Bitcoin Forum
May 21, 2024, 05:17:11 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 »
  Print  
Author Topic: Futbol Transfer Haberleri ve Söylentileri 2023-2024 (Avrupa&Dünya, Tüm Ligler)  (Read 4437 times)
Phoenix Anka
Hero Member

Activity: 1050
Merit: 623

View Profile
May 26, 2023, 06:19:02 AM

Members of Galatasaray board are in UK for negotiations. Two English clubs are keen on signing Sacha Boey and Victor Nelsson. 🟡🔴🇹🇷 #transfers

Gala will only consider bids for more than €25m for Boey; same for Nelsson. There’s also interest in Nicoló Zaniolo [€35m clause].
https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1661127315957374978

Fabrizio Romano'nun haberine göre Boey ve Nelson ile ilgilenen İngiliz kulüpleri var. Galatasaray'ın her iki futbolcudan beklentisi 25 + 25 milyon euro. Samiyen Haberde Boey ile Arsenal'in, Nelsson ile Tottenham'ın ilgilendiğini okudum. Bu iki futbolcu Avrupa'da her ligde oynayabilecek yeteneğe sahip futbolcular bence. Hem Boey hem de Nelsson Premier ligde başarılı olabilir.

Ayrıca Fabrizio Romano, Zaniola ile ilgilenen kulüplerin de olduğunu söylemiş ve sözleşmesindeki serbest kalma maddesinde belirtilen bonservis bedeline dikkat çekmiş.

Bu bonservis bedelleriyle birlikte Galatasaray yeni oyuncular için ciddi manada kaynak yaratmış olacak. Ayrıca Sasha Boey büyük bir avantajdır. Galatasaray için oyuncuların parlatıldığı bir dönemdeyiz. Sasha gibi yıldız oyuncular altyapıya verilip yine oradan yetiştirilebilir. Gelecek sene başka bir pozisyonda Beknaz belki değerlendirilebilir. Galatasaray için gelecek sene şampiyonlar ligi senesi olacak o yüzden oyuncuları satarken çok dikkatli olmak zorundalar. Yerleri doldurulabilecek oyuncular gerekiyor.
Silence Scream
Hero Member

Activity: 910
Merit: 894

View Profile
May 26, 2023, 02:57:17 PM

Members of Galatasaray board are in UK for negotiations. Two English clubs are keen on signing Sacha Boey and Victor Nelsson. 🟡🔴🇹🇷 #transfers

Gala will only consider bids for more than €25m for Boey; same for Nelsson. There’s also interest in Nicoló Zaniolo [€35m clause].
https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1661127315957374978

Fabrizio Romano'nun haberine göre Boey ve Nelson ile ilgilenen İngiliz kulüpleri var. Galatasaray'ın her iki futbolcudan beklentisi 25 + 25 milyon euro. Samiyen Haberde Boey ile Arsenal'in, Nelsson ile Tottenham'ın ilgilendiğini okudum. Bu iki futbolcu Avrupa'da her ligde oynayabilecek yeteneğe sahip futbolcular bence. Hem Boey hem de Nelsson Premier ligde başarılı olabilir.

Ayrıca Fabrizio Romano, Zaniola ile ilgilenen kulüplerin de olduğunu söylemiş ve sözleşmesindeki serbest kalma maddesinde belirtilen bonservis bedeline dikkat çekmiş.

Benim de aklıma direkt Zaniolo + Boey + Nelson’dan gelecek gelir hesabı geldi. Erden Timur Galatasaray’a çok büyük transferler yapan bir adam. Bu gelecek parayı da eminim en güzel şekilde değerlendirir. 85 Milyon € total ücret ile birlikte bonservis+ maaş işiyle en az 2-3 ciddi transfer yapabilir. Ayrıca gelecek sene Şampiyonlar Ligine gidecek olmaları (yani büyük ihtimalle gidecek olmaları) sebebiyle kadroda büyük güçlendirmeler göreceğimizi düşünüyorum. Tabi Şampiyonlar ligi için kadroyu sağlam da tutmaları gerekiyor. Okan Buruk ile bu konuyu derinlemesine konuşmaları onların faydasına olur.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
Captain Corporate
Hero Member

Activity: 1988
Merit: 575

View Profile WWW
May 26, 2023, 08:38:08 PM

Bana bu fiyatlar mantıklı gelmiyor ya, anlıyorum bak galatasaraylı olarak çok iyi oyuncu olduklarından %100 eminim. Ama 25 milyonla 35 milyon nasıl fiyatlar abi, hala mantıklı gelmiyor, ilk duyduğumda da gelmedi, hala gelmiyor Cheesy 25+25+35 gibi düşünsek bile 85 milyon ediyor arkadaşlar, türkiyede hangi takım 1 yazda 85 milyonluk satış yapmış, yaklaşanı bile duymadım, çok uçuk fiyatlar bunlar bence, gram açıklaması yok, etmezler o kadar. Zanioloda şöyle bize fazla böyle bize fazla, oooo o adamı nasıl aldık yaaa, falan diye geldi, daha katkısını görmedik gitmesi konuşuluyor, adamın galatasaraya verdiği katkı geçen sene çikudağunun verdiği katkıdan bile az, neden bu kadar ediyor? eskiden iyiymiş diye, eskiden iyiymiş diye bizde bişi yapamamamış adama 35 veren klup buldularsa helal olsun valla.

Bence bu adamların tamamının toplamı bi 40 falana gider, çok düşük söyledim gibi geliyor herkese farkındayım ama gerçekçi fiyat bu, 3ünü 40a okutursak mis gibi paramız olur, icardiyi alabiliriz, zaten onun formasından gelecek parayı düşünemiyorum, üstüne bi savunma bi bek alınacak, onuda bulurlar bi yerlerden heralde, yani umarım. Erdem Timur iyi iş çıkardı şuana kadar, yine bulur birilerini, para yokken bunu yaptıysa 40 olsa neler neler yapar kesin, o yüzden bence satsınlar kaç geliyosa, para daha önemli şuan.

▄▄███████████████████▄▄
▄█████████▀█████████████▄
███████████▄▐▀▄██████████
███████▀▀███████▀▀███████
██████▀███▄▄████████████
█████████▐█████████▐█████
█████████▐█████████▐█████
██████████▀███▀███▄██████
████████████████▄▄███████
███████████▄▄▄███████████
█████████████████████████
▀█████▄▄████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2534
Merit: 1514

View Profile
May 26, 2023, 08:51:26 PM

Hadi Zaniolo olabilir piyasası var menejeri sağlam çalışıyor ama bana Nelsson için 25 milyon çok uçuk geliyor Galatasaraylı arkadaşlarımla konuştum onlar da 15 bile çok 25 imkansız diyorlar eğer Galatasaray bu fiyata satış yapabilirlerse çok büyük iş yapmış olacak. Boey için de 25 milyon imkansız gibi görünüyor tabi Avrupa kulüplerine belli olmaz Premier Lig ekipleri bazen gerçekten anlamsız fiyatlar verebiliyor. Oyuncular İngiliz pasaportlu olsa çok daha yükseğe satılırdı. Bir de işin şu tarafı var bizim için çok yüksek paralar gibi görünüyor ama İngiliz kulüpleri için 25-35 milyon gayet sıradan rakamlar ve takımların çoğu bu riski her sene birkaç transferde alıyor.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
jakdanyel
Sr. Member

Activity: 1652
Merit: 304

kycfree

View Profile
May 26, 2023, 11:27:04 PM

Bence Galatasaray ciddi ciddi sağlam bir teklif alırsa Zaniolo'yu fazla düşünmeden göndermeli. Çünkü 30-35 milyon euro gibi paralar teklif olarak gelirse bu paraya takımdan gönderip transfer bütçesini biraz daha genişleterek Icardi'nin kalıcı transfer işlemlerini direkt olarak hızlandırabilirler. Çünkü şu an bence Galatasaray için yazın yapılması gereken en önemli transfer Icardi transferi.

Şu ana kadarki zaman zarfında harika bir performans sergileyerek taraftarların gönlünde taht kurdu bile. Hem Süper Lig'de yeniden şampiyonluğun favorilerinden olmak hem de Şampiyonlar Ligi'nde iş yapabilmek adına Icardi'nin takımda tutulması lazım.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
kriminall
Sr. Member

Activity: 1358
Merit: 374

View Profile
May 27, 2023, 10:51:36 AM

Hadi Zaniolo olabilir piyasası var menejeri sağlam çalışıyor ama bana Nelsson için 25 milyon çok uçuk geliyor Galatasaraylı arkadaşlarımla konuştum onlar da 15 bile çok 25 imkansız diyorlar eğer Galatasaray bu fiyata satış yapabilirlerse çok büyük iş yapmış olacak. Boey için de 25 milyon imkansız gibi görünüyor tabi Avrupa kulüplerine belli olmaz Premier Lig ekipleri bazen gerçekten anlamsız fiyatlar verebiliyor. Oyuncular İngiliz pasaportlu olsa çok daha yükseğe satılırdı. Bir de işin şu tarafı var bizim için çok yüksek paralar gibi görünüyor ama İngiliz kulüpleri için 25-35 milyon gayet sıradan rakamlar ve takımların çoğu bu riski her sene birkaç transferde alıyor.

Benim söyleyeceğim şeyi son cümlede siz söylemişsiniz hocam, 25 milyon bize fazla görülüyor çünkü 21 ile çarpıyoruz, İngilizler için hiç bir şey, en son bunu Chelsea’nin Shakhtar’dan aldığı oyuncuya verdiği 100 milyon euroda gördük, İngiliz kulüpler parayı fazlasıyla saçmaya alışkın olduğu için onlar verir, biz şaşırırız hocam Smiley Boey eder bence 25 milyon Euro çocuk gerçekten iyi bir oyuncu,
Silence Scream
Hero Member

View Profile
May 27, 2023, 02:47:42 PM

Benim söyleyeceğim şeyi son cümlede siz söylemişsiniz hocam, 25 milyon bize fazla görülüyor çünkü 21 ile çarpıyoruz, İngilizler için hiç bir şey, en son bunu Chelsea’nin Shakhtar’dan aldığı oyuncuya verdiği 100 milyon euroda gördük, İngiliz kulüpler parayı fazlasıyla saçmaya alışkın olduğu için onlar verir, biz şaşırırız hocam Smiley Boey eder bence 25 milyon Euro çocuk gerçekten iyi bir oyuncu,

Zaniolo olabilir elbette. Ayrıca Galatasaray Icardi’yi de transfer etmelidir. Takıma büyük katkıları oldu. Gelecek sene eğer UCL’de iddialı bir kadro kurmak istiyorsa, bu sene iyi oyuncuları göndermemeli bence. Göndereceksen işine yaramayanı gönder. Göndermeyeceksen, daha iyisini almalısın. Daha iyisini alma şansın yoksa oyuncuların kalitesini korumak zorundasın. Transfer sezonu çok hareketli olacak. Galatasaray ve Fenerbahçe’den bu transfer döneminde ciddi transfer hamleleri bekliyorum. Sene sonu olunca daha detaylı görüp, transfer sezonunda daha büyük adımlar atılacağına eminim. Fenerbahçe umarım Arda Güler ve Ferdi Kadıoğlu’nu kaybetmez. Bu iki isim de Fenerbahçe için çok önemli ve gelecek vaat eden isimler.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
Dzigie (OP)
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 377

Life is so short but wonderful.

View Profile
May 30, 2023, 05:44:40 PM

Görsel kaynak: Haberanlik

Mbaye Diagne'nin Trabzonspor'a transfer olabileceği konuşuluyor. Lig maçında Trabzonspor'a gol attıktan sonra sevinmemişti. Bu iddialar doğru olabilir.

Mbaye Diagne gibi güçlü fiziğe sahip futbolcular bizim ligimizde hep başarılı oluyorlar ama daha çok küçük takımlarda başarılı oluyorlar. Trabzonspor şampiyonluk yolundaki rakibi olan Galatasaray'da başarılı olamamış bir futbolcuyu transfer ederse bence hatalı bir transfer yapar. Büyük takımdaki stresi kaldıramamış ve başarısız olmuş bir futbolcu başka bir büyük takımda çok fazla etkili olamaz. Mbaye Diagne'nin yerine Güney Amerika'dan transfer edilecek birkaç tane genç futbolcu bile Trabzonspor'a daha fazla katkı sağlar. Denenmiş futbolcuları tekrar denemek yerine genç futbolculara yönelmesi gerekiyor takımlarımızın.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBITCRYPTO
FUTURES
[
1,000x
LEVERAGE
][
.
COMPETITIVE
FEES
][
INSTANT
EXECUTION
]██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████████████████████████████████████████████████
.
TRADE NOW
.
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
eightdots
Hero Member

Activity: 784
Merit: 708

View Profile
May 31, 2023, 09:38:11 AM

Görsel kaynak: Haberanlik

Mbaye Diagne'nin Trabzonspor'a transfer olabileceği konuşuluyor. Lig maçında Trabzonspor'a gol attıktan sonra sevinmemişti. Bu iddialar doğru olabilir.

Mbaye Diagne gibi güçlü fiziğe sahip futbolcular bizim ligimizde hep başarılı oluyorlar ama daha çok küçük takımlarda başarılı oluyorlar. Trabzonspor şampiyonluk yolundaki rakibi olan Galatasaray'da başarılı olamamış bir futbolcuyu transfer ederse bence hatalı bir transfer yapar. Büyük takımdaki stresi kaldıramamış ve başarısız olmuş bir futbolcu başka bir büyük takımda çok fazla etkili olamaz. Mbaye Diagne'nin yerine Güney Amerika'dan transfer edilecek birkaç tane genç futbolcu bile Trabzonspor'a daha fazla katkı sağlar. Denenmiş futbolcuları tekrar denemek yerine genç futbolculara yönelmesi gerekiyor takımlarımızın.

Ben Mbaye Diagne’nin oyununu beğeniyorum. O gol sevincini yapmamasından sonra Trabzonspor’a gideceğini ben de düşünmüştüm. Galatasaray ve Fenerbahçe büyük takımlar arasında farklı bir ortama sahip. Bu takımların birinde başarılı olamamış ama iyi bir topçu kalitesine sahip olan Diagne bence Trabzonspor’da başarılı olur. Bu sene oynadığı futbol da gayet iyiydi. Takımına göre yine iyi oynadı. Fizik olarak da Galatasaray’daki halinden daha iyi. Mesela Fenerbahçe’ye gelmesini isterdim.

Genç futbolculara yatırım yapılması konusunda katılıyorum ama görüyoruz işte bir Arda bir Kerem kaç senede bir çıkıyor. Yapmıyorlar yani.

██
█████▀▀███████▀▀███████
█████▀░░▄███████▄░░▀█████
██▀░░██████▀░▀████░░▀██
██▀░░▀▀▀████████████░░▀██
██░░█▄████▀▀███▀█████░░██
██░░███▄▄███████▀▀███░░██
██░░█████████████████░░██
██▄░░████▄▄██████▄▄█░░▄██
██▄░░██████▄░░████░░▄██
█████▄░░▀███▌░░▐▀░░▄█████
███████▄▄███████▄▄███████
.
.ROOBET 2.0..██████.IIIIIFASTER & SLEEKER.██████.
|

█▄█
▀█▀
████▄▄██████▄▄████
█▄███▀█░░█████░░█▀███▄█
▀█▄▄░▐█████████▌▄▄█▀
██▄▄█████████▄▄████▌
██████▄▄████████
█▀▀████████████████
██████
█████████████
██
█▀▀██████████████
▀▀▀███████████▀▀▀▀
|.
    PLAY NOW    
Dzigie (OP)
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 377

Life is so short but wonderful.

View Profile
June 01, 2023, 05:46:10 PM

Mesela Fenerbahçe’ye gelmesini isterdim.

Rakibimizde Icardi varken bizim Diagne ile oynamamız haksızlık olur. Biz razı gelsek rekabet kurumu olaya el koyar çünkü bu haksız rekabet olur.😅 Türkiye liginde atletik siyahi futbolcular genel olarak başarılı oluyor. Beşiktaş'ta Abubakar, Karagümrük'te Diagne ve bizde Ener Valencia bunun en bariz örnekleri bence.

Bu yaz transfer haberlerinin en çok konuşulacak futbolcusu Messi olacak şüphesiz. Paris Saint-Germain teknik direktörü Gaiter, Messi'nin Paris Saint-Germain'den ayrılacağını söylemiş. Fransız taraftarlar zaman zaman onu ıslıklamıştı. Takımdan ayrıldığında kıymetini anlarlar. Dünya yıldızı bir futbolcuya sahiptiler ama bence bunu idrak edemediler.

Haber:

Paris Saint-Germain Teknik Direktörü Christophe Galtier, Arjantinli yıldız futbolcu Lionel Messi'nin, Clermont karşılaşmasından ardından takımdan ayrılacağını söyledi. Galtier açıklamasında, "Futbol tarihindeki en iyi oyuncuyu çalıştırma şansı elde ettim. Clermont maçı, Lionel Messi'nin Parc des Princes'teki son maçı olacak" ifadelerini kullandı.
https://www.sondakika.com/amp/haber-psg-teknik-direktoru-galtier-messi-sezon-sonunda-t-15983284/

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBITCRYPTO
FUTURES
[
1,000x
LEVERAGE
][
.
COMPETITIVE
FEES
][
INSTANT
EXECUTION
]██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.
TRADE NOW
.
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
Silence Scream
Hero Member

View Profile
June 01, 2023, 06:45:10 PM

Mesela Fenerbahçe’ye gelmesini isterdim.

Rakibimizde Icardi varken bizim Diagne ile oynamamız haksızlık olur. Biz razı gelsek rekabet kurumu olaya el koyar çünkü bu haksız rekabet olur.😅 Türkiye liginde atletik siyahi futbolcular genel olarak başarılı oluyor. Beşiktaş'ta Abubakar, Karagümrük'te Diagne ve bizde Ener Valencia bunun en bariz örnekleri bence.

Bu yaz transfer haberlerinin en çok konuşulacak futbolcusu Messi olacak şüphesiz. Paris Saint-Germain teknik direktörü Gaiter, Messi'nin Paris Saint-Germain'den ayrılacağını söylemiş. Fransız taraftarlar zaman zaman onu ıslıklamıştı. Takımdan ayrıldığında kıymetini anlarlar. Dünya yıldızı bir futbolcuya sahiptiler ama bence bunu idrak edemediler.

Haber:

Paris Saint-Germain Teknik Direktörü Christophe Galtier, Arjantinli yıldız futbolcu Lionel Messi'nin, Clermont karşılaşmasından ardından takımdan ayrılacağını söyledi. Galtier açıklamasında, "Futbol tarihindeki en iyi oyuncuyu çalıştırma şansı elde ettim. Clermont maçı, Lionel Messi'nin Parc des Princes'teki son maçı olacak" ifadelerini kullandı.
https://www.sondakika.com/amp/haber-psg-teknik-direktoru-galtier-messi-sezon-sonunda-t-15983284/

Muhtemelen Lionel Messi yeni takımını Galtier ile paylaşmış olmalı. Barcelona’nın ona yeterli teklifi yapmadığını okumuştum. Artık seçenekler daralıyor. Ya Suudi Arabistan veya ABD ile seçenekler en aza inmiş olacak. Suudi Arabistan bu konuda mali gücü de düşünürsen en büyük avantaja sahip ülke konumunda. Cristiano Ronaldo ise Suudi Arabistan’a gittiği için pişman olduğuna dair dedikodular dolanıyordu. Bakalım Messi hangi takıma gidecek  ve onu daha neler bekliyor.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
emrecemsan
Sr. Member

Activity: 1638
Merit: 331

View Profile
June 01, 2023, 08:58:10 PM

Son günlerde Al Ittihad takımı transfer çalışmalarını hızlandırma peşinde. Messi'ye teklif yapan Suudi Arabistan takımı da onlar diye biliyorum ve son günlerde Benzema'nın da peşindeler. Benzema'nın ilerleyen günlerde son kararını açıklaması bekleniyor. Real Madrid ile sözleşmesi 1 ay sonra sona erecek ve bence burada kalmak yerine kat kat fazla para kazanmayı tercih eder artık diye düşünüyorum. Zaten özellikle bundan önceki sezondaki olağanüstü performansı ve aldığı Ballon d'Or ödülü ile kariyerinin zirvesini gördü.

███████████████████████████████▀▀▀▀
███████████████████████████████
█████████▀▀▀▀▀█▀█▀▀▀▀▀█████████
███▄▀▀▀   ▄▄▄▄   ▄▄▄▄   ▀▀▀▄███
███████▀▀▀████▌ ▐████▀▀▀███████
█████▀███▀█▀██▌ ▐██▀█▀███▀█████
███████▀▄▀▄███▌ ▐███▄▀▄▀███████
█████▄██▄██▄██   ██▄██▄██▄█████
███████▄▄▄████   ████▄▄▄███████
██████████▀▀▀▀   ▀▀▀▀██████████
██████████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████
███████████████████████████████▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
TRUST DICE
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
█▀▀▀

█▄▄▄
#1 RATED CRYPTO
CASINO IN THE WORLD
██ ██ ██ ██ █Trustpilot
▀▀▀█

▄▄▄█
▄█████████████████████████████
██████████████████▀▀█████▀▀████
█████████████████▀█████████▀███
███████████████████████████▄███
█████████████████████████▄▄████
█████████████░░░███████████████
███████████░░░█████████████████
█████████░░████████████████████
█████░░░██████████████████████
███░░█████████████████████████
▀░░░█████████████████████████▀
█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2142
Merit: 1066

View Profile
June 02, 2023, 06:46:48 AM

Son günlerde Al Ittihad takımı transfer çalışmalarını hızlandırma peşinde. Messi'ye teklif yapan Suudi Arabistan takımı da onlar diye biliyorum ve son günlerde Benzema'nın da peşindeler. Benzema'nın ilerleyen günlerde son kararını açıklaması bekleniyor. Real Madrid ile sözleşmesi 1 ay sonra sona erecek ve bence burada kalmak yerine kat kat fazla para kazanmayı tercih eder artık diye düşünüyorum. Zaten özellikle bundan önceki sezondaki olağanüstü performansı ve aldığı Ballon d'Or ödülü ile kariyerinin zirvesini gördü.

Benzema hakkında de 433 sayfası Real Madrid’den ayrılacağı yönünde haberler yapmaya başladı muhtemelen doğrudur ateş olmayan yerden duman çıkmaz Real Madrid kariyerinde sayısız başarı elde etti en son bir futbolcu için zirve olan Ballon doru da aldı artık çıta bundan yukarı çıkamaz sözleşme bitince Arap yarımadasına gider muhtemelen Messi ile de takım arkadaşı olurlarsa çok ilginç olur

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
kriminall
Sr. Member

Activity: 1358
Merit: 374

View Profile
June 02, 2023, 07:22:34 AM

Benzema hakkında de 433 sayfası Real Madrid’den ayrılacağı yönünde haberler yapmaya başladı muhtemelen doğrudur ateş olmayan yerden duman çıkmaz Real Madrid kariyerinde sayısız başarı elde etti en son bir futbolcu için zirve olan Ballon doru da aldı artık çıta bundan yukarı çıkamaz sözleşme bitince Arap yarımadasına gider muhtemelen Messi ile de takım arkadaşı olurlarsa çok ilginç olur
Artık yeni popüler durum bu olacak zaten hocam, emekli olmadan bir sene Arabistan yapıp öyle emekli olacak futbolcular, bu yolu açan da Cristiano Ronaldo oluyor, baksanıza teklif edilen paranın uçukluğuna, Ronaldo bu paranın yarısını bile herhangi bir Avrupa takımından alamayacakken, onu takıma kazandıran Arabistan takımı yığmış önüne dolarları,

Bu şekilde Benzema da gider, Messi de gider 10 sene sonra Arda Güler de Suudi Arabistan’a gider Smiley Mesut Özil nasıl gitmedi ben ona şaşırdım aslında,
Distraction
Sr. Member

Activity: 2072
Merit: 400

View Profile
June 02, 2023, 04:13:55 PM

Messi'nin bence ilk tercihi kesinlikle Barcelona olacaktır. Fakat La Liga'daki finansal fair play kuralları Barcelona için bir engel teşkil ediyor şimdilik. Eğer bir çözüm yolu bulamazlarsa ne yazık ki Messi'yi emekli olmadan önce son bir kez daha yıllarını verdiği takımda izleyemeyeceğiz. Xavi de aslında şu an Messi'nin geri getirilmesine sıcak bakıyordu.

Eğer Barcelona bunu gerçekleştiremezse ve Messi'nin hala Avrupa'da oynamaya devam etme niyeti varsa bence PSG ile 1 sezon daha devam etmeli. Zaten hiç şüphe yok ki 1 sene sonra da Suudi Arabistan'dan bir takımdan sağlam bir teklif alır.

███████████████████████████████▀▀▀▀
█████████▀▀▀▀▀█▀█▀▀▀▀▀█████████
███▄▀▀▀   ▄▄▄▄   ▄▄▄▄   ▀▀▀▄███
███████▀▀▀████▌ ▐████▀▀▀███████
█████▀███▀█▀██▌ ▐██▀█▀███▀█████
███████▀▄▀▄███▌ ▐███▄▀▄▀███████
█████▄██▄██▄██   ██▄██▄██▄█████
███████▄▄▄████   ████▄▄▄███████
██████████▀▀▀▀   ▀▀▀▀██████████
██████████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████
███████████████████████████████▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
TRUST DICE
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
█▀▀▀

█▄▄▄
#1 RATED CRYPTO
CASINO IN THE WORLD
██ ██ ██ ██ █Trustpilot
▀▀▀█

▄▄▄█
▄█████████████████████████████
██████████████████▀▀█████▀▀████
█████████████████▀█████████▀███
███████████████████████████▄███
█████████████████████████▄▄████
█████████████░░░███████████████
███████████░░░█████████████████
█████████░░████████████████████
█████░░░██████████████████████
███░░█████████████████████████
▀░░░█████████████████████████▀
█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
LGD2Business
Legendary
*

View Profile
June 02, 2023, 07:15:55 PM

Arda Güler için Borussia Dortmund 22 milyon Euro ve sonraki satıştan %20 pay teklif etmiş ama Fenerbahçe bu teklifi düşük bulmuş. Ciddi ciddi ne kadar kazanmayı düşünüyorlar acaba? Zaten çocuğu doğru düzgün oynatmıyorlar iyi oynadığı zamanlardan sonra bile kesik yiyor. Sırf Dortmund Bellingham'dan çok para kazanacak diye daha fazla koparabiliriz diye düşünüyorlar herhalde. Bence Arda ne kadar erken Avrupa'ya giderse kendisi için o kadar iyi olur. Burada kaldıkça anlamsız tartışmaların içinde olmaya devam edecek.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
June 02, 2023, 10:45:42 PM

◉ “Galatasaray have chances to keep Icardi next year” #Gala

◉ “Hazard, Aubameyang and two deals collapsed”

◉ “Elmas, Schuurs — Liverpool and Newcastle links truth” #LFC #NUFC

Interview with agent and intermediary George Gardi
https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1664553986102292481

Fabrizio Romano Galatasaray'ın Icardi'yi önümüzdeki sezon da kadroda tutabileceğini söylemiş ama bana çok gerçekçi bir iddia gibi gelmedi. PSG Icardi'nin maaşının en az yarısını ödüyor. Icardi'nin yıllık ücreti 6 milyon 750 bin euro. Galatasaray daha önce Icardi'nin yıllık ücretinin yalnızca 750 bin eurosunu ödediğine dair bir paylaşım yapmıştı. Bu paylaşım PSG tarafından hoş karşılanmadığı için silinmişti. Sonra Galatasaray'ın Icardi'nin maaşının 4 milyon euroluk kısmını karşıladığına dair söylentiler çıkmıştı. En kötü ihtimalle yine maaşının 4 milyon euroluk kısmının ödenmesi koşuluyla kiralansa bile Galatasaray yönetimi büyük bir iş başarır ama Icardi bu sezon gösterdiği performans ile onu transfer etmek isteyecek başka takımların da ilgisini çekmiştir. Bir sene daha bizim için oynamasını ve şampiyonlar liginde Galatasaray'a katkı vermesini çok isterdim ama bence Türkiye'de kalmasını gerektiren bir sebep yok ne yazık ki

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
████████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
LGD2Business
Legendary
*

View Profile
June 03, 2023, 09:58:36 PM

Redmond'ın kalması için çalışmalar başlamış. Oyuncunun ailesi İngiltere'ye dönmek istiyordu ama Redmond burada mutlu ve burada aldığı süreyi Premier Lig'de kolay kolay alamaz. Rotasyon oyuncusu olmaktansa garanti 11 oynadığı ve nispeten çok daha kolay bir ligde oynamanın avantajlarını düşünüyor muhtemelen. Finansal konuda arada çok büyük bir fark yoktur. Premier Lig maaşları yüksek ama vergiler de yüksek. Burada vergi avantajı var. Şehir de gayet güzel yani burada kalması için uygun ortam mevcut. Takımda aile ortamı var seneye Konferans Ligi'nde kolay rakiplere karşı şov yapma imkanı var daha ne olsun.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1139

View Profile
June 03, 2023, 11:25:40 PM

https://twitter.com/spectatorindex/status/1665128569478037507?t=zflzzWBiT2_qPUT936be5A&s=19

"BREAKING: Saudi media reports that Messi is set to sign with Al-Hilal in coming days"

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
püsür
Hero Member

Activity: 1246
Merit: 675

View Profile
June 04, 2023, 01:26:16 PM

https://twitter.com/spectatorindex/status/1665128569478037507?t=zflzzWBiT2_qPUT936be5A&s=19

"BREAKING: Saudi media reports that Messi is set to sign with Al-Hilal in coming days"
Ben de tam bunu yazmaya gelmiştim. Tüm ciddi yerlerde bu haber var neredeyse. Bu konu her yerde ve bu forumda da çok tartışıldı ama bence gene yazık olmuş. Yani atıyorum Talisca gibi orta karar oyuncuların tamam paraya ihtiyacı var ama Ronaldo ve Messi gibi adamlar zaten dünyanın en çok kazanan futbolcuları. Bir instagram reklamıyla senelik masraflarını çıkarabilecek durumdalar neredeyse. Bunun sonrası bana doyumsuzluk gibi geliyor. Zaten Jeff Bezos'tan vs sonra dünyanın en lüks hayatını yaşıyorsunuz. Torununun torununa da bu parayı bırakacak illa. Valla ben bunların yerinde olsam ne kadar para verirlerse versinler arabistan'da yaşamam.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 »
  Print  

Jump to: