Bitcoin Forum
May 03, 2024, 07:10:39 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: kafamdaki proje  (Read 198 times)
wolwoo (OP)
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1137

View Profile
September 09, 2023, 04:12:48 PM
Merited by Vispilio (1)

şu sıralar kafamda deli bir proje var
yavaş yavaş şekilleniyor ama daha tam oturtamadım
tutarsa manyaq bişi olur Smiley biraz zamanlama biraz şans ile olmuycak şey değil  Cheesy düşünmesi bile mutlu ediyor
yapabilirsem haber vericem Wink

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
The network tries to produce one block per 10 minutes. It does this by automatically adjusting how difficult it is to produce blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714720239
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714720239
Reply with quote  #2

1714720239
Report to moderator
wolwoo (OP)
Legendary
*

View Profile
September 16, 2023, 06:47:55 AM

güzel bir proje ama eksiklik çok
blockchain bilgisi (token üretimi) ile pazarlama sorunu var
o nedenle kıyıda köşede dursun şimdilik
aslında uğraşmak lazım maliyet 0'a yakın ve biraz destekle boğada güzel iş yapar ama tek başıma zor

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
mandown
Legendary
*

Activity: 1918
Merit: 1291

View Profile
September 16, 2023, 06:50:23 PM
Merited by Vispilio (1)

2021 boğasında kafamdaki projeleri yaptıracak eleman bulamamıştım. Örnek veriyorum launch esnasında claim ve anlık satış için hizlı bir bot. Claim esnasında inanılmaz yükselişler oluyordu akıllara sığmayacak kazançlar elde edenler gördüm çoğu bot. Eleman slippage kısmını sınırsız yapıyor fiyat nereden giderse gitsin hesabı anlamsız kazançlar elde edebiiyorlar.

Onun haricinde yeni ağlarda dexler yok örnek veriyorum tenet, luksu vsvs ağ yeni çıktığında insanlar alacak ürün arıyor adamlar dex yapıyor anlamsız fiyatlamalar yapıyor öyle bir dex üretip ufak bir likidite ile çalıştırabilmek isterdim bırak ömür boyu çalıssın kaldırıp kaçmak yok nasıl olsa swaplardan inanılmaz kazançlar geliyor. Bildiğin pasif gelir.

Token generatör siteleride güzel kazançlar elde edebilir.

Kafası çalışan genç nesil kriptoya baktığında birçok pasif gelir sağlayacak kaynaklar çıkartabilir.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
wolwoo (OP)
Legendary
*

View Profile
September 26, 2023, 07:35:22 PM

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5468142.msg62905799#msg62905799

yaklaşık olarak böyle bir şey idi

Espiri yapmaya çalışmışsınız wolwoo. Ama hoş olmamış. Ülkemizde kumar gözüyle bakan insanlar var kriptoparalara. Yanlış bi algı var. Ve oldukça yaygın bi şekilde her yerde karşımıza çıkıyor. Bana kalırsa konunuzu daha bi iyi biçimde oluşturmalıydınız.

Bana göre çok iyi bi stratejiniz var. Her şeyden önce tüm yumurtalarınız bi sepette diiil. Bu çoğu zaman tecrübeli insanların bile yaptığı bi hata. Örnek olarak benim SOL yatırımım böyle bi hataydı. İkinci olarak kademeli alım yapmışsınız. Düşerse ortalama düşürme şansınız var. Bu da çok doğru bi strateji. Hype'a kapılmadan soğuk kanlı bi şekilde davranmışsınız. Bitcoin'e yer ayırmanız da çok doğru. Çoğu kişi ne olsa Bitcoin artık katlamış fiyatını. Onun yerine daha bi ucuz gözüken coinler alalım der.

Stratejinizi beğendim. Konunuzu takip edeceğim. Umarım onu arada sırada güncellersiniz.
teşekkürler üstad
aslında bu komplike bir proje
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5466226.0
şurada ufaktan çıtlatmıştım, ortada bir sermaye yok kendime ait, ilgilenenler var ama bana faydası yok

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2136914.0
işin özü bir fondan bahsediyorum, eskiden oldukça hoşuma giden bir projeydi taas
bnb chain üzerinden pinksale vs gibi platformlarda bir launchpad başlatıp eşi dostu tanıdık tanımadık herkesi davet ederek dolar bazlı yüksek kar vaadiyle (hirhizlik yapmadan) bir fon oluşturmak istiyordum ama eldeki bilgi beceri yetersiz Smiley

diyelim ki 3.3m fon toplandı, yukarıda açıkladığım gibi 3lü kombinler üretip hepsini farklı ledgerlarda stoklayacağız.
Atıyorum 10b coinlik bir projeyi piyasaya sürdük pancakete listeli, bunun yüzde 20si ekibin ama team mal satmayacak uzun süre kilitli olacak
piyasa yeşillendikçe ekip sosyal medyadan elindeki malları bir bir listeleyecek. ath'ler geldikçe kar payı dağıtımı olacak, ekip de en çok bundan kazanacak. atıyorum 3.3m oldu 100m dolar. yani 33x
token başı 1 cent kar payı 2b team tokenı 20m dolar cepte
tokenlar da hala piyasada....
ve fakat böyle bir şey yapamayacağım için sunum falan hak getire Wink sorry

trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
October 31, 2023, 11:34:03 PM

kusura bakma ama başka konularda oluşan ön yargılardan bağımsız olarak yazıyorum, kafalardaki bazı projeler yalnızca kafaların içinde kalmalı ve oradan asla çıkmamalı, yanlış anlama, buna benzer birçok şeyi ara sıra ben de düşünüyorum ama gerçekten ihtiyaç halindeki bir problemi çözmeyen projelerin hiçbirinin başarılı olma ihtimali yok. ayrıca, fon vs. gibi işlemler için birçok açığa sebebiyet verebilecek sc işlemleri gerekecektir, projenin kendisinden bağımsız olarak kontrattaki açıklar bile başlı başına büyük sorunlar oluşturabilir.

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
Pages: [1]
  Print  

Jump to: