bu ucube sistemi değiştirmek için bir yola çıktı halktan da karşılık gördü. İnsanlar artık batık ekonomiyle değersiz parayla yetmeyen maaşlarla yaşamak bunun üstüne her gün televizyonda hakaret dinlemek istemiyor. Özgürlük ve refah istiyorlar ve bu vaadi gerçekleştirebilecek kişileri destekliyorlar.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
MK-74
Legendary
*

Activity: 1246
Merit: 1195

View Profile
March 09, 2023, 10:07:00 PM

Dediğiniz vaadler kısa bir sürede gerçekleştirilemeyecek maalesef zaman alacak, peki halk bunu zamanı tanıyacak mı sanmıyorum, diyecekleri laf şu geldilerde ne yaptılar, 3-5 yılda bu ekonominin düzeleceğini sanmıyorum bir sonraki seçimde de göndermeye çalışacaklar tam her şey düzeliyorken çünkü bizim milletimizde ne sabır var ne bilgi.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK   
          100%   MULTICHARGER   
mandown (OP)
Legendary
*

View Profile
March 09, 2023, 10:10:34 PM

Kahkaha attım aq Cheesy
Ülke yönetiliyor muydu? istikrarmı? off aman allahım doğru tersine çöküşe doğru bir istikrar mevcut. Böyle bir ülkedeki iş gücünü kullanmak isteyen bile yok farkındamısınız?

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
trendcoin
Legendary
*

View Profile
March 14, 2023, 07:27:18 AM

Kılıçdaroğlu "yüzde sıfır sıfır sıfır ve birkaç sıfırdan sonra tekrar sıfır ve son olarak nokta bilmem kaç iki" oranında oya bile sahip olmayan partileri masaya neden alıyor demiştim ama adam harbiden siyasetin kurduymuş. onlara vereceği birkaç sandalye karşılığında kendisini cb adayı olarak öne çıkardı. manzaraya bakın! neredeyse %10 oy alan meral ne yapsa boş; parti içi kurultaydan kaçan yeni model demokrat dede kendi siyasi ikbalini çoktan hazırlamış. eee ne olsa adam kitlesini tanıyor; sonsuza kadar seçim kaybetse bile tabelaya oy atmaya devam edecek birileri olduğu için bu seçimi kaybetse bile orada durmaya devam edebilir.

bu arada, şu zeka seviyesi (https://bitcointalk.org/index.php?topic=5234799.0) ile elbette muhatap olmayacağım. ayrıca, halloweenn666 onların alt hesaplarından biri. bunlar etek altı hesaplarla ya da saman adam profilli hesaplarla oynamayı çok severler. özellikle onları şamarlayan biri varsa bu gibi yöntemlere daha çok başvururlar.

mandown (OP)
Legendary
*

View Profile
March 14, 2023, 01:32:58 PM

Hata bende ignore tuşunu meraktan geri açmıştım ancak neden engellediğim konusunu hatırladığım için bu sefer sonsuza kadar ignoreluyorum
muhatap olduğu halde muhatap olmayacağım demekte hahahaha  ayrı komedi

He yavrum he hep sen haklısın ülkenin geldiği nokta belli o kadar iyiyizki uzaya kadar teknolojik atılımlar yapmış durumdayız ancak o ara vatandaşın ihtiyacını bile vatandaştan istiyorsun. Offf efsaneyiz. Lan dur çok iyiyiz efsane iyiyiz. Smiley 1 USD 19 TL olacak kadar iyiyiz siktiri boktan bir arabaya 1 milyon verecek kadar iyiiyiz. Çok iyiyiz offf efsane iyiyiz. Arada adaları suriyedeki vatan toprağını teslim edecek kadar belediyelerden tc'yi sildirecek kadar iyiyiz.
Peşmergelerle zaten fotoğrafı olanda benim teröristle masaya oturup anlaşmaya varan benim benim abi Smiley  Depremdeki durumu konuşmuyorum bile.

Yönetim o denli başarılıki merkez bankasından milyarlarca lira bağış toplarken giyilecek terliği bile vatandaştan isteyecek kadar kaliteli.
https://twitter.com/dikmetasmurat/status/1635193738065768450

Okullardaki eğitim durumu belli neden iyileştirilmediği zaten oylardan belli. Smiley İnan kimin iktidarda kalacağı umrumda değil belliki bu cehalet son bulmayacak.

Not: Bu mesaj forumun en baba trolüne son mesajımdır. Cevap yazsada umrumda değil. Mesajlarını adam yerine alıp cevap verdiğim için kusura bakma hata bende. Cahille muhabbeti kestim.

Ama ne yapacan millete trollük yapacaksınki imzadan para akmaya devam edecek. Şu forumda mesajlarına bakıyorumda elle tutulur işe yarar bir tanecik mesajın yok anca işin trollük.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1137

View Profile
March 14, 2023, 09:04:17 PM

klasik bir muhafazakar sayılmam ama şu an oy versem tek seçenek Kılıçdaroğlu benim için...yıllardır oy kullanmadığım halde belki bu defa sandığa gidebilirim, ciddi ciddi düşünmeye başladım, masadaki diğer siyasileri beğenmiyorum ama seçenek yok. Türkiye'de siyasetin yapılış biçiminden desteklenme şekline kadar neredeyse hiç bir şeyi beğenmiyorum ancak özellikle son 10 yıl göz önüne alındığında artık bir değişim elzem, ha bu gerçekleşir mi bilemiyorum.
Kılıçdaroğlu süper bir siyasetçi mi hayır, sorunları müthiş şekilde çözer mi kesinlikle hayır ama en azından bana dürüst biri gibi geliyor. Mütevazı insanlar...umarım seçilir, bence daha iyi bir alternatif yok! 

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
trendcoin
Legendary
*

View Profile
March 15, 2023, 01:52:58 PM

...

ben bu forumdaki mesajlarıma teyit.org ve malumatfuruş'tan en çok alıntı yapan kişiyim. aksini ispatlayabilecek olan herkes ile her türlü açık çeke varım. şiringa parasının önceden ödendiğini görünce gözü dört açılan troller pek anlamayabilir ama onlar pembe halisünatif rüyalarda sabah-akşam ağlaşırken ben gerçeklerle ilgilenirim.

ayrıca, şimdiye kadar çoğu kez ilgili gazete haberlerinden alıntılar yaparak veya bizzat trollerin geçmiş mesajları üzerinden alıntılar yaparak yorum oluşturdum; ben boş nara atmam! şimdi de boş nara atmayacağım ve bu doğru düzgün türkçe yazamayan trolün geçmiş mesajlarını buraya taşıyarak onun nasıl bir şey olduğunu size apaçık bir şekilde göstereceğim.

ne olduğun belli olmayan bir nihilistken
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5256058.msg54637659#msg54637659

dinimiz, dinimiz, dinimiz çoğğh güsel sen de gelsene
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5194453.msg52821239#msg52821239

24 ayar müslümanken
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5213421.msg53476221#msg53476221

öncelikle şunu söyleyeyim, ben kimsenin inancı ile ilgilenmem ama bunun gibi apaçık trollük peşinde olan biri devletin kurumu olan diyanet'i yıpratmak için ideolojik saplantılı gazetelerden alıntılarla 7/24 dezenformasyon yayarsa onu ilk fırsatta acımadan böyle rezil ederim (bir ara diyanet hakkında 7 ila 10 arası dezenformasyon içeren konu açmıştı, üşenmezsem onları da listelerim).

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5226691.0
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5233244.0
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5271775.0
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5298834.0

(üşenmedim birkaçını listeledim)

dezenformasyon yasasından sonra ekmeği kesilen bu oynar başlıklı trol ile aynı yerde duranlar da günün birinde bunların ne olduğunu anlar umarım...

ben bunlarla aynı siyasi pozisyonda olmayacağım dediğim için başka troller tarafından vurdulu-kırdılı tehditler işittim (biliyorsunuz o malum tek parti faşistlerini). oradaki çeteler bilsin ki benim bağırsaklarım temizdir, ve kuru gürültüye asla pabuç bırakmam.

konuya gelirsek...

6'lı masanın cb adayı kılıçdaroğlu muhtarlara yardımcı sözünü tekrarlamış. https://twitter.com/secimtr2023/status/1618951888422174720

allah aşkına dedeciğim yanında kimse yok mu? sana "yapma, etme, ne olur, lütfen" diyen kimse yok mu? bak orada bu işten anlayan babacan diye bir adam var. en azından onu dinle de kendini daha fazla güldürme yaw! :)

halloweenn666
Member
**

Activity: 1011
Merit: 64

View Profile
March 16, 2023, 06:32:31 PM

Erdoğan yanlış yaptığı çok şey var ama doğru yaptığı çok şey de var.

Erdoğan döneminde Türkiye'de bir çok şirket kurumsallasti ve hard kapitalizm sürecine geçtik bu da toplumsal bozulmayı arttırdı. Süper hiper maketler dev avmler migros bim a101 vs teknoloji marketleri dev fabrikalar bu dönemde ortaya çıktı. Devletçilik ilkesi baya baya görmezden gelindi.

Erdoğan döneminde yine dev yapılar yollar hastaneler parklar vs birçok eser yapıldı.

Seçime gelince bence seçimde muhalefetin kazanması ülkeyi en az 3 erken seçime götürür. Birincisi muhalefet tarafı parçalı yapıda çok ciddi görüş ayrılıkları var toplumsal bir tabani da olduğunu dusunmuyorum en ufak sıkıntıda hükümet değişikliğine erken seçime vs gidilir sorunlar büyür.Şuan Erdoğan en güçlü aday gibi duruyor.
judas
Sr. Member

Activity: 1064
Merit: 350

View Profile
March 16, 2023, 06:44:08 PM

Bu dönemde hükümet ile ilişkisi olmayan kişilerin kamu kurumlarına girme hayalleri ellerinden alındı.Yazılı sınavların üstüne mülakat denilen ve bilimsel hiçbir şeyin ölçülmediği bir sistem getirildi.Bu mülakat sistemini savunan var mı aranızda hükümete oy verdiği halde?Üniversitelerdeki akademisyen kadrosu zayıflatıldı prof vs ünvanlar bol kepçe dağıtılırken hak edilen gençlere kadro verilmedi yani liyakat tamamiyle çöpe atıldı.Dış politika çok övülen dış politikada komutanlar çay boş toplarken görüntü vermeye başladı daha çok şey var ama saymak istemiyorum teker teker.

▄██▄     ▄
        █████   ▄████
       █████▌  █████▌
      ██████████████
     ███▀█████▀██▀████▄
   ▄▄▄▄▄██████████████
 ▄▄██████▄██▄▄██████▄█▀
▐██████████████████████▄
 ▀████████         ████▀
   ▀███████▄     ▄███▀
    ███████████████▀
  ▄█████████████████