Bitcoin Forum
May 08, 2024, 09:14:12 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bir Kişi Farkında Olmadan Tek İşlem Ücreti Olarak 3,1 Milyon Dolar Ödedi  (Read 73 times)
forceoffog (OP)
Jr. Member
*

Activity: 34
Merit: 4

View Profile
November 25, 2023, 07:56:47 AM

Zincir içi veriler, bir Bitcoin kullanıcısının yanlışlıkla tek bir işlemde 83,65 BTC tutarında bir ücret ödediği şok edici bir olayı ortaya koyuyor; bu, 3,1 milyon dolar değerinde maliyetli bir hatadır. Bu hata, Antpool tarafından çıkarılan 818.087 numaralı blokta meydana geldi ve Bitcoin blok zincirinde şimdiye kadar kaydedilen en yüksek ücreti işaret etti.
1715202852
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715202852
Reply with quote  #2

1715202852
Report to moderator
1715202852
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715202852
Reply with quote  #2

1715202852
Report to moderator
You can see the statistics of your reports to moderators on the "Report to moderator" pages.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Bthd
Legendary
*

Activity: 2240
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
November 25, 2023, 05:45:31 PM

Dikkat seviyeniz yüksek olmadığında herkesin başına gelebilecek bir durum. Bazen yanlış yere yanlış sayı girilebiliyor yada virgülün yeri yanlış koyulabiliyor oldukça sıradan bir durum. Kullanılan cüzdanların bu durumlar için önlem alması gerekiyor. Kullanıcı gereğinden çok daha fazla ücret içeren bir sayı girdiğinde otomatik olarak uyarılmalı. Olay özelinde ise muhtemelen Antpool bir kaç gün içerisinde kullanıcıya bitcoinlerini iade edecektir. Geçmişte pek çok örneğinde olay böyle sonlandı.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
November 25, 2023, 07:06:41 PM

geçmişte yapılan büyük harcamaların iade edildiğini ben de hatırlıyorum ama bu yanlış işlemleri yapan adamların rahatlığını bir türlü anlayamıyorum. ben birkaç dolarlık coin veya token gönderecek olsam bile yüz bin kere kontrol ediyorum ama bu adamlar milyon dolarlık işlemlerini sanki bir kere bile kontrol etmemiş gibi gönderiyorlar. ha, bu olaylar birkaç kere kontrol ettikten sonra yaşanıyorsa bu durum onlar için müstehaktır, bu piyasadan uzaklaşmaları onların akıl sağlığı açısından iyi olur.

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
execijutiere
Legendary
*

Activity: 1400
Merit: 1258

View Profile
November 27, 2023, 01:59:06 PM

Bir twitter kullanıcısı hackerın kendisine ait 139 BTC ‘yi transfer ederken böylesine bir olay gerçekleştiğini söylüyor. Ne kadar doğru bilmiyorum ama bunu belirten bir tweet atmış ve hesap yeni. Bu kişi hackerda olabilir veya gerçekten cüzdan sahibi de olabilir. Bunu öğrenmenin tek yolu adresin kendine ait olduğunu kanıtlaması olacak.
İlgili tweet : https://x.com/83_5btc/status/1727996658758058120

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES