Bitcoin Forum
May 04, 2024, 06:34:41 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Gerici Tek Parti Faşistlerinin Özgürlük Anlayışı  (Read 30 times)
trendcoin (OP)
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
November 29, 2023, 09:16:07 AM

yorumumda küfür yok, hakaret yok ama silindi.

ilericilik ve gericiliği müzik konseri ile ölçen bir kafa yüzünden kendi arabamızı, kendi insanlı/insansız uçağımızı, kendi nükleer santralimizi vs. yapmak için 100 yıl bekledik. bu kafaya kalsa baş örtüsü takan küçük kız çocukları gericiliği temsil ettiği için üniversitelere alınmamalı. çok yazık, bu zihniyet yüzünden ülkenin 100 yıl kaybetmesi yetmezmiş gibi bunu gurur vesilesi olarak sunmaya devam eden bir grup var. kimin ilerici, kimin gerici olduğunu anlamak zor olmasa gerek...

mbs değişik bir adam, onun kafasını kim doldurduysa, kim onu acayip işler peşinde koşması için heveslendirdiyse artık; yorum yapamıyorum... Smiley

neyse, eminim ki o coğrafyada metallica konserine gitmek isteyenler vardır, bu fırsat ile isteklerini yerine getirebileceklerdir kuşkusuz...
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5475791.0

gerici tek parti faşisti @LGD2Business cevap veremeyeceği anlarda kaçarak kendi yankı odasında yaşamak isteyebilir. buna saygı duyarım ama tek parti faşistlerinin özgürlük anlayışlarının bu kadar dar olmasını anlayışla karşılayamıyorum çünkü onların özgürlüğe olan düşmanlığı benim ve ülkemin kaderini etkiliyor.

çok şükür ki bunlardan hayatın her alanında kurtulduk, çok şükür ki yalnızca forum köşelerinde zorbalık yapmak zorunda kalıyorlar ama çağdaş ve muasır medeniyetler seviyesine erişmiş bir ülke olmak için bunlardan da kurtulmamız gerekiyor.

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
Pages: [1]
  Print  

Jump to: