Bitcoin Forum
May 01, 2024, 06:27:54 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: İmza Kampanyalarında Son durum Nedir?  (Read 146 times)
bigbooss (OP)
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
April 11, 2023, 12:53:44 PM

Arkadaşlar Clickbate gibi gelebilir başlık bundan dolayı özür dilerim. Bir süredir pek aktif değildim, şuan imza kampanyalarının getirileri ne durumda acaba?
Son katıldığınız imza kampanyaları ve Üye seviyelerine göre kazançlarınızı paylaşabilir misiniz?
Hem kendi adıma hem de foruma yeni başlayan arkadaşlar adına açtım konuyu.
1714588074
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714588074
Reply with quote  #2

1714588074
Report to moderator
1714588074
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714588074
Reply with quote  #2

1714588074
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1043

View Profile
April 11, 2023, 01:01:35 PM
Merited by bigbooss (1)

Hocam değişiyor benim içinde bulunduğum kampanya 50 dolar haftalık veriyor ama benim için düzenli gelmesi uzun süreli olması gibi etkenler yüzünden tercih sebebi yoksa Hero üyelere ortalama 65-80 dolar veren kampanyalarda var onların da yeri kolay kolay boşalmıyor sizin rütbeniz senior muhtemelen 50 dolar 55 dolar arası haftalık ödeme alabileceğiniz kampanyalar olabilir tabi bunlar için merit kıstası var 120 gün içindeki merit sayınızın yüksek olması size avantaj sağlayacaktır ayrıca genelde gambling bölüme bir kısım mesaj yazma zorunluluğu var sadece Roobet buna alternatif ancak onda da üyelik neredeyse hiç yer açmıyor bu yüzden eğer imza kampanyası düşünceniz varsa bir süre daha aktif olun forumda beraber vakit geçirelim merit toplamaya başladıktan bir süre sonra elbette bir kampanyada yer açılır ve girebilirsiniz

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
CLS63
Legendary
*

Activity: 1722
Merit: 1634

View Profile
April 11, 2023, 03:16:12 PM
Merited by bigbooss (1)

Arkadaşlar Clickbate gibi gelebilir başlık bundan dolayı özür dilerim. Bir süredir pek aktif değildim, şuan imza kampanyalarının getirileri ne durumda acaba?
Son katıldığınız imza kampanyaları ve Üye seviyelerine göre kazançlarınızı paylaşabilir misiniz?
Hem kendi adıma hem de foruma yeni başlayan arkadaşlar adına açtım konuyu.

Hocam üye rütbesi hala imza kampanyalarına katılmak için çok önemli ama artık kampanyalara kabulde en önemli unsur son 120 gün içerisinde kazandığınız merit sayısı ve post attığınız bölümler.Merit kazanmak için forumu takip etmeniz gerekiyor örnek vermek gerekirse bu konuyu açmak yerine şu konuya bakıp yorum yazabilirdiniz. Uzun zamandır aktif değilmişsiniz ama son postlarınızı incelediğimde en fazla 2-3 haftalık dönemde gerekli seviyeye ulaşabileceğinizi düşünüyorum bu sıralar forumda inanılmaz sayıda imza kampanyası var bundan dolayı ek gelir elde etmek için doğru zamanda geldiniz.Tekrardan foruma hoşgeldiniz.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
ajanwalker
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 457

View Profile
April 11, 2023, 07:26:36 PM

Royse denilen managerin neye göre nasıl aldığı ya da imzadan ( imza devam ederken neye göre çıkardığı) belli değil.
Hampo ve Yahoo genelde merit sayısına bakıp ta alım yapıyor. Yaho idi galiba atılan postları kontrol ederek alıyor. En meşhur bu 3'ü var zaten. Siz şöyle 1 ay gibi en az aktif olup merit toplayın. Ben hepsine başvuru yapıyordum. ( Royse hariç) hiç ümidim yokken icopres'in beni kabul ettiğini gördüm. Hiç belli olmuyor.

EPSILOAN
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
▄▄████████████████████▄▄
██████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████████████████████████
▀▀████████████████████▀▀
▄▄████████████████████▄▄
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
▀▀████████████████████▀▀
▄▄████████████████████▄▄
█████▄     ███████    ▄█████
███████     █████    ███████
███████ ▄    ███     ███████
███████ █▄    █ █    ███████
███████ ██▄    ██    ███████
███████ ███▄  ███    ███████
█████▀   ▀██▄███▀     ▀█████
▀▀████████████████████▀▀
bigbooss (OP)
Sr. Member

View Profile
April 12, 2023, 06:43:09 AM
Merited by Mustang Shelby (1)

Arkadaşlar teşekkür ederim yorumlar ve verdiğiniz bilgiler için. Ben de daha aktif olmayı düşünüyorum forumda. Aslında sürekli girip ufak çaplı gezinti yapıyorum hep ama yazma işine nadiren giriyorum. Konu altlarına yazma meselesine gelince, genelde çok gerilerde kalan konulara yazdığımda geri dönüş daha az olduğu için yeni konu açmak mantıklı geliyor. Ama belli ki bu da artık dikkat edilmesi gereken bir şeye dönüşmüş bundan sonra daha dikkatli olurum.
Mustang Shelby
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 479

View Profile
April 12, 2023, 03:27:43 PM

Arkadaşlar teşekkür ederim yorumlar ve verdiğiniz bilgiler için. Ben de daha aktif olmayı düşünüyorum forumda. Aslında sürekli girip ufak çaplı gezinti yapıyorum hep ama yazma işine nadiren giriyorum. Konu altlarına yazma meselesine gelince, genelde çok gerilerde kalan konulara yazdığımda geri dönüş daha az olduğu için yeni konu açmak mantıklı geliyor. Ama belli ki bu da artık dikkat edilmesi gereken bir şeye dönüşmüş bundan sonra daha dikkatli olurum.

Hocam tekrar foruma hoş geldiniz. 2017 yılında forumu tanımışsınız. Aslında şimdiye kadar forumda devam etseydiniz hem ek gelir elde etmiş olurdunuz, hem de kripto camiasının nabzını tutmuş olurdunuz. Üstelik burada herkes birbiriyle bir süre sonra daha samimi oluyor. Yatırımlarınızın nasıl yapılması gerektiğini, nelere dikkat etmeniz gerektiğini burada kaçırmadan okumuş olurdunuz. Neyse ki artık bunları yapabilirsiniz. Bundan sonra öncelikli hedefiniz forumda daha fazla vakit geçirmek ve faydalı konular üretmek olsun, kampanyalar kendiliğinden gelir Smiley

.
SPIN

▄▄▄██████████▄▄▄
     ▄███████████████████▄
   ▄██████████▀▀███████████▄
   ██████████    ███████████
 ▄██████████      ▀█████████▄
▄██████████        ▀█████████▄
█████████▀▀   ▄▄    ▀▀▀███████
█████████▄▄  ████▄▄███████████
███████▀  ▀▀███▀      ▀███████
▀█████▀          ▄█▄   ▀█████▀
 ▀███▀   ▄▄▄  ▄█████▄   ▀███▀
   ██████████████████▄▄▄███
   ▀██████████████████████▀
     ▀▀████████████████▀▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
.
RIUM
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
SAFE GAMES
WITH WITHDRAWALS
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
▄▀▀▀

▀▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
SIGN UP

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▄

▄▄▄▀
W Jr.
Copper Member
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 960

View Profile
April 13, 2023, 03:18:12 PM

Gerekli bilgilendirmeler yapılmış.Öncelikle forumda aktif olup merit sayınızla birlikte paylaşımlarınızı da arttırmanızı tavsiye ederim.Daha sonra “Bounties” veya “Services” kısmından çeşitli bounty kampanyalarını takip edebilmeniz mümkün.Rütbeniz gayet iyi Senior üyeliğe ciddi kazançlar elde edebilirsiniz.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT|
4,000+ GAMES
███████████████████
██████████▀▄▀▀▀████
████████▀▄▀██░░░███
██████▀▄███▄▀█▄▄▄██
███▀▀▀▀▀▀█▀▀▀▀▀▀███
██░░░░░░░░█░░░░░░██
██▄░░░░░░░█░░░░░▄██
███▄░░░░▄█▄▄▄▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
▀████████
░░▀██████
░░░░▀████
░░░░░░███
▄░░░░░███
▀█▄▄▄████
░░▀▀█████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
░░░▀▀████
██▄▄▀░███
█░░█▄░░██
░████▀▀██
█░░█▀░░██
██▀▀▄░███
░░░▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
|
██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░██
▀█▄░▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄░▄█▀
▄▄███░░░░░░░░░░░░░░███▄▄
▀░▀▄▀▄░░░░░▄▄░░░░░▄▀▄▀░▀
▄▄▄▄▄▀▀▄▄▀▀▄▄▄▄▄
█░▄▄▄██████▄▄▄░█
█░▀▀████████▀▀░█
█░█▀▄▄▄▄▄▄▄▄██░█
█░█▀████████░█
█░█░██████░█
▀▄▀▄███▀▄▀
▄▀▄
▀▄▄▄▄▀▄▀▄
██▀░░░░░░░░▀██
||.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
░▀▄░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░▄▀
███▀▄▀█████████████████▀▄▀
█████▀▄░▄▄▄▄▄███░▄▄▄▄▄▄▀
███████▀▄▀██████░█▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████▀▄▄░███▄▄▄▄▄▄░▄▀
███████████░███████▀▄▀
███████████░██▀▄▄▄▄▀
███████████░▀▄▀
████████████▄▀
███████████
▄▄███████▄▄
▄████▀▀▀▀▀▀▀████▄
▄███▀▄▄███████▄▄▀███▄
▄██▀▄█▀▀▀█████▀▀▀█▄▀██▄
▄██▄██████▀████░███▄██▄
███░████████▀██░████░███
███░████░█▄████▀░████░███
███░████░███▄████████░███
▀██▄▀███░█████▄█████▀▄██▀
▀██▄▀█▄▄▄██████▄██▀▄██▀
▀███▄▀▀███████▀▀▄███▀
▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀
▀▀███████▀▀
OFFICIAL PARTNERSHIP
FAZE CLAN
SSC NAPOLI
|
bigbooss (OP)
Sr. Member

View Profile
April 21, 2023, 07:59:01 PM

Hocam tekrar foruma hoş geldiniz. 2017 yılında forumu tanımışsınız. Aslında şimdiye kadar forumda devam etseydiniz hem ek gelir elde etmiş olurdunuz, hem de kripto camiasının nabzını tutmuş olurdunuz. Üstelik burada herkes birbiriyle bir süre sonra daha samimi oluyor. Yatırımlarınızın nasıl yapılması gerektiğini, nelere dikkat etmeniz gerektiğini burada kaçırmadan okumuş olurdunuz. Neyse ki artık bunları yapabilirsiniz. Bundan sonra öncelikli hedefiniz forumda daha fazla vakit geçirmek ve faydalı konular üretmek olsun, kampanyalar kendiliğinden gelir Smiley

Hocam forumu takibi bırakmadım aslında. Sadece aktif değildim. Kripto piyasasını asla bırakmam Cheesy 2014 ten bu yana hep içindeyim ve içine girip çıkmadığım iş kalmadı kripto alanında. Eskilerden hatırladığım çoğu insan muhtemelen köşe olmuş yazmıyor. Ben maalesef iyi bir holder olamadığım için sürünüyorum Cheesy
kriminall
Sr. Member

Activity: 1358
Merit: 374

View Profile
April 22, 2023, 05:40:53 AM

Hocam forumu takibi bırakmadım aslında. Sadece aktif değildim. Kripto piyasasını asla bırakmam Cheesy 2014 ten bu yana hep içindeyim ve içine girip çıkmadığım iş kalmadı kripto alanında. Eskilerden hatırladığım çoğu insan muhtemelen köşe olmuş yazmıyor. Ben maalesef iyi bir holder olamadığım için sürünüyorum Cheesy

Hocam forumda daha aktif olabilir, katkılarınızı sağlayabilirsiniz, belki siz de çok güzel haberlerle bir çok kişiye faydalı olabilecek durumdasınız ancak katkısız kaldığınız için bundan mahrum kalıyor olabiliriz Smiley ayrıca forumda aktif olursanız küçük küçük dahi olsa imza kampanyalarından gelir durumunuz da harçlık gibi olabilir, bu da ayrıca devamlılık için teşvik sayılır,
Pages: [1]
  Print  

Jump to: