Bitcoin Forum
April 28, 2024, 03:35:58 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Forum Niclerinin Sizde yaptığı Çağrışım/lar - Mizah Amaçlı  (Read 328 times)
ZekiBeyy (OP)
Hero Member

Activity: 1232
Merit: 877

Eloncoin.org - Mars, here we come!

View Profile
December 07, 2023, 11:52:42 AM
Last edit: December 07, 2023, 12:57:31 PM by ZekiBeyy
Merited by Vispilio (5), mhanbostanci (3), DdmrDdmr (1), Bthd (1), RaltcoinsB (1), meser# (1), Gencecikmen (1), Silence Scream (1), Jossque (1), eightdots (1)

Alınmaca gücenmece olmasın arkadaşlar tamamen mizah amacıyla bu konuyu oluşturuyorum, havamız değişsin biraz da tebessüm edelim. Forumda konu açanlardan yorum yapanlar akılda kalanlarla o kişi hakkında şu lakabı yakıştırıyorum dediğiniz illaki olmuştur bende bunu toparlayıp aklıma gelenlerden  bir kaçını yazıyorum bakalım kim kimin hakkında ne düşünüyor Smiley Herkesi yazamayacağım belirgin olarak aklınıza gelenleri sizde paylaşırsanız sevinirim hemde benim için ne düşünüyormuşsunuz bunu öğrenmiş olurum Smiley

Bthd - Bilge

EFS - Patron

eightdots - Anketçi (Az anket doldurtmadı bize Smiley)

gospodin - Semt abisi (kabadayısı)

Jossque - Yatırım Danışmanı

mandown - Asabi

mhanbostanci - Güvenlik

meser# - Çalışkan Öğrenci

MK-74 - SPK Yine halka arz var Smiley

RaltcoinsB - Dağılın ben polisim Smiley

SUPERSAIAN - e-Sporcu

Trendcoin - Troll  (sanırım benim için kendiside aynı şeyi düşünüyordur, şaşırmam Smiley)

Vispilio - Ceo

W Jr. -  Teknik Direktör

ZekiBeyy - ?

Adını yazmadığım arkadaşlar lütfen alınmasın kırılmasın. Ciddiye almayın mizah amaçlı konudur gülmek iyidir Smiley (Yatırım Tavsiyesidir)

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
█████████████████▄███████
████████████████▄███████▀
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
.
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▄███████████████████████▄
█████████████████████████
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
.
 ElonCoin.org 
.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it
happen or be a part of it"
▬▬▬▬▬
1714275358
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714275358
Reply with quote  #2

1714275358
Report to moderator
TalkImg was created especially for hosting images on bitcointalk.org: try it next time you want to post an image
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714275358
Hero Member
*

Ignore
1714275358
Reply with quote  #2

1714275358
Report to moderator
1714275358
Hero Member
*

Ignore
1714275358
Reply with quote  #2

1714275358
Report to moderator
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1040

View Profile
December 07, 2023, 12:23:39 PM
Merited by Vispilio (1), ZekiBeyy (1), Jossque (1)

Doğruyu söylemek gerekirse listede trendcoini troll olarak görmüyorum çünkü o sadece çoğu kişiye muhalif olduğu için öyle zannediliyor buradan muhalif bir kişiliği alıp çoğunluğun zıt düşünceye sahip bir foruma konulmasında da karşı taraf troll değildir kendine göre her iki tarafta doğrularını savunuyor bu anlamda tartışmaları okumak bana keyif bile veriyor diyebilirim

Benim aklıma gelenler tabi forumun gurusu Türk bölümü için Bthd, EFS adı üstünde moderatör buranın şerifi gibi denetim mekanizmasının elinde olduğu, hiç kolay işi olmayan çoğu mesajı inceleyip kaldıran veya doğru yere taşıyan bir yönetici

Vispilio kurt sembolünden dolayı bende hep ülkücü gibi olduğunu düşündüğüm milliyetçi bir kişilik çağrışımı yapıyor
Gospodin efsanesini unutmamak gerekiyor genelde shitcoinlerin kralı açtığı başlıklar çok kazandırdı zamanında özellikle Raca bir efsane oldu
Halloween, bitcoin satın altın alın bitcoin ölecek bitecek vb karamsar biri
Mandown internet kafesi bir kripto ilgilisi ayrıca AirDrop’ları takip ediyor
Jossque efsane bir araştırmacı
Mk-74 yazılarını Jossque ye benzettiğim tarzda iyi bir kripto araştırmacısı
W Jr rütbe atlayan veya yakın üyeleri tespit eden buna çalışan birini çağrıştırıyor
Mhanbostanci (Twitter’a girip baktığım) gerçek adını şak diye buraya yazan ender kişiliklerden bir de Waves, Unify dönemleri vardı onlar direkt canlanıyor kafamda
Eightdots anketçi aynen
Meser# azmine ve yaratıcılığına hayran kaldığım bir arkadaşımız
Püsür gamer, nba ilgilisi
SUPERSAIAN sanırım Counter oynuyordu bir ara forumda yazmıştı maçlarını falan
Verbakalim yüksek lisans öğrencileri olan yaşlı bir baba ve abimiz
Bobita forumdaki abilerimizden başka birisi
Totti67 ekonomi bölümünün gediklisi
Bir tane nargileci arkadaş vardı ismini hatırlayamadım onun da kafesi vardı
Lachrymose zamanı pek olmadığı için yazamayan geçen boğaların kralı
Geçmiş dönemden iz bırakanlar ise :

Deathwing mi ne vardı, bitlikoyun çevirisiyle akılda kalıcı, Alp ışık ilk kripto ile tanışmama vesile olanlardan birisi forum hesabı da vardı, AlyattesLydia diye bir arkadaş vardı, Kalemder üstat vardı, Blacknavy vardı merit kaynağımızdı sağolsun çoğu kişiye yardımı dokunmuştu, Otto diesel nickini hatırlıyorum bir de bir döneme damga vuran küfürbaz bir arkadaş vardı banlandı sonra Japon ismine benzer bir nicki vardı herhalde ha Hirozaki mi neydi galiba

Onun dışında da eminim çoğumuza bir şeyler çağrıştıran nickler var ama dediğim gibi forum tamamen farklı bir kültür herkesin farklı işleri herkesin farklı ilgi alanları var

Biz ise her şeyiyle bir aile olduk iyi çocuğu da var bu ailenin kötü çocuğu da ama biz biriz bunu unutmamak lazım sevgilerle

Edit yanlış Nick yazdıysam kusura bakmayın örneğin a kişisinin nickini b kişisi diye yazdıysam kötü hafızamdandır yani biri çıkıp lan ben oyuncu değilim bana gamer demiş derse benim yanlışımdır Grin

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
meser#
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 957

View Profile
December 07, 2023, 12:25:23 PM
Last edit: December 07, 2023, 01:04:01 PM by meser#

Valla abi çalışkan öğrenciliğimiz mi kaldı mezun olduk mezuuuun Cheesy Mezun öğrenci müzmin işsiz diyelim Cheesy Senin listeden giderek ben de burada aklıma gelenlerin kulaklarını çınlatayım Smiley

Bthd - Gandalf -"Kriptocular tamahkardır.”

EFS - NFS oyununu andırıyor ister istemez o ses benzeşmesinden birde Walter White- "-Say my name! + EFS! -You goddamn right!"

eightdots - Akademisyen - "Rivayete göre coinleri ufak kağıtlara yazarmış ve havaya atarmış masanın üstüne düşenlere yatırım yaparmış Cheesy"

gospodin - Ramiz Karaeski - "Boğa sezonunda kayıp yaşamış bir trader, artık eskisi gibi değildir!"

Jossque - Namı değer Jordan Belfort - "İnsanların beni kazandırdıklarımla yargılamasını asla istemem, onların benim kaybettirdiklerimle yargılamalarını isterim. Zira pek kaybettirmem!"

mandown - Masa 5'i yarım saat yerine 1 saat uzatan reis Smiley - "Rivayet o dur ki internet cafesinde bitcoin kullanan çocuklara %10 ekstra süre tanımlarmış Cheesy "

mhanbostanci - Sevdiğimiz bir abimizdir her ne kadar tanışmayıp pek sohbet etmesekte pek yorum yapamıyorum.

meser# - https://www.youtube.com/shorts/ABU1YTFubFM

MK-74 - Yanlış anlama hocam küfürbaz haydo geliyor aklıma hep nickini görünce MK'mun 74'ü diye okuyasım geliyor Cheesy

RaltcoinsB - Behzat Ç Cheesy Hatta nicki RaltcoinsC yapacakken yanlışlıkla eli B'ye çarpmıştır Cheesy

Trendcoin - Saygı duyduğumuz bir abimiz.

Vispilio - Tarkan bir ara avatarı ve farklı platformlar için Kurt imgesini sıkça kullanınca kurtları bu kadar seven bi Tarkan vardı o gibi! " Kim düşürdü bu piyasayı kurt? +Hav hav -Hain CZ!"

W Jr. -  Iron Man geliyor malum Jr benzeşmesi "I am inevitable for coiiiiins" repliği en sevilen repliklerde ilk 3'te

ZekiBeyy - Gönülden sevdiğim bir hocamdır bir ara güzel puzzle belasına düşmüştük özel mesaj yoluyla Cheesy

@Silence Scream: Çığlık Reyiiiiiiiiz

@ajanwalker: Walker 007 Walker Cheesy

Adını yazmadığım arkadaşlar lütfen alınmasın kırılmasın. Ciddiye almayın mizah amaçlı konudur gülmek iyidir Smiley (Yatırım Tavsiyesidir)
Silence Scream
Hero Member

Activity: 882
Merit: 878

View Profile
December 07, 2023, 12:37:19 PM

Bthd: Kripto paraları iyi araştıran birisinin gelebileceği seviyelerde yer alan birisi. Kendisine saygı duyuyorum ayrıca forumda yazılarını, geçmiş yazdıklarını, açtığı konuları, her soruya bir cevabı olan bir üye olduğu için “Newbie helper” olarak görüyorum. Bol kazançlar dilerim.

EFS: Buraların baş sorumlusu. Kötü şeylerin gittiği makam, bir nevi buranın yargıcı.
Jossque: Yazıları harika olan, bir çok önemli fırsatı bize paylaşan bir kripto yatırımcısı.
gospodin: Bazen öyle cümleleri var ki yargı dağıtır gibi. Tarzına hastayım küfürlü şeyleri de yerinde kullanan hasta Fenerbahçeli.
meser#: Forumda çeşitli etkinlikler oluşturup bize paylaşan, çeşitli şeyler yapmaya çalışan birisi.
Vispilio: Yardımsever
Raltcoinsb : 155
mandown: Karadeniz bölgesinde yaşayan veya oralı olan teknolojiye yakın birisi.
Zekibeyy: Araştıran, yazan ve tartışmalar konusunda fikirleri belirten, ekonomi bölümünde de sıkça gördüğüm biri.

Unuttuklarım kusura bakmasın.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
totti67
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 294

View Profile
December 07, 2023, 12:47:38 PM

Doğruyu söylemek gerekirse listede trendcoini troll olarak görmüyorum çünkü o sadece çoğu kişiye muhalif olduğu için öyle zannediliyor buradan muhalif bir kişiliği alıp çoğunluğun zıt düşünceye sahip bir foruma konulmasında da karşı taraf troll değildir kendine göre her iki tarafta doğrularını savunuyor bu anlamda tartışmaları okumak bana keyif bile veriyor diyebilirim

Benim aklıma gelenler tabi forumun gurusu Türk bölümü için Bthd, EFS adı üstünde moderatör buranın şerifi gibi denetim mekanizmasının elinde olduğu, hiç kolay işi olmayan çoğu mesajı inceleyip kaldıran veya doğru yere taşıyan bir yönetici

Vispilio kurt sembolünden dolayı bende hep ülkücü gibi olduğunu düşündüğüm milliyetçi bir kişilik çağrışımı yapıyor
Gospodin efsanesini unutmamak gerekiyor genelde shitcoinlerin kralı açtığı başlıklar çok kazandırdı zamanında özellikle Raca bir efsane oldu
W Jr rütbe atlayan veya yakın üyeleri tespit eden buna çalışan birini çağrıştırıyor
Mhanbostanci (Twitter’a girip baktığım) gerçek adını şak diye buraya yazan ender kişiliklerden bir de Waves, Unify dönemleri vardı onlar direkt canlanıyor kafamda
Eightdots anketçi aynen

Deathwing mi ne vardı, bitlikoyun çevirisiyle akılda kalıcı, Alp ışık ilk kripto ile tanışmama vesile olanlardan birisi forum hesabı da vardı, AlyattesLydia diye bir arkadaş vardı, Kalemder üstat vardı, Blacknavy vardı merit kaynağımızdı sağolsun çoğu kişiye yardımı dokunmuştu, Otto diesel nickini hatırlıyorum bir de bir döneme damga vuran küfürbaz bir arkadaş vardı banlandı sonra Japon ismine benzer bir nicki vardı herhalde ha Hirozaki mi neydi galiba

Onun dışında da eminim çoğumuza bir şeyler çağrıştıran nickler var ama dediğim gibi forum tamamen farklı bir kültür herkesin farklı işleri herkesin farklı ilgi alanları var

Biz ise her şeyiyle bir aile olduk iyi çocuğu da var bu ailenin kötü çocuğu da ama biz biriz bunu unutmamak lazım sevgilerle

Edit yanlış Nick yazdıysam kusura bakmayın örneğin a kişisinin nickini b kişisi diye yazdıysam kötü hafızamdandır yani biri çıkıp lan ben oyuncu değilim bana gamer demiş derse benim yanlışımdır Grin

Hocam benim ekonomi düşkünlüğüm tamamen duygusaldı yahu Grin o dönem içinde bulunduğum imza (ki imza da değildi avatarını anca giyebilmiştim) konu dışını kabul etmiyordu maalesef o yüzden oralarda daha çok göründüm diyebilirim açık yüreklilikle.

Asıl mevzuya gelirsek, gerçekten bilginin gücüne önem veren biri olarak, forumda çok bilgili arkadaşlar var, eğlenceli kişilikler var, pek hazzetmeyeceğim tarzda olan da var ama işin doğası gereği çeşitlilik iyidir, umarım herkesin gönlüne göre zaman geçirebileceği bir platform olarak devam eder.

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
Mars,           
here we come!
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
ElonCoin.org.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it

▬▬▬▬▬

Hero -
ZekiBeyy (OP)
Hero Member

View Profile
December 07, 2023, 01:05:30 PM

Doğruyu söylemek gerekirse listede trendcoini troll olarak görmüyorum çünkü o sadece çoğu kişiye muhalif olduğu için öyle zannediliyor buradan muhalif bir kişiliği alıp çoğunluğun zıt düşünceye sahip bir foruma konulmasında da karşı taraf troll değildir

Burada Troll demekle aslında demek istediğim kendiside bu kelimeyi çokça kullanmasından kaynaklı yıllar önce forumda bana ilk defa bu kelimeyi kullanan yine kendisiydi ve dediğim gibi kimseyi kırmak eleştirmek adına yazmadım biraz mizah biraz tebessüm birazda farklı şeyler konuşalım dedim.

Valla abi çalışkan öğrenciliğimiz mi kaldı mezun olduk mezuuuun Cheesy

Meser hocam burada çalışkan öğrenci olarak dememdeki kasıt dönem ödevi hazırlar gibi güzel konular ve detaylı anlatımından kaynaklıdır yoksa öğrenci olduğunu düşündüğüm için dememiştim. Not: bulmacaları özledim Smiley

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
.
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
.
 ElonCoin.org 
.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it
▬▬▬▬▬
verbakalim
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 625

View Profile
December 08, 2023, 01:11:54 PM

Eightdots anketçi aynen

@RaltcoinsB ağzın bal yesin hocam. Herkesin ufak tefek yaradalışının yansıması olan yazıları var ve insan bunları okurken kafasında bir görüntü oluşuyor.  Benim için hepsi de hoş görüntüler. Biraz yaramaz, bazen agresif, bazen hırçın ama hepsi de genel olarak birbirine tutkun aslında kırılma noktalarında omuz omuza durabilecek kişiler durumunda. Paylaşım konusunda sorduğun konu ile ilgili ve bonkör. Kısacası iyi insanlar formdaşlarım.

Benim için yazdıklarında küçücük bir düzeltme yapma ihtiyacı hissettim affına sığınarak.

Verbakalim yüksek lisans öğrencileri olan yaşlı  dinamik bir baba ve abimiz

Teşekkür ediyorum forumdaki herkese.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
gospodin
Legendary
*

Activity: 2296
Merit: 1452

Cashback 15%

View Profile WWW
December 08, 2023, 03:07:16 PM

foruma 2017 yılında kayıt olduğum için o zamandan bu tarihe kadar bir sürü insanla muhabbetim oldu. kimi zaman bazılarıyla tartışsam da genelde forumun çoğunluğu ile hoş bir sohbetim oldu. gerçi bu kişilerin yarısı allah bilir aynı kişidir de neyse konumuz bu değil. isim yazmayacağım çünkü gerçekten çok uzun bir liste olur çünkü yazacaklarımın yarısı artık aktif değildir. gerçi ben de son 2 senedir forumu pek sallamıyorum ama burada olmak da keyifli geliyor insana.

neyse yazıyı bağlayamadım:)) vizyonsuz ırıspı çıcığı satoshi götü sayesinde hayatım biraz düzene girdi çünkü zorunlu olarak ülkeye döndüğüm zaman biraz sıkıntılı bir dönemdeydim. kripto sayesinde biraz kafamı dağıtabildim. o zaman vizyonluymuş lan bu piç:)

.
.HUGE.
▄██████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████████████████████▄
███████▌██▌▐██▐██▐████▄███
████▐██▐████▌██▌██▌██▌██
█████▀███▀███▀▐██▐██▐█████

▀█████████████████████████▀

▀███████████████████████▀

▀█████████████████████▀

▀█████████████████▀

▀██████████▀▀
█▀▀▀▀

█▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
CASINSPORTSBOOK
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀█

▄▄▄▄█
bobita
Legendary
*

Activity: 2506
Merit: 1297

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
December 08, 2023, 04:34:27 PM

Ben olsam bobita için kuçu isimlerine benziyor derdim, sonuçta benziyor, yapacak bir şey yok, fi tarihinde donanımhabere üye olurken anlık uydurmuştıum, öylece kaldı. Hemen hemen hiç girmiyorum ama oradaki üyeliğim de aynen duruyor.
Nicklere gelince, bence aramızdaki en kayda değer ve yorumlamaya gerek olmayan nick belli, daha da ötesi olmaz diye düşünüyorum: Ondekinecakabilirim
Tedbir amaçlı yanda veya geride durmakta fayda var

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
meser#
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 957

View Profile
December 08, 2023, 04:58:28 PM

Ben olsam bobita için kuçu isimlerine benziyor derdim, sonuçta benziyor, yapacak bir şey yok, fi tarihinde donanımhabere üye olurken anlık uydurmuştıum, öylece kaldı. Hemen hemen hiç girmiyorum ama oradaki üyeliğim de aynen duruyor.
Nicklere gelince, bence aramızdaki en kayda değer ve yorumlamaya gerek olmayan nick belli, daha da ötesi olmaz diye düşünüyorum: Ondekinecakabilirim
Tedbir amaçlı yanda veya geride durmakta fayda var

Bobita nicki bende kuçu isimlerinden ziyade bobin çağırışımında bulunuyor. Nasıl böyle diye sormayın valla açıklamayamam Cheesy

Diğer taraftan evet ondekineçakabilirim nicki çok fena özellikle ondan bir önceki mesajı atan olmamak için çok çabalıyorum desem yeridir Cheesy
Gencecikmen
Legendary
*

Activity: 966
Merit: 1059

#SWGT CERTIK Audited

View Profile
December 08, 2023, 07:48:57 PM
Merited by Vispilio (1), ZekiBeyy (1)

Uzun zamandır gördüğüm en yaratıcı başlık olmuş.

EFS: Şef

Bthd: Gedikli

meser#: Yurtdışı

totti67: ekonomi ekonomi ekonomi

Vispilio: Kalkınma Bakanı

W Jr: Rütbe

halloweenn666
Member
**

Activity: 1011
Merit: 64

View Profile
December 08, 2023, 07:58:36 PM
Merited by Vispilio (1), Jossque (1)

Bthd - Zeki, Dikkatli, Kurnaz

EFS - Reis (bulaşmaya gelmez)

eightdots - Karmaşık

gospodin - Esprili

Jossque - Anlatıcı Bilge Tarihçi

mandown - Muhalif Duygusal

mhanbostanci - Objektif

meser# - Yorumcu

MK-74 - Her konuda bir fikri olan

RaltcoinsB - Önemli biri

SUPERSAIAN -

Trendcoin - Trend hakkında bilgili

Vispilio - Bilgi kaynağı

W Jr. -  Severim

ZekiBeyy -  Bildiklerini ve faydalı bilgileri paylaşan cömert bir abi

Anonymous3x - Kahin, Felsefi

Lachrymose Olgun  Mantıklı Uzun Vadeci

ajanwalker Konu Dışı

lossnet internet kafe sahibi

trendcoin
Legendary
*

Activity: 2184
Merit: 1131

View Profile
December 08, 2023, 10:35:56 PM

doğrudan hedef gösteren bir konu açarak trollüğün ağa babalığını yapmışsın ama senin utanman olsa ana hesabınla yazardın. internet kafedeki bilgisayarlarından birinden yazmazdın. internet kafe mantarının trollüklerini listelediğimde hep bu alt hesap ortaya çıkıp bana sallıyor (bu ilk değil); bu konuda böyle bir şey yazmasına şaşırmadım.

zekibeyy - doğru düzgün türkçe yazamayan vasat altı bir trol.

bilader, trollüğünüzden değil ama türkçenin ırzına geçmenizden gına geldi. trollüğünüz kalitesiz bir şey, o kalitesizlik etkisizliği nedeniyle bir şey ifade etmiyor ama güzel türkçemizin içinden geçtiğiniz için fıttırıyorum çünkü o işi iyi beceriyorsunuz.

ben kimse hakkında keskin olumsuz düşüncelere sahip değilim, türkiye'nin mevcut durumunu ve potansiyelini biliyorum, buradaki pek çok farklı rengin ve fikrin de bu toprağı oluşturan mozaikten bir parça olduğunu biliyorum; bazılarını sandıkta tedavi edeceğiz, bazılarını deneysel ortamda hayatın içinde rehabilite edeceğiz, op gibi ömrü boyunca fanusun içinde yaşamış vasat altı tipleri okyanusun sabırlı ama istikrarlı dalgaları gibi çarpa çarpa (kafasına vura vura) vasata getireceğiz ama sonunda herkes bir masanın etrafında oturabilecek.

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
Ondekinecakabilirim
Hero Member

Activity: 1162
Merit: 721

View Profile
December 11, 2023, 09:14:45 AM

Bi takım yanlış anlamaları giderelim. Aksi şekilde çok büyük yanlış anlaşılmalar olacak. Cheesy

Birincisi nickimi aldığımda biraz alkolün etkisindeydim. Çok düşünmedim nasıl anlaşılır diye. Yazdıklarınızı görünce yanlış anlaşılır bi nick aldığımı daha bi iyi anladım. Bi savaş pilotumuzun videosu vardı. Vuruş mesafesindeyim. Öndekine çakabilirim diyordu videoda. Öndeki düşman uçağını vurabilirim. Emir bekliyorum diyordu. Onu izlerken etkilendim. Öndekine Çakabilirim yaptım nickimi ondan. Düşündüğünüz gibi bişi yok yani. Cheesy

Tabiki yanlış anlayan herkesten özür dilerim. Çok düşüncesiz bi zamanımda aldım nickimi. Doğarken de annemiz, babamız koyuyor ismimizi. Bazı olayları kabulleniyoruz. Bunu da kabullendim ben. Siz de öyle yapın lütfen.

███████████████▄▄
    ██████████████████████▄
  ██████████████████████████▄
 ███████   ▀████████▀   ████▄
██████████    █▀  ▀    ██████▄
███████████▄▄▀  ██  ▀▄▄████████
███████████          █████████
███████████▀▀▄  ██  ▄▀▀████████
██████████▀   ▀▄  ▄▀   ▀██████▀
 ███████  ▄██▄████▄█▄  █████▀
  ██████████████████████████▀
    ██████████████████████▀
       ███████████████▀▀
.
.Duelbits.
.
..THE MOST REWARDING CASINO......
   ▄▄▄▄████▀███▄▄▄▄▄
▄███▄▀▄██▄   ▄██▄▀▄███▄
████▄█▄███▄█▄███▄█▄████
███████████████████████   ▄██▄
██     ██     ██     ██   ▀██▀
██ ▀▀█ ██ ▀▀█ ██ ▀▀█ ██    ██
██  █  ██  █  ██  █  ██
█▌  ██
██     ██     ██     ████  ██
█████████████████████████  ██
████████████████████████████▀
████████████████████████▌
       +4,000       
PROVABLY FAIR
GAMES
   $500,000   
MONTHLY
PRIZE POOL
      $10,000     
BLACKJACK
GIVEAWAY
verbakalim
Hero Member

View Profile
December 11, 2023, 01:38:22 PM

Bi takım yanlış anlamaları giderelim. Aksi şekilde çok büyük yanlış anlaşılmalar olacak. Cheesy

Birincisi nickimi aldığımda biraz alkolün etkisindeydim. Çok düşünmedim nasıl anlaşılır diye. Yazdıklarınızı görünce yanlış anlaşılır bi nick aldığımı daha bi iyi anladım. Bi savaş pilotumuzun videosu vardı. Vuruş mesafesindeyim. Öndekine çakabilirim diyordu videoda. Öndeki düşman uçağını vurabilirim. Emir bekliyorum diyordu. Onu izlerken etkilendim. Öndekine Çakabilirim yaptım nickimi ondan. Düşündüğünüz gibi bişi yok yani. Cheesy

Tabiki yanlış anlayan herkesten özür dilerim. Çok düşüncesiz bi zamanımda aldım nickimi. Doğarken de annemiz, babamız koyuyor ismimizi. Bazı olayları kabulleniyoruz. Bunu da kabullendim ben. Siz de öyle yapın lütfen.

Boş ver yiğidim nikinle yaşa sen.

Bak benim nik nerden geldi.

Askerde santralcıydım kıbrısta. Sürekli arayanlar bana bir Türkiye için hat verbakalim diyordu. Bu nik o zamandan beri bende sen hat mı istiyorsun al verdim bakalim diyordum. Sonradan pek çok yerde bu hep istek olarak kullananlara kaptırmamak için bu niki ben alayım yarın birisi bana karşı kulanmasın istedim. Yoksa bende kimseden bişey istemiyom. Sadece dostluk.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
ajanwalker
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 457

View Profile
December 11, 2023, 01:50:36 PM

Boş ver yiğidim nikinle yaşa sen.

Bak benim nik nerden geldi.

Askerde santralcıydım kıbrısta. Sürekli arayanlar bana bir Türkiye için hat verbakalim diyordu. Bu nik o zamandan beri bende sen hat mı istiyorsun al verdim bakalim diyordum. Sonradan pek çok yerde bu hep istek olarak kullananlara kaptırmamak için bu niki ben alayım yarın birisi bana karşı kulanmasın istedim. Yoksa bende kimseden bişey istemiyom. Sadece dostluk.

İyiymiş hocam. 😂
Bende çocukken Van damme hayranıyfım. Kan sporu ile büyüdük diyebilirim. Hatta o kadar hayrandım ki Pes etmek yok teslim olmak yok filminde Van damme çocuktan ( Jason) dayak yiyince çok üzüldüm
Konuya gelelim. Onun zaman polisi filmi var ( Time Çöp) o filmde ki adı Max Walker idi. ( Ajan Walker ) bende oradan esinlenip aldım.
Yoksa ben de ajan majan olmaz 😂
Veri bakalım ile ondekinecakabilirim orijinal nickler.
Mizahi olarak başlık güzel ama başkalarını kırmasak güzel olur.
Sonuçta burada bilgi paylaşıp fikir alışverişinde bulunuyoruz. Birbirimizi sevmek zorunda değiliz ama saygılı olmak zorundayız.
Herkese saygılarımla...
( Bu arada ben de eloncu oldum artık 😂)

Sr Member

EPSILOAN
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
▄▄████████████████████▄▄
██████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████████████████████████
▀▀████████████████████▀▀
▄▄████████████████████▄▄
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
▀▀████████████████████▀▀
▄▄████████████████████▄▄
█████▄     ███████    ▄█████
███████     █████    ███████
███████ ▄    ███     ███████
███████ █▄    █ █    ███████
███████ ██▄    ██    ███████
███████ ███▄  ███    ███████
█████▀   ▀██▄███▀     ▀█████
▀▀████████████████████▀▀
ZekiBeyy (OP)
Hero Member

View Profile
December 12, 2023, 12:16:29 PM
Last edit: December 12, 2023, 01:15:57 PM by ZekiBeyy
Merited by wolwoo (1)

Bu konuda nicklerin nasıl konulduğunu nereden esinlendiğinden çok bizlere yaptığı çağrışımlardan bahsetmek istemiştim.

Sürekli yeni rütbeleri hatırlatan W jr. , sürekli yeni zam haberleri ile mandown , bir dönem anketçimiz Smiley eightdots bizlere kripto ile tesla hayali kurduran Bthd , son zamanlarda yeni bir imza var boşta olan varsa başvursun diyen kriminall , madencilik zamanı madencilik ve teknik bilgilerle Verbakalım, paramız yokki yatırım yapalım diyen wolwoo, Gforce Now ile aklımda kalan execijutiere, herkesin kazanması için taktikler veren Lachrymose sahi nerelerdesin özlettin kendi Smiley hepinize ayrı ayrı selam olsun dostlar.

Vol2. gelecek

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
.
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
.
 ElonCoin.org 
.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it
▬▬▬▬▬
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1135

View Profile
December 18, 2023, 07:52:54 PM

paramız yokki yatırım yapalım diyen wolwoo
  Grin Grin
borç ve yatırım ikilemi arasında sıkışıp kalınca insan maalesef uzun soluklu düşünemiyor, normalde koleksiyon yapmayı seven biriyim, param olsaydı aldıklarımı satmazdım en azından tatmin edici bir rakama gelinceye dek, 2017'den bu yana neler kazanabileceğimizi varın siz tahmin edin

uzun bir süredir yeni bir btc potansiyeli arıyorum, kripto ve ya değil fark etmez belki bu defa elimde tutup iyi bir getiri sağlarım henüz bişey bulamasam da düşünmekten zarar gelmez...

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
verbakalim
Hero Member

View Profile
December 19, 2023, 08:40:19 AM

Bu konuda nicklerin nasıl konulduğunu nereden esinlendiğinden çok bizlere yaptığı çağrışımlardan bahsetmek istemiştim.

Sürekli yeni rütbeleri hatırlatan W jr. , sürekli yeni zam haberleri ile mandown , bir dönem anketçimiz Smiley eightdots bizlere kripto ile tesla hayali kurduran Bthd , son zamanlarda yeni bir imza var boşta olan varsa başvursun diyen kriminall , madencilik zamanı madencilik ve teknik bilgilerle Verbakalım, paramız yokki yatırım yapalım diyen wolwoo, Gforce Now ile aklımda kalan execijutiere, herkesin kazanması için taktikler veren Lachrymose sahi nerelerdesin özlettin kendi Smiley hepinize ayrı ayrı selam olsun dostlar.

Vol2. gelecek

@ZekiBeyy hocam sıkma canını sen bir konu açtın bizler kendi istediğimizi yazdık. Hani yemek yaparken ne derler. Suyu çok olursa çorba az olursa pilav olur diye. Bizde biraz bizden biraz sizden anlattık.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Mustang Shelby
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 475

View Profile
December 19, 2023, 12:19:26 PM
Merited by mhanbostanci (1)

İlla fotoğraf mı koyalım arkadaşlar :

Artık forumdaki nickim size bunu çağrıştırsın. 2022 Mustang Shelby GT-500H. Arabaların şahı. Bir gün kripto paralardan parayı vurursam kendime sözüm var bu arabayı bir şekilde elde edeceğim.

Forum nickleri bana çok şeyler anımsatıyor da herkes yazmış zaten tek tek yazmayayım ben de Smiley

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
██████████▄▄███▄██████▀