Bitcoin Forum
May 01, 2024, 08:28:04 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Yoksa projeler hikayemi?  (Read 265 times)
mandown (OP)
Legendary
*

Activity: 1918
Merit: 1289

View Profile
March 04, 2024, 07:09:07 PM
Merited by wolwoo (1)

meme coinlere bakıyorsunuz listelendikleri dönemlerdeki attığı saçma salak iğneleri bile geçmiş durumdalar bazen o kadar çok şeyi araştırıp projelere paralar yatırıp bekliyoruz veya satın alıyoruz her neyse arkadaş bunun yerine boktan memelerden toplasak zaten 7-8x yapıyorsunuz anlam veremiyorum arkadaş nasıl olur da o kadar büyük market değerine ulaşırlar Hayretle izliyorum kendimede bazen kızmıyor değilim sanırım bu konuda pek başarılı değilim bilmiyorum belki bir süre ara vermek gerekli.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
1714595284
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714595284
Reply with quote  #2

1714595284
Report to moderator
1714595284
Hero Member
*

Ignore
1714595284
Reply with quote  #2

1714595284
Report to moderator
1714595284
Hero Member
*

Ignore
1714595284
Reply with quote  #2

1714595284
Report to moderator
Transactions must be included in a block to be properly completed. When you send a transaction, it is broadcast to miners. Miners can then optionally include it in their next blocks. Miners will be more inclined to include your transaction if it has a higher transaction fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714595284
Hero Member
*

Ignore
1714595284
Reply with quote  #2

1714595284
Report to moderator
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1135

View Profile
March 04, 2024, 08:03:31 PM

ahaha hakket piyasa "daha nasıl mantıksız olabilirim" şeklinde ilerliyor. o kadar para girince marketin dengesi şaştı "ne alak ne alak" derken memişlerde karar kılındı. Herkes AI, layer1 falan beklerken aptal şapşal coinlere para yağıyor. Fan tokenlar da çok ucuz bence barcelona token değeri barcelona ile eşit hale gelebilir bundan sonra nasılsa mantık yok anasını satıyım. şu an 1 bar 80$ olursa fan token ile kulübü satın alacak para olur. niye olmasın ki? bugün 1 pepe coinin değeri= 4 5 tane barcelona kulübü ediyor. neaptı pepe? 1 akıllı kontrat ile token üret ve piyasaya sal, hype yakala thats it! ne bi fikir ne bi başarı ne bi hikaye ne bi tarih...salak saçma işler aq

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
illetyus
Sr. Member

Activity: 1148
Merit: 367

View Profile
March 04, 2024, 08:48:18 PM

ahaha hakket piyasa "daha nasıl mantıksız olabilirim" şeklinde ilerliyor. o kadar para girince marketin dengesi şaştı "ne alak ne alak" derken memişlerde karar kılındı. Herkes AI, layer1 falan beklerken aptal şapşal coinlere para yağıyor. Fan tokenlar da çok ucuz bence barcelona token değeri barcelona ile eşit hale gelebilir bundan sonra nasılsa mantık yok anasını satıyım. şu an 1 bar 80$ olursa fan token ile kulübü satın alacak para olur. niye olmasın ki? bugün 1 pepe coinin değeri= 4 5 tane barcelona kulübü ediyor. neaptı pepe? 1 akıllı kontrat ile token üret ve piyasaya sal, hype yakala thats it! ne bi fikir ne bi başarı ne bi hikaye ne bi tarih...salak saçma işler aq

Fanlar benim bir sonraki planımda var. Diğer riskli coinlerde elde ettiğim karları bir kaç ay sonra fanlara ve usdt paritesi güçlü diğer coinlere kaydırmayı düşünüyorum.
Piyasa yükselir ve fanlar yerinde sayarsa ödül/risk oranı açısından fanlara girmek mantıklı olabilir. Olurda piyasa terste dönerse elde fan token ile düşmek o kadar korkunç olmuyor. USDT ağırlıklı oldukları için düşse düşse 2x düşer.
kriptobaron
Sr. Member

Activity: 1090
Merit: 261

View Profile
March 04, 2024, 09:02:12 PM
Merited by wolwoo (1)

Düz mantıkla bakarsak insanların çoğuna az para ile çok fazla miktarda alabileceği coinler cazip geliyor.
Adam Shiba alıyor PEPE alıyor arzından haberi bile yok 1 dolar olacak 10 dolar olacak diye hayaller kuruyor.
Geçenlerde 30 bin takipçili bir fenomen kız LUNC için 15 dolar olacak diye paylaşım yapmış 1-2 eleştiri dışında yorumlarda da herkes destek vermiş.
Bu piyasada dünya çapında böyle azımsanmayacak kadar büyük bir tarikat var.
Unutmayalım ki sağda solda berberde bakkalda dönen muhabbetler de genelde MEME coinler yüzünden oluyor yeni yatırımcıyı da içeri çekiyorlar.
Tabi Elon Musk DOGE faktörünün de büyük etkisi var MEME coinler üzerinde.
ajanwalker
Sr. Member

Activity: 1484
Merit: 457

View Profile
March 04, 2024, 09:33:57 PM

Bence hikaye. Son yıllarda en nefret ettiğim kelime "proje" sürekli duyuyorum duydum ve duyacağım gibi
La okullarda öğretmenler bu kadar proje demiyordur eminim😂
Kriptoda ki projelerin nerdeyse alayı cer çöp bence.
Tek bir amaç ve gaye var. ( Yok blockchain şu bu demeyin bana) o da elinle koyduğun parayı x20-30-100 herys neyse onu yapmak.
Yoksa kim sker projeyi. Bu memelerin ne amacı var ? Bence hiç ama ( şahsım adına diyeyim) alıyorum aldım. İstediğim yere gelirse de satacağım. Ya nasip dedik yatırım yaptık bakalım.
Varsa yoksa Meme😂😉

EPSILOAN
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
▄▄████████████████████▄▄
██████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████████████████████████
▀▀████████████████████▀▀
▄▄████████████████████▄▄
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
▀▀████████████████████▀▀
▄▄████████████████████▄▄
█████▄     ███████    ▄█████
███████     █████    ███████
███████ ▄    ███     ███████
███████ █▄    █ █    ███████
███████ ██▄    ██    ███████
███████ ███▄  ███    ███████
█████▀   ▀██▄███▀     ▀█████
▀▀████████████████████▀▀
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1297

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
March 04, 2024, 09:57:45 PM

meme coinlere bakıyorsunuz listelendikleri dönemlerdeki attığı saçma salak iğneleri bile geçmiş durumdalar bazen o kadar çok şeyi araştırıp projelere paralar yatırıp bekliyoruz veya satın alıyoruz her neyse arkadaş bunun yerine boktan memelerden toplasak zaten 7-8x yapıyorsunuz anlam veremiyorum arkadaş nasıl olur da o kadar büyük market değerine ulaşırlar Hayretle izliyorum kendimede bazen kızmıyor değilim sanırım bu konuda pek başarılı değilim bilmiyorum belki bir süre ara vermek gerekli.

Çünkü memeler dürüst, diğer kripto projeleri(!) gibi bir şey yapacaklarını vaadetmiyorlar, sadece isimler ve saçma sapan hayvan sembolleriyle varlıklarını sürdürüyorlar. Valla ne yalan söyleyeyim, white paparinin %90'ı yalan dolan bir defi tokenindense "ahan da ben çıktım, mevcudiyetimin yegane temeli budur, bu temel benim en kıymetli ve tek hazinemdir" diyen bir memeyi tercih ederim.
Ağa babaları Doge bile hiçbir zaman bir fonksiyon deklare etmedi.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
demir77
Member
**

Activity: 701
Merit: 51

View Profile
March 05, 2024, 06:02:35 AM

Proje olupta dolandırıcı olan çok token var. Meme'ler daha masum olabiliyor. Meme tokenlar bu dönem iyi kazandırdı.

Dipten alanları tebrik ederim. Bu saatten sonra yükselenin peşinden koşmam.
W Jr.
Copper Member
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 960

View Profile
March 05, 2024, 10:01:24 AM

Meme tokenleri coşturan şey toplulukların onlara olan ilgisi.Topluluklar onlara inanıyor gibi saçma ve kurmak istemeyeceğim bir cümle kurmak zorundayım.Topluluklar memelere inanıyor ve onlara para yatırıyor.Doge 1 dolar olacak diyen, kriptodan zerre anlamayan arkadaşım haklı çıkacak diye korkuyorum.

Projeler, kripto ve Blockchain dünyasına katkısı, yapay zeka, Metaverse derken basit kazançları her dönem kaçırıyorum.Ben de Memelere karşı ön yargılıyım ama bir daha eğer bir kırılma daha olur da uzun süren kış uykusu başlarsa ne olursa olsun %20 kral memeleri tutmaya çalışacağım.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT|
4,000+ GAMES
███████████████████
██████████▀▄▀▀▀████
████████▀▄▀██░░░███
██████▀▄███▄▀█▄▄▄██
███▀▀▀▀▀▀█▀▀▀▀▀▀███
██░░░░░░░░█░░░░░░██
██▄░░░░░░░█░░░░░▄██
███▄░░░░▄█▄▄▄▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
▀████████
░░▀██████
░░░░▀████
░░░░░░███
▄░░░░░███
▀█▄▄▄████
░░▀▀█████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
░░░▀▀████
██▄▄▀░███
█░░█▄░░██
░████▀▀██
█░░█▀░░██
██▀▀▄░███
░░░▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
|
██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░██
▀█▄░▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄░▄█▀
▄▄███░░░░░░░░░░░░░░███▄▄
▀░▀▄▀▄░░░░░▄▄░░░░░▄▀▄▀░▀
▄▄▄▄▄▀▀▄▄▀▀▄▄▄▄▄
█░▄▄▄██████▄▄▄░█
█░▀▀████████▀▀░█
█░█▀▄▄▄▄▄▄▄▄██░█
█░█▀████████░█
█░█░██████░█
▀▄▀▄███▀▄▀
▄▀▄
▀▄▄▄▄▀▄▀▄
██▀░░░░░░░░▀██
||.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
░▀▄░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░▄▀
███▀▄▀█████████████████▀▄▀
█████▀▄░▄▄▄▄▄███░▄▄▄▄▄▄▀
███████▀▄▀██████░█▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████▀▄▄░███▄▄▄▄▄▄░▄▀
███████████░███████▀▄▀
███████████░██▀▄▄▄▄▀
███████████░▀▄▀
████████████▄▀
███████████
▄▄███████▄▄
▄████▀▀▀▀▀▀▀████▄
▄███▀▄▄███████▄▄▀███▄
▄██▀▄█▀▀▀█████▀▀▀█▄▀██▄
▄██▄██████▀████░███▄██▄
███░████████▀██░████░███
███░████░█▄████▀░████░███
███░████░███▄████████░███
▀██▄▀███░█████▄█████▀▄██▀
▀██▄▀█▄▄▄██████▄██▀▄██▀
▀███▄▀▀███████▀▀▄███▀
▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀
▀▀███████▀▀
OFFICIAL PARTNERSHIP
FAZE CLAN
SSC NAPOLI
|
wolwoo
Legendary
*

View Profile
March 06, 2024, 01:24:47 AM
Merited by kriptobaron (1)

Düz mantıkla bakarsak insanların çoğuna az para ile çok fazla miktarda alabileceği coinler cazip geliyor.
Adam Shiba alıyor PEPE alıyor arzından haberi bile yok 1 dolar olacak 10 dolar olacak diye hayaller kuruyor.
Geçenlerde 30 bin takipçili bir fenomen kız LUNC için 15 dolar olacak diye paylaşım yapmış 1-2 eleştiri dışında yorumlarda da herkes destek vermiş.
Unutmayalım ki sağda solda berberde bakkalda dönen muhabbetler de genelde MEME coinler yüzünden oluyor yeni yatırımcıyı da içeri çekiyorlar.
bu bana da mantıklı geliyor önce düşük fiyatlı coinler yükseliyor yani yükseliş dipten başlıyor. hatırlıyorum da o 69k ath gelmeden önce de ilk tfuel 10x yapmıştı 20 satoshi falandı, biliyorum çünkü bende yüklü vardı, tabi pumptan önce sattım Smiley sonra da 10 satoshilik erd şimdiki adıyla egld uçmuştu. aynı şekilde matic de 50 satoshilerden binlerce satoshiye çıktı. şimdi düşük fiyatlı olanlar genelde memecoin olunca araya bttc Win falan da sıkıştırıp alayını yükselttiler.
sırada ne var acaba? tam tersi 100 500 dolarlık coinler mi yoksa düşük marketcapli projeler mi yoksa AI mi hep birlikte görecez

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
kriptobaron
Sr. Member

Activity: 1090
Merit: 261

View Profile
March 06, 2024, 09:22:03 AM

bu bana da mantıklı geliyor önce düşük fiyatlı coinler yükseliyor yani yükseliş dipten başlıyor. hatırlıyorum da o 69k ath gelmeden önce de ilk tfuel 10x yapmıştı 20 satoshi falandı, biliyorum çünkü bende yüklü vardı, tabi pumptan önce sattım Smiley sonra da 10 satoshilik erd şimdiki adıyla egld uçmuştu. aynı şekilde matic de 50 satoshilerden binlerce satoshiye çıktı. şimdi düşük fiyatlı olanlar genelde memecoin olunca araya bttc Win falan da sıkıştırıp alayını yükselttiler.
sırada ne var acaba? tam tersi 100 500 dolarlık coinler mi yoksa düşük marketcapli projeler mi yoksa AI mi hep birlikte görecez
Bende bir zamanlar
Telcoin
Pundix
Egretia
Dent
Elon Musk el atmadan önce DOGE
Bu coinlere yatırım yapmıştım ve baya da umutluydum sonra bu forumu buldum buralarda takıldıkça bol sıfırlılara karşı düşüncelerim değişti sağlam projelere yöneldim ve sağlam projesi olanlarda kazanamadığım paraları bu coinlerde dursaydım kazanma şansım olacaktı işte başaramadım.
Özellikle en çok TEL ve EGT coinde durmaya kararlıydım EGT boğa bile gelmeden çok fantastik bir haraket yapmıştı TEL de boğada güzel işler yapmıştı elimde 3 milyon adet vardı bedavadan vermiştim.  Smiley
Silence Scream
Hero Member

Activity: 882
Merit: 879

View Profile
March 06, 2024, 01:06:20 PM
Merited by kriptobaron (1)

Bende bir zamanlar
Telcoin
Pundix
Egretia
Dent
Elon Musk el atmadan önce DOGE
Bu coinlere yatırım yapmıştım ve baya da umutluydum sonra bu forumu buldum buralarda takıldıkça bol sıfırlılara karşı düşüncelerim değişti sağlam projelere yöneldim ve sağlam projesi olanlarda kazanamadığım paraları bu coinlerde dursaydım kazanma şansım olacaktı işte başaramadım.
Özellikle en çok TEL ve EGT coinde durmaya kararlıydım EGT boğa bile gelmeden çok fantastik bir haraket yapmıştı TEL de boğada güzel işler yapmıştı elimde 3 milyon adet vardı bedavadan vermiştim.  Smiley
İşte o yüzden yatırımları kendi tercihlerimize göre yapmalıyız. Evet burada fikirler söyleniyor. Uzun vadeli kazançlardan bahsediliyor. O fikirlerde size mantıklı geliyorsa, EGT ve TEL’e olan inancınızdan hariç yatırımlar yapabilirdiniz. Şu an inandığınız tokenler varsa yine tutun, burada mantıklı gelenleri de değerlendirin. İki sepet yapın o zaman. Kazanç böyle riskleri minimum edilmiş şekilde yapılır bence.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
March 06, 2024, 07:31:16 PM

Projeler hikaye değil ama projeler tek başlarına da yeterli değil çünkü projeyi hayata geçirebilecek ekip de en az kadar proje kadar önemli. Ethereum'dan önce smart contract fikrine sahip onlarca proje olmuş ama Vitalik Butherin bu fikri hayata geçirebilmiş. Her projem var diyene inanmamak gerekiyor. İyi bir araştırma yapmak bu yüzden çok önemli. Vitalik Butherin Ethereum'u bırakıp yeni bir coin çıkarsa onu takip edecek milyonlar olacaktır.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
bobita
Legendary
*

View Profile
March 06, 2024, 09:21:10 PM

Projeler hikaye değil ama projeler tek başlarına da yeterli değil çünkü projeyi hayata geçirebilecek ekip de en az kadar proje kadar önemli. Ethereum'dan önce smart contract fikrine sahip onlarca proje olmuş ama Vitalik Butherin bu fikri hayata geçirebilmiş. Her projem var diyene inanmamak gerekiyor. İyi bir araştırma yapmak bu yüzden çok önemli. Vitalik Butherin Ethereum'u bırakıp yeni bir coin çıkarsa onu takip edecek milyonlar olacaktır.

Bu yazdığında haklısın hocam ama dile getirdiğin sıkıntı "yapamamak", oysa piyasadaki büyük çoğunluğun esas problemi "yapmamak", yani zaten daha en baştan herhangi bir gerçek fonksiyon ya da iş modelleri olmadan çıkıyorlar ama vaadlere bakarsan atomu parçalayıp Ayda üs kuracaklar.
Vitalik Buterin'in kafa zaten kırık, yeni bir şey için kollarını sıvayacağını zannetmem, o kadar IQ daracık kafatasına sığmaya çalışınca doğal olarak değişik çalışıyor.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Mustang Shelby
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 479

View Profile
March 07, 2024, 12:33:18 PM

Çünkü ortaya koyduğu somut bir veri var. O adam Ethereumu yaratarak büyük bir sükse yaptı. Teknolojik bilgisi ile dünya çapında meşhur oldu. Başka türlü de meşhur olma ihtimali yoktu herhalde. İşte birileri zekasıyla zengin oluyor ve kripto paralarda bu da var, dolandırıcılık ile zengin olan da örneğin ftx…

Önemli olan projeyi somut adımlarla gerçekleştirebilecek birilerine sahip olmak, projeyi sahiplenecek bir takım. Bunlar olduğunda sırtını geriye yasla ve zenginliğin tadını çıkar.

.
SPIN

▄▄▄██████████▄▄▄
     ▄███████████████████▄
   ▄██████████▀▀███████████▄
   ██████████    ███████████
 ▄██████████      ▀█████████▄
▄██████████        ▀█████████▄
█████████▀▀   ▄▄    ▀▀▀███████
█████████▄▄  ████▄▄███████████
███████▀  ▀▀███▀      ▀███████
▀█████▀          ▄█▄   ▀█████▀
 ▀███▀   ▄▄▄  ▄█████▄   ▀███▀
   ██████████████████▄▄▄███
   ▀██████████████████████▀
     ▀▀████████████████▀▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
.
RIUM
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
SAFE GAMES
WITH WITHDRAWALS
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
▄▀▀▀

▀▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
SIGN UP

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▄

▄▄▄▀
illetyus
Sr. Member

Activity: 1148

View Profile
March 07, 2024, 03:33:27 PM

Çünkü memeler dürüst, diğer kripto projeleri(!) gibi bir şey yapacaklarını vaadetmiyorlar, sadece isimler ve saçma sapan hayvan sembolleriyle varlıklarını sürdürüyorlar. Valla ne yalan söyleyeyim, white paparinin %90'ı yalan dolan bir defi tokenindense "ahan da ben çıktım, mevcudiyetimin yegane temeli budur, bu temel benim en kıymetli ve tek hazinemdir" diyen bir memeyi tercih ederim.

Doge'yi pos'a geçirseler ve biraz kıtlık mekanizması ekleseler. İlk 3'te yeri olur.
bobita
Legendary
*

View Profile
March 07, 2024, 11:30:33 PM

Doge'yi pos'a geçirseler ve biraz kıtlık mekanizması ekleseler. İlk 3'te yeri olur.

Katılıyorum ama adamlar ta en baştan beri hiç çekinmeden o kadar net bir şekilde "geyiğine çıkarttıklarını" söylediler ki, böylesine büyük ve agresif adımlar için uğraşacaklarını pek zannetmiyorum. Ha, ne zaman enerji tüketimi varlıklarını tehlikeye düşürecek kadar büyük bir sorun haline gelir, o zaman bir zahmet PoSa geçerler, yoksa zor, üşenirler çünkü.  Grin

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
wolwoo
Legendary
*

View Profile
March 10, 2024, 11:30:52 PM

benim anlamadığım konu şu: madem her şey algılarla ve onu yönetmekle ilgili o halde neden çok ucuz "proje"ler değer görmüyor da bağğzı proceler değere biniyor. şimdi şu fiyattan pepe floki meme falan alan yoktur pek ee daha ne zorluyon. aç shortunu bas malı. sg başka koini pumpla Smiley

Dzigie
Sr. Member

Activity: 616

Life is so short but wonderful.

View Profile
March 11, 2024, 02:52:27 PM

Projelerin hepsi hikaye. Bu konudaki görüşlere katılıyorum. Fakat hikayesi olmayan projeler de çok kazandırmıyor. Örneğin birçok AI projesi çalışan uygulamalara sahip değil veya sahip oldukları uygulamalar verimli değil. Fakat AI teknolojisi dünya gündemine girdiği anda hikayesi AI olan bütün projeler para kazandırdı. Projelerin hikaye olduğu ve hikayelerin projelerden daha değerli olduğu bir market burası. Karışık dinamiklere sahip bir yapısı var bu marketin. Burayı çözmek bence kolay değil.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBITCRYPTO
FUTURES
[
1,000x