Bitcoin Forum
May 05, 2024, 04:11:44 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Vikunya Yününden Kaban(1.321.920 TRY)  (Read 311 times)
ZekiBeyy
Hero Member

Activity: 1246
Merit: 883

Eloncoin.org - Mars, here we come!

View Profile
January 18, 2024, 04:09:10 PM

Fiyat 13 bin olacakken klavye tuşuna fazla basılmış fiyat bir milyonu geçmiş durumda aklıma başka bir şey gelmiyor Smiley Görseldeki ürün bin lira bile olsa alıp giymem o derece beğenmedim ayrıca. Bunu alan hangi amaçla aldı bilemiyorum baktığınız zaman pazarda satılan ceketlere benziyor öyle bir albenili tarafınıda göremedim. Bazıları parayı bedava kazanıyor sanırım öyle rahat harcadıklarına göre.

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
█████████████████▄███████
████████████████▄███████▀
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
.
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▄███████████████████████▄
█████████████████████████
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
.
 ElonCoin.org 
.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it
happen or be a part of it"
▬▬▬▬▬
1714925504
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714925504
Reply with quote  #2

1714925504
Report to moderator
Make sure you back up your wallet regularly! Unlike a bank account, nobody can help you if you lose access to your BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714925504
Hero Member
*

Ignore
1714925504
Reply with quote  #2

1714925504
Report to moderator
1714925504
Hero Member
*

Ignore
1714925504
Reply with quote  #2

1714925504
Report to moderator
1714925504
Hero Member
*

Ignore
1714925504
Reply with quote  #2

1714925504
Report to moderator
püsür
Hero Member

Activity: 1232
Merit: 675

View Profile
January 20, 2024, 04:57:09 PM

Bu haberlere kadar çıktı, sanırım bu Monttan satılmış, bu fiyata rağmen satılabiliyorsa, diyecek sözüm yok çünkü bugün Türkiye’de 1+1 ev parası, araba parası bu para, bunu monta vermek mantıksız, bana mantıksız geliyor, öte yandan cebinde 20 lira ile intihar eden babalar var ülkede, yine de para geliyorsa harcamak onlara ait tabi, bir şey demek bize yakışmıyor,
Hocam millet manyak, çok zenginler için dolar olarak düşündüğümüzde bir şey değil. Adamlar alabiliyorsa alır. Bunlar gibi ekstra ekstra pahalı şeylerden binlerce vardır herhalde. Normal insan olarak biz anlayamayız bunu niye alırlar diye. Biraz alakasız ama asıl önemli olan düz araba ile düz telefonun bilgisayarın Türkiye'de bu kadar pahalı olması. Neredeyse tüm dünyada Clio, Egea, i20 gibi arabalar hele de o ülkede üretiliyorsa çok ulaşılabilir oluyor. Bizde vergilerle akıl almaz fiyatlara geliyor. Telefonlar da öyle. Yurtdışındaki fiyatlarını görünce çıldırmamak elde değil. Yani bir kabana 1.3m veren manyak varsa vardır ama dediğim şeylere herkesin bu kadar fazla para vermek zorunda kalması asıl çıldırmamız gereken olay.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
verbakalim
Hero Member

Activity: 1218
Merit: 630

View Profile
January 21, 2024, 09:15:20 AM

Bu haberlere kadar çıktı, sanırım bu Monttan satılmış, bu fiyata rağmen satılabiliyorsa, diyecek sözüm yok çünkü bugün Türkiye’de 1+1 ev parası, araba parası bu para, bunu monta vermek mantıksız, bana mantıksız geliyor, öte yandan cebinde 20 lira ile intihar eden babalar var ülkede, yine de para geliyorsa harcamak onlara ait tabi, bir şey demek bize yakışmıyor,
Hocam millet manyak, çok zenginler için dolar olarak düşündüğümüzde bir şey değil. Adamlar alabiliyorsa alır. Bunlar gibi ekstra ekstra pahalı şeylerden binlerce vardır herhalde. Normal insan olarak biz anlayamayız bunu niye alırlar diye. Biraz alakasız ama asıl önemli olan düz araba ile düz telefonun bilgisayarın Türkiye'de bu kadar pahalı olması. Neredeyse tüm dünyada Clio, Egea, i20 gibi arabalar hele de o ülkede üretiliyorsa çok ulaşılabilir oluyor. Bizde vergilerle akıl almaz fiyatlara geliyor. Telefonlar da öyle. Yurtdışındaki fiyatlarını görünce çıldırmamak elde değil. Yani bir kabana 1.3m veren manyak varsa vardır ama dediğim şeylere herkesin bu kadar fazla para vermek zorunda kalması asıl çıldırmamız gereken olay.

Ankara Kentpark avm önünde olan otoparka gelen araçlara bakınca lan bunu kim kullaıyor diye düşündüğümüzde elinde mini bir çanta peşinde zara çantaları taşıyan bir delikanlı vale yavaş yavaş gelen 25 yada 30 yaşlarında bir bayan. Ona koşarak anahtarını yetiştirmeye çalışan başka bir vale. Sanırım bu zara paketlerinin birinin içinde bu kaban olabilir. Bu yaşta bu para bu araba bu paketler. Yorum yok demek için gerçekten bunu görmeniz lazım. Biz her gün bunlara gerçekten şahit oluyoruz. Millette deli paralar var.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Hvdv
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 330

View Profile
January 22, 2024, 09:00:20 AM
Merited by püsür (1)

Güzel bir noktaya değinmişsin @püsür hocam. İnsanlar daha yerli üretim olan firmaların ürünlerine ulaşamazken, böyle lüks harcamalar konusunda yorum yapmaları pek doğru değil. Önce Türkiye’de üretilen ürünlerin neden ÖTV kapsamına girdiğini bir öğrenelim. Bu ürünlere ulaşmak için insanların 100 ayını vermelerinin mantıksızlığını konuşalım sonra da Vikunya yününü konuşuruz.

.
Duelbits
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
///  PLAY FOR FREE  ///
WIN FOR REAL
█████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
█████
██████████████████████████████████████████████████████
.
PLAY NOW
.
██████████████████████████████████████████████████████
█████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
█████
totti67
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 298

View Profile
January 22, 2024, 01:16:52 PM

Bu kaban haberi çıktıktan sonra, mağazada stoklar tükenmiş diye görmüştüm birkaç gün önce sosyal medyada. Ulan nasıl bir görgüsüzlüktür bu ya demeden edemedim, normalde bu haber çıkınca, hani almaya niyeti varsa bile az biraz haysiyetli adam ulan millet mevzuyu uyandı şimdi ayıp olur der, bizde ise yeni gelinin tarağa sarılması gibi hücum edilmiş resmen, abi senede 3 ay giyersin en çok, o dönemde de zaten buna bu parayı verecek kadar zenginsen gardrobunda en az 20 tane mont vardır, bunu en fazla 5 kere bilemedin 10 kere giyersin, kullanım alanı bu kadar dar olan bir şeye 1,3 milyon (yazmadığım küsüratı bile bence mont etmez, ben o paraya bir sene tepeden tırnağa giyiniyorum Grin) verilmez kardeşim.

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
Mars,           
here we come!
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
ElonCoin.org.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it

▬▬▬▬▬

Hero -
verbakalim
Hero Member

View Profile
January 22, 2024, 04:34:14 PM

Bu kaban haberi çıktıktan sonra, mağazada stoklar tükenmiş diye görmüştüm birkaç gün önce sosyal medyada. Ulan nasıl bir görgüsüzlüktür bu ya demeden edemedim, normalde bu haber çıkınca, hani almaya niyeti varsa bile az biraz haysiyetli adam ulan millet mevzuyu uyandı şimdi ayıp olur der, bizde ise yeni gelinin tarağa sarılması gibi hücum edilmiş resmen, abi senede 3 ay giyersin en çok, o dönemde de zaten buna bu parayı verecek kadar zenginsen gardrobunda en az 20 tane mont vardır, bunu en fazla 5 kere bilemedin 10 kere giyersin, kullanım alanı bu kadar dar olan bir şeye 1,3 milyon (yazmadığım küsüratı bile bence mont etmez, ben o paraya bir sene tepeden tırnağa giyiniyorum Grin) verilmez kardeşim.

Valla hocam 1.3 m çıkınca kalan değere alınacak ürünler ile gerçekten 1 yıl boyunca sorunsuz giyilip gezilebilir. Eğer diğer çıkardığımız miktar halen elinizde duruyor ise  buna da bir araba alınıp alınmış olan yeni elbiseler ile bir kombin yapıla bilir. Tabi paranız kalmadı. Etrafınızda bulunan kişilerden yada yakınlarınızdan birisi birde alınan bu arabanındeposunu doldurur ise hayrına tabi ne gezilir biliyonmu o zaman. Şık kıyafet yeni araba ama benzin parası yok Grin Grin Grin

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
eightdots
Hero Member

Activity: 770
Merit: 703

View Profile
January 23, 2024, 02:12:48 PM

Valla hocam 1.3 m çıkınca kalan değere alınacak ürünler ile gerçekten 1 yıl boyunca sorunsuz giyilip gezilebilir. Eğer diğer çıkardığımız miktar halen elinizde duruyor ise  buna da bir araba alınıp alınmış olan yeni elbiseler ile bir kombin yapıla bilir. Tabi paranız kalmadı. Etrafınızda bulunan kişilerden yada yakınlarınızdan birisi birde alınan bu arabanındeposunu doldurur ise hayrına tabi ne gezilir biliyonmu o zaman. Şık kıyafet yeni araba ama benzin parası yok Grin Grin Grin

Böyle bir haber çıktıktan sonra ürünü almamak değil de almaya gitmek tercih edilmiştir. Zaten sayılı ürün ve reklamı da yapıldı. Satılmama ihtimali yok. Her malın alıcısı vardır ve bu malın alıcısı da bence fazlasıyla olmuştur. Adet sayısı fazla olsaydı bitmeme olasılığı yoktu. Zenginler diyerek genellemek istemiyorum ama birçok influencer bile bu ürünü alırdı. Zaten bu insanların işleri bu değil mi ilgi çekici olanı yapmak ve onun üzerinden izlenme kazanmak.

Parası olan aldığı ürünü ne kadar giyeceğini de hesaplamaz dolapta kaç tane montu olduğunu da. Tabi bu bahsettiğimizi genele yaymak da doğru değil sadece kaç kez giyecek dediğinizden dolayı böyle bir çıkarımım oldu. Bunu alabilecek olanlar toplumun yüzde olarak çok az bir kısmı olduğundan tercihlerini paraya göre değil de isteklerine göre yapıyorlardır. Yakında böyle fiyat etiketi olan ürünleri daha da çok görebilir ve dolaylı yoldan reklam yaptıklarını izleyebiliriz. Bazı marka ve ürünlerin de reklama ihtiyacı yok bunu da belirtmeden yazımı bitirmeyeyim.

██
█████▀▀███████▀▀███████
█████▀░░▄███████▄░░▀█████
██▀░░██████▀░▀████░░▀██
██▀░░▀▀▀████████████░░▀██
██░░█▄████▀▀███▀█████░░██
██░░███▄▄███████▀▀███░░██
██░░█████████████████░░██
██▄░░████▄▄██████▄▄█░░▄██
██▄░░██████▄░░████░░▄██
█████▄░░▀███▌░░▐▀░░▄█████
███████▄▄███████▄▄███████
.
.ROOBET 2.0..██████.IIIIIFASTER & SLEEKER.██████.
|

█▄█
▀█▀
████▄▄██████▄▄████
█▄███▀█░░█████░░█▀███▄█
▀█▄▄░▐█████████▌▄▄█▀
██▄▄█████████▄▄████▌
██████▄▄████████
█▀▀████████████████
██████
█████████████
██
█▀▀██████████████
▀▀▀███████████▀▀▀▀
|.
    PLAY NOW    
verbakalim
Hero Member

View Profile
January 23, 2024, 06:11:39 PM

Valla hocam 1.3 m çıkınca kalan değere alınacak ürünler ile gerçekten 1 yıl boyunca sorunsuz giyilip gezilebilir. Eğer diğer çıkardığımız miktar halen elinizde duruyor ise  buna da bir araba alınıp alınmış olan yeni elbiseler ile bir kombin yapıla bilir. Tabi paranız kalmadı. Etrafınızda bulunan kişilerden yada yakınlarınızdan birisi birde alınan bu arabanındeposunu doldurur ise hayrına tabi ne gezilir biliyonmu o zaman. Şık kıyafet yeni araba ama benzin parası yok Grin Grin Grin

Böyle bir haber çıktıktan sonra ürünü almamak değil de almaya gitmek tercih edilmiştir. Zaten sayılı ürün ve reklamı da yapıldı. Satılmama ihtimali yok. Her malın alıcısı vardır ve bu malın alıcısı da bence fazlasıyla olmuştur. Adet sayısı fazla olsaydı bitmeme olasılığı yoktu. Zenginler diyerek genellemek istemiyorum ama birçok influencer bile bu ürünü alırdı. Zaten bu insanların işleri bu değil mi ilgi çekici olanı yapmak ve onun üzerinden izlenme kazanmak.

Parası olan aldığı ürünü ne kadar giyeceğini de hesaplamaz dolapta kaç tane montu olduğunu da. Tabi bu bahsettiğimizi genele yaymak da doğru değil sadece kaç kez giyecek dediğinizden dolayı böyle bir çıkarımım oldu. Bunu alabilecek olanlar toplumun yüzde olarak çok az bir kısmı olduğundan tercihlerini paraya göre değil de isteklerine göre yapıyorlardır. Yakında böyle fiyat etiketi olan ürünleri daha da çok görebilir ve dolaylı yoldan reklam yaptıklarını izleyebiliriz. Bazı marka ve ürünlerin de reklama ihtiyacı yok bunu da belirtmeden yazımı bitirmeyeyim.

Bu parayı verip kaç tane mont yada elbisesi olduğunun sayısına bakan zaten bunu almaz. Bunun reklamının da bizim gibileri oraya çekmeye gücü yetmez. Diğer taraftan buralardan alışveriş yapmayı seven ve almaya gücü olanlar da bizim takıldığımız mağazalara takılmasına ve buralarda boy göstermesine olanak yok. Kısacası bu kabanı alanlar başka dünya insanı. Bizimle uzaktan yakından işleri olmaz.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
totti67
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 298

View Profile
January 25, 2024, 09:22:04 AM

Hocam vizyon işte, hani milyocuğu, yanıdaki küsüratı bir yıllık asgari ücretten fazla olan bir milyoncuğu hem de, bir monta zaaart diye verebilme imkanı hiç olmadığından belki de bu şekilde bakıyoruz olaya Grin Bu paraları verebilen kesim dediğiniz gibi zaten çok belirli bir sınıfa dahil olanlar. Ve genel olarak bu insanların rağbet gösterdiği markalar da haliyle reklam falan derdi olmayan markalar, yani işleyiş her ekonomik sınıf için kendi doğal deviniminde devam ediyor. Yalnız adamlar hiç istemeden yine de güzel reklam yapmış oldular, buna da değinmeden edemeyeceğim. Grin

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
Mars,           
here we come!
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
ElonCoin.org.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it

▬▬▬▬▬

Hero -
verbakalim
Hero Member

View Profile
January 25, 2024, 06:40:16 PM

Şimdi konu vikunya ama ben başka birşey yazacağım. Çalıştığımız iş yerinde hizmet alım personeli var. Yani eski deyimle odacılar. Ama bu odacıların bazıları çöpçü bazıları çaycı bazıları da sekreter. Çöpçü çöp işine bakıyor çaycı çay işine. Ama sekreter olarak işe alınanlar her gün geldikleri arabalardan inerken hepsi ayrı ayrı vikunya vari bişeyler giymiş olarak sanki podyuma çıkacak gibi geliyorlar. Gerçekten altlarında mersedes ve bu ayarda başka araçlar. Biz çalışanların altlarında son model fiat lar ( son model değil tabi onu attım ). Şimdi eldeki vikunya çok pahalı. Bizdeki sekreterler  burada kendilerine verilen çerez parası için mi geliyorlar yıllardan beri çözemedim bunu. Gerçekten makyajlarına yetmez aldıkları.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1254

View Profile
January 25, 2024, 07:11:19 PM

Her malın alıcısı var dedikleri doğru kim verir bir kabana 1.311.920 TRY diyorsunuz onunda alıcısı çıkıyor. Alıcısına hayırlı olsun diyelim, alıcısı belki bir kere giyecek sonrada kenara atacak kim bilir. Sınırsıza yakın param olsa gene ben almam da tercih meselesi işte almışsa almış deyip geçiyorsunuz. Bu kabana benzeyen montlar ne satmıştır yoksa satış için miydi bunların hepsi.

Beymen de falan bir aralar çok internete düşen ürünler oluyordu bu ceketi görünce de onlar geldi aklıma anahtar, terlik saçma sapan fiyatlar demek ki hakikaten de alıyorlar.

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Mustang Shelby
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 490

View Profile
January 25, 2024, 10:05:22 PM

Şimdi konu vikunya ama ben başka birşey yazacağım. Çalıştığımız iş yerinde hizmet alım personeli var. Yani eski deyimle odacılar. Ama bu odacıların bazıları çöpçü bazıları çaycı bazıları da sekreter. Çöpçü çöp işine bakıyor çaycı çay işine. Ama sekreter olarak işe alınanlar her gün geldikleri arabalardan inerken hepsi ayrı ayrı vikunya vari bişeyler giymiş olarak sanki podyuma çıkacak gibi geliyorlar. Gerçekten altlarında mersedes ve bu ayarda başka araçlar. Biz çalışanların altlarında son model fiat lar ( son model değil tabi onu attım ). Şimdi eldeki vikunya çok pahalı. Bizdeki sekreterler  burada kendilerine verilen çerez parası için mi geliyorlar yıllardan beri çözemedim bunu. Gerçekten makyajlarına yetmez aldıkları.

Yılların tecrübesi olarak sanırım bunun cevabını biliyorsunuz hocam. Sekreterler maaş için çalışmazlar bence. Kazandıklarının daha fazlasını avlamak için çalışan bir kitle var. Elbette %20-30 arası işini düzgün yapanlar vardır ancak onlar da altında Mercedes ile işe gelmezler. Ben de bunu sorguluyordum ta ki patronlar arasındaki aşna fişneler gün yüzüne çıkana kadar. Daha sonrası ise malum. İkinci patron gibi davranıyordu.

.
SPIN

▄▄▄██████████▄▄▄
     ▄███████████████████▄
   ▄██████████▀▀███████████▄
   ██████████    ███████████
 ▄██████████      ▀█████████▄
▄██████████        ▀█████████▄
█████████▀▀   ▄▄    ▀▀▀███████
█████████▄▄  ████▄▄███████████
███████▀  ▀▀███▀      ▀███████
▀█████▀          ▄█▄   ▀█████▀
 ▀███▀   ▄▄▄  ▄█████▄   ▀███▀
   ██████████████████▄▄▄███
   ▀██████████████████████▀
     ▀▀████████████████▀▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
.
RIUM
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
SAFE GAMES
WITH WITHDRAWALS
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
▄▀▀▀

▀▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
SIGN UP

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▄

▄▄▄▀
verbakalim
Hero Member

View Profile
January 26, 2024, 06:12:42 AM

Yılların tecrübesi olarak sanırım bunun cevabını biliyorsunuz hocam. Sekreterler maaş için çalışmazlar bence. Kazandıklarının daha fazlasını avlamak için çalışan bir kitle var. Elbette %20-30 arası işini düzgün yapanlar vardır ancak onlar da altında Mercedes ile işe gelmezler. Ben de bunu sorguluyordum ta ki patronlar arasındaki aşna fişneler gün yüzüne çıkana kadar. Daha sonrası ise malum. İkinci patron gibi davranıyordu.
Hocam devlet sektöründendeki patron yerinde olanların durumu da bu sekreterlere uyacak gibi değilki. Esas abes olan bu. Özel sektörde söylemeye çalıştığın şeyi anlarım ama kamu biraz farklı. Gelenlerin canı sıkıldığı için yüksek orpil bulup sadece zamanlarını öldürmek için buralara geliyorlar diye düşünüyorum. Hani birine sorup cevaba kolay ulaşmak var ama. Hangisi normal hangisinin kafası kırık onuda bilemiyorsun.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████