Bitcoin Forum
May 07, 2024, 07:39:44 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Spor salonu hakkında  (Read 120 times)
OrtaDirek (OP)
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
July 28, 2023, 12:41:21 PM

benim bir an önce spora başlamam lazım göğüslerim sarkmaya başladı hafiften göbekte olmaya başladı birazda kol kası yapmak istiyorum, kıyafetlerim özellikle tshirtler üzerime tam oturmuyor bu nedenle bol kıyafetler veya büyük beden giyiyorum.

daha önce spor salonu deneyimi olanlardan tavsiye istiyorum istanbul anadolu yakasında f/p mekan arıyorum nezih bir ortam olsun kızlarında spora geldiği arkadaş da edinebileceğim bir yer arıyorum.
1715067584
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715067584
Reply with quote  #2

1715067584
Report to moderator
Activity + Trust + Earned Merit == The Most Recognized Users on Bitcointalk
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715067584
Hero Member
*

Ignore
1715067584
Reply with quote  #2

1715067584
Report to moderator
1715067584
Hero Member
*

Ignore
1715067584
Reply with quote  #2

1715067584
Report to moderator
1715067584
Hero Member
*

Ignore
1715067584
Reply with quote  #2

1715067584
Report to moderator
Lachrymose
Hero Member

Activity: 1330
Merit: 967

View Profile
July 28, 2023, 01:12:51 PM
Last edit: July 28, 2023, 01:52:34 PM by Lachrymose

ben bir senedir spor yapiyorum. normalde macfit’e giderim ama kuzenimle ekstra olarak haftada bi kere lokaldeki salona gidiyorum. artik kiz erkek fark etmeksizin herkes spor yapiyor ve fizigine dikkat ediyor. ilk sene onemli olan sureklilik oldugu icin yakinda ya da ulasimin kolay oldugu, temiz, nezih bi spor salonunu tercih etmeni tavsiye ederim. google yorumlardan kendi cevrene bakmalisin. bunun disinda proteini kilonun 2 kati kadar almadigin ve iyi uyumadigin surece uc sene spor yapsan bile bi b/k olmayacagini garanti edebilirim. bu ikisini saglam tutan guzel gelisir
OrtaDirek (OP)
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
July 28, 2023, 02:27:49 PM

ben bir senedir spor yapiyorum. normalde macfit’e giderim ama kuzenimle ekstra olarak haftada bi kere lokaldeki salona gidiyorum. artik kiz erkek fark etmeksizin herkes spor yapiyor ve fizigine dikkat ediyor. ilk sene onemli olan sureklilik oldugu icin yakinda ya da ulasimin kolay oldugu, temiz, nezih bi spor salonunu tercih etmeni tavsiye ederim. google yorumlardan kendi cevrene bakmalisin. bunun disinda proteini kilonun 2 kati kadar almadigin ve iyi uyumadigin surece uc sene spor yapsan bile bi b/k olmayacagini garanti edebilirim. bu ikisini saglam tutan guzel gelisir

ben öyle aşırı kaslı bir vücudum olsun istemiyorum zaten sadece fit bir vücut istiyorum her istediğimi yerim ama 10 yıldır aynı kiloda sayılırım 190 boy 88 kilo uyku düzenim dengesizdir malesef sporcard diye bir site buldum bu kart ile anlaşmalı bütün salonlara girebiliyorsun galiba kullanan varsa yorum bıkarmasın.
execijutiere
Legendary
*

Activity: 1400
Merit: 1258

View Profile
July 28, 2023, 03:08:56 PM

Burada spor salonundan ziyade beslenmenizin programlı bir şekilde olmasının çok büyük bir önemi var.Günlük kalori alım miktarınızın kendinize göre düzenledikten sonra hazırlayacağınız veya hazırlatacağınız spor programına hafta ilerledikçe hafif hafif ekleme yapmanız gerekecek.Örneğin başlangıç olarak 5KG'luk dumbell ile başladıysanız bir sonraki hafta 7.5KG'ya çıkartmanız gerekiyor.Aksi halde spor/kas gelişim hem zayıflıyor hem de tembelleşmeye başlıyorsunuz.Bunu kendimden deneyimlediğim için söyleyebilirim.
Spor salonu olarak ise yeni olmasından ziyade bütün aletlerin olduğu bir salona kaydolmanız sizin için daha iyi olacaktır.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1254

