Bitcoin Forum
October 20, 2018, 04:01:46 PM *
News: Make sure you are not using versions of Bitcoin Core other than 0.17.0 [Torrent], 0.16.3, 0.15.2, or 0.14.3. More info.
 
   Home   Help Search Donate Login Register  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: [ANN][GOLD] BitGold | PoS | Prawdziwe IPO | Escrow | Waluta przyszłości  (Read 540 times)
Sooyoung
Member
**
Offline Offline

Activity: 98
Merit: 10


View Profile
March 29, 2014, 01:34:16 PM
 #1

Strona jest gotowa: http://www.bitgoldcurrency.com/
Twitter: https://twitter.com/BitGold__
Start
Czas New York    Sobota, 5 Kwietnia 2014 o 10:30:00 PM   UTC-4 godziny
Czas Londyn   Niedziela, 6 Kwietnia 2014 o 3:30:00 AM   UTC+1 godzina
Czas Sydney   Niedziela, 6 Kwietnia 2014 o 12:30:00 PM   UTC+10 godzin
Czas Moskwa   Niedziela, 6 Kwietnia 2014 o 6:30:00 AM   UTC+4 godziny
Czas Beijing   Niedziela, 6 Kwietnia 2014 o 10:30:00 AM   UTC+8 godzin
Czas Tokyo  Niedziela, 6 Kwietnia 2014 o 11:30:00 AM   UTC+9 godzin

Algorytm: Scrypt
Wydobycie za pomocą:Hybryda PoW/PoS
Maksymalna ilość: Tylko 501,000
Czas Bloku: 300 (By zminimalizować osierocone bloki PoS oraz PoW,oraz by być szybszym niż BTC)
Początkowa Nagroda za Blok: 0.5 bara za blok
Przepołowienie Bloku: 6 lat od wydobycia monet
Udział PoS: W pierwszym roku %10 rocznie,w 2 wynosić będzie %7.5,w 3 %5,w 4 %3,Następnie w roku 5+  %1
Wiek PoS: 30 dni
Skrót: GOLD
Strona: http://www.bitgoldcurrency.com/BitGold jest długo terminową walutą stworzoną z myślą o wszystkich.Naszym celem jest by wszyscy byli zwycięzcami.W tych dniach wiele z walut posiada ogromne ilości premine,które zostają następnie szybko sprzedane przez dewelopera by zarobić gdy tylko dostępny jest rynek wymiany.Problem polega na tym ,iż w ten sposób cena rynkowa się załamuje a inwestorzy zostają z walizką  ręku.Głównym przykładem jest EarthCoin.Gdy moneta startowała miała bardzo wysoką cenę.Była handlowania w setkach satoshi…Jak inwestorzy mogą odkupić swoje straty gdy są do tyłu nawet 10x?Głównym celem BitGold jest rozwój waluty,jednak by tak się stało potrzebujemy pieniędzy.By to osiągnąć bez niepotrzebnego premine postanowiliśmy że postawimy na IPO.Posiadanie IPO oznacza ,iż każdy ma szanse by wkupić się w BitGold bez obawy iż coś pójdzie nie tak.Z powodu dużej liczby oszustw IPO postanowiliśmy,iż wszystkie transakcje będą się odbywać za pomocą zaufanego pośrednika(escrow),więcej informacji znajduje się poniżej.Jak wcześniej napisaliśmy naszym planem związanym z BitGold jest stworzenie waluty na której nikt nie straci.Każdy kto gra w grę wygrywa.To brzmi zbyt dobrze by było prawdziwe,prawda?Wiec BitGold został specjalnie zaprogramowany z tego powodu.Inwestorzy nie stracą tych monet ponieważ waluta korzysta z "proof of stake".Co oznacza,iż po prostu przechowując ją dostaniemy jej z czasem  coraz więcej. Nawet jeżeli straci ona na cenie i tak będziesz miał jej więcej! Jeżeli chodzi o kopaczy, nie tylko zarobią sprzedając/trzymając tą monetę ale także z powodów które znajdziecie poniżej. Wcześni inwestorzy (IPO) zarobią poprzez kupno oraz przetrzymanie waluty gdy cena będzie szła w górę,Ponieważ moneta jest dość rzadka bardzo prawdopodobne jest to,iż jej cena będzie wysoka od samego początku.
Pierwszym naszym planem jest start. Planujemy bardzo dobry,bezproblemowy start.Plik z klientem zabezpieczony hasłem oraz źródło na github będą dostępne przed startem.Gdy nadejdzie ten czas podamy hasło oraz linki do bezpośredniego pobrania na naszej stronie.Pozwoli to na sprawiedliwy start dla wszystkich zainteresowanych.

Pierwsze dwa tygodnie

Następna część planu w następnych tygodniach.Przez pierwsze parę tygodni planujemy dostać się dość szybko na wymiany,by dać inwestorom szanse na zakup monety oraz rozpocząć gorączkę złota.Spowoduje to,iż moneta będzie w cyrkulacji nim  inwestorzy otrzymają swoje fundusze z IPO.Dzięki temu kopacze będą otrzymywać większa nagrodę z powodu większej ilości transakcji(tx fees).Planujemy także dostanie się na różne strony z usługami np.strony z grami lub faucety.

Długo terminowa


Finałową częścią planu dla  BitGold jest zrobienie czegoś wielkiego tym czasie.Mamy  tej chwili wiele planów które pozwolą walucie zwiększyć swoją cenę.Pierwszym z nich jest stworzenie multipool'a który płaci tylko w BitGold.Pomoże to niezmiernie naszej monecie gdyż wpompuje  codziennie około 0.7 BTC (według cen IPO) na rynek.Z pomocą mooltipool'a szacujemy,iż będziemy mogli wykupić przynajmniej taką ilość dziennie by zapłacić kopaczom.Oznacza to,że będziemy mogli ustabilizować ciągle drożejącą walutę.Następnym dużym planem zbudowanie wymiany BitGold z tą walutą wymienianą na inne krypto-waluty.Pomoże to monecie zwiększyć codzienną liczbę transakcji,oraz da możliwość przybliżenia jej większej ilości ludzi.Jedną z naszych aspiracji dla BitGold jest możliwość ,iż pewnego dnia będzie można ją wymienić za prawdziwe złoto,obojętnie czy będzie to gram,uncja czy nawet kilogram.BitGold posiada dwu częściowe “prawdziwe” IPO.Dwie części będą podzielone między starych oraz nowych inwestorów.Starsi Inwestorzy klasyfikowani jako ci którzy wcześniej zainwestowali w Gold Bars oraz tych którzy zdecydowali się przed tym ogłoszeniem.Otrzymają oni większa stopę zysku inwestycji niż inni z powodu wcześniejszego wyłożenia funduszy,które pomogły w stworzeniu tej monety.Nowi inwestorzy otrzymają podobną stawkę,która jest opisana poniżej.Ci inwestorzy mogą skorzystać z usługi escrow poprzez Coin Swap,detale znajdują się poniżej .
Spowoduje to,iż  IPO będzie podobne do prawdziwych akcji oferując % akcji po określonej początkowej stawce.Nasze akcje będą przecenione by zapewnić fundusze na utrzymanie tej waluty po starcie,będzie to także sprawiedliwe dla inwestorów i da im realną szanse na zarobienie pieniędzy.

Ceny

Ceny użyte w Bit Gold IPO zdeterminowane będą poprzez kilka czynników.Włączając w to porównanie z innymi walutami.Główną monetą z którą będziemy się porównywać jest oczywiście BitBars. Bitbars jest w tej chwili wyceniany pomiędzy 0.1 a 0.05 BTC.Powodem dla którego porównujemy BitGold do BitBars jest to,iż obydwie waluty są rzadkie oraz bardzo siebie podobne. Wierzymy że BitGold może być więcej wart niż BitBars dzięki aktywnej społeczności oraz ciągłemu rozwojowi.Porównujemy także wartość BitGold z monetami które są do niej w jakimś stopniu podobne,jedna z takich monet jest MintCoin.W chwili pisania tego tematu MintCoin jest wart 0.00000020 z sumą totalną monet wynoszącą 70 miliardów co oznacza,jeżeli posłużymy się matematyką BitGold powinien być wart przynajmniej 0.028 jeżeli nie dużo więcej z powodu ciągłego rozwoju.
Mając to na myśli ustaliliśmy cenę BitGold’s IPO na 0.006 BTC za monetę dla nowych inwestorów oraz 0.004 dla starszych. Może się wydawać ,iż cena jest dość wygórowana dla niektórych ludzi,jednak większość uważa ja za niską,biorąc pod uwagę potencjał tej monety (Bierzemy pod uwagę zwiększenie tej ceny jeżeli okaże się popularna) taka cena będzie wystarczająca by dać szanse inwestorom na uzyskanie dużego profitu.Nie będzie on może wynosić 1000x w ciągu jednej nocy lecz będzie wystarczający by zadowolić wszystkich którzy wybrali BitGold. BitGold będzie posiadać maksimum 20,000 co jest małą ilością w porównaniu z innymi monetami które już wyszły.

Dystrybucja

BitGold posiada sprawiedliwy plan dystrybucji by zapewnić sukces walucie.Istnieje on by zatrzymać inwestorów którzy sprzedadzą wszystko na samym początku,co mogło by spowodować załamanie się rynku.Robiąc to sprawiamy iż moneta będzie długoterminowa.Dystrybucja będzie rozciągnięta  na czas 10 tygodni.Będziemy wysyłać 1/10tą wszystkich monet IPO do escrow każdego tygodnia,który to później wyśle je do każdego z inwestorów,następnie serwis escrow wyśle do nas1/10tą z uzbieranych funduszy.Jest to dobra wiadomość dla was,dalej będziemy posiadać motywacje by zostać przy tej monecie.Nie znikniemy zabierając całe pieniądze,musimy się trzymać tej waluty by zapewnić jej sukces,mamy nadzieje ze będziecie z nami.

Jak dołączyć
Istnieją dwa sposoby na dołączenie do IPO.

By dołączyć do IPO z escrow wszystko co musisz zrobić to przejść na stronę https://coin-swap.net/ipo/join/Yqje93sK która należy do serwisu escrow.Zajmą się oni wszystkimi problemami,niepewnościami które posiadasz.Jeżeli jesteś jednym ze starych inwestorów zgłoś się do nas z dowodem(screenshotem) maila lub PM'a  najlepiej wysyłając go do nas na mail lub PM byśmy mogli zweryfikować Twoje konto.Jeżeli już to zrobiłeś wyślij do mnie prywatną wiadomość lub maila z tx id.Ja następnie skontaktuję się z ludźmi zajmującymi się escrow .

By skontaktować się z nami bezpośrednio (W wypadku gdy escrow nie działa lub po prostu chcesz wysłać fundusze do nas) wszystko co musisz zrobić to wysłać jakąś sumę BTC większa niż 0.1 BTC na 19hFULGNdmsomnCAMTqACzqZh7zZrKkKV6 następnie napisać PM z Tx ID. (Jeżeli będzie jakiś problem będziemy chcieli byś podpisał swoją wiadomość).Później wystarczy po starcie wysłać nam swój adres BitGold by otrzymać Gold!
Jeżeli będzie wystarczająco duże zainteresowanie zorganizujemy loterie z GPU.Prawdopodobnie będzie to 270/280/290 w zależności od zainteresowania
*Ceny mogą się zmienić mogą być wyższe lub niższe w zależności od zainteresowania.Proszę się ze mną skontaktować jeżeli jesteś zainteresowany


Jesteś zainteresowany?Napisz do mnie.
Czy możecie nam zaufać?
Będąc szczerym,prawdopodobnie nie.Jednak jak widzicie dużo wskazuje,iż jesteśmy uczciwi. Po pierwsze używamy escrow.Po drugie nasz plan jest taki,iż musimy pozostać przy walucie by otrzymać jakiekolwiek BTC. Już wcześniej wprowadziliśmy jedną walutę(dlatego istnieją wcześniejsi inwestorzy) możecie sprawdzić moje wcześniejsze posty.
Przedstawiamy także na zdjęciu poniżej klienta BitGold 1.0. (Chcemy w przyszłości zmienić wzór qt)


Chińskie tłumaczenie: https://bitcointalk.org/index.php?topic=525806.0
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!