Bitcoin Forum
June 23, 2024, 02:29:51 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: THY'nin yeni markası AJet ve indirimli biletler  (Read 201 times)
ingiltere
Legendary
*

Activity: 3024
Merit: 1510

View Profile
March 23, 2024, 04:29:00 PM

Kampanya süresi çok sınırlıymış, zamanında bakamadım. Ucuz bilet hedef kitlesine sahip Pegasus'un tekelini kırmak için başka düşük maliyet uçuşlar sunan firmaların olması iyidir. Ajet genel olarak THY'den ucuz olacak ama Pegasus'a yaklaşamayacak gibi duruyor. Daha geniş bir kampanya yapsalar yararlanırdık. En azından bir haftalık bir kampanya olsaydı insanlar tarihlere bakıp planlamalarını ona göre yapardı.
Phoenix Anka
Hero Member

Activity: 1064
Merit: 629

View Profile
March 23, 2024, 05:04:03 PM

Kampanya süresi çok sınırlıymış, zamanında bakamadım. Ucuz bilet hedef kitlesine sahip Pegasus'un tekelini kırmak için başka düşük maliyet uçuşlar sunan firmaların olması iyidir. Ajet genel olarak THY'den ucuz olacak ama Pegasus'a yaklaşamayacak gibi duruyor. Daha geniş bir kampanya yapsalar yararlanırdık. En azından bir haftalık bir kampanya olsaydı insanlar tarihlere bakıp planlamalarını ona göre yapardı.
Pegasus’u geçeceklerini zannetmiyorum ama yine de o menzilde bir hareket yapmışlarsa amaç rakiplerinin gücünü kırmak olacak. Pegasus köklü ve belli müşterisi olan bir firma şu anda. Acaba bunda başarılı olabilirler mi bilmiyorum yine de ikinci firma ile daha ucuza satışlarda başarılı olup dönem dönem ucuz biletleri satışa sundukları olacak.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: