Bitcoin Forum
May 01, 2024, 03:37:09 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Halving'e hazır mıyız ?  (Read 186 times)
Bthd (OP)
Legendary
*

Activity: 2226
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
October 03, 2023, 10:21:16 PM
Merited by EFS (8), xzone (1), Nomad88 (1), meser# (1)

Sıradaki halving için yaklaşık 200 gün kadar zamanımız kaldı. Malumunuz blok bulunma süreleri az da olsa değişkenlik gösterdiği için süre değişebiliyor. Bazen saniyeler içerisinde 2 blok bulunurken bazen yarım saat yada daha fazla sürebiliyor. Ortalamayı 10 dakika kabul ettiğimizde kalan yaklaşık 29500 blok için 204 gün gibi bir süre ortaya çıkıyor.

Umarım sıradaki halving'e elinizde yeterince BTC olacak şekilde girmek için hazırlığınızı yapmışsınızdır. Çünkü en basit açıdan bile ele aldığınızda şu an cüzdanınızda 6,25 BTC var ise bu 1 blok bulmak için gerekli ortalama enerjiye eşit bir varlığı elinizde tutuyorsunuz demektir ve yaklaşık 200 gün sonra elinizde tuttuğunuz bitcoinler 2 blok bulmak için gerekli enerji miktarına çıkmış olacak.

Birileri halen matematiğin aksine halving'in bitcoin fiyatını etkilemeyeceğini iddia ediyor olsa da siz bir kere daha herhangi bir varlığın üretiminin yarıya indiğinde fiyatının arttığına şahit olacaksınız. O zaman gelene kadar duyacağınız her türlü FUD harekatına kulaklarınızı tıkayıp, trade etmeye çalışmayı bırakıp para kazanmayı hak edecek kadar iyi bir HODLer olduğunuzu kanıtlayın. Trade etmeye çalışırken treni bir kere kaçırırsanız bir daha asla aynı sayıda bitcoin miktarına sahip olamayabilirsiniz. Forumun tozlu sayfalarını okuduğunuzda bunun defaatle çeşitli kişiler tarafından acı bir şekilde tecrübe edildiğini göreceksiniz. Bu yüzden hala yapmadıysanız bir an önce hazırlıklarınızı yapın.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
1714534629
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714534629
Reply with quote  #2

1714534629
Report to moderator
1714534629
Hero Member
*

Ignore
1714534629
Reply with quote  #2

1714534629
Report to moderator
1714534629
Hero Member
*

Ignore
1714534629
Reply with quote  #2

1714534629
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714534629
Hero Member
*

Ignore
1714534629
Reply with quote  #2

1714534629
Report to moderator
1714534629
Hero Member
*

Ignore
1714534629
Reply with quote  #2

1714534629
Report to moderator
1714534629
Hero Member
*

Ignore
1714534629
Reply with quote  #2

1714534629
Report to moderator
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1135

View Profile
October 03, 2023, 11:20:43 PM

üstad bitcoinin artacağını herkes adı gibi biliyor da ufak mini minnacık bir problem var Smiley
para yok Grin
https://academy.binance.com/tr/halving
binance'a göre 184 gün var yani Nisan 2024

ama söz büyük bir fon bulursam https://www.imdb.com/title/tt1596363/ christian bale gibi milyar doları btc'ye gömmezsem (özellikle filmdeki gibi düşerse ekleme yapa yapa) ben de wolwoo değilim Wink

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
mandown
Legendary
*

Activity: 1904
Merit: 1288

View Profile
October 04, 2023, 10:24:37 AM

Uzun zamandır hazırlık içerisindeyim kenara kendimce bir bütçe ayırdım. her ne kadar btc'leri arttırmayı planlasamda önceliklerim

0. btc ve eth toplamak bunun yanına

1.launcpad'lere hazırlık
2. layer 1 ve 2leri toplamayı düşünüyorum arb opt canto tenet vb
3. memeler

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
flyingcarpet
Full Member

Activity: 406
Merit: 188

View Profile
October 04, 2023, 01:45:02 PM

Birileri halen matematiğin aksine halving'in bitcoin fiyatını etkilemeyeceğini iddia ediyor olsa da siz bir kere daha herhangi bir varlığın üretiminin yarıya indiğinde fiyatının arttığına şahit olacaksınız. O zaman gelene kadar duyacağınız her türlü FUD harekatına kulaklarınızı tıkayıp, trade etmeye çalışmayı bırakıp para kazanmayı hak edecek kadar iyi bir HODLer olduğunuzu kanıtlayın. Trade etmeye çalışırken treni bir kere kaçırırsanız bir daha asla aynı sayıda bitcoin miktarına sahip olamayabilirsiniz. Forumun tozlu sayfalarını okuduğunuzda bunun defaatle çeşitli kişiler tarafından acı bir şekilde tecrübe edildiğini göreceksiniz. Bu yüzden hala yapmadıysanız bir an önce hazırlıklarınızı yapın.

Bitcoin uzun dönemde kimseyi üzmedi. Treni kaçırmaktan bahsetmişsiniz, en kötü durumlardan birisi budur. HODL yapmak ve o sürede geçimini sürdürebilmek beklediğimiz bu süre boyunca yapmayı istediğim şeylerin başında geliyor. Kendimce belirli miktarlarda hedefim var ve zamanı geldiğinde beklediğim için değeceğini hissediyorum.

Her gün olumsuz haber bulmak isteyen bulabiliyor. Bazı kişiler var ki hiçbir haberle ilgilenmeyip sadece Bitcoin alımına bakıyor. Yanında da belirledikleri bazı coinler. Olumsuz haberlere takılıp da düzeni bozduğunuzda sonu genelde iyi olmuyor. O yüzden hedef belirlemek ve beklemek her zaman kazandırdığı gibi yine kazandıracak.
xzone
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1482

View Profile
October 04, 2023, 07:26:05 PM

Sanırım hiçbir zaman hazır olmayacağız. Bu işin sonu sınırı yok, ne kadar çok yatırım yaparsanız o kadar çok para kazanacağınız bir dönem gelecek. Herkes bunun farkında ve herkes buna göre hazırlığını yapıyor. Zaten diplerdeyken evi arabayı satıp her şeyi bitcoine koy diye bizi dürten duygulara yenik düşmemek oldukça zor Smiley
FUD tayfanın etkisi iyice azaldı, belki son 1-2 düşüş daha görürüz ama bu aralar dipte olmadığımızı düşünen kişi büyük hata yapar. Umarım hepimiz için bol kazançlı bir boğa gelir Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
October 04, 2023, 08:06:17 PM

Zaman su gibi akıp gidiyor resmen... Bir önceki halving için gün saydığımız günleri hatırlarken önümüzdeki 5-6 ay içerisinde yeni bir halving süreci gerçekleşecek. Her ne kadar matematiksel hesaplar ile Bitcoin fiyatında bir artış olmayacağını benimseyenler olsa da hiç kuşkusuz ve net olarak söylemek mümkün ki Bitcoin fiyatında ciddi olarak kabul edebileceğimiz bir artış meydana gelecektir. Çok uzun zamandır boğa döneminin gelmediğini de düşünmek gerekirse bir sonraki boğa rallisinin bu halving süreci ile ateşleneceğini ve sonrasında kendimizi sürecin içerisinde bulacağımızı düşünüyorum.

Halving sürecine kadar ve sonrasında ise bir süre altcoinlerden uzak durulması gerektiğini, Bitcoin dominasyon oranının dikkatli şekilde takip ve analiz edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Her ne kadar Bitcoin için bir yükseliş beklentisi olsa da bu yükseliş ile birlikte dominasyonun da yükselmesi sonrasında altcoinler ciddi anlamda can yakabilir. Bu sebeple, sürecin çok iyi şekilde takip edilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Bitcoin biriktirme konusunda ise elimden geldiğince biriktirmeye çalışıyorum fakat günümüz koşullarında pek fazla paramızın olmaması sebebi ile maalesef ciddi tutarda bir Bitcoin ile halving sürecine giriş yapmanın pek mümkün olmayacağını düşünüyorum. Yine de, az-çok demeden birikim yapmakta fayda olacaktır çünkü her halving sürecinde olduğu gibi bu sefer de Bitcoin fiyatı hiç kuşkusuz değerlenecektir. Öncelikli hedefimizin damlaya damlaya göl oluşturması ve sonrasında da olası Bitcoin değerlenmeleri ile bu gölü nehir veya denize çevirmek olduğunu düşünüyorum.
meser#
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 957

View Profile
October 04, 2023, 08:27:40 PM

Arz-talep arasında her daim bir ters orantı olmuştur. Bunu bir insan yaşantısının her anında görebiliriz. Gerek somut şeylerde olsun gerekse de soyut olan şeylerde. Bir kızı bin kişi isterse onun aklını çelecek olan erkeğin bile göstereceği efor artacaktır. Buna uç örneğe rağmen halvingin fiyata etki etmeyeceğini savunan varsa büyüklerini bi darlasın bebekken 3 kere havaya atıp 2 kere falan tutmuş olabilirler. Piyasa da talep gören istek sayısı artış göstermese bile yatırımcıların çoğunluğu halving nedeniyle fiyatların artacağından elinde tutacağından yine fiyat oynaması yapacaktır. Bu tarz keskin olaylarda matematiksel işlemlerini ya da borsa grafiklerini okuyanlar değil insan psikolojisinden anlayanlar kazanacaktır. Birçok defa alıntıladığım şu sözü yine bir kere daha bırakayım.

“Yıldızların hareketlerini hesaplayabilirim, insanların çılgınlıklarını değil.” Isaac Newton ( Borsada bugünün 3 milyon dolar civarı bir miktarı piç ettikten sonraki söylemidir Cheesy )
Bthd (OP)
Legendary
*

Activity: 2226
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
October 04, 2023, 09:08:37 PM

üstad bitcoinin artacağını herkes adı gibi biliyor da ufak mini minnacık bir problem var Smiley
para yok Grin

Yarılanma süresi blok numarasına göre olduğu ve blok bulma süresi kesin olmadığı için kaç gün kaldığını kesin hesaplamanın bir yolu yok. Bu yüzden yazarken yaklaşık diye belirttim. Binance'ın hesaplama formülü benim hesaplama yaptığım yöntemden farklı olabilir. Son 100 - 500 yada x bloğun ortalamasını alarak hesaplama gerçekleştiriyor olabilir. Tamamen ortalamayı nasıl hesapladıkları ile ilgili bulunan sonuç.

İki hesaplamadan da çok daha farklı sürede yarılanmayı görebiliriz. 170 gün veya 215 gün de sürebilir bu sadece gelecekteki blokların bulunma süresiyle ilgili.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1135

View Profile
October 04, 2023, 09:45:44 PM

para yok Grin

Yarılanma süresi blok numarasına göre olduğu ve blok bulma süresi kesin olmadığı için kaç gün kaldığını kesin hesaplamanın bir yolu yok. Bu yüzden yazarken yaklaşık diye belirttim. Binance'ın hesaplama formülü benim hesaplama yaptığım yöntemden farklı olabilir. Son 100 - 500 yada x bloğun ortalamasını alarak hesaplama gerçekleştiriyor olabilir. Tamamen ortalamayı nasıl hesapladıkları ile ilgili bulunan sonuç.

İki hesaplamadan da çok daha farklı sürede yarılanmayı görebiliriz. 170 gün veya 215 gün de sürebilir bu sadece gelecekteki blokların bulunma süresiyle ilgili.
biliyorum üstad Mart sonu-Mayıs başı diyelim o halde, büyük ihtimalle Nisan...

benim burada söylemek istediğim şey bitcoin artacak evet ama ne zaman artacağını bilemeyiz. yukarıda bahsettiğim big short filminde de olay; bir sürü veri baz alınarak olmayan bir short işlemi bankalara sunularak mortgage krizinin tahmininden ibaret ancak (eminim ki hepinizin izledigini var sayarak spoiler veriyorum) herkesin değil sadece küçük bir azınlığın bildiği bir gerçeğin piyasaya yansıması bile uzun zaman alıyorken sırf arzı azaldı diye halvingte ya da hemen akabinde fiyatı artacak diye düşünmemek lazım.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5036287.0
bitcoin sayısı da azalmıyor artış hızı azalıyor, bunun üzerine her türlü alavere dalavere yapmak mümkün konuda yazıldığı gibi...
X borsası hacklense (!) ve 600k btc hacklense (mt gox volume II) btc fiyatı çeyreğe iner nitekim tarih tekerrürden ibaret...
so BTC artacak ama halvingten sonra da olabilir 2028 halvingte de olabilir 2032'de de...ayrıca her halvingte ath gelecek diye bir şey yok 2140ta 1 btc 1 milyar dolar olacaksa o başka...
bitcoin bogası gecikirse altcoin boğası gelir o da bir ihtimal, btc yatay seyreder altcoinler uçar. neden? herkes aynı gemideyse herkes aynı düşünüyorsa nasıl olacak bu iş? kriptoda farklı yaklaşımlar görülebilir....

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
karabiber
Hero Member

Activity: 1344
Merit: 650

View Profile
October 05, 2023, 07:38:10 AM

Uzun zamandır hazırlık içerisindeyim kenara kendimce bir bütçe ayırdım. her ne kadar btc'leri arttırmayı planlasamda önceliklerim

0. btc ve eth toplamak bunun yanına

1.launcpad'lere hazırlık
2. layer 1 ve 2leri toplamayı düşünüyorum arb opt canto tenet vb
3. memeler

Yarılanmayla oluşacak boğanın kesinlikle layer 1 ve 2leri uçuracağını düşünüyorum. Boğa piyasasının hakim olduğu dönemlerde her zaman boğanın ateşleyicileri olmuştur. 2024 Halvingden sonra ateşlemenin layer2 coinleriyle başlayacağını düşünüyorum. ARB ve OP başı çekecektir. Ben ağırlığı ARB’den yana kullanacağım Arbitrum ekosistemin ilerleyişini OP’den daha fazla güveniyorum. OP hackleme olayları vs yüzünden.. OP bu durumu düzeltti ve yoluna devam ediyor tabiki. Layer 2’lere ek olarak Layer2 çözümü dediğimiz Celer Network olan CELR'yi de ekleyebiliriz. Boğalara girerken elimizde mutlaka olması gerektiğini düşündüğüm üç coin bunlar.

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Silence Scream
Hero Member

Activity: 882
Merit: 879

View Profile
October 05, 2023, 11:08:30 AM

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5437724.msg61695463#msg61695463

Geçmişte bazı başlıklarda bu durum tartışılıyordu ben de böyle bir konuda fikirlerimi belirtmiştim. Halvinge hazırız ancak beklediğim kadar iyi bir durumda değiliz. Hala yatay seyrediyoruz diyebilirim. Halving’e daha tam hazır değiliz en azından ben daha hazır değilim. Altcoinlerden bazılarına bir süre sonra para akacağını düşünerek altcoinlerden toplamak istediklerimi toplayamadım henüz. Güzel gelişmelere gebe olacağına inanıyorum bu halvingin.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
barisbilgili
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 267

View Profile
October 08, 2023, 10:05:19 PM
Merited by hugeblack (1)

Bitcoin uzun dönemde kimseyi üzmedi. Treni kaçırmaktan bahsetmişsiniz, en kötü durumlardan birisi budur. HODL yapmak ve o sürede geçimini sürdürebilmek beklediğimiz bu süre boyunca yapmayı istediğim şeylerin başında geliyor. Kendimce belirli miktarlarda hedefim var ve zamanı geldiğinde beklediğim için değeceğini hissediyorum.

Her gün olumsuz haber bulmak isteyen bulabiliyor. Bazı kişiler var ki hiçbir haberle ilgilenmeyip sadece Bitcoin alımına bakıyor. Yanında da belirledikleri bazı coinler. Olumsuz haberlere takılıp da düzeni bozduğunuzda sonu genelde iyi olmuyor. O yüzden hedef belirlemek ve beklemek her zaman kazandırdığı gibi yine kazandıracak.
Bunu yapabilirsek ve gelir elde etmeyi sevdiğimiz diğer işleri arayabilirsek, Bitcoin'i elinde tutmayı seçmek kesinlikle fayda sağlayabilir. Bitcoin ile ilgili çeşitli olumsuz haberler arayanlar elbette bundan nasıl kar elde edeceklerini anlayamazlar, dolayısıyla Bitcoin toplamak isteyen diğer insanların arzularını yok ederler. Haklısınız, Bitcoin'e yatırım yaparken net hedeflerimizin olması ve yaptığımız yatırımdan her zaman kar elde edebilmemiz için bunu tutarlı bir şekilde yapabilmemiz gerekiyor.

█████▄▄██
███▄█████
██▄███████▄
████████████████
███▀██████████▀
██▄████████████▄
░█████▀▀▀▀▀▀█████
████▀████████▀████
▀▀▀▀▄▄▄▄▄█████████
█████▀███████▄████
███████▀▀▄▄▄█████
███████████████▀
████████████▀▀
OMBARD.com|.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
██████░██░████░██
▄▄░▄▄░▄▄░▄▄░▄▄░▄▄▄▄
▀▀░▀▀░▀▀░▀▀░▀▀░▀▀▀▀
██████████████
▄▄░▄▄▄▄░▄▄░▄▄▄▄▄▄
▀▀░▀▀▀▀░▀▀░▀▀▀▀▀▀
██░██░██████████
▄▄▄▄▄▄▄▄░▄▄░▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀░▀▀░▀▀▀▀
.
PICK,
PLAY,
PROSPER!
|.

██████
██████████
██████████
██████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
█████████████████   ██
PROVABLY
FAIR
1%█████████████████   ██
HOUSE
EDGE
100%█████████████████   ██
DEPOSIT
BONUS

▄▀▀▀

▀▄▄▄
.
Play now
.

▀▀▀▄

▄▄▄▀
EFS
Moderator
Legendary
*

Activity: 3710
Merit: 2069

Crypto Swap Exchange

View Profile
October 08, 2023, 11:05:42 PM
Merited by Gencecikmen (1)

Ben hiç hazır hissetmiyorum ama çok az zaman kaldı. Bitcoin'in öngörülen yükselişi başladığında neden daha fazla coine sahip olmadım diye pişman olacağımı biliyorum. Ancak ne kadar biriktirirsem biriktireyim hep az gelecek. Bunu kabullenerek halvingi bekliyorum.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████