View Profile
July 28, 2023, 03:41:12 PM

Tek başınıza spor yapmaya sevmiyorsanız eğer, Macfit yada benzeri  büyük kulüplerin grup dersleri olur bu kulüplerin gerçekleştirdiği haftalık derslere katılım sağlayıp ufaktan forma girmeye başlayabilirsiniz. İşte genellikle grup dersleri bisiklet çevirme , full body training , military tranining tarzı antremanlar grup halinde yapılıyor belki böyle motivasyon bulabilirsiniz. Daha sonrasında bireysel olarak ilerletmeye devam edersiniz.

İlk 3-4 ayda düzenli bir performans ortaya koyarsanız çok çabuk sonuç alırsınız.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
püsür
Hero Member

Activity: 1232
Merit: 675

View Profile
July 28, 2023, 08:49:10 PM

Hocam 'aşırı kaslı bir vücudum olsun istemiyorum' demişsiniz zaten öncelikle ağırlık antrenmanlarının mantığını kavramanız yararınıza olacaktır. Çok büyük emek harcamadıkça kimse arnold gibi şişemiyor zaten. Sizde skinny fat durumu varsa bol protein ve kalori açığı ile ilerlemeniz gerekecek. Makro sayımı nasıl oluyor bir bakmanızı öneririm. Onun dışında yukarıda yazıldığı gibi anadolu yakası olarak bakmamanızı, dendiği gibi devamlılığı sağlamak açısından eve yakın düzgün salonlara bakmanızı öneririm. Sadece dumbbell setleri ile bile çok güzel vücut yapılabiliyor, önemli olan devamlılık ve bilgi. Ayrıca sizin ilacınız da HIIT antrenmanlar gibi duruyor, onları da araştırmanızı öneririm.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1482

View Profile
July 28, 2023, 08:57:48 PM

Beslenme beslenme beslenme. Ağzınızı tutamadığınız sürece isterseniz aralıksız 5 sene spor yapın vücudunuzda hiçbir gelişme göremezsiniz. Uyku da aynı şekilde, düzenli uyku ve stressiz bir hayat şarttır. Kilonuz çok olmadığı halde karın bölgenizde yağlanma varsa mutlaka dahiliyeye uğrayın ve kan verip detaylı sonuçlara baktırın, karaciğer yağlanmasına ve insülin direncine en büyük işarettir.
Salon tavsiyesi konusunda ise hem f/p olup hem kadın-erkek eşitliği olan bir yer arıyorsanız pek şansınız yok. Uygun fiyatlı yerler genelde fazla erkek müşteriye sahip oluyor. Otellerde bulunan ya da MacFit tarzı salonlar mantıklı bir seçenek olabilir

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1512

View Profile
July 31, 2023, 04:52:37 PM

Şimdi mesajınızdan farklı anlamlar çıkıyor asıl amaç vücudu toparlamak mı yoksa ortam yapmak mı? Muhabbetine gideyim hem güzel kızlarla tanışayım diyorsanız sokak arası salonlar size göre değil marka yerlere gitmelisiniz onun için de ciddi üyelik ücretleri bayılmalısınız. Ne hikmetse bazı zincirlerin sürekli indirim kampanyası oluyor yani ne zaman kaydolmayı düşünseniz kampanyada oluyorlar onları yakalayıp biraz daha ucuza getirebilirsiniz.
Sporu düzenli beslenme ve uykuyla tamamlamanız şart yoksa yaptığınız sporun çoğu boşa gider. Protein konusunda zargana değilseniz kilonuz kadar günlük protein almanız yeterli olacaktır fazlası zaten tuvalete gidiyor boşa masraf olur. Vücudun günlük emebileceği miktarlar bellidir.
Kafaya koyduysanız ertelemeyin en kısa zamanda başlayın başarılar dilerim.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
█████████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
kriminall
Sr. Member

Activity: 1358
Merit: 374

View Profile
July 31, 2023, 05:01:19 PM

Hocam pek fazla tecrübem yok ancak bir dönemde kilo vermek için spor salonuna gitmiştim, o dönemde tek amacım spor yapmak değil kilo vermekti, bu yüzden bol bol kardiyo yapmıştım, koşu, ivmeli koşu, tempolu yürüyüş, ara sıra gidip ağırlık yapıyordum ama kardiyo tek başına bayağı bir kilo vermemi sağlamıştı, vücut yapan varsa arkadaşların tavsiyesi daha derinlemesine olur herhalde,
l99l
Full Member

Activity: 178
Merit: 143

View Profile
August 01, 2023, 03:43:10 PM

Spor salonuna gidicem elit bir ortam istiyorum diyorsan ona görede bütçe ayarlamanız gerekir Smiley . İstanbul için konuşuyorsak fiyatlar dersler, kulüp fiyatları uçuk olduğunu biliyorum.
Kendi kendinize evde, dışarıda spor yaparakta yol katabilirsiniz. Yukarı sadece yürüyerek kilo verdiğini söyleyen arkadaşımız var, sadece harekete geçmek yeterli gerisi geliverir kendiliğinden 
Dzigie
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 367

Life is so short but wonderful.

View Profile
August 05, 2023, 12:52:54 PM

Spor salonu seçimi basit bir konu değil, ciddi bir konu. İşte çalışırken harcadığımız eforun kat kat fazlasını bu salonlarda harcıyoruz yeri geldiğinde. Aynı eforu işte patronumuz istese istifa dilekçesini masalarına bırakırız. 😅 Efor bakımından ciddi bir emek veriliyor spor salonlarında. Bu yüzden iyi bir salon seçimi şart.

Ancak, ben bütün ihtiyacımı mahalle içlerinde bulunan park alanlarında tempolu düz koşular yaparak gideriyorum. Eskiden birkaç kere spor salonuna gitmiştim ama bazı sebeplerden dolayı artık onların gereksiz olduğunu düşünmeye başladım. İlk olarak, bana yakın iyi bir spor salonu bulamadım. Beni beğenen kızı ben beğenmedim, benim beğendiğim beni beğenmedi durumu gibi bir şey yaşadım. 😅 İyi spor salonları oturduğum eve uzaktı. Evime yakın olanlar hijyenden uzak kalitesiz yerlerdi. Sırf ucuz olduğu için nefes bile alınamayan bir yerde efor sarf etmek bana çok saçma geldiği için hemen eledim bu tarz salonları. Spor salonu seçimindeki en önemli kriter bana göre hijyen ve konum olduğu için çareyi spor salonlarının yerine mahalle içlerindeki küçük parklarda buldum. İnsan spor yapmak istedikten sonra her yerde yapabilir. Brezilya'da deniz kenarındaki kumsallarda futbol oynayan küçük çocuklar Roberto Carlos oluyor.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBITCRYPTO
FUTURES
[
1,000x
LEVERAGE
][
.
COMPETITIVE
FEES
][
INSTANT
EXECUTION
]██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████████████████████████████████████████████████
.
TRADE NOW
.
████████████████████████████████████████████████████████
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
August 09, 2023, 09:56:34 PM

göğüslerim sarkmaya başladı hafiften göbekte olmaya başladı birazda kol kası yapmak istiyorum

Ne demek istediğinizi çok iyi anladım ama vücudunuzun yalnızca belirli bir bölümünü çalıştırarak netice alamazsınız. Sarkmaya başlayan göğüslerden kurtulmak, ince bir bele sahip olmak ve biraz kol kası elde etmek (42 cm) aynı anda çok kolay bir iş olmaz. Kaslarımız birbirlerine paralel olarak gelişir. Biraz kol kası yapmak için aynı oranda omuz kaslarımızı da geliştirmek zorundayız. Belimizi inceltirken bacaklarımız da incelir. Yağlar birlikte yanar, kaslar birlikte gelişir.

Boy ve kilo orantınız fena değil aslında. Full body workout programlardan birine dalın gitsin derim. Salonu veya ortamı önemsemeyin. Kendiniz için çalışın. Hedefinize ulaştıktan sonra sosyal ortamın kalitesi için yeni arayışlara girersiniz. Dikkatinizi asıl amacınıza yoğunlaştırmaktan alıkoyacak detaylardan kaçının derim. Cheesy

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL