Bitcoin Forum
June 18, 2024, 10:41:34 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Tarkim Bitki Koruma Halka Arz (TARKM)  (Read 862 times)
ZekiBeyy
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 894

Eloncoin.org - Mars, here we come!

View Profile
September 19, 2023, 12:31:53 PM

Dağıtılan lot miktarının tutarı ortalama 800-1000 lira gibi olduğu zaman güzel kar bırakmış oluyor, mesela 5 gün tavan gitmiş olsa 1000 lira 1600 oluyor, 7 gün tavan gittiği zaman da yaklaşık olarak 2x yapmış oluyor ve bu halka arzlar bizi çok daha tatmin ediyor 🙂
Tarkim bu gün itibari ile tavanda 7 milyon lot alıcı bekliyor günlük işlem hacmi 13 milyon. Hisse sayısının az olması bu hissenin daha çok fiyatlanmasına neden olabilir. Önceki aldığınız karlara sayıp 2 hisseyi satmayıp tutun derim.

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
█████████████████▄███████
████████████████▄███████▀
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
.
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▄███████████████████████▄
█████████████████████████
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
.
 ElonCoin.org 
.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it
happen or be a part of it"
▬▬▬▬▬
MK-74 (OP)
Legendary
*

Merit: 1228

View Profile
September 20, 2023, 09:22:29 AM

Tarkim Bitki Koruma bugün itibariyle 2x yapmıştır, vatanımıza milletimize hayırlı olsun. Tavan serisinde 7.gündeyiz, 6,4 Milyon adet tavanda alım için bekliyor.
Şuan kendi uygulamamdan izliyorum satanlar halka arza giren vatandaşlar 1er 2şer satış yapıyorlar, kurumsallar hala tutuyor galibe.
Kazançlarımızın devamını dilerim.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK   
          100%   MULTICHARGER   
Silence Scream
Hero Member

Activity: 938
Merit: 922

View Profile
September 20, 2023, 10:27:35 AM

Tarkim Bitki Koruma bugün itibariyle 2x yapmıştır, vatanımıza milletimize hayırlı olsun. Tavan serisinde 7.gündeyiz, 6,4 Milyon adet tavanda alım için bekliyor.
Şuan kendi uygulamamdan izliyorum satanlar halka arza giren vatandaşlar 1er 2şer satış yapıyorlar, kurumsallar hala tutuyor galibe.
Kurumsallar için yeterli satış durumu gerçekleşmemiş olabilir. Kâr oranının yüksekliği ile ilgileniyorlar herhalde kurumsallar yoksa tavanda bu kadar alıcı varken yukarıdan basar geçerler. Tarkim benzerlerine göre düşük fiyattan arz olmuştu zaten. Benim uzun vadede beklentim 4 haneli sayılar. Yatırım tavsiyesi değildir ama uzun vade için son arzlarda beni heyecanlandıran hisselerden biri Tarkim.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
ZekiBeyy
Hero Member

View Profile
September 20, 2023, 06:53:47 PM

Kurumsallar için yeterli satış durumu gerçekleşmemiş olabilir. Kâr oranının yüksekliği ile ilgileniyorlar herhalde kurumsallar yoksa tavanda bu kadar alıcı varken yukarıdan basar geçerler. Tarkim benzerlerine göre düşük fiyattan arz olmuştu zaten. Benim uzun vadede beklentim 4 haneli sayılar. Yatırım tavsiyesi değildir ama uzun vade için son arzlarda beni heyecanlandıran hisselerden biri Tarkim.
Hocam arz lot sayısı 5 milyon adet diğer halka arz lot sayılarına bakılarak oldukça az miktar fiyat olarak çok daha yükselebilir bu nedenle ben satmayı düşünmüyorum. Sadece halka arzdan alanlar bile satmasa dediğiniz gibi kısa sürede 4 haneyi görebilir. 250 lira seviyesine rahat yükselir gibi duruyor bu seviyelerden tavan bozarsa bir miktar alırım hatta, hisse sayısının az olması birilerinin toplayıp fiyatı uçurması içten bile olmaz. (YTD)

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
.
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
.
 ElonCoin.org 
.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it
▬▬▬▬▬
kriminall
Sr. Member

Activity: 1358
Merit: 374

View Profile
September 21, 2023, 06:02:40 AM

Hocam arz lot sayısı 5 milyon adet diğer halka arz lot sayılarına bakılarak oldukça az miktar fiyat olarak çok daha yükselebilir bu nedenle ben satmayı düşünmüyorum. Sadece halka arzdan alanlar bile satmasa dediğiniz gibi kısa sürede 4 haneyi görebilir. 250 lira seviyesine rahat yükselir gibi duruyor bu seviyelerden tavan bozarsa bir miktar alırım hatta, hisse sayısının az olması birilerinin toplayıp fiyatı uçurması içten bile olmaz. (YTD)

Kripto paralardan az olan değerlidir mantığını kıramadığım için tavan bozup bir kaç gün taban gidince hisseyi toplamayı düşünüyorum Smiley maalesef artık eskisi kadar yatırıma zaman ayıramıyorum, bakıp inceleyip tek tek baktığım dönemleri geride bıraktım, bakalım küçük bir miktar alıma uzun vadede ne verecek? Yaklaşık 20 bin liralık bir alım yapmayı düşünüyorum bende Smiley
MK-74 (OP)
Legendary
*

View Profile
September 21, 2023, 10:34:27 PM

Kripto paralardan az olan değerlidir mantığını kıramadığım için tavan bozup bir kaç gün taban gidince hisseyi toplamayı düşünüyorum Smiley maalesef artık eskisi kadar yatırıma zaman ayıramıyorum, bakıp inceleyip tek tek baktığım dönemleri geride bıraktım, bakalım küçük bir miktar alıma uzun vadede ne verecek? Yaklaşık 20 bin liralık bir alım yapmayı düşünüyorum bende Smiley

Hat San'ı da düşünebilirsiniz hocam yatırım için, güzel bir şirket olduğunu düşünüyorum ama ne kadar tavan gider ve piyasa değeri nerelere çıkar bilemiyorum, uygun fiyatlı olursa ileriye dönük toplana bilir, sepet yaparsanız daha iyi olur.
Kendi düşüncelerim tamamen, yatırım tavsiyesi olarak algılamayın ben öyle yapardım Smiley

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK   
          100%   MULTICHARGER   
kriminall
Sr. Member

Activity: 1358
Merit: 374

View Profile
September 22, 2023, 05:21:03 AM

Hat San'ı da düşünebilirsiniz hocam yatırım için, güzel bir şirket olduğunu düşünüyorum ama ne kadar tavan gider ve piyasa değeri nerelere çıkar bilemiyorum, uygun fiyatlı olursa ileriye dönük toplana bilir, sepet yaparsanız daha iyi olur.
Kendi düşüncelerim tamamen, yatırım tavsiyesi olarak algılamayın ben öyle yapardım Smiley

Zaten miktar az hocam 20 bin lira, onu da parçalara bölmeye gerek yok, normalde büyük meblağları sepet halinde yaparım ama 20 bin lira olduğu için tek elden yatırım yapmayı düşünüyorum, hatsan araştırmadım bakayım eğer mantıklı gelirse bir 10 kağıtta ona ateşlerim Smiley
ZekiBeyy
Hero Member

View Profile
September 24, 2023, 06:05:24 PM

Tarkim için 300-350 aralığı konuşuluyor kurumsallarda fazla hisse yok bireyselde 2 adet hisseyi satmayı düşünmüyor. 2 hisse satacağıma koleksiyon olarak tutarım Smiley fiyatı düşerse ilave yapacağım uzun süre tutmayı planlıyorum. Cuma günü kapanışta 3.24 milyon lot alıcı bekliyordu, tavan gitmeye devam ederse bu hafta devre kesici uygulanabilir panik yapmayın.

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
.
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
.
 ElonCoin.org 
.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it
▬▬▬▬▬
MK-74 (OP)
Legendary
*

View Profile
September 26, 2023, 09:36:50 AM

Bugün Tarkim'de 11. gün ve fiyat 306 TL seviyesinde, 1-2 gün daha gidebilir gibi duruyor, bu akşam el değiştirme oranlarına bakıcam ne kadar çoğalmış ona göre kendi yolumu çizerim.

Eğer bireyseller hala satmamaya devam ederlerse 15'günü geçebilir ama bir yerde panikliyorlar nedense.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK   
          100%   MULTICHARGER   
ZekiBeyy
Hero Member

View Profile
September 26, 2023, 11:26:12 AM

İki adet hisse güzel koleksiyonluk işte Smiley herkese eşit dağıtım olduğu için kurumsallar hisse toplayamıyor bu nedenle blok satış gelmiyor toplam dağıtılan hisse adedi zaten 5 milyon diğer halka arzlara bakılınca oldukça az bir lot diyebilirim. Şimdilik satmayı düşünmüyorum tavan bozarsa ve fiyat biraz düşerse ilave yaparım, fiyatın daha çok yükseleceğini düşünüyorum 2 adet hisse alt tarafı bir günlük yemek parası hisseniz dursun kenarda yok sayın satmayın.

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
.
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
.
 ElonCoin.org 
.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it
▬▬▬▬▬
gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
September 26, 2023, 04:06:58 PM

hem halka arzdan gelen lot sayısının az olmasından hem de tarım kredi kooperatiflerinin iştiraki olmasından dolayı ben de satmayı düşünmüyorum. şayet fiyat çok pis çakılmazsa ben de ilerleyen dönemlerde eklemeyi düşünüyorum.
flyingcarpet
Full Member

Activity: 406
Merit: 188

View Profile
September 27, 2023, 03:59:39 PM

İki adet hisse güzel koleksiyonluk işte Smiley herkese eşit dağıtım olduğu için kurumsallar hisse toplayamıyor bu nedenle blok satış gelmiyor toplam dağıtılan hisse adedi zaten 5 milyon diğer halka arzlara bakılınca oldukça az bir lot diyebilirim. Şimdilik satmayı düşünmüyorum tavan bozarsa ve fiyat biraz düşerse ilave yaparım, fiyatın daha çok yükseleceğini düşünüyorum 2 adet hisse alt tarafı bir günlük yemek parası hisseniz dursun kenarda yok sayın satmayın.

Lot sayısının düşük olmasıyla kimsenin gözü görmüyor gibi. Dursun kenarda diyorlar. Bu yüzden de artışı devam ediyor. Ekleme yapmayı düşünen de çok ama ben seçim yaklaştıkça ve seçimden sonra borsayı insanların yavaş yavaş terk edeceğini düşünüyorum. Genelin aksine hareket etmek genelde kazandırıyor ama tam olarak bu kadar fazla katılımlar gerçekleşmişken emin konuşamıyorum.

Uzun vade yatırımcıları borsayı çok iyi değerlendirdi ve devam ediyorlar. Nereye kadar bu hacim devam edecek bakalım.
ZekiBeyy
Hero Member

View Profile
September 27, 2023, 07:22:25 PM

Tarkim bu gün tavanda 400t hacim oldu yarın için tavan bozabilir diye düşünüyorum yarın yine tavan olarak devam ederse tedbirler kapsamında tek fiyat uygulamasına geçebilir böylelikle küçük yatırımcıya panikle satış yaptırabilirler. Benim için bu hissenin tavan bozması pek önemli değil satmayı düşünmüyorum şimdilik 20 dolarlık Nft değerinde maliyet 214 lira bu yüzden yok saydım ihtiyacınız yoksa saymayın derim satacaklar temkinli olsun (YTD)

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
.
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
.
 ElonCoin.org 
.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it
▬▬▬▬▬
mandown
Legendary
*

Activity: 1960
Merit: 1316

View Profile
September 29, 2023, 07:29:31 AM

Bugün tavan bozdu ve kısa bir süre sonra tavan oldu en sevdiğim hisselerden biri oldu halka arz olacaksa böyle olacak birkaç hisse düşecek oda tutacak ne güzel ya.

@ZekiBeyy bu hisseyi satarken bilgi verirseniz sevinirim.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
MK-74 (OP)
Legendary
*

View Profile
September 29, 2023, 11:38:41 AM

Şu hisseyi şimdi mi çıksam yoksa pazartesi mi çıksam diye hala karar veremedim, her an düşecekmiş gibi geliyor bana, bugün tavanı bozdu bi ara ama tekrar tavan yaptı, pazartesi devam etmeyebilir.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK   
          100%   MULTICHARGER   
ZekiBeyy
Hero Member

View Profile
September 29, 2023, 12:19:12 PM

Bugün tavan bozdu ve kısa bir süre sonra tavan oldu en sevdiğim hisselerden biri oldu halka arz olacaksa böyle olacak birkaç hisse düşecek oda tutacak ne güzel ya.

@ZekiBeyy bu hisseyi satarken bilgi verirseniz sevinirim.
Hocam bu hisse tavan bozsada satmayacağım hedefim 4 haneye gelince satmak. Toplam arz 5 milyon küçük yatırımcıda kişi başı 2 hisse var zaten bir çok kişi koleksiyon niteliğinde tutuyor şimdilik bende aynı niyetteyim. Sanırım tavan bozmadan en uzun süre çıkan hisse oldu diye biliyorum.
Getirilen tedbir kararları sebebiyle anlık tavan bozmalar gelebilir.

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
.
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
.
 ElonCoin.org 
.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it
▬▬▬▬▬
W Jr.
Copper Member
Legendary
*

Activity: 1316
Merit: 1012

View Profile
September 29, 2023, 04:37:03 PM

Ben TARKM ile yollarımı ayırdım.Umarım herkese daha fazla kazanç sağlar.Ben neden yolumu ayırdığımı da açıklayayım.Elbet bir kaç gün taban yapacak ve alttan alacağımı düşünüyorum.Bu yüzden bugün sattım ama yakın zamanda yine orta hedeften satın alıp uzun vade beklentim var.Yatırım tavsiyesi değildir.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT|
4,000+ GAMES
███████████████████
██████████▀▄▀▀▀████
████████▀▄▀██░░░███
██████▀▄███▄▀█▄▄▄██
███▀▀▀▀▀▀█▀▀▀▀▀▀███
██░░░░░░░░█░░░░░░██
██▄░░░░░░░█░░░░░▄██
███▄░░░░▄█▄▄▄▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
▀████████
░░▀██████
░░░░▀████
░░░░░░███
▄░░░░░███
▀█▄▄▄████
░░▀▀█████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
░░░▀▀████
██▄▄▀░███
█░░█▄░░██
░████▀▀██
█░░█▀░░██
██▀▀▄░███
░░░▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
|
██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░██
▀█▄░▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄░▄█▀
▄▄███░░░░░░░░░░░░░░███▄▄
▀░▀▄▀▄░░░░░▄▄░░░░░▄▀▄▀░▀
▄▄▄▄▄▀▀▄▄▀▀▄▄▄▄▄
█░▄▄▄██████▄▄▄░█
█░▀▀████████▀▀░█
█░█▀▄▄▄▄▄▄▄▄██░█
█░█▀████████░█
█░█░██████░█
▀▄▀▄███▀▄▀
▄▀▄
▀▄▄▄▄▀▄▀▄
██▀░░░░░░░░▀██
||.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
░▀▄░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░▄▀
███▀▄▀█████████████████▀▄▀
█████▀▄░▄▄▄▄▄███░▄▄▄▄▄▄▀
███████▀▄▀██████░█▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████▀▄▄░███▄▄▄▄▄▄░▄▀
███████████░███████▀▄▀
███████████░██▀▄▄▄▄▀
███████████░▀▄▀
████████████▄▀
███████████
▄▄███████▄▄
▄████▀▀▀▀▀▀▀████▄
▄███▀▄▄███████▄▄▀███▄
▄██▀▄█▀▀▀█████▀▀▀█▄▀██▄
▄██▄██████▀████░███▄██▄
███░████████▀██░████░███
███░████░█▄████▀░████░███
███░████░███▄████████░███
▀██▄▀███░█████▄█████▀▄██▀
▀██▄▀█▄▄▄██████▄██▀▄██▀
▀███▄▀▀███████▀▀▄███▀
▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀
▀▀███████▀▀
OFFICIAL PARTNERSHIP
FAZE CLAN
SSC NAPOLI
|
MK-74 (OP)
Legendary
*

View Profile
September 30, 2023, 11:22:31 PM

Ben TARKM ile yollarımı ayırdım.Umarım herkese daha fazla kazanç sağlar.Ben neden yolumu ayırdığımı da açıklayayım.Elbet bir kaç gün taban yapacak ve alttan alacağımı düşünüyorum.Bu yüzden bugün sattım ama yakın zamanda yine orta hedeften satın alıp uzun vade beklentim var.Yatırım tavsiyesi değildir.

Hayırlı olsun hocam, büyük ihtimalle bende Pazartesi günü duruma göre ayıracağım yolları, düşüşün gelmesi an meselesi, Cuma günü zaten tavanla başlamadı sonradan tavan yaptı.
100k alım vardı en son Pazartesi dönüm noktası olabilir Tarkim için, ilerisi için bilmem.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK   
          100%   MULTICHARGER   
ZekiBeyy
Hero Member

View Profile
October 01, 2023, 11:00:06 AM

Tavanda bekleyen alım alım miktarı oldukça azaldı sürekli fiyat artışları sebebiyle bazı bilgiler kısıtlı kalıyor ve emir iptali ve emir kötüleştirme gibi işleler kapalı diye biliyorum bu nedenle insanlar seans açılmadan daha temkinli bir bekleyiş içinde olduklarını sanıyorum. Bu hafta bir düzeltme gelir diye düşünüyorum ama öyle taban taban düşeceğini sanmam ama düşerse portföye ekleme yaparım.  tane kocaman hissem var satmayı düşünmüyorum Smiley

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
.
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
.
 ElonCoin.org 
.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it
▬▬▬▬▬
Phoenix Anka
Hero Member

Activity: 1064
Merit: 629

View Profile
October 02, 2023, 04:19:57 AM

Bugün bir satış baskısı görebilir tarkim. Hala elinde tutan varsa veya ekleme yapacak olan varsa borsanın bugünlük hareketlerine dikkat etmesini öneririm. Bugün taban görürse biraz almayı düşünüyorum çünkü ben dört haneli sayılara çıkacağını umut ediyorum. Dolaşımdaki lotu çok az ve 5 milyon lotu bedelsiz bile bölebilirler. Bedelsizden bir  süre sonra tekrar toparlanabileceğini düşünüyorum.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  

Jump to: