Bitcoin Forum
May 01, 2024, 04:28:33 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Binance hesap incelemesi  (Read 341 times)
forbidden (OP)
Hero Member

Activity: 1532
Merit: 560

View Profile
February 02, 2024, 08:47:17 PM

Global Binance hesabım yaklaşık 1 haftadır kilitli, kripto çekemiyorum, destek bekleyin diyor daha önce deneyimleyen oldu mu?
1714537713
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714537713
Reply with quote  #2

1714537713
Report to moderator
1714537713
Hero Member
*

Ignore
1714537713
Reply with quote  #2

1714537713
Report to moderator
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, but full nodes are more resource-heavy, and they must do a lengthy initial syncing process. As a result, lightweight clients with somewhat less security are commonly used.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714537713
Hero Member
*

Ignore
1714537713
Reply with quote  #2

1714537713
Report to moderator
1714537713
Hero Member
*

Ignore
1714537713
Reply with quote  #2

1714537713
Report to moderator
1714537713
Hero Member
*

Ignore
1714537713
Reply with quote  #2

1714537713
Report to moderator
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2184
Merit: 1131

View Profile
February 07, 2024, 11:31:06 PM

kendine güveniyorsan endişe etmene gerek yok demekten başka bir şey gelmiyor aklıma... ha, bu da senin bir işine yaramaz biliyorum ama belki teselli olur...

abd'li tanrılarına kurban vermek için seni seçmezler umarım; kendilerine yöneltilen suçlamaları kabul ettiler, kabul ettikleri suçlamaları tek başına gerçekleştirme olanakları yok, acaba alakalı ya da alakasız birkaç kişinin canını yakarlar mı diye düşünmeden edemedim...

tam teselli vereyim demiştim ama konuştukça her şeyi daha bok ettiğimi fark ettim, ben en iyisi kısa keseyim, kusura bakma...

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1135

View Profile
February 07, 2024, 11:37:52 PM

hocam hayırdır nedeni neymiş bi açıklama yok mu?
inşallah cüzdaniniza ulaşırsınız

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
forbidden (OP)
Hero Member

View Profile
February 08, 2024, 06:19:48 PM

kendine güveniyorsan endişe etmene gerek yok demekten başka bir şey gelmiyor aklıma... ha, bu da senin bir işine yaramaz biliyorum ama belki teselli olur...

abd'li tanrılarına kurban vermek için seni seçmezler umarım; kendilerine yöneltilen suçlamaları kabul ettiler, kabul ettikleri suçlamaları tek başına gerçekleştirme olanakları yok, acaba alakalı ya da alakasız birkaç kişinin canını yakarlar mı diye düşünmeden edemedim...

tam teselli vereyim demiştim ama konuştukça her şeyi daha bok ettiğimi fark ettim, ben en iyisi kısa keseyim, kusura bakma...

Eyvallah hocam, kimseden ses çıkmadığına göre etrafımda hesabı kilitlenen biri de olmadığı göre ponzilerin son durumlarına yakın gerçekleşen senaryolara benzemediğini düşünmek istiyorum. Globalin merkezinin bazılarına ve Binance'a göre merkeziyetsiz olduğu, bazılarına göre Maltada olduğu, çalışanların uzaktan çalıştığı vs gibi durumları düşününce cüzdana el koysalar derdimizi kime anlatırız diye düşünmeden edemiyorum.
İçerideki bakiyem yüksek, Binance boş yere çökerse üzer. İllegal al-ver olaylarım da yok bu arada.

hocam hayırdır nedeni neymiş bi açıklama yok mu?
inşallah cüzdaniniza ulaşırsınız

Desteğe girdiğimde standart bağlanan kişi önceki konuşmaları incelemek için müsaade istiyor, sonra klasik incelemelerimiz devam ediyor, sizi işlemin sonunda e posta ile bilgilendireeceğiz, lütfen sabırlı olun diyorlar. Hep aynı terane, kişiler farklı, muhabbet aynı..
Bthd
Legendary
*

Activity: 2226
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
February 10, 2024, 04:26:02 PM
Merited by bobita (1)

Global Binance hesabım yaklaşık 1 haftadır kilitli, kripto çekemiyorum, destek bekleyin diyor daha önce deneyimleyen oldu mu?

Eğer her zaman bağlandığınız ülkeden farklı bir ülkeden bağlanıyorsanız hesabı kilitleyebiliyorlar yada deposit - withdraw adreslerinizin suç içeren etkinliklere sahip cüzdanlarla bağlantısı görüldüğünde de kilitleyebiliyor. Sizden daha detaylı bir KYC yapmanızı isteyecekler (video çekimi). VPN'i açık unutup denediyseniz olmuş olabilir yine de kesin nedeni sadece destek bölümünden öğrenebilirsiniz.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
forbidden (OP)
Hero Member

View Profile
February 12, 2024, 07:17:58 PM

Eğer her zaman bağlandığınız ülkeden farklı bir ülkeden bağlanıyorsanız hesabı kilitleyebiliyorlar yada deposit - withdraw adreslerinizin suç içeren etkinliklere sahip cüzdanlarla bağlantısı görüldüğünde de kilitleyebiliyor. Sizden daha detaylı bir KYC yapmanızı isteyecekler (video çekimi). VPN'i açık unutup denediyseniz olmuş olabilir yine de kesin nedeni sadece destek bölümünden öğrenebilirsiniz.

Hiçbiri yok. Zevkine yaşanan bir olay.

bobita
Legendary
*

Activity: 2506
Merit: 1297

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
February 16, 2024, 04:06:20 PM

Gönderdiğin/çekim yaptığın bir adres sıkıntılı durumlarda kullanılan kara veya gri listedeki başka adreslerle ilişkilendirilmiş olabilir, bunu söylerken karşılıklı transferden bahsetmiyorum, tesadüfen o adreslerle birden fazla kez aynı blokta transfer yapılmış olsa bile yapay zeka kırmızı ışığı yakmıştır.
Zaten hala sonuçlanmamış olması bir şey çıkmadığını ama yasal sıkıntı yaşamamak için iyice didiklediklerini gösteriyor. Yakın zamanda açılır diye düşünüyorum.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
forbidden (OP)
Hero Member

View Profile
March 01, 2024, 11:09:21 PM

Gönderdiğin/çekim yaptığın bir adres sıkıntılı durumlarda kullanılan kara veya gri listedeki başka adreslerle ilişkilendirilmiş olabilir, bunu söylerken karşılıklı transferden bahsetmiyorum, tesadüfen o adreslerle birden fazla kez aynı blokta transfer yapılmış olsa bile yapay zeka kırmızı ışığı yakmıştır.
Zaten hala sonuçlanmamış olması bir şey çıkmadığını ama yasal sıkıntı yaşamamak için iyice didiklediklerini gösteriyor. Yakın zamanda açılır diye düşünüyorum.

Hâlâ tık yok, bunların ben ecdatlarını sikeyim. Hayatımı mı inceliyor bu piçler? Yok yok bu işte başka bir şey var hesabımı da kapatmıyorlar.
Avukatımla görüşmeden önce bu globalin merkezi neresidir hangi ülkeye bağlıdır net bilgi sahibi olan var mı?
bobita
Legendary
*

View Profile
March 04, 2024, 10:41:18 PM

Hâlâ tık yok, bunların ben ecdatlarını sikeyim. Hayatımı mı inceliyor bu piçler? Yok yok bu işte başka bir şey var hesabımı da kapatmıyorlar.
Avukatımla görüşmeden önce bu globalin merkezi neresidir hangi ülkeye bağlıdır net bilgi sahibi olan var mı?

Adına üzüldüm gerçekten, tam da yükselişler başlamışken sıkıntılı bir durum bu.
Binance Global merkezine falan pek umut bağlama, değiştiyse bilmiyorum ama en son Cayman Adalarına kayıtlıydı, yani regülasyonların en gevşek olduğu ülkelerden(!) birisinde görünüyor. Sinir bozucu bir durum ama gerçekten beklemekten başka yapabilecek bir şey yok. Şöyle iyi yönden bakalım, koca Binance paranın üzerine yatacak değil, bir de olumsuz gelişme olsa veya ek bilgi isteseler seninle temasa geçerlerdi.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
forbidden (OP)
Hero Member

View Profile
March 07, 2024, 04:38:50 PM
Last edit: March 07, 2024, 04:50:12 PM by forbidden

Adına üzüldüm gerçekten, tam da yükselişler başlamışken sıkıntılı bir durum bu.
Binance Global merkezine falan pek umut bağlama, değiştiyse bilmiyorum ama en son Cayman Adalarına kayıtlıydı, yani regülasyonların en gevşek olduğu ülkelerden(!) birisinde görünüyor. Sinir bozucu bir durum ama gerçekten beklemekten başka yapabilecek bir şey yok. Şöyle iyi yönden bakalım, koca Binance paranın üzerine yatacak değil, bir de olumsuz gelişme olsa veya ek bilgi isteseler seninle temasa geçerlerdi.

Avukatım da aynısını söyledi. 1-5 yıl sürer karşındaki art niyetliyse datalar ellerinde olduğu için olmasa bile olmuş gibi bir sebep yaratabilirler güvenmek ve beklemekten başka çare yok şimdilik dedi.
Böylece en azından ben, kripto borsalarda TR merkezli olmayanlarla çalışırken 2 kere düşünmem veya cüzi miktarlar bırakmam gerektiği gerçeğini anlamış oldum.

Üslubunu siktiğimin üslubuna bakın!
bobita
Legendary
*

View Profile
March 07, 2024, 10:53:12 PM

Zaten oradan cevap veren çağrı merkezi elemanının %5 bile inisiyatif alma yetkisinin olduğunu zannetmiyorum, bence onların yaptığı şey sadece sorun ya da taleplerle ilgili olarak gerçek muhatap kişilerin müşteriyle doğrudan muhatap olmamalarını sağlamak. Bildiğimden söylemiyorum ama öyle olduğuna eminim, önünde bir ekran var ve oradan sürdüğünü görüyor sadece ve sana da beklemelisin demekten öte kurabileceği bir cümle yok.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2394
Merit: 1358

View Profile
March 10, 2024, 07:11:51 AM

Her ne kadar gelme ihtimali olan vergileri hiç sevmesek de şu durumları yaşamamıza engel olacaksa hiç yoktan iyidir der olurdum. 20 gün paranıza el konulması ne demektir ya? Kim bunu kabul eder eyvallah der. İnsanın ödemesi var, borcu var, evi ailesi var, para yatıracağı yer var, işletmesi var vesaire uzar gider. Bu tarz işlemlerin kesinlikle 1 gün bile sürmemesi gerekiyor. 1 günden fazla toleransım yok. Hocam eğer bir cevap alırsanız bize güncelleme verin biz de görelim binance müşterisine ne kadar saygı duyuyormuş diye.
forbidden (OP)
Hero Member

View Profile
March 10, 2024, 09:51:00 PM

Zaten oradan cevap veren çağrı merkezi elemanının %5 bile inisiyatif alma yetkisinin olduğunu zannetmiyorum, bence onların yaptığı şey sadece sorun ya da taleplerle ilgili olarak gerçek muhatap kişilerin müşteriyle doğrudan muhatap olmamalarını sağlamak. Bildiğimden söylemiyorum ama öyle olduğuna eminim, önünde bir ekran var ve oradan sürdüğünü görüyor sadece ve sana da beklemelisin demekten öte kurabileceği bir cümle yok.

Aynen öyle hepsi aynı şeyleri söylüyor gaz alıyor, bazıları da sinir bozuyor. Saldım artık yazmıyorum, canlı desteğe girdiğimde 6 saat bekleme süresi diyor Smiley

Her ne kadar gelme ihtimali olan vergileri hiç sevmesek de şu durumları yaşamamıza engel olacaksa hiç yoktan iyidir der olurdum. 20 gün paranıza el konulması ne demektir ya? Kim bunu kabul eder eyvallah der. İnsanın ödemesi var, borcu var, evi ailesi var, para yatıracağı yer var, işletmesi var vesaire uzar gider. Bu tarz işlemlerin kesinlikle 1 gün bile sürmemesi gerekiyor. 1 günden fazla toleransım yok. Hocam eğer bir cevap alırsanız bize güncelleme verin biz de görelim binance müşterisine ne kadar saygı duyuyormuş diye.

25 Ocak tarihinden beri inceleniyor! hesabım, resim eski.
Çok şükür ihtiyacım veya acil sıkıntım yok, Btctürk, Paribu ve soğuk cüzdan da kullanıyorum ama ben bu piçlere çalışmadım sonuçta, bedavadan el koyarlarsa üzer. Gelişme olursa elbette yazarım.
mandown
Legendary
*

Activity: 1904
Merit: 1288

View Profile
March 11, 2024, 09:50:56 AM

Bu olay gösteriyor ki bakiye ağlarda kalmalı yani soğuk cüzdanlarda uzun zamandır soğuk ve sıcak cüzdan kullanıyorum işin kötüsü tam boğa zamanındayız 2 hareket etsen belki para kazanacaksın herifler 5 ay sonra parayı verse ne olacak abi ne anlamı kalıyor.

Btctürk geçtiğimiz yıllarda kur artışında yaptığım hareket için hayrola kardeşim bu paranın hesabını vermelisin tarzında bir mail attı noluyor lan dedim? Neyseki gerekenleri yapıp hesabı aktif ettim ancak o gündür bugündür borsada işlem yapmayı bıraktım sayılır bakiyemin %10'unu asla geçirmiyorum.

Bu arada geçmiş olsun.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
forbidden (OP)
Hero Member

View Profile
March 13, 2024, 05:18:36 PM

Bu olay gösteriyor ki bakiye ağlarda kalmalı yani soğuk cüzdanlarda uzun zamandır soğuk ve sıcak cüzdan kullanıyorum işin kötüsü tam boğa zamanındayız 2 hareket etsen belki para kazanacaksın herifler 5 ay sonra parayı verse ne olacak abi ne anlamı kalıyor.

Btctürk geçtiğimiz yıllarda kur artışında yaptığım hareket için hayrola kardeşim bu paranın hesabını vermelisin tarzında bir mail attı noluyor lan dedim? Neyseki gerekenleri yapıp hesabı aktif ettim ancak o gündür bugündür borsada işlem yapmayı bıraktım sayılır bakiyemin %10'unu asla geçirmiyorum.

Bu arada geçmiş olsun.

Teşekkür ederim. Binance üzerinde 10 tl bırakmam artık, hesabım kapanırsa saldırı düzenleteceğim. Herkes saçmalıyor, sunucuları da yarım saat saçmalasa yeterli.
CLS63
Legendary
*

Activity: 1722
Merit: 1634

View Profile
March 21, 2024, 07:16:43 PM

Geçen haftasonu söylediğiniz olay başıma geldi para çekme işlemi için mail onayı+google authenticator+video doğrulama istediler ancak bunu yapmak yerine parayı binance pay ile bir arkadaşıma gönderdim o benim yerime istediğim adrese çekti.Her zaman alışveriş yaptığım bir arkadaşım diye pinden başka güvenlik onayı istemediğini düşünüyorum yoksa burada bir güvenlik açığı var.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
Tauri8547
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
March 29, 2024, 01:02:04 PM

Hocam para transferi sonrası benim hesabımda askıya alındı. ilk başta 24 saat yazıyordu. Şimdi ise süre belirtmiyorlar. Müşteri hizmetlerine yöneldiğimde ilgili birimler bakıyor diye otomatik mesaj geliyor. Sadece bir kere para transferi geldi diye askıya alındı. Acaba parayı atanın hesap gri hesapmıydı.
teramit
Legendary
*

Activity: 1869
Merit: 1387

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
April 04, 2024, 12:08:42 PM

hesabındaki para miktarı yüksekse vip desteğin oluyor normalde, oraya sorabilirdin hatta eskiden telefon bile ediliyordu şimdi telegram ile cevap veriyorlar bu tip durumlarda, yoksa standart destekle ciddi bir durumda ilerlemek zor, vip destek yoksa bile bir başvur şansını dene.
Bütün geçmişin al-sattan ibaret ise inceleme olması biraz garip, transfer yaptığın yerlerde bir sorun varsa ancak inceliyor olabilirler yada devlet tarafından bir inceleme olabilir TR yada başka ülke , her halukarda ciddi miktarda para tutup inceleme geçirmeyen bir sürü insan biliyorum , senin bize burada belirtmediğin detaylar olabilir mi ?
Gencecikmen
Legendary
*

Activity: 966
Merit: 1067

#SWGT CERTIK Audited

View Profile
April 08, 2024, 07:46:39 PM

Hocam ne yaptınız? Bir dönüş oldu mu? Kurtarabildiniz mi paranızı? İşte borsaların bu tarz sorunları var. Gerçekten en iyisine en bilinenine bile güven olmuyor. Bir taraftan bu yapılardan daha fazla hesap sorabilmeyi istiyorum, diğer taraflardan devletlerinde çok kontrolüne girsin istemiyorum. Yani aşağı tükürsen bıyık, yukarı tükürsen sakal.

forbidden (OP)
Hero Member

View Profile
April 11, 2024, 06:50:16 AM

Bir gelişme yok, ümidi de kestim zaten, az önce girmeyi denedim yine aynı.
Ben malım hesabım risk altında
Ben savcıyım polisim diyene BTC yolluyorum.
Ya da terörü, kumarcıları fonluyorum.
Ya da yasa dışı darkweb üzerinden BTC geliri sağlıyorum.
Veya milleti hackleyip geliri spotta tutuyorum.
Amk piçleri içerideki bakiye madencilikten gelen ve enteresan şekilde pool da binancepool'du.
Bu hesapta yüzlerce s19 hydro üzerinden gelip biriken bakiyem vardı, ne giriş ne çıkış adres bile kayıtlı değil binance tr adresim dışında, daha ne diyeyim düpedüz el koyma ve piçlik başka bir şey değil.

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: