Bitcoin Forum
May 05, 2024, 08:00:02 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Onlyfans'a erişim engeli gelmiş  (Read 293 times)
mandown (OP)
Legendary
*

Activity: 1918
Merit: 1291

View Profile
June 07, 2023, 06:35:13 PM

Arkadaşlar pek ilgilendiğim bir konu değil ama yasakların tamamına karşıyım birşeyi ne kadar yasaklarsan ona olan talebi daha da arttırırsın. %99 site daha fazla talep görecek sonuçta bu  sayede bedava da reklam yapmış oldular bilmeyende onlyfans ne lan diyecektir.

Hala yasaklayarak sorunun çözülmediğini anlamış değiller.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
1714939202
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714939202
Reply with quote  #2

1714939202
Report to moderator
"With e-currency based on cryptographic proof, without the need to trust a third party middleman, money can be secure and transactions effortless." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714939202
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714939202
Reply with quote  #2

1714939202
Report to moderator
meser#
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 957

View Profile
June 07, 2023, 06:50:45 PM

Bununla ilgili olarak yakın çevremden birkaç hükümet destekçisi arkadaşım cimere yazmak konusunda bana mesaj atmıştı. Evet tasvip etmediğim bir konuydu ve yasaklama için müsait vaktim olsaydı belki bende yazardım ancak şu tutumlarını genel olarak ülkede yapılan yanlışlara, kayırmalara vs vs şeylere  misal Ensar vakfı gibi ufacık çocuklara sapıkane bir şekilde yaklaşan kurumlara başladıkları anda vaktim olmasa bile işi gücü bırakıp yardımcı olacağım onun dışında samimiyetlerine güvenmiyorum.
Silence Scream
Hero Member

Activity: 896
Merit: 883

View Profile
June 07, 2023, 08:15:36 PM

Bununla ilgili olarak yakın çevremden birkaç hükümet destekçisi arkadaşım cimere yazmak konusunda bana mesaj atmıştı. Evet tasvip etmediğim bir konuydu ve yasaklama için müsait vaktim olsaydı belki bende yazardım ancak şu tutumlarını genel olarak ülkede yapılan yanlışlara, kayırmalara vs vs şeylere  misal Ensar vakfı gibi ufacık çocuklara sapıkane bir şekilde yaklaşan kurumlara başladıkları anda vaktim olmasa bile işi gücü bırakıp yardımcı olacağım onun dışında samimiyetlerine güvenmiyorum.

Yapılan engellemeler kendi durumlarına dokununca akıllarına tepki koymak geldiği için Onlyfans’ın büyük hayranlarını üzen bir hareket olmuş. Hükümete gerçekten yakınlarsa çok kalmadan iptal ettirirler o kararlarını zaten. Bu iptalden sonra da görürüz engellemelerin ne kadar adilane yapıldığını.

Bu ülkede herkesin işine gelenler birilerinin işine gelmiyorsa ve işine gelmeyen tayfa siyasi olarak bunu engelleyecek güce ve kudrete sahipse her şeyi yaparlar. Burası muz cumhuriyeti mi diye tepki gösteriyoruz ya muz cumhuriyeti sayılırız.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
meser#
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 957

View Profile
June 07, 2023, 08:31:19 PM

Bununla ilgili olarak yakın çevremden birkaç hükümet destekçisi arkadaşım cimere yazmak konusunda bana mesaj atmıştı. Evet tasvip etmediğim bir konuydu ve yasaklama için müsait vaktim olsaydı belki bende yazardım ancak şu tutumlarını genel olarak ülkede yapılan yanlışlara, kayırmalara vs vs şeylere  misal Ensar vakfı gibi ufacık çocuklara sapıkane bir şekilde yaklaşan kurumlara başladıkları anda vaktim olmasa bile işi gücü bırakıp yardımcı olacağım onun dışında samimiyetlerine güvenmiyorum.

Yapılan engellemeler kendi durumlarına dokununca akıllarına tepki koymak geldiği için Onlyfans’ın büyük hayranlarını üzen bir hareket olmuş. Hükümete gerçekten yakınlarsa çok kalmadan iptal ettirirler o kararlarını zaten. Bu iptalden sonra da görürüz engellemelerin ne kadar adilane yapıldığını.

Bu ülkede herkesin işine gelenler birilerinin işine gelmiyorsa ve işine gelmeyen tayfa siyasi olarak bunu engelleyecek güce ve kudrete sahipse her şeyi yaparlar. Burası muz cumhuriyeti mi diye tepki gösteriyoruz ya muz cumhuriyeti sayılırız.

Hatta şuraya o şikayet hareketinin bir örneğinin resmini bırakıyorum.

https://twitter.com/saidercan/status/1666098719555461120/photo/1

Bu arkadaşlar sokak röportajlarında ortaya yırtık çoraptan çıktıran parmak gibi çıkıp ehonomi çoooh iyi gençler iş beğenmiyor diyen tayfa yani ve kırmızı dikdörtgen içine aldığım kısımda yavaştan ekonomi dalgalı diyerek doğru yola geldiklerini gösteriyor. 4 paragraf içerisinde ağır basan konular gençlerin bu platformu kolay para kazanma yolu olarak görmesi ve ailevi yapının bozulması olarak görülmekte. Şimdi gelelim gençler kuru fasülyenin faydalarınaaaa. Şimdi gençler istedikleri şeyleri alabilecek bir bütçeye sahip olsa bu tarz şeylerin peşinden gitmez(Hadi giden kısım zaten onların sapkın olarak bahsettiği kısım) bu da Türk aile yapısının çocuklarının istedikleri hayatı verebileceği bir ekonomik düzen ve sistemin artık varolmadığını gösteriyor. Buradan direk falsolar. İkinci bir konu al işte adamlar iş beğeniyor siz niye beğenmiyorsunuz ( Tamam kötü bir önerme oldu ama objektif bakarsan olaya bu işi meslek olarak yapmak isteyenler var ve bunu izleyen, izlemeye para ödeyen dayılar var onları niye iplemiyorsunuz???). Hadi cahilsiniz VPN nedir DNS nedir bilmiyorsunuz buraya koyduğunuz engelleri o kitle çok rahatlıkla aşabilecek bilgi ve beceriye sahipler. Hadi ekonomik sorunu, sapkınlıkları cartları curtları bir kenara bırakalım ve son paragrafıma geçelim.

Peki durumdan şikayet etmek üzerine neden çözüm üretecek bir talepte bulunmuyorsunuz? Onlyfans yerine çalışarak 10.000$'lık maaşlar alabilecekleri iş kolları ve istihdam ortaya koyulmasını istemiyorsunuz? Şuanda memur maaşları 22K civarı birşey olacak söylentisi var yani 1000$ ve onun içinde en az 16 sene okuyacak onlarca sınav ve mülakattan geçecek ve dayısı halası falan varsa anca önce girecek. Yapıcı olmadıkları gibi cahil cahil konuşup iğrenti getiriyorlar.

P.s: Burada onlyfansı övmüyorum bu insanların dünya üzerindeki oksijeni gereksiz harcamalarına tepki gösteriyorum.
jakdanyel
Sr. Member

Activity: 1638
Merit: 304

kycfree

View Profile
June 07, 2023, 09:06:34 PM

Açıkçası Onlyfans ile hiçbir alakam yok ama aşağı yukarı nasıl bir platform olduğunu biliyorum. Doğrusunu söylemek gerekirse böyle bir yasaklama bana son derece saçma geliyor. "Kolay yoldan para kazanma" sebebiyle şikayet edilmesine de ayrı bir güldüm. Dünya üzerinde binbir türlü iş kolu var sonuçta ve her geçen gün yepyeni bir şey ortaya çıkıyor.

Yasaklama kültürünü devam ettirmek yerine onlara yapmalarını tavsiye edebileceğim bir şey vardı aslında. Onlyfans'ten para kazanan kişilerden vergi alınmadığı ya da eksik alındığı ile ilgili iddialar ortaya atılmıştı. Bunun peşine düşüp ona göre bir düzenleme getirilebilirdi ve bu yeterli olurdu.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
Bthd
Legendary
*

Activity: 2240
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
June 07, 2023, 10:10:22 PM

Devletler kişilerin inançlarını yada ahlak kavramlarını yargılamak için değil insanların inanç ve değerlerini özgürce yaşayabilmesi için vardır. Bugüne kadar hiç bir zaman onlyfans üyeliğim olmadı fakat birileri vücudunu göstererek para kazanmak istiyorsa ve birileri de parasını verip bunu izliyorsa devleti ilgilendiren bir durum yoktur (Reşit olmayan bireyler gibi istisnalar hariç).

Örneğin sokakta soyunduğunuzda ceza alırsınız bunun temel nedeni çıplak olmanız değil insanların görüş alanında (izni olmadan) bunu yaparak rahatsız etmenizdir. Genelevlerin yasal olduğu bir ülkede çıplak görüntülerin gönüllü kişiler tarafından alınıp izlenmesinin yasak olmasını anlamak zor. Genelevlerin kapanması gerektiğini düşündüğüm için örnek vermedim sadece saçmalığa parmak basmak istedim.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
CLS63
Legendary
*

Activity: 1736
Merit: 1634

View Profile
June 08, 2023, 12:42:05 AM

Türk Lirası değer kaybetmeye devam ettikçe bu tarz platformlardan para kazanmaya çalışacak kişi sayısı ister istemez artacaktır.Örnek vermek gerekirse şuan livecam aracılığıyla gösteri/şov yapan kişilerin çok büyük bir kısmı Latin Amerikalı,Rus ve ya Ukraynalı çünkü bu ülkelerde de kazanılacak her bir centin inanılmaz değeri var.Yasaklamak bu yönelimi engelleyebilecek bir etki yaratmaz.

Yasak konusuna gelecek olursak ülkemizin son dönemlerde özgürlükler konusunda geldiği kötü nokta ortada bu tür yasakların devamının gelmesinden korkuyorum örneğin ilerleyen zamanlarda Netflix de eşcinselliğin öne çıkarıldığı çok fazla yapım olduğu gerekçesiyle yasaklanırsa artık şaşırmam ancak Onlyfans yasaklandığı için çok fazla üzüldüğümü söyleyemem sosyal medyada özellikle bu siteyi kullanan bazı kullanıcılar artık reklam yapmak için işin suyunu çıkarmaya başlamıştı.

Suyunu çıkardı o zaman takip etme rahatsız oluyorsan engelle diyebilirsiniz zaten birkaç kullanıcı hakkında böyle bir eylemde bulunmuştum benim için bu yeterli bir önlemdi ancak özgürlüklerin yerlerde olduğu bir ülkede bu tarz hareketleri yaparsanız sonucu maalesef bu oluyor.(@acnoctem adlı kullanıcının twitter hesabını incelerseniz cimere gelen şikayetlerin sebebini anlayabilirsiniz)

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
June 08, 2023, 05:36:47 AM

Alan razı satan razıysa yapacak bir şey yok bu konuda benzer örnekleri normal hayatta biz de yaşıyoruz fuhuşu belgelemek için arada para gerekiyor eğer para yoksa ve kişi birliktelikten sonra gelip bana fuhuş yaptırıyordu dedikten sonra ancak bunu ispatlamak gerekiyor bunu da para ile kanıtlayabiliyorsunuz burada da YouTube usulü bir sistem var ve alan razıysa yapacak bir şey yok sanal tavuk alıp yumurtasını sattırmıyor en azından bir hizmet karşılığı abonelik satıyor ki bir kez daha söylüyorum kişilerin özgür iradelerini engelleyemezsiniz teknoloji çağındayız aboneliği alan adam VPN’de alır

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
kriminall
Sr. Member

Activity: 1358
Merit: 374

View Profile
June 08, 2023, 06:22:15 AM

Türk Lirası değer kaybetmeye devam ettikçe bu tarz platformlardan para kazanmaya çalışacak kişi sayısı ister istemez artacaktır.Örnek vermek gerekirse şuan livecam aracılığıyla gösteri/şov yapan kişilerin çok büyük bir kısmı Latin Amerikalı,Rus ve ya Ukraynalı çünkü bu ülkelerde de kazanılacak her bir centin inanılmaz değeri var.Yasaklamak bu yönelimi engelleyebilecek bir etki yaratmaz.

Yasak konusuna gelecek olursak ülkemizin son dönemlerde özgürlükler konusunda geldiği kötü nokta ortada bu tür yasakların devamının gelmesinden korkuyorum örneğin ilerleyen zamanlarda Netflix de eşcinselliğin öne çıkarıldığı çok fazla yapım olduğu gerekçesiyle yasaklanırsa artık şaşırmam ancak Onlyfans yasaklandığı için çok fazla üzüldüğümü söyleyemem sosyal medyada özellikle bu siteyi kullanan bazı kullanıcılar artık reklam yapmak için işin suyunu çıkarmaya başlamıştı.

Suyunu çıkardı o zaman takip etme rahatsız oluyorsan engelle diyebilirsiniz zaten birkaç kullanıcı hakkında böyle bir eylemde bulunmuştum benim için bu yeterli bir önlemdi ancak özgürlüklerin yerlerde olduğu bir ülkede bu tarz hareketleri yaparsanız sonucu maalesef bu oluyor.(@acnoctem adlı kullanıcının twitter hesabını incelerseniz cimere gelen şikayetlerin sebebini anlayabilirsiniz)

Bahsettiğiniz hesabı inceledim ve saçma sapan paylaşımlar ile dolu olduğunu gördüm, bir yandan da 21 yaşında bir genç kızın böyle bir şekilde paylaşım yapmasına kadar nasıl bir gelişim süreci geçirdiğini merak ediyorum, kullanılmış iç çamaşırını bile satışa çıkarabileceğini bahsetmiş, bu kişi ile birlikte zaten şikayet etmek isteyen kişilerin ekmeğine yağ sürülüyor, gerçi Twitter’da +18 paylaşım yapan çok kullanıcı var, bu onların yüzünden komple Twitter yasaklanmasını gerektirir mi, gerektirmez bence,
Phoenix Anka
Hero Member

Activity: 1036
Merit: 619

View Profile
June 08, 2023, 06:57:03 AM

Girip bakmamıştım hiç Onlyfans’a, sırf bu sebeple bir gireyim ne var bakayım dedim. Abonelik olmadan fotoğrafları görmek bile imkansız gördüğüm kadarıyla. Dolayısıyla Türk aile yapısını bozabilecek bir şekli unsur yok sonuçta küçük çocuklar veya gençlerin dolar bazında para verip bu üyelikleri alabileceklerini düşünmüyorum. Onlar daha çok farklı sektörde takılıyorlar ki en çok tepki verenlerin geçmişte en çok izleyenler arasında olabilme ihtimali de var. Bu zamana kadar bir kere girmeyen ben bile bir gireyim bakayım dediğime göre engellemeler aslında pek iyi bir şey değillermiş.

.
▄██████████████
███████████████
███████████████
█████████████▀░
███████████▀▄░█
██████████░███░
███████▀▀░▀▀█▀▀
█████▀░░░░░░░▀▄
█████░░░░░░░░░█
█████▄░░░░░░░▄▀
███████▄▄▄▄▄███
███████████████
▀██████████████
▄██████████████
███████████████
████████████▀██
█████████▀▀░░░▀
████████░░░░░░░
██████░░░░░░░░░
█████░░░░░░░░░░
█████░░░░░░░░░░
██████▄░░░░▄▄▄░
█████████▀▀░░░▀
████████▄▄▄▄▄▄▄
███████████████
▀██████████████
▄██████████████
███████████████
██████████▀▀▀▀▀
███████▀░▀█▄░░░
██████░░░░░█▄░▄
█████░░▄▄▄▄▄██▀
█████▀▀▀░░░░▄█▄
█████░░░▄▄█▀▀░█
██████▄█▀▀░░░░▀
███████▄▄░░░░░░
██████████▄▄▄▄▄
███████████████
▀██████████████
▄████████████████████████▄
██████████████████████████
█████████████░████████████
████████████▀▄████████████
█████▀▀░░░░░░░░░░░░▀▀█████
████▀░░░░░░░░░░░░░░░░▀████
████░░░██░██░░░░█░░░░░████
████░░░▄▄▀▄▄░░▀▀▄▀▀░░░████
████▄░░▀▀░▀▀░░░░▀░░░░▄████
█████▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄█████
▀████████████████████████▀
.
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1512

View Profile
June 08, 2023, 07:01:43 AM

Bu zamana kadar açık kalmasına şaşırmıştım ne zaman kapatacaklar diye bekliyordum sonuçta 21 yıldır ülkeyi yöneten zat internetin yarısından fazlasını kendi döneminde kapatan biri. Hatta Türkiye'de yaygın internetle beraber iktidara geldiği söylenebilir 2001'den önce kaç kişi ne kadar internete bağlanıyordu biliyorsunuz. Sanırım 2014 civarı tüm +18 içerikli siteleri kapatmıştı bu zihniyet, sırf prono da değil üstelik, en sıradan magazin siteleri dahil.
Şeriatçılar iktidarda olduğu sürece özgürlükten söz edilemez. Bu kafanın modern hayatta yeri yok. Ülkenin geri kalmışlığının tek sorumlusu yıllardır bu kokuşmuş zihniyetin kontrolde olmasıdır. Buradan para kazanıp bunlara oy veren varsa da onu oy verirken düşünecekti şimdi hiç ağlamasın.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████████
█████████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
püsür
Hero Member

Activity: 1232
Merit: 675

View Profile
June 08, 2023, 09:23:37 AM

Ülke olarak dertlerimiz sıralamasında çok geride bir site olabilir ama işte böyle gerçekçi nedenler olmadan site kapatmaları da aslında çok kötü. Atıyorum kaçak görüntülerin konulduğu site olur kapatılır anlarım ama görüntüyü koyan da görüntüye bakan da razı olduktan sonra sitenin kapatılmasının meşru bir nedeni yok. Ben de siteye bir kere bile girmedim ve hiç de işim olmaz ama adamların keyiflerine göre iş yapmaları çok kötü ve kabul edilemez. Öğrencilerin parasızlıktan onlyfans açtıklarını duymuştum. Bilmiyorum gerçekten para kazanıyorlar mıydı? Ama neyse dediğim gibi bundan çok daha büyük dertlerimiz var. Çok temelde bazı şeyler düzelmedikçe bu ülkeden bir cacık olmaz.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
█████████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
W Jr.
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 976

View Profile
June 08, 2023, 12:33:30 PM

Ülke olarak dertlerimiz sıralamasında çok geride bir site olabilir ama işte böyle gerçekçi nedenler olmadan site kapatmaları da aslında çok kötü. Atıyorum kaçak görüntülerin konulduğu site olur kapatılır anlarım ama görüntüyü koyan da görüntüye bakan da razı olduktan sonra sitenin kapatılmasının meşru bir nedeni yok. Ben de siteye bir kere bile girmedim ve hiç de işim olmaz ama adamların keyiflerine göre iş yapmaları çok kötü ve kabul edilemez. Öğrencilerin parasızlıktan onlyfans açtıklarını duymuştum. Bilmiyorum gerçekten para kazanıyorlar mıydı? Ama neyse dediğim gibi bundan çok daha büyük dertlerimiz var. Çok temelde bazı şeyler düzelmedikçe bu ülkeden bir cacık olmaz.

Cinselliğin Afrika’sı olan güzel ülkemde, vücutlarını sergileyip, özelden fotoğraf atan kişiler kulaktan kulağa dillenir ve eminim kısa sürede çok yüksek gelirler elde ederler.Türkiye’de zengin olmanın kısa yollarından birisi cinsellikten geçiyor.Bakın Miss güzellerine hangisi klasik bir hayat seçmiş?Çoğu 20-21 yaşındayken 40 yaşında zengin, kelli felli birisiyle evlenmiş veya futbolcular ile evlilik yapmışlar.Kısa yoldan zengin olmak istersen cinselliğini ya böyle sergilersin veya zengin birisini aklını çelerek girer gerçekleştirirsin.

Bu OnlyFans bunun bir yoluydu ve her iki taraf bunu “Rıza” ile gerçekleştiriyorsa, devletin buna gelene kadar kaçak günübirlik fuhuş evlerine denetim yapması daha doğru olurdu bence.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT|
4,000+ GAMES
███████████████████
██████████▀▄▀▀▀████
████████▀▄▀██░░░███
██████▀▄███▄▀█▄▄▄██
███▀▀▀▀▀▀█▀▀▀▀▀▀███
██░░░░░░░░█░░░░░░██
██▄░░░░░░░█░░░░░▄██
███▄░░░░▄█▄▄▄▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
▀████████
░░▀██████
░░░░▀████
░░░░░░███
▄░░░░░███
▀█▄▄▄████
░░▀▀█████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
░░░▀▀████
██▄▄▀░███
█░░█▄░░██
░████▀▀██
█░░█▀░░██
██▀▀▄░███
░░░▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
|
██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░██
▀█▄░▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄░▄█▀
▄▄███░░░░░░░░░░░░░░███▄▄
▀░▀▄▀▄░░░░░▄▄░░░░░▄▀▄▀░▀
▄▄▄▄▄▀▀▄▄▀▀▄▄▄▄▄
█░▄▄▄██████▄▄▄░█
█░▀▀████████▀▀░█
█░█▀▄▄▄▄▄▄▄▄██░█
█░█▀████████░█
█░█░██████░█
▀▄▀▄███▀▄▀
▄▀▄
▀▄▄▄▄▀▄▀▄
██▀░░░░░░░░▀██
||.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
░▀▄░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░▄▀
███▀▄▀█████████████████▀▄▀
█████▀▄░▄▄▄▄▄███░▄▄▄▄▄▄▀
███████▀▄▀██████░█▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████▀▄▄░███▄▄▄▄▄▄░▄▀
███████████░███████▀▄▀
███████████░██▀▄▄▄▄▀
███████████░▀▄▀
████████████▄▀
███████████
▄▄███████▄▄
▄████▀▀▀▀▀▀▀████▄
▄███▀▄▄███████▄▄▀███▄
▄██▀▄█▀▀▀█████▀▀▀█▄▀██▄
▄██▄██████▀████░███▄██▄
███░████████▀██░████░███
███░████░█▄████▀░████░███
███░████░███▄████████░███
▀██▄▀███░█████▄█████▀▄██▀
▀██▄▀█▄▄▄██████▄██▀▄██▀
▀███▄▀▀███████▀▀▄███▀
▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀
▀▀███████▀▀
OFFICIAL PARTNERSHIP
FAZE CLAN
SSC NAPOLI
|
Mustang Shelby
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 491

View Profile
June 08, 2023, 01:50:01 PM

Hayatımda hiç duymadığım bir siteyi bu vesile ile bana duyuran sevgili yasakçı zihniyetime saygılar sunarım. Ahlak dışı/içi gibi kavramları tartışmıyoruz. Benim dikkat çektiğim nokta neden bu yasaklar sürekli geliyor? Bakmak isteyen bakamaz mı? Kendi paralı olan uygulamada zaten para vermeden sansürlü şekilde olduğu için herhangi bir görüntü göremiyorsunuz. Halbuki prono şeklinde Google araması yaparlarsa görsellerde milyonlarca sonuç gençlerimizi bekliyor. Bu daha tehlikeli değil mi? Neden böyle bir şeyi önlem olarak görüyorlar? Bu bir önlem değildir ki? Prono siteleri engellemeleri doğru belki ama bu site özelinde doğru olduğunu söyleyemeyeceğim.

.
SPIN

▄▄▄██████████▄▄▄
     ▄███████████████████▄
   ▄██████████▀▀███████████▄
   ██████████    ███████████
 ▄██████████      ▀█████████▄
▄██████████        ▀█████████▄
█████████▀▀   ▄▄    ▀▀▀███████
█████████▄▄  ████▄▄███████████
███████▀  ▀▀███▀      ▀███████
▀█████▀          ▄█▄   ▀█████▀
 ▀███▀   ▄▄▄  ▄█████▄   ▀███▀
   ██████████████████▄▄▄███
   ▀██████████████████████▀
     ▀▀████████████████▀▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
.
RIUM
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
SAFE GAMES
WITH WITHDRAWALS
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
▄▀▀▀

▀▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
SIGN UP

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▄

▄▄▄▀
xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1482

View Profile
June 08, 2023, 08:38:30 PM

Herkesin hayatına kimse karışamaz diye bir laf vardır. Bizim ilgimizi çekmeyen ya da bizi rahatsız eden bir şey başkasının hayatı için değerli olabilir, burada bir sınır vardır ve bu değerlere saygı göstermeliyiz. Sitenin içeriği ne olursa olsun baskıcı politikalar her zaman zarar verir, insanların özgürlüğünü kısıtlama hakkı kimsenin olmamalıdır.
Bu kadar zaman açık kalması bile mucizeydi aslında, bu kafa yapısı her şeye karşı duruyor. Yıllardır yavaş yavaş yobaz bir toplum yaratma çabasındalardı. Önümüzdeki dönemde hızı arttırıp biraz daha abartacak yüzü buldular bence

.
.Duelbits.
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
June 08, 2023, 11:31:24 PM

bu tür engellemeleri çok yanlış buluyorum, aynı yanlış "askere, polise ve inançlara" ağız dolusu küfürler savuran malum kütlenin trol yuvası ekşi sözlük kapatılırken de yapılmıştı ve ben bu konuda olduğu gibi benzer fikirler paylaşmıştım. bu tip yerler açık kalmalı ki malum kütlenin ne durumda olduğunu herkes daha iyi görebilsin. ben hükümetin medya gücünü kontrol edebilsem her gün malum kütlenin ne durumda olduğunu gözler önüne sererdim.

https://www.tiktok.com/@trhaber_com/video/7230042360145775877

bu haldeler ve bu halde oldukları için herkesin bu halde olmasını istiyorlar, bu yüzden debelenip "abi ensar yauu, abi şeriat yauu, abi karanlık yauu" diyorlar... çok yazık, ben kendi neslimin bu tarz bir yok oluşa savrulmasını istemiyorum. teknofest'te bilim üretmesini ve insanlığa faydalı bir birey olmasını istiyorum.

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
CLS63
Legendary
*

Activity: 1736
Merit: 1634

View Profile
June 09, 2023, 04:24:50 AM

bu tür engellemeleri çok yanlış buluyorum, aynı yanlış "askere, polise ve inançlara" ağız dolusu küfürler savuran malum kütlenin trol yuvası ekşi sözlük kapatılırken de yapılmıştı ve ben bu konuda olduğu gibi benzer fikirler paylaşmıştım. bu tip yerler açık kalmalı ki malum kütlenin ne durumda olduğunu herkes daha iyi görebilsin. ben hükümetin medya gücünü kontrol edebilsem her gün malum kütlenin ne durumda olduğunu gözler önüne sererdim.

https://www.tiktok.com/@trhaber_com/video/7230042360145775877

bu haldeler ve bu halde oldukları için herkesin bu halde olmasını istiyorlar, bu yüzden debelenip "abi ensar yauu, abi şeriat yauu, abi karanlık yauu" diyorlar... çok yazık, ben kendi neslimin bu tarz bir yok oluşa savrulmasını istemiyorum. teknofest'te bilim üretmesini ve insanlığa faydalı bir birey olmasını istiyorum.

Hocam öncelikle ensar olayında insanların tepki gösterdiği şeyin devletin desteklediği bir vakfın 18 yaşının çok altında kendi iradesi olmayan kişilerin istismar etmesi olduğunu atlamamak gerekiyor aynı kefeye koymak doğru değil bu iki olayı.Teknofest ve bilim olayının konuyla ilgisini çözemedim ikisi aynı anda olabilecek şeyler Onlyfans,pornografik içeriklerin en çok ticaretinin döndüğü ülkelerin ürettiği teknolojik ürünlerle bizim ürettiğimiz teknolojik ürünleri kıyasladığımız vakit hangi taraf sizce baskın çıkacak?

Bu arada yukarıda daha önce paylaştığım çift konusunda bunlar benim anasayfama düşüyor ben rahatsız oluyorum engelledim ama ben rahatsız oluyorum diye yasaklanmasına karşıyım demiştim ama çiftin paylaşımlarına baktığımız vakit devletin yasak kararının doğru olduğunu düşünüyorum belki onlyfans ile anlaşılıp sadece bu çiftin hesabı yasaklanabilir.Nedenine gelecek olursak TCK ilgili maddesi şöyle emreder:
Quote from: TCK

Madde 225- (1) Alenen cinsel ilişkide bulunan veya teşhircilik yapan kişi, altı aydan
bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır

Bu kişilerin yaptığı bank üzerinde sevişme paylaşımı bu konuda örnek verilebilir.Bu çift yüzünden olan diğer onlyfans kullanıcılarına oldu diyebiliriz.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
execijutiere
Legendary
*

Activity: 1400
Merit: 1258

View Profile
June 09, 2023, 11:11:45 AM

Doların yükselmesini bir şekilde absorbe etmek için yapılmış bir hamle olarak görüyorum.
Sonuçta bu platforma video,fotoğraf yükleyen de mennun,burada üyelik alıp onları görüntüleyen de memnun.İki tarafın da memnun olduğu bir süreçte niye engel getiriliyor anlamış değilim.Baştan böylesine bir önlem alınabilirdi alınacaktı madem.Niye bu kadar geç kalındı diye sorarım ozaman.

Engellenmesinin nedeni kişisel hak ihlali imiş Cheesy
https://www.webtekno.com/onlyfans-erisime-engellenme-gerekcesi-h135093.html

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1254

View Profile
June 09, 2023, 12:00:43 PM

Doların yükselmesini bir şekilde absorbe etmek için yapılmış bir hamle olarak görüyorum.
Sonuçta bu platforma video,fotoğraf yükleyen de mennun,burada üyelik alıp onları görüntüleyen de memnun.İki tarafın da memnun olduğu bir süreçte niye engel getiriliyor anlamış değilim.Baştan böylesine bir önlem alınabilirdi alınacaktı madem.Niye bu kadar geç kalındı diye sorarım ozaman.

Kişi zaten hür isteğiyle özgürce kimsenin baskısı altında kalmadan kendi kendine kendi kararıyla öz kendini özel olarak paylaşıyor görmek isteyenlerde memnun oluyorlar. Alana memnun veren memnun yıllardır böyleydi bende aynısını soruyorum neden şimdi gündem oldu ve yasaklandı. Doları konuşacaklarına Onlyfans şuan ülkenin en önemli konusu hale geldi nasıl da oluyor her seferinde bir hedefe saptırıyorlar.

.
.Duelbits.
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
June 09, 2023, 12:34:28 PM

İhlali kılıfına uydururlar mutlaka hak ihlali diyecekler başka ne diyebilirler ki diğer türlü tepki çekeceklerini biliyorlar tabi ben sadece bu site için konuşuyorum yoksa pornografik sitelerin hepsinin yasaklanması doğru olabilir gerçi artık 2023 yılındayız aile programı gibi programlar ile böyle siteler zaten engelleniyordu