Bitcoin Forum
May 01, 2024, 05:19:42 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Kırarım Kolunu Bak !  (Read 318 times)
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1043

View Profile
October 02, 2023, 04:17:15 AM

çok fazla ip man izlemiş biri olarak bana göre değil bu görüntüler Cheesy
wing chun nireee bunlar nire bildiğin sokak dövüşü
ha ben de fazlasını yapamam yani 7. dan siyah kuşaaam yok neticede ama milyonların izlediği bir videoda biraz görsellik olmalı
70kg Vs 120kg olayına gelirsek çok fazla teknik olmazsa 120 kilo adam daha şanslı bence, üstüne otursa yine kazanır ama bu becerememiş Cheesy

Aktif olarak dövüş sporu yapan 2 kişi karşılaşsa 120 kg büyük avantajdır, zaten o yüzden müsabık sporlarda sıklet farkı var,

vasat bir ağır sıklet güreşçi bütün orta sıkletleri indirebilir, ama güreş geçmişi olması kaydıyla, buradaki fark Savaş denen vatandaş hayatında hiç gerçek kavga etmemiş, vücudunu kullanmayı bilmediği ve atletik olmadığı için 120 kilosu hiçbir işe yaramıyor...

İşin ayrı bir komedi boyutu Türkiye güreş milli takımındaki herkes Kaan Kazgan mıdır nedir o arkadaşı kürdan gibi ikiye böler, ama algı yönetimi öyle bir şey ki amatör sayılabilecek bir dövüşçü youtube fenomeni oluyor,

bütün hayatını turnuva turnuva dolaşan olimpik güreşçilerinse çoğunun ismini bile bilen yok, o yüzden en iddialı olduğumuz güreş gibi sporda bile geri planda kalıyor Türkiye...

Danışıklı dövüş gibi geliyor bana hocam nedense. Kaan Kazgan denilen adamı daha öncesinde tanıyan var mıydı elbette hayır. Savaş Cebeci’de bu kadar popüler değildi. Kendi vücudunu kullanmayı bilmeyen birisinin videolarla sokak kavgasında nasıl yapılmasını gerektiğini anlatması, itici itici gülmesi de çok saçmaymış bir kere daha gördük onu. Kaan’a bak kavgadan sonra onlarca YouTube yayınına çıkacak. İnsanlar onu pohpohluyorlar sanki büyük bir başarı gibi.

Bunu herkes söylüyor da ortada bir iddia var sadece ve geri kalanı sadece bizim tahminimiz olarak kalacak Savaş gereksiz kışkırtmalarda bulundu yerim belli gelsin falan diye eleman geldi ve ilk darbede onun başını kilitleyip kaşını da patlatınca pes etmek zorunda kaldı çok değil 2 ay sonra Savaş tekrar meydan okuyorum bu sefer ringde falan diyecek zırvalayacak ama öncesinde biraz medyadan düşmeleri lazım unutulunca bunu yapacak

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
1714540782
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714540782
Reply with quote  #2

1714540782
Report to moderator
1714540782
Hero Member
*

Ignore
1714540782
Reply with quote  #2

1714540782
Report to moderator
In order to get the maximum amount of activity points possible, you just need to post once per day on average. Skipping days is OK as long as you maintain the average.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714540782
Hero Member
*

Ignore
1714540782
Reply with quote  #2

1714540782
Report to moderator
eightdots
Hero Member

Activity: 756
Merit: 703

View Profile
October 03, 2023, 01:55:44 PM
Merited by SUPERSAIAN (1)

çok fazla ip man izlemiş biri olarak bana göre değil bu görüntüler Cheesy
wing chun nireee bunlar nire bildiğin sokak dövüşü
ha ben de fazlasını yapamam yani 7. dan siyah kuşaaam yok neticede ama milyonların izlediği bir videoda biraz görsellik olmalı
70kg Vs 120kg olayına gelirsek çok fazla teknik olmazsa 120 kilo adam daha şanslı bence, üstüne otursa yine kazanır ama bu becerememiş Cheesy

Aktif olarak dövüş sporu yapan 2 kişi karşılaşsa 120 kg büyük avantajdır, zaten o yüzden müsabık sporlarda sıklet farkı var,

vasat bir ağır sıklet güreşçi bütün orta sıkletleri indirebilir, ama güreş geçmişi olması kaydıyla, buradaki fark Savaş denen vatandaş hayatında hiç gerçek kavga etmemiş, vücudunu kullanmayı bilmediği ve atletik olmadığı için 120 kilosu hiçbir işe yaramıyor...

İşin ayrı bir komedi boyutu Türkiye güreş milli takımındaki herkes Kaan Kazgan mıdır nedir o arkadaşı kürdan gibi ikiye böler, ama algı yönetimi öyle bir şey ki amatör sayılabilecek bir dövüşçü youtube fenomeni oluyor,

bütün hayatını turnuva turnuva dolaşan olimpik güreşçilerinse çoğunun ismini bile bilen yok, o yüzden en iddialı olduğumuz güreş gibi sporda bile geri planda kalıyor Türkiye...

Danışıklı dövüş gibi geliyor bana hocam nedense. Kaan Kazgan denilen adamı daha öncesinde tanıyan var mıydı elbette hayır. Savaş Cebeci’de bu kadar popüler değildi. Kendi vücudunu kullanmayı bilmeyen birisinin videolarla sokak kavgasında nasıl yapılmasını gerektiğini anlatması, itici itici gülmesi de çok saçmaymış bir kere daha gördük onu. Kaan’a bak kavgadan sonra onlarca YouTube yayınına çıkacak. İnsanlar onu pohpohluyorlar sanki büyük bir başarı gibi.

Bunu herkes söylüyor da ortada bir iddia var sadece ve geri kalanı sadece bizim tahminimiz olarak kalacak Savaş gereksiz kışkırtmalarda bulundu yerim belli gelsin falan diye eleman geldi ve ilk darbede onun başını kilitleyip kaşını da patlatınca pes etmek zorunda kaldı çok değil 2 ay sonra Savaş tekrar meydan okuyorum bu sefer ringde falan diyecek zırvalayacak ama öncesinde biraz medyadan düşmeleri lazım unutulunca bunu yapacak

Sosyal medyada ünlenmenin bu kadar kolay olduğu bir ortamda bu tip şeylerle gençleri olumsuz etkileyen kim varsa prim verilmemeli. İlgi çekmek izlenmek bu kadar kolay ne yazık ki. Gereksiz inatlaşma ve egonun sonunda düştükleri durum hiç hoş değil. Sosyal medyanın da maalesef ki böyle şeylere prim vermesi daha da hoş olmayan bir durum.

Kavgayı diğeri kazansaydı ne olacaktı. Profesyonel spor insanların sokakta kavga etmemesi için var. Günümüzde bu çizgi çoktan aşılmış durumda biliyorum ama en azından böyle kavgalar ödüllendirilip bu kişiler ünlü yapılmamalı.

█████████████████████████
██
█████▀▀███████▀▀███████
█████▀░░▄███████▄░░▀█████
██▀░░██████▀░▀████░░▀██
██▀░░▀▀▀████████████░░▀██
██░░█▄████▀▀███▀█████░░██
██░░███▄▄███████▀▀███░░██
██░░█████████████████░░██
██▄░░████▄▄██████▄▄█░░▄██
██▄░░██████▄░░████░░▄██
█████▄░░▀███▌░░▐▀░░▄█████
███████▄▄███████▄▄███████
█████████████████████████
.
.ROOBET 2.0..██████.IIIIIFASTER & SLEEKER.██████.
|

█▄█
▀█▀
████▄▄██████▄▄████
█▄███▀█░░█████░░█▀███▄█
▀█▄▄░▐█████████▌▄▄█▀
██▄▄█████████▄▄████▌
██████▄▄████████
█▀▀████████████████
██████
█████████████
██
█▀▀██████████████
▀▀▀███████████▀▀▀▀
|.
    PLAY NOW    
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2184
Merit: 1131

View Profile
October 03, 2023, 07:34:09 PM

danışıklı dövüş falan diyenler için eski bir savaş fanboyu olarak söylüyorum: danışıklı dövüş falan değil. biliyorum; size danışıklı dövüş gibi gelmesinin en büyük sebebi savaş cebeci'nin karakteri. ancak, o adam yıllardır böyle; konuşması, duruşu, davranışları vs. orjinal olarak böyle (seversin veya sevmezsin)... 120 kg olarak dayak yemesini anlamlandıramayanlar da savaş'ın sağ koluna odaklansın. değil 120, 240 da olsa,ve hatta ronnie coleman bile olsa elini verip kolunu kaptırmış olduktan sonra patates olurdu.

savaş cebeci sosyal medyada daha önce yağğğğramın anteni'ni madara etmişti. savaş dayak yiyince yağğğğramın anteni başkasının şeyi ile şeye girer gibi sevindirik olmuş. bence en büyük utanç ona ait olmalı bu konuda... yoksa bir dövüşçüden dayak yemek potansiyel olarak her zaman normaldir.

herkese bol şans. :)

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
forceoffog
Jr. Member
*

Activity: 34
Merit: 4

View Profile
October 13, 2023, 07:43:33 PM

bence tamamiyle abartılmıs bir olay özellikle kaan cok havalandı bu olaydan sonra ve bence adil bir dövüste degıldi aniden baslamıs ve bırı hazırlıksız yakalanmıs arka boyutunu tam bilmesekte bence adil bir karar vermek icin ringde hakem eşliginde bir mac olsaydı ozaman 70 kg birinin 120 kg birini yenebilme ihtimali olabilcegini görür veya göremezdik neyse bakalım ısın ozu yasanmaması gereken bir olay.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1135

View Profile
October 20, 2023, 08:24:09 PM

https://twitter.com/ViralXfun/status/1715033596421874114?t=OwGx4LQuyueby0sEFAbTOQ&s=19

bana bunlarnan gelin  Cheesy

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
SUPERSAIAN (OP)
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1241

View Profile
October 20, 2023, 09:03:59 PM

Hiç güleceğim yoktu ciddi ciddi mi yapıyorlar yaptıkları şeyi ne diyeceğimi bilemedim spor demeye dilim varmadı. Arada ağır çekim yaptıkları yerde kahkahayı bastım resmen : D
danışıklı dövüş falan diyenler için eski bir savaş fanboyu olarak söylüyorum: danışıklı dövüş falan değil. biliyorum; size danışıklı dövüş gibi gelmesinin en büyük sebebi savaş cebeci'nin karakteri. ancak, o adam yıllardır böyle; konuşması, duruşu, davranışları vs. orjinal olarak böyle (seversin veya sevmezsin)... 120 kg olarak dayak yemesini anlamlandıramayanlar da savaş'ın sağ koluna odaklansın. değil 120, 240 da olsa,ve hatta ronnie coleman bile olsa elini verip kolunu kaptırmış olduktan sonra patates olurdu.

savaş cebeci sosyal medyada daha önce yağğğğramın anteni'ni madara etmişti. savaş dayak yiyince yağğğğramın anteni başkasının şeyi ile şeye girer gibi sevindirik olmuş. bence en büyük utanç ona ait olmalı bu konuda... yoksa bir dövüşçüden dayak yemek potansiyel olarak her zaman normaldir.

herkese bol şans. Smiley
Bu arada sporla ilgilenen herkes Savaş Cebecinin yıllar önce youtube'a tahtaya yazdığı o videoları ciddi ciddi oturup izlemiştir. Anlamlandırılmayacak bir şey yok bu konuda bambaşka branşlar.

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███