Bitcoin Forum
May 03, 2024, 11:03:06 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bittrex Global Kapanıyor!  (Read 103 times)
xzone (OP)
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1482

View Profile
November 21, 2023, 05:36:46 AM
Merited by EFS (4), Gencecikmen (1)

5-6 sene öncesinin en popüler borsalarından olan, forumda da hemen herkesin hesabı bulunan Bittrex kapanma kararı almış. Amerika’da yaşanan yasal zorluklar sebebiyle iflas ettiğini söylemişler.

Faaliyetlerine 4 Aralık’a kadar devam edecek. İçerde kripto varlığı bulunan herkesin bu tarihe kadar paralarını döndürüp çekmesi gerekiyor. 3-5 dolar da olsa bir şey bıraktıysanız bir göz atmanızı öneririm.

What happens next?

1. Trading Suspension – Trading on Bittrex Global will be suspended as of Monday 4 December at 18:00 UTC. Please ensure that you have completed all necessary transactions before this date. At that time, your client relationship with Bittrex Global will be terminated and all activity on the platform – except the ability to withdraw – will be disabled.

2. Note on USD holdings – Please note that customers of Bittrex Global are not able to directly withdraw USD holdings. If you have a USD balance, you need to convert this into either EUR or crypto in order to be able to withdraw the associated funds. You must convert any USD balances to EUR or crypto before Monday 4 December.

3. Referral Programme – The Bittrex Global Referral program is terminated and will cease earning rewards effective immediately. All rewards earned on trades executed up to and including 19 November 2023 will be paid out in the coming days.

4. Promotions – All promotions have now ceased and all transactions are now subject to the standard Bittrex Global fee schedule.

5. Withdrawals – No deadline has currently been set for customers to withdraw funds from Bittrex Global after the suspension of trading on 4 December 2023. However, we strongly recommend that you withdraw funds as quickly as possible, as a withdrawal deadline may be set by the liquidators at some point in the future.

6. Customer Support – Our customer support team will be available to assist you with any questions or concerns you may have during the transition process. Please create a support ticket at https://global.bittrex.com/Home/Support for assistance.

7. Data Protection – We take data protection seriously, and we assure you that your personal information will be handled in accordance with our privacy policy. If you have any concerns about your data, please contact our support team.

We understand that this news may be disappointing, and we sincerely appreciate the trust and support you have given us throughout our journey. We want to express our gratitude to you for being part of the Bittrex Global community.

We will continue to provide updates and information through our official communication channels, including email and our social media channels. Please remember only to trust official channels, and be vigilant against scammers. We will never DM you first on Telegram, and we will never contact you from a personal email address or through a social media site’s messaging platform. We only use email addresses ending in @bittrex.li, @bittrex.bm, @bittrexglobal.com, or @bittrex.com; emails from any other email address are not from Bittrex Global. Read our support article on avoiding common social media scams.

We thank you for your understanding and cooperation during this time.

If you have any further questions, please contact our support team.

Kind regards,

Bittrex Global

Zamanında Binance gibi burada listelenecek her coin önden uçar giderdi, ref programları ile bol bol kazanç elde edenler olmuştu. Bir önceki boğanın sonunda dibi görüp çöplüğe giden birçok coinin listelenmeye devam ettiği tek düzgün borsa burası kalmıştı.

Bir kere daha görüyoruz ki cüzdanınızda olmayan hiçbir şey sizin değildir. Borsaya attım birkaç yıl dursun bir ara geri döner bakarım dediğiniz coinler sizin aklınıza geldiğinde kepengi indirilmiş dükkan gibi sizi bir yokluk ile karşılayabilir Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
1714734186
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714734186
Reply with quote  #2

1714734186
Report to moderator
Whoever mines the block which ends up containing your transaction will get its fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714734186
Hero Member
*

Ignore
1714734186
Reply with quote  #2

1714734186
Report to moderator
1714734186
Hero Member
*

Ignore
1714734186
Reply with quote  #2

1714734186
Report to moderator
1714734186
Hero Member
*

Ignore
1714734186
Reply with quote  #2

1714734186
Report to moderator
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1614

View Profile WWW
November 21, 2023, 07:49:52 AM

Sevmediğim borsalardandı, kripto ruhunu özümseyemeyen ve ofislerinin olduğu ülkenin keyfi kanunlarına göre kullanıcılarını yasaklayan, bir sürü prosedüre sokan kripto borsasının hiçbir şansı kalmıyor...

Kullanıcı yasaklama avına çıktıkları dönemden sonra zaten hacimler dip yapmıştı, organik aktivite 0'a yakındı, doğal sonuç.

bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1297

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
November 21, 2023, 11:23:18 AM

Vay be, ben de pek sevmezdim ve az kullanmıştım ama bir zamanların majör borsalarından birisiydi, hatırladığım kadarıyla projelerin listelenmek için ciddi çabaladığı bir platformdu. Vispilionun yazdıkları bir yana, eğer hafızam beni yanıltmıyorsa arayüzü de kullanışsız bir borsaydı. O nedenle bir varlık sadece orada değilse ve başka yerlerde hacim problemi yoksa tercih etmezdim.
Neyse, kripto piyasası için büyük kayıp denilemeyecek hale geleli çok oldu zaten.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Bthd
Legendary
*

Activity: 2226
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
November 21, 2023, 06:24:30 PM

5-6 sene öncesinin en popüler borsalarından olan, forumda da hemen herkesin hesabı bulunan Bittrex kapanma kararı almış. Amerika’da yaşanan yasal zorluklar sebebiyle iflas ettiğini söylemişler.

Faaliyetlerine 4 Aralık’a kadar devam edecek. İçerde kripto varlığı bulunan herkesin bu tarihe kadar paralarını döndürüp çekmesi gerekiyor. 3-5 dolar da olsa bir şey bıraktıysanız bir göz atmanızı öneririm.

Zamanında Binance gibi burada listelenecek her coin önden uçar giderdi, ref programları ile bol bol kazanç elde edenler olmuştu. Bir önceki boğanın sonunda dibi görüp çöplüğe giden birçok coinin listelenmeye devam ettiği tek düzgün borsa burası kalmıştı.

Bir kere daha görüyoruz ki cüzdanınızda olmayan hiçbir şey sizin değildir. Borsaya attım birkaç yıl dursun bir ara geri döner bakarım dediğiniz coinler sizin aklınıza geldiğinde kepengi indirilmiş dükkan gibi sizi bir yokluk ile karşılayabilir Smiley

Gelişime ayak uyduramayan kim olursa olsun yok olmak zorunda. Nokia, yahoo v.b. gibi zamanın en büyüklerinin teknolojiye ayak uyduramadıkları için yok olmanın kıyısında olduklarını düşünürsek BTC daha emekleme aşamasındayken dönemsel ilgi odağı olmuş borsaların kapanmaları çok doğal. Tek odak noktası rolünü oynarken müşteri ihtiyaçlarını, sektörün gelişimini doğru okuyamadılar ve yok oluyorlar.

Yaşadığım bir soruna cevap almam aylar sürmüştü. Şimdi bir borsa sorunumla 5 dakika ilgilenmezse bir daha zorunda olmadıkça uğramıyorum. Bittrex gibi dinazor borsalar ise hala aynı yoldan gitmeye çalışıyorlar.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
ajanwalker
Sr. Member

Activity: 1484
Merit: 458

View Profile
November 21, 2023, 06:44:16 PM

Hey gidi hey. Poloniex'i tahtından etmişti. Hatta o kadar çok hesap açan olmuştu ki yeni yatırımcı almıyoruz şuan için çok doluyuz gibi açıklama bile yapmışlardı.
Sitesini hiç beğenmezdim. Zaten su akarken bidonu yeterince doldurmuşlardır. Onlarda token burn misali tarihte yerlerini aldı.
Ben de bakayım belki 3-5 dolar kalmıştır.
Varsa 3-5 dolar mexc'ye atıp x30-40 kaldıracla Short açayım

EPSILOAN
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
▄▄████████████████████▄▄
██████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████████████████████████
▀▀████████████████████▀▀
▄▄████████████████████▄▄
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
▀▀████████████████████▀▀
▄▄████████████████████▄▄
█████▄     ███████    ▄█████
███████     █████    ███████
███████ ▄    ███     ███████
███████ █▄    █ █    ███████
███████ ██▄    ██    ███████
███████ ███▄  ███    ███████
█████▀   ▀██▄███▀     ▀█████
▀▀████████████████████▀▀
bobita
Legendary
*

View Profile
November 22, 2023, 10:10:07 AM

Hey gidi hey. Poloniex'i tahtından etmişti. Hatta o kadar çok hesap açan olmuştu ki yeni yatırımcı almıyoruz şuan için çok doluyuz gibi açıklama bile yapmışlardı.
Sitesini hiç beğenmezdim. Zaten su akarken bidonu yeterince doldurmuşlardır. Onlarda token burn misali tarihte yerlerini aldı.

Poloniexin durumu tam bir aşırı toto kalkması sendromuydu, en iyi biziz sarhoşluğuna o kadar kapılmışlardı ki (bu elbette tartışılır) her şeyi istedikleri gibi yapabilecekleri fikrine kapıldılar. Hatırlıyorum, 5-6 ay süren kycler, haftalarca işleme alınmayan ticketler vb, millet cidden usandırmıştı. Bittrex birader biraz da bu durumdan yararlandı ve bir süre iyi de alternatif oldu ama devamını getiremedi. Sanırım daha fazla kazanmak için gereken çaba ve alınacak risklere değmeyeceğine karar verdiler.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
ajanwalker
Sr. Member

Activity: 1484
Merit: 458

View Profile
November 22, 2023, 09:07:14 PM

Poloniexin durumu tam bir aşırı toto kalkması sendromuydu, en iyi biziz sarhoşluğuna o kadar kapılmışlardı ki (bu elbette tartışılır) her şeyi istedikleri gibi yapabilecekleri fikrine kapıldılar. Hatırlıyorum, 5-6 ay süren kycler, haftalarca işleme alınmayan ticketler vb, millet cidden usandırmıştı. Bittrex birader biraz da bu durumdan yararlandı ve bir süre iyi de alternatif oldu ama devamını getiremedi. Sanırım daha fazla kazanmak için gereken çaba ve alınacak risklere değmeyeceğine karar verdiler.

Tam o esnada kucoin ve binance çıktı ve ilk hesabı ben kucoinde açtım çok sonradan Binance'ye geçtim.
Kucoin iyi giriş yaptı ama devamını getiremedi üstüne üstlük bir de hack yedi. Belini doğrultamadı.
Poloniex diyince aklıma yaşadığım bir olay geldi. Bir gün doğru düzgün erişim sağlayamıyorduk. Bende de xem nxt felan var para çekmem lazım ama çekemiyorum çünkü site erişimi sıkıntılı idi. Sonradan ilk fırsatta çekim yaptım..hatta battı batıyor vs deniliyordu sonradan binaya çok yakın yerde yangın çıkmış o yüzden surverlar arızalandı vs denilmişti.
Sonra bitrex çıktı oraya giren uçup gidiyordu.
Bittrex de ilk aldığım coin xvg dir yalan olmasın 11 satoshi den almıştım. 1-2 gun içinde x2-3 yapmıştı bile. Vay bee

EPSILOAN
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
▄▄████████████████████▄▄
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
▀▀████████████████████▀▀
▄▄████████████████████▄▄
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
▀▀████████████████████▀▀
▄▄████████████████████▄▄
█████▄     ███████    ▄█████
███████     █████    ███████
███████ ▄    ███     ███████
███████ █▄    █ █    ███████
███████ ██▄    ██    ███████
███████ ███▄  ███    ███████
█████▀   ▀██▄███▀     ▀█████
▀▀████████████████████▀▀
bobita
Legendary
*

View Profile
November 22, 2023, 10:43:49 PM

Tam o esnada kucoin ve binance çıktı ve ilk hesabı ben kucoinde açtım çok sonradan Binance'ye geçtim.
Kucoin iyi giriş yaptı ama devamını getiremedi üstüne üstlük bir de hack yedi. Belini doğrultamadı.
Poloniex diyince aklıma yaşadığım bir olay geldi. Bir gün doğru düzgün erişim sağlayamıyorduk. Bende de xem nxt felan var para çekmem lazım ama çekemiyorum çünkü site erişimi sıkıntılı idi. Sonradan ilk fırsatta çekim yaptım..hatta battı batıyor vs deniliyordu sonradan binaya çok yakın yerde yangın çıkmış o yüzden surverlar arızalandı vs denilmişti.
Sonra bitrex çıktı oraya giren uçup gidiyordu.
Bittrex de ilk aldığım coin xvg dir yalan olmasın 11 satoshi den almıştım. 1-2 gun içinde x2-3 yapmıştı bile. Vay bee

Kucoin açgözlülüğünün bedelini ödedi aslında, açılış zamanlaması mükemmeldi, çok iyi bir hacim yakalamıştı ve hepsinden önemlisi borsada listelenince fiyat fırlar efsanesinin ilk bariz örneği orasıydı. Kucoinde listelenen hemen hemen her şey çarpı çarpı fırlıyordu ama (hafızam beni yanıltmıyorsa) ayda en fazla iki, üç yeni listeleme oluyordu, sonra onlar da tatlı kazancı gördüler ve ayda iki, üç neredeyse günde bir ikiye çıktı. Sonuç da belli tabii ki, o çarpıların yerini durağan fiyatlar, hatta bazen eksiler aldı, hacim kalmadı, çoğu kişi kullanmayı bıraktı. Kucoin akıllı yönetilseydi Binance'den sonra ikinci olabilirdi.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████