Bitcoin Forum
July 07, 2024, 04:53:51 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Polip lijevog maksilarnog sinusa promjera 5 mm  (Read 149 times)
GreenProfit (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 110
Merit: 10


View Profile
March 04, 2023, 06:38:49 AM
 #1

Pozdrav dali biste radije išli na operaciju ili koristili nasonex sprej?Ja ću morati uskoro kod specijaliste pa pitam eto iz znatiželje.
JooBra
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 1204
Merit: 162


View Profile
March 10, 2023, 08:01:47 AM
 #2

Pozdrav dali biste radije išli na operaciju ili koristili nasonex sprej?Ja ću morati uskoro kod specijaliste pa pitam eto iz znatiželje.
Ja koristim Nasonex mada se meni alergija na polen pojavila od pocetka korone kad smo bili zatvoreni u kucu konstantno. Tako da koristim samo par godina. Sad ta operacija je dosta zeznuta za oporavak treba vremena... Ako vec ces operaciju bolje mozda na ljeto kad nema promjene vremena i lakse se podnese.
JooBra
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 1204
Merit: 162


View Profile
March 18, 2023, 06:57:40 PM
 #3

Pozdrav dali biste radije išli na operaciju ili koristili nasonex sprej?Ja ću morati uskoro kod specijaliste pa pitam eto iz znatiželje.
Ja koristim Nasonex mada se meni alergija na polen pojavila od pocetka korone kad smo bili zatvoreni u kucu konstantno. Tako da koristim samo par godina. Sad ta operacija je dosta zeznuta za oporavak treba vremena... Ako vec ces operaciju bolje mozda na ljeto kad nema promjene vremena i lakse se podnese.



Meni prepisali isto Nasonex,neznam jel to znaci da sam i ja alergican na nesto.Neznam dali je to izljecivo ili taj polip ostane trajno dokraja zivota u nosnici.Malo me sad to brine a mozda i nije nesto strasno.Ja se stvarno nerazumijem  u to.Netko koga poznajem je  vec 2 puta operirao polip valjda necu morati i ja kasnije stalno na operacije nadam se da to moze izlijeciti skroz Nasonex.
Ja se nadam da ce procio samo od sebe sad nisam nesto oko toga previse pitao. Ja koristim tablete polinol prije no sto pocne alergija od kraja februara nedje one su na biljnoj bazi i smanji alergiju i nasonex za nos kad bude bas nos se zacepio. Probaj isto dosta ces bezbolnije proci.
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!