Bitcoin Forum
May 27, 2024, 10:36:23 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: kızılcık şerbeti  (Read 79 times)
wolwoo (OP)
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1140

View Profile
September 29, 2023, 07:12:09 PM

şu an yayında  Smiley show TV dizisi
muhafazakar tabir edilen kesimle daha çok dünyevi takılan seküler kesimin ortak bir hayat sürme çabası, arada yaşanan sürtüşmeler ve duygusallıkların iyi-kötü doğru-yanlış ekrana yansıtılmaya çabalandığı oldukça popüler bir dizi...
Türkiye şartlarında yaşanması muhtemel, gerçek hayattan esinlenildigi söylenen olaylar olaylar... Smiley

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
Mustang Shelby
Hero Member

Activity: 672
Merit: 513

View Profile
September 29, 2023, 08:18:09 PM

Dizi kültürü Türkiye’de böyle hocam. Nerede Dark, Lost, Walking Death, Stranger Things nerede Kızılcık şerbeti. Sırf şu dizi kültürümüz bile Türk milletinin gelişmesine engel bence. Buna harcanacak 2 saati başka diziye 3 bölüme verebilir insanlar. Yine de elbette zevk meselesi tartışılmaz. İzleyenlere iyi seyirler benim şimdilik ilgi alanımın dışında Smiley
wolwoo (OP)
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1140

View Profile
September 29, 2023, 08:35:15 PM

ben Türk dizisi hatta tv bile pek izlemem ama netflixin bir başkadır dizisinden sonra ikinci bir sosyolojik içerikli dizi olduğundan ilgimi çekti. gerçi evde izlemiyorum farklı ortamlarda izleyenlere yancı oluyorum Smiley
 Türbanlı muhafazakar insanlar da seküler insanlar da bu toplumun bir parçası. özellikle son yıllarda siyasette de böyle bir ayrışma kutuplaşma adına ne derseniz yaşandığı göz önüne alındığında bu tür nadir yapımlar ilgiyle izleniyor. Farklı paradigmalar bir arada...

he şunu da söyliyim aşkı memnu izleyenler var hala lütfen izlemeyin Cheesy

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
ajanwalker
Sr. Member

Activity: 1498
Merit: 467

SOL.BIOKRIPT.COM

View Profile
September 29, 2023, 09:23:28 PM

Dizi Türkiye'yi özetliyor. Hele ki günümüz Türkiye'si için cuk diye oturan cinsten. Geçen sezon bir yerlere fazla giydirdiği için 5 hafta ceza yedi ( güya kadına şiddet vs olmuş) sen onu benim k...ma anlat.
Sırf ucu bir yerlere dokunduğu için ceza yedi. Dokunan yerleri tahmin edersiniz zaten.

B.I.O.K.R.I.P.T|
  BiokriptX Fair Launch is now live in PINKSALE
|🟣 Twitter
🔵 Facebook
🟣 Telegram
yenerbatmaz
Full Member

Activity: 545
Merit: 124

View Profile
September 29, 2023, 09:30:26 PM

Geçen yıl çok izledim ama insanı gerim geriyor. Zaten gerginiz bir de dizi ile gerilmeye gerek yok. Dizi de Alev iyi ki var. Geçen yıl baştan sona izliyordum ama bu sene denk gelince izliyorum sadece .
xzone
Legendary
*

Activity: 2590
Merit: 1490

View Profile
September 30, 2023, 04:42:30 PM

Muhafazakar kesimi temsil eden karakterleri ile dikkat çekmiş bir dizi, birkaç bölüm ben de izledim ve yalan yok beğendim. Aslında oldukça sinir bozucu tipler var ama oyunculuklarını beğendim. Kadın oyunculardan birkaçı hiç eğitimi olmamasına rağmen oldukça iyi oynuyor.
Dizinin konusu da Türkiye’yi özetliyor. Show TV’de bir şeyler izlenebileceği aklıma gelmezdi Cheesy

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
MostarCoin
Member
**

Activity: 67
Merit: 38

View Profile
October 03, 2023, 02:17:41 PM

Son fragmanda işle iyice kızışıyor. Fatih, Doğa'yı zorla eve getirmiş yazık valla. Nedir bu erkeklerden çekilen bir de bunu TV'de böyle göstermekte bilemedim. Katarsis yapıp insanları alıştırıyorlar sonra Müge Anlı'da görünce "aaaaaaa" diyoruz. Evet toplumda bunlar var ama tv'de verince de pek bi şeyi de düzeltemiyorlar. Bakalım sonunda neler olacak.

son bölüm fragmanı da burada https://www.youtube.com/watch?v=dQsx-bfGm40

Artık Cuma akşamı iki kelam daha ederiz. Smiley)))))
MostarCoin
Member
**

Activity: 67
Merit: 38

View Profile
October 06, 2023, 08:58:57 PM

Yine bir aile dramı izlettiler. Doğa, Fatih'e karşı güçlü duruşunu 3 bölüm koruyabildi. Bu bölümden sonra barolar birliğinden tepki ve açıklama bekliyorum. Mesleğin içine ettiler diye. Tamamen olası şeyler her gün herkesin karşılaşabileceği durumları izleyiciye iyi aktarıyorlar. Yok artık böylesi olmaz dediğin yerde bi gün sonra haberlerde görme potansiyeli var. Ayrıca Nursema'nın evli olması bazı iş insanlarının da hoşuna gitmedi gözlerden kaçmasın Smiley)))
Pages: [1]
  Print  

Jump to: