Bitcoin Forum
April 28, 2024, 05:55:15 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: [Kontrollü Risk] AIZOO - Proje Sahipleri Kaçtı  (Read 263 times)
yenerbatmaz (OP)
Full Member

Activity: 537
Merit: 124

View Profile
May 01, 2023, 11:15:49 AM
Last edit: May 03, 2023, 03:15:48 PM by yenerbatmaz

İPTAL
1714283715
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714283715
Reply with quote  #2

1714283715
Report to moderator
1714283715
Hero Member
*

Ignore
1714283715
Reply with quote  #2

1714283715
Report to moderator
You get merit points when someone likes your post enough to give you some. And for every 2 merit points you receive, you can send 1 merit point to someone else!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714283715
Hero Member
*

Ignore
1714283715
Reply with quote  #2

1714283715
Report to moderator
1714283715
Hero Member
*

Ignore
1714283715
Reply with quote  #2

1714283715
Report to moderator
1714283715
Hero Member
*

Ignore
1714283715
Reply with quote  #2

1714283715
Report to moderator
demir77
Member
**

Activity: 698
Merit: 50

View Profile
May 01, 2023, 11:46:49 AM

2 adet nft de ben aldım. (adeti 4$)
Cacabey_40
Sr. Member

Activity: 968
Merit: 292

View Profile
May 01, 2023, 03:38:51 PM

Dün 5 tane de ben mintlemiştim. Furya zkysnc ile arbitrum arasında devam edecek gibi duruyor. Zksync köprüsünü kullananlara da airdrop (fcfs) atıldı.

.
demir77
Member
**

View Profile
May 01, 2023, 04:06:51 PM

Dün 5 tane de ben mintlemiştim. Furya zkysnc ile arbitrum arasında devam edecek gibi duruyor. Zksync köprüsünü kullananlara da airdrop (fcfs) atıldı.

Nereden claim ediliyor?
Cacabey_40
Sr. Member

View Profile
May 01, 2023, 04:10:31 PM

Nereden claim ediliyor?

Claim kapandı limit doldu. İlk görenler kaptı.

.
execijutiere
Legendary
*

Activity: 1386
Merit: 1231

View Profile
May 01, 2023, 06:56:55 PM

AIzoo nft’sinden birkaç tane ben de aldım. Şuan floor 0.0025 eth ve her bir nft karşılığı vadedilen 7750000000000 token şuanda 0.011 eth ediyor. Yani şuanda sadece 4x gibi bir kar marjı bırakıyor diyebiliriz. Tabiki airdrop olarak aldığınızda satabilirseniz ne ala. Mexc veya diğer borsalardan da listeleme gelirse fiyatı daha da artar gibi.
https://twitter.com/aizooclub/status/1653099837045235733

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
Bthd
Legendary
*

Activity: 2226
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
May 01, 2023, 10:42:10 PM

NFT holderlara ve ARB airdropu alanlara bir dağıtım gelecek gibi görünüyor,

DOGERA dahil bazı meme coinleri çok iyi yakalayan bir arkadaşın tavsiyesi üzerine paylaşıyorum kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir,

birkaç tane NFT aldım, bana göre airdrop ihtimali için şu anda fiyat çok uygun 2-3 USD civarı, lütfen kendi analizinizi yaptıktan sonra hareket edin arkadaşlar:

https://opensea.io/collection/aizoo

Arb airdrobu almış bir cüzdan ya ana hesaplardan biridir yada zk v.b. için de işlem yapılıp airdrop cüzdanlarından birisidir her ikisini de kaybetmek istemiyorsanız shitlerden uzak durun. Shitcoinler kırmızı ışıkta geçmek gibidir. 99 kere kuralı ihlal edersiniz ve ölmezsiniz ama bir kere yakalanırsanız artık ölmüşsünüzdür.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
kriminall
Sr. Member

Activity: 1358
Merit: 374

View Profile
May 02, 2023, 05:50:18 AM

DOGERA dahil bazı meme coinleri çok iyi yakalayan bir arkadaşın tavsiyesi üzerine paylaşıyorum kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir,

birkaç tane NFT aldım, bana göre airdrop ihtimali için şu anda fiyat çok uygun 2-3 USD civarı, lütfen kendi analizinizi yaptıktan sonra hareket edin arkadaşlar:

Arb airdrobu almış bir cüzdan ya ana hesaplardan biridir yada zk v.b. için de işlem yapılıp airdrop cüzdanlarından birisidir her ikisini de kaybetmek istemiyorsanız shitlerden uzak durun. Shitcoinler kırmızı ışıkta geçmek gibidir. 99 kere kuralı ihlal edersiniz ve ölmezsiniz ama bir kere yakalanırsanız artık ölmüşsünüzdür.

Çok güzel bir örnek olmuş kırmızı ışıkta geçme örneği, maalesef bu shitlere inanılmaz bir rağbet var, bu rağbetlere kazanan kişileri örnek alan ve o umutla yatırım yapan kişilerle dolu, elbette herkes kendi riskini beraberinde taşır, ben hiç böyle projelere güvenmediğim için AirDrop bile ilgimi çekmiyor, kazanan kazansın, umarım burada riske giren arkadaşlar da kazanır ama bana göre değil bunlar, risk mantıklı olduğu sürece güzeldir, kumar riskini anlamsız bulurum,
demir77
Member
**

View Profile
May 02, 2023, 06:05:43 AM
Merited by Vispilio (1)

Çok güzel bir örnek olmuş kırmızı ışıkta geçme örneği, maalesef bu shitlere inanılmaz bir rağbet var, bu rağbetlere kazanan kişileri örnek alan ve o umutla yatırım yapan kişilerle dolu, elbette herkes kendi riskini beraberinde taşır, ben hiç böyle projelere güvenmediğim için AirDrop bile ilgimi çekmiyor, kazanan kazansın, umarım burada riske giren arkadaşlar da kazanır ama bana göre değil bunlar, risk mantıklı olduğu sürece güzeldir, kumar riskini anlamsız bulurum,

Aynen kumar. O yüzden 10$ bütçe ayırdım, ya tutarsa diye. Kesinlikle büyük para bağlanmaz bunlara.
mandown
Legendary
*

Activity: 1904
Merit: 1283

View Profile
May 02, 2023, 07:24:34 AM

nft alınacağına 10 dolarlık token alınması dha mantıklı olur anlık bir hype esnasında inanılmaz kazançlar sağlar siz nft'yi claim edip stana kadar çoktan iş işten geçmiş olur veya nftden dolayı dolaşıma token gireceğini bilen dolaşıma girmeden önce satar ve elinizdeki nftler çöpten farksız olur. aizoo'nun birşeyler yapabileceğini sanmıyorum en babasını kaçırdık biri pepe diğeri aidoge

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
yenerbatmaz (OP)
Full Member

View Profile
May 02, 2023, 08:07:20 AM

Şuan floor 0.0025 eth ve her bir nft karşılığı vadedilen 7750000000000 token şuanda 0.011 eth ediyor. Yani şuanda sadece 4x gibi bir kar marjı bırakıyor diyebiliriz. Tabiki airdrop olarak aldığınızda satabilirseniz ne ala. ...

Airdrop 8 Mayıs'ta (biraz geç sayılabilir) o zamana kadar fiyat iki yöne de gidebilir doğru.

Arb airdrobu almış bir cüzdan ya ana hesaplardan biridir yada zk v.b. için de işlem yapılıp airdrop cüzdanlarından birisidir her ikisini de kaybetmek istemiyorsanız shitlerden uzak durun. Shitcoinler kırmızı ışıkta geçmek gibidir  ...

İki kriteri birden tutturmak gerekmiyor, NFT holderı olmak yeterli, boş cüzdanla da denenebilir tabii ki...

demir77
Member
**

View Profile
May 02, 2023, 10:35:43 AM

nft alınacağına 10 dolarlık token alınması dha mantıklı olur anlık bir hype esnasında inanılmaz kazançlar sağlar siz nft'yi claim edip stana kadar çoktan iş işten geçmiş olur veya nftden dolayı dolaşıma token gireceğini bilen dolaşıma girmeden önce satar ve elinizdeki nftler çöpten farksız olur. aizoo'nun birşeyler yapabileceğini sanmıyorum en babasını kaçırdık biri pepe diğeri aidoge

Ya tutarsa diye 10$ üfürdüm. Nerelere ne paralar kaptırdık. O yüzden Nft veya token olmasını önemsemiyorum şu an. 
execijutiere
Legendary
*

View Profile
May 03, 2023, 02:05:34 PM
Merited by Vispilio (1)

AIzoo patladı Cheesy
Rug çekmişler sanırsam Twitter adresleri ortada yok floor price de yok oldu zaten. Böylesine bir piyasada risk alınıyorsa bunlar malesef var olan benim 20-30 dolarıma oldu sorun değil de işte ufak da olsa bir meblağ gidiyor böylesine projelere.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
demir77
Member
**

View Profile
May 03, 2023, 02:27:53 PM

AIzoo patladı Cheesy
Rug çekmişler sanırsam Twitter adresleri ortada yok floor price de yok oldu zaten. Böylesine bir piyasada risk alınıyorsa bunlar malesef var olan benim 20-30 dolarıma oldu sorun değil de işte ufak da olsa bir meblağ gidiyor böylesine projelere.

Opensea da floor price görüyorum hocam?  Fiyatlar çakılmış ama Grin twitter da uçmuş. Maşallah dediğimiz 2 gün yaşamıyor Grin

https://twitter.com/AiZooClub
execijutiere
Legendary
*

View Profile
May 03, 2023, 03:00:05 PM

AIzoo patladı Cheesy

Opensea da floor price görüyorum hocam?  Fiyatlar çakılmış ama Grin twitter da uçmuş. Maşallah dediğimiz 2 gün yaşamıyor Grin

https://twitter.com/AiZooClub

Floor var da yerlerde.Bu saatten sonra kimse satın almak istemez zaten o yüzden floor price yok oldu tarzında söyledim Cheesy
Elimizde patladı yani sağlık olsun.
Bu tarz riskleri alarak zaten bu projelere birkaç dolar atıyoruz.Yoksa zaten güvenilmez olduğunu az çok herkes biliyordur.Ufak meblağlarla yapmamızın nedeni de buydu zaten.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
yenerbatmaz (OP)
Full Member

View Profile
May 03, 2023, 03:18:04 PM
Last edit: May 03, 2023, 03:48:45 PM by yenerbatmaz
Merited by Vispilio (1)

Pardon beyler, güvenilir bir arkadaşın paylaşımı üzerine yansıttık, çok düşük meblağları kontrol edemiyoruz, ilk 2 gün iyi gitti discord'u da açtılar sonra anlamsız bir şekilde yok oldular, kaybolmasalar ve fiyat çakılsa kimse zaten birşey demeyecekti,

çok genç ve deneyimsiz ekipler bazen böyle korkup kaybolabiliyorlar, burada kendileri de birşey kazanmadılar çünkü gerçekten düşük meblağlardan söz ediyoruz, hype'ı yakalayamayınca kaçmak tabii ki ahlaksız bir davranış, geçtik...

Not: SUI'deki free mintleri tavsiye ediyorum benzer sistem ama testnette olduğu için ve free mint olduğu için risk orada 0, 5-10 USD bile riske etmeden girebilirsiniz Jossque'nin son paylaşımları isabetli o konuda...
Cacabey_40
Sr. Member

View Profile
May 03, 2023, 05:13:27 PM

Pardon beyler, güvenilir bir arkadaşın paylaşımı üzerine yansıttık, çok düşük meblağları kontrol edemiyoruz, ilk 2 gün iyi gitti discord'u da açtılar sonra anlamsız bir şekilde yok oldular, kaybolmasalar ve fiyat çakılsa kimse zaten birşey demeyecekti,

çok genç ve deneyimsiz ekipler bazen böyle korkup kaybolabiliyorlar, burada kendileri de birşey kazanmadılar çünkü gerçekten düşük meblağlardan söz ediyoruz, hype'ı yakalayamayınca kaçmak tabii ki ahlaksız bir davranış, geçtik...

Dün discord kanalında zaten yazmışlardı: "Proje Türklerin sakın girmeyin" diye. Bugün patladığı ortaya çıktı. Ne tesadüf ama...

.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: