Bitcoin Forum
June 14, 2024, 08:59:27 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Notcoin - Ton Ağı uzerinde inşaa edilmiş token  (Read 656 times)
execijutiere
Legendary
*

Activity: 1442
Merit: 1281

View Profile
May 20, 2024, 11:59:12 AM

Not kadar ya da ona yakın ses getirecek, dağıtımını yapıp biraz para kazandıracak üçüncü parti bir uygulama örneği olması lazım. Şu an mevcutlarda puan toplayıp duruyoruz ama o puanların para edip etmeyeceği meçhul.

Hocam büyük ihtimalle blum uygulaması onun kadar ses getirecek bir airdrop atması olası gibi gözüküyor.Arkasında binance labs var bildiğim kadarıyla ve ref ile efsane bir kazanç sağlanabilir.Bazı sosyal medya fenomenlerine 100 kişiye kadar davet hakkı tanınmış ve onların bu davet hakkı zaten efsane kazanç getiriyor.Biz ise maksimum 5 kişiye kadar davet edebiliyoruz yani reflerden gelecek kazanç belli.Şimdi ise oyun getirdiler oradan da ekstra bir miktar alabiliyoruz.

Ref öylesine ref olmamalı..mutlaka claim eden farm yapan oyun oynayan ref olması lazım. 😄
Benim reflere ben claim et farming et görevleri yap diye uyarı atıyorum.
İş yapacak gibi duruyor.
Sadece blumu kasıyorum o da arkasında binance var diye sanırım eski binance müdürü tarafından destekleniyor mu sahibi mi ne projenin.
Bunda da ref olayı zaten başlı başına saçmalık.Böyle olaylarda sosyal medya fenomenleri alıyor parayı götürüyor.Daha fazla zaman ayırmama rağmen onlardan daha az kazanıyorum bu da işin saçmalığı zaten.Elimizden geldiğince bakıyoruz biz de.

Hocam kişi başı 5 ref var. Ben sağolsun arkadaşlarımdam ref buldum. Ara ara onlara görevleri yap claim et farm yap diye mesaj atıyorum.
Dediğiniz gibi Twitter'da Fenomen olanlar refden oara götürüyor. Sen 1 alıyorsan o belki de 100 alıyor. Blum'un ref mantığı güzel 5 sınır var. Bakalım not gibi olacak mı?
hocam ref mantığı olabilir ondan yana sıkıntı yok ama bazılarına ekstra ref tanınmamalı adamlar 100 ref davet edebiliyor ben ilk günden beri uygulama içindeyim neredeyse fakat halen ref sınırım 5.Bu yüzden işte açıkcası projeyi erken bulanlar bazen projelerden erken bulduğunun zevkini çıkartamıyor.Ozaman insanın sosyal medya hesabı kasıp kastıktan sonra projeleri paylaşıp ref kasası geliyor.Bazen hiçbir şey yapmadan bile sadece ref ile kaç bin dolar alan gördüm.
ajanwalker
Hero Member

Activity: 1526
Merit: 500

View Profile
May 20, 2024, 12:30:05 PM

Not kadar ya da ona yakın ses getirecek, dağıtımını yapıp biraz para kazandıracak üçüncü parti bir uygulama örneği olması lazım. Şu an mevcutlarda puan toplayıp duruyoruz ama o puanların para edip etmeyeceği meçhul.

Hocam büyük ihtimalle blum uygulaması onun kadar ses getirecek bir airdrop atması olası gibi gözüküyor.Arkasında binance labs var bildiğim kadarıyla ve ref ile efsane bir kazanç sağlanabilir.Bazı sosyal medya fenomenlerine 100 kişiye kadar davet hakkı tanınmış ve onların bu davet hakkı zaten efsane kazanç getiriyor.Biz ise maksimum 5 kişiye kadar davet edebiliyoruz yani reflerden gelecek kazanç belli.Şimdi ise oyun getirdiler oradan da ekstra bir miktar alabiliyoruz.

Ref öylesine ref olmamalı..mutlaka claim eden farm yapan oyun oynayan ref olması lazım. 😄
Benim reflere ben claim et farming et görevleri yap diye uyarı atıyorum.
İş yapacak gibi duruyor.
Sadece blumu kasıyorum o da arkasında binance var diye sanırım eski binance müdürü tarafından destekleniyor mu sahibi mi ne projenin.
Bunda da ref olayı zaten başlı başına saçmalık.Böyle olaylarda sosyal medya fenomenleri alıyor parayı götürüyor.Daha fazla zaman ayırmama rağmen onlardan daha az kazanıyorum bu da işin saçmalığı zaten.Elimizden geldiğince bakıyoruz biz de.

Hocam kişi başı 5 ref var. Ben sağolsun arkadaşlarımdam ref buldum. Ara ara onlara görevleri yap claim et farm yap diye mesaj atıyorum.
Dediğiniz gibi Twitter'da Fenomen olanlar refden oara götürüyor. Sen 1 alıyorsan o belki de 100 alıyor. Blum'un ref mantığı güzel 5 sınır var. Bakalım not gibi olacak mı?
hocam ref mantığı olabilir ondan yana sıkıntı yok ama bazılarına ekstra ref tanınmamalı adamlar 100 ref davet edebiliyor ben ilk günden beri uygulama içindeyim neredeyse fakat halen ref sınırım 5.Bu yüzden işte açıkcası projeyi erken bulanlar bazen projelerden erken bulduğunun zevkini çıkartamıyor.Ozaman insanın sosyal medya hesabı kasıp kastıktan sonra projeleri paylaşıp ref kasası geliyor.Bazen hiçbir şey yapmadan bile sadece ref ile kaç bin dolar alan gördüm.

100 ref olayı kötü olmuş. Resmen kaymak tabakayı onlar yiyecek ama  proje ekibi shilleme tanıtım vs diye onlara imtiyaz tanıyor.
Bazı kişiler waithlist alıyor ya onu da takipçi sayısı çok fazla olduğu için alıyor.
Neticede bu kişiler tanıtım yapacak vs ama ne yapalım hocam elden bir şey gelmiyor.
Bir de premiumu olan çok avantajlı. Bazen premium alsam mı fiye düşünüyorum
usakli64 (OP)
Full Member

Activity: 1008
Merit: 152

View Profile WWW
May 28, 2024, 05:37:20 PM

Geleceği görmüşüm resmen 🙂 Notcoin alev alev yanacak insallah

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
https://t.me/rsfofficial
ajanwalker
Hero Member

View Profile
May 30, 2024, 10:29:23 AM

Not kutlu yükselişine devam ediyor. Tıklama ile para mı kazanılır diyenlere mesaj veriyor resmen 😂
Btc geri geliyor olsa bile o yoluna gidiyor.
Ben gelenleri satmadım. Cüzdan da stake ettim
bobita
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1330

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
May 30, 2024, 02:35:09 PM

Bu durum kendisinden çok arkasından gelenler açısından emsal olması açısından umut verici, ayrıca Ton ekosisteminin daha popülerleşeceği açıkken ve Not da aslında Ton demekken daha önünde gideceği yol olması ihtimali yüksek. Ben de satmadım, zaten az bir şey ama bakalım nereye gidecek, göreceğiz.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
usakli64 (OP)
Full Member

View Profile WWW
May 30, 2024, 03:07:55 PM

Not kutlu yükselişine devam ediyor. Tıklama ile para mı kazanılır diyenlere mesaj veriyor resmen 😂

Notcoinin bir paylasiminda BTC ile kendini kiyasladi ve 35milyon kişiye adil bir dağılım yaptigindan bahsetmişti. Taniki hu bir irono fakat marketcap'te bence kendisini ilk 20ye atar. Kim bilir belki ilk 10 belki ilk 5

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
bobita
Legendary
*

View Profile
May 30, 2024, 03:17:16 PM

Notcoinin bir paylasiminda BTC ile kendini kiyasladi ve 35milyon kişiye adil bir dağılım yaptigindan bahsetmişti. Taniki hu bir irono fakat marketcap'te bence kendisini ilk 20ye atar. Kim bilir belki ilk 10 belki ilk 5

İlk anda majörler dahil birçok borsada listelenmiş olması aslında gitme potansiyeli olan yerler ile ilgili insana fikir veriyor. Bu listelemelerin borsalara bol keseden para saçarak olduğunu pek zannetmiyorum, illa ki en azından bazılarına vermişlerdir ama büyük rakamların konuşmadığını düşünüyorum.
Şimdiden sonra önemli olan fiyat değil hacim, sabun köpüğü gibi sönmeyip dişe dokunur bir hacmi korursa fiyat zaten buna cevap verir. Ama ilk rüzgar bittiğinde hacim de yerlere düşerse borsalar aynı hızda delist etmekten çekinmeyeceklerdir.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
usakli64 (OP)
Full Member

View Profile WWW
May 31, 2024, 09:31:01 AM

İlk anda majörler dahil birçok borsada listelenmiş olması aslında gitme potansiyeli olan yerler ile ilgili insana fikir veriyor. Bu listelemelerin borsalara bol keseden para saçarak olduğunu pek zannetmiyorum, illa ki en azından bazılarına vermişlerdir ama büyük rakamların konuşmadığını düşünüyorum.
Şimdiden sonra önemli olan fiyat değil hacim, sabun köpüğü gibi sönmeyip dişe dokunur bir hacmi korursa fiyat zaten buna cevap verir. Ama ilk rüzgar bittiğinde hacim de yerlere düşerse borsalar aynı hızda delist etmekten çekinmeyeceklerdir.

Borsalara para verme konusunda benim fikrim hicbir borsaya para vermemislerdir. Borsalar zaten boyle bir tokeni kendileri listelemek isterler, yuksek hacim yuksek kazanc demek onlar için. Ornegin binance hemen vadeli işlem açtı, çünkü para kazanacağını çok iyi biliyor.

Benim merak ettigim konu binance toncoini listelemeden nasıl oldu da notcoini listeledi. Toncoini politik sebeplerden dolayi listelemiyir diye düşünüyorum sadece aklıma baska bir sebep gelmiyor. Neticede toncoin Ruslarin coini toplulugun büyük çoğunluğu rus.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
bobita
Legendary
*

View Profile
May 31, 2024, 10:29:10 AM

Borsalara para verme konusunda benim fikrim hicbir borsaya para vermemislerdir. Borsalar zaten boyle bir tokeni kendileri listelemek isterler, yuksek hacim yuksek kazanc demek onlar için. Ornegin binance hemen vadeli işlem açtı, çünkü para kazanacağını çok iyi biliyor.

Benim merak ettigim konu binance toncoini listelemeden nasıl oldu da notcoini listeledi. Toncoini politik sebeplerden dolayi listelemiyir diye düşünüyorum sadece aklıma baska bir sebep gelmiyor. Neticede toncoin Ruslarin coini toplulugun büyük çoğunluğu rus.

Evet ama yanlış hatırlamıyorsam listelendiği gün, ya da ertesi gün Not/Btc paritesini kaldırdı, yani borsalar çakal ve kendi içlerindeki hesaplar tutmazsa "daha yeni listeledim" falan demeden kaldırıveriyorlar. Diğer pariteler ve vadeli duruyor, sıkıntı yok ama bu kadar kısa sürede parite kaldırması da enteresan oldu açıkçası.
https://www.binance.com/en/support/announcement/update-on-notcoin-not-listing-d4bb5ea6674b46928d5780602ce34513?hl=en

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
ajanwalker
Hero Member

View Profile
May 31, 2024, 10:42:36 AM

Dün Binance ve Bybitte'n telegram cüzdana not transferi yaptım ama hala gelmedi.
Borsalardan işlem onaylandı. ( Dün bir ara ağda yoğunluk vardı biliyorum) Hala gelmemesi normal bir durum değil.
Nereye nasıl başvurabilirim.
Cüzdan supportu bazı şeylere cevap veriyor.
Borsaya çekim yapsam Memo var diyeceğim ama cüzdan da memo da yok. Var mıdır bilgisi olan?
mandown
Legendary
*

Activity: 1960
Merit: 1315

View Profile
May 31, 2024, 11:25:41 AM

Dün Binance ve Bybitte'n telegram cüzdana not transferi yaptım ama hala gelmedi.
Borsalardan işlem onaylandı. ( Dün bir ara ağda yoğunluk vardı biliyorum) Hala gelmemesi normal bir durum değil.
Borsaya çekim yapsam Memo var diyeceğim ama cüzdan da memo da yok. Var mıdır bilgisi olan?

cüzdan adresini block zincirlerinde aradığında nasıl bir sonuç ortaya çıkıyor? coinmarketcapten block explorerı kontrol edebilirsin oradanda ona göre borsalara başvurursunuz.

Ben bu konularda ilk önce direk borsa çekimi varsa onu yapuıyorum kullanmadığımız ağ yolunu yormadımını bilmiyoruz

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
yenilmez86
Member
**

Activity: 1260
Merit: 43

View Profile
May 31, 2024, 06:30:23 PM

Hocam Telegram cüzdanın içinde Ton Space diye ekstra bir cüzdan daha var. Oraya atmış olabilir misiniz?
ajanwalker
Hero Member

View Profile
May 31, 2024, 08:51:31 PM
Last edit: June 01, 2024, 08:59:35 PM by ajanwalker

Hocam Telegram cüzdanın içinde Ton Space diye ekstra bir cüzdan daha var. Oraya atmış olabilir misiniz?

Direkt not cüzdanı olan adrese attım.
Cüzdan içinde notcoin kısmı var. Orada olan adresi kopyala yapıştır yaptım ama

Edit: çok geç oldu ama sonunda geldi.
usakli64 (OP)
Full Member

View Profile WWW
June 01, 2024, 08:05:02 PM

Notcoin alev aldı gidiyor, bakalim marketcap ilk 20 veya 10 gelecek mi?

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
ajanwalker
Hero Member

View Profile
June 02, 2024, 08:25:31 AM

Notcoin ne yapıyor ne yapmak istemektedir?😂
Zamanında inanarak tıklamadım. Notcoinde olan görevleri yapıp öylesine puan topladım ama hiç böyle olacağını tahmin etmedim.
Eminim bir çok kişi benim gibi düşündü. Hatta gelen beleş tokenleri hemen okutan da çok olmuştur ama Not beni şaşırttı hâlâ da şaşırtıyor. Toplam miktarına bakınca şu olmaz bu olmaz diyoruz ama ben sadece bakıyorum şuan 0.02$<'a merdiven dayadı.
usakli64 (OP)
Full Member

View Profile WWW
June 02, 2024, 09:08:08 AM
Merited by ajanwalker (1)

Zamanında inanarak tıklamadım. Notcoinde olan görevleri yapıp öylesine puan topladım ama hiç böyle olacağını tahmin etmedim.
Eminim bir çok kişi benim gibi düşündü. Hatta gelen beleş tokenleri hemen okutan da çok olmuştur ama Not beni şaşırttı hâlâ da şaşırtıyor. Toplam miktarına bakınca şu olmaz bu olmaz diyoruz ama ben sadece bakıyorum şuan 0.02$<'a merdiven dayadı.

Stake olayi gelecek bu ay, muhtemelen yeni oyun olacak. Ayrica stake edenlere diğer projelerden token dağıtacaklar.
Ayrıca yakımlarinda devam edecegi düşünülürse 10milyar marketcap' e ulasabilir

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
ajanwalker
Hero Member

View Profile
June 02, 2024, 09:13:47 AM

Stake olayi gelecek bu ay, muhtemelen yeni oyun olacak. Ayrica stake edenlere diğer projelerden token dağıtacaklar.

Cüzdan da Notcoin stake olayı bitti herhalde?
Ton stake edip not dağıtımı dün bitti.
Yeni stake çıkarsa kısa süreli yapmak mantıklı
usakli64 (OP)
Full Member

View Profile WWW
June 02, 2024, 09:29:17 AM

Cüzdan da Notcoin stake olayı bitti herhalde?
Ton stake edip not dağıtımı dün bitti.
Yeni stake çıkarsa kısa süreli yapmak mantıklı

Not uygulaması uzerinden yapilacak, sanırım Pazartesi duyurusu yapılır

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: