Bitcoin Forum
May 21, 2024, 07:45:26 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Cübbeliden Cumhur İttifakı’na oy vermeyenin günahkar :D  (Read 534 times)
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
April 02, 2024, 01:20:58 PM

islam düşmanı olduğunu bildiğimiz mandown ve totti67 gibi hesapların ortak bir çalışması olmuş konu... tescilli diğer islam düşmanı cahapeli solcu bobita ve lgdbusinıs gibi arkadaşlarımız da katılım göstermiş...

cübbeli'nin tam açıklması şöyle bir şey:

Şu anda Cumhur İttifakı'nın dışındaki Yeniden Refah, Saadet vb. adaylarına özellikle İstanbul, Ankara gibi kazanamayacakları kesin ama Cumhur İttifakı'na kaybettirip CHP'yi, DEM'i teröristleri kazandıracağı kuvvetle muhtemel olan yerlerde bunlara oy vermek caiz değildir. Bunlar mesuldür. Günahkar olur ve azaba gider. Sana ne bu işlerden diyemezsin. Ben adama vacibini, günahını anlatmak zorundayım.
https://www.haberinadresi.com/genel/cubbeli-ahmet-yeniden-refah-ve-saadete-oy-vermek-caiz-degil-1410902h

ki dem'e kazandırmanın sakıncasından bahsetmiş ama mandown ve totti67 gibi dem işbirlikçisi cahapeli kardeşlerimiz bundan rahatsız olmuş ve konu açmış ama asıl olay buna benzer konuların absürtlüğü olsaydı, yani bu konu islam düşmanlığı amacı taşımasaydı, buradaki cahapeli arkadaşlarımız bu forumda her şeyden önce özgür özel'in şu açıklamasını konu edinmeleri gerekirdi:

Özgür Özel: Kim ki AK Parti’nin adayına eli kayarsa bilsin ki Atatürk’ün kemiklerini sızlatır
https://www.politikyol.com/ozgur-ozel-kim-ki-ak-partinin-adayina-eli-kayarsa-bilsin-ki-ataturkun-kemiklerini-sizlatir/

biri "dem, pkk'nın siyasi uzantısı olmakla övünüyor, bunların kazanması potansiyeli olan yerlerde farklı yerlere oy atmayın" demiş, ki bu her türk'ün birinci tercihi olmalıdır, diğerini biliyorsunuz, bir gün fötr bir gün kalpak...

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
mandown (OP)
Legendary
*

Activity: 1932
Merit: 1292

View Profile
April 02, 2024, 03:12:29 PM
Last edit: April 02, 2024, 03:31:02 PM by mandown

Hadi sana göre ben islam düşmanıyım ya yiyorsa bu cübbelinin dediğini kanıtla kanıtlayamıyorsan ağzıma gelen her türlü şeyi sana söylerim. Sürekli sürekli iftira atacağına kanıtlaman için sanş veriyorum kanıtlayamazsan ağzıma geleni sayarım bilgin olsun bu konudaki olaydan kanıtla yiyorsa.

Ben açık açığa yazıyorum cübbeli gibiler bırak islamiyeti yaymayı müslüman bile değiller olmayan şeyleri götlerinden uydurup cahil kesimi kandirmaya çalışırlar. İnandığımız dine ait kitap ortada götü yiyen kanıtlasın.

islam düşmanı olduğunu bildiğimiz mandown ve totti67 gibi hesapların ortak bir çalışması olmuş konu... tescilli diğer islam düşmanı cahapeli solcu bobita ve lgdbusinıs gibi arkadaşlarımız da katılım göstermiş...

cübbeli'nin tam açıklması şöyle bir şey:

Şu anda Cumhur İttifakı'nın dışındaki Yeniden Refah, Saadet vb. adaylarına özellikle İstanbul, Ankara gibi kazanamayacakları kesin ama Cumhur İttifakı'na kaybettirip CHP'yi, DEM'i teröristleri kazandıracağı kuvvetle muhtemel olan yerlerde bunlara oy vermek caiz değildir. Bunlar mesuldür. Günahkar olur ve azaba gider. Sana ne bu işlerden diyemezsin. Ben adama vacibini, günahını anlatmak zorundayım.
https://www.haberinadresi.com/genel/cubbeli-ahmet-yeniden-refah-ve-saadete-oy-vermek-caiz-degil-1410902h

ki dem'e kazandırmanın sakıncasından bahsetmiş ama mandown ve totti67 gibi dem işbirlikçisi cahapeli kardeşlerimiz bundan rahatsız olmuş ve konu açmış ama asıl olay buna benzer konuların absürtlüğü olsaydı, yani bu konu islam düşmanlığı amacı taşımasaydı, buradaki cahapeli arkadaşlarımız bu forumda her şeyden önce özgür özel'in şu açıklamasını konu edinmeleri gerekirdi:

Özgür Özel: Kim ki AK Parti’nin adayına eli kayarsa bilsin ki Atatürk’ün kemiklerini sızlatır
https://www.politikyol.com/ozgur-ozel-kim-ki-ak-partinin-adayina-eli-kayarsa-bilsin-ki-ataturkun-kemiklerini-sizlatir/

biri "dem, pkk'nın siyasi uzantısı olmakla övünüyor, bunların kazanması potansiyeli olan yerlerde farklı yerlere oy atmayın" demiş, ki bu her türk'ün birinci tercihi olmalıdır, diğerini biliyorsunuz, bir gün fötr bir gün kalpak...

sana göre ben islam düşmanıyım ya merak ettim şimdi benim inandığım dinde cübbelinin söylediğinin bir karşılığı malesef yok benim bu konudan rahatsız olmam kadar doğal birşey yok yani adam bile bile yalan söylüyor din üzerinden insanları kandırıyor.

Bu adamı savunan kim varsa islamiyet ile yakından uzaktan alakası yoktur.

Hadi kanıtlayın söylediği şeyi?  İslamiyetin neredesinden bulup çıkartınız bu açıklamayı? Eğer ortayabir kanıt çıkartamıyorsanız siz ne müslümansınız nede inandığınız din islamiyet.

Yada şöyle söyleyeyim bu cüppelinin söylediği konuyu savunup kanıtlayamayan onursuz, yalancı şerefsizin önde gideni olup gerçek islam düşmanıdır islamiyette bu gibi açıklamalar yoktur hadi götü yiyen islamiyetten çıkartıp getirsin masaya kanıtını koysun koyabiliyorsa ben ne dediysem üzerime kabul ederim.

Götü yiyen kanıtını sunusun sunamıyorsa gerçek islam düşmanı ortaya çıkmış olur.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
totti67
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 300

Eloncoin.org - Mars, here we come!

View Profile
April 02, 2024, 04:27:18 PM

Haftalık ziyaretini gerçekleştirmiş yüzyılın trolu, hiç de şaşırtmadı beni yazdıkları, zaten bildiği uc beş kelime ile buradan kendisine kerteriz olarak seçtiği üç beş kişiye yine bilindik şekilde sallamış. DEM benim için hep terörist, hep sorunlu bir parti, Kürt halkının herhangi bir faydasını gözetmeyen, sadece emperyalist gücün emrindeki Ermeni kökenlilerin çoğunlukta olduğu bu oluşum ile geçmişte defalarca görüşenlerin de, şimdi hala beraber iş tutanın da Allah belasını versin.

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
█████████████████▄███████
████████████████▄███████▀
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
Mars,           
here we come!
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▄███████████████████████▄
█████████████████████████
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
ElonCoin.org.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it
happen or be a part of it"

▬▬▬▬▬

Hero -
trendcoin
Legendary
*

View Profile
April 02, 2024, 07:24:30 PM

Haftalık ziyaretini gerçekleştirmiş yüzyılın trolu, hiç de şaşırtmadı beni yazdıkları, zaten bildiği uc beş kelime ile buradan kendisine kerteriz olarak seçtiği üç beş kişiye yine bilindik şekilde sallamış. DEM benim için hep terörist, hep sorunlu bir parti, Kürt halkının herhangi bir faydasını gözetmeyen, sadece emperyalist gücün emrindeki Ermeni kökenlilerin çoğunlukta olduğu bu oluşum ile geçmişte defalarca görüşenlerin de, şimdi hala beraber iş tutanın da Allah belasını versin.

trol diye sana denir, dem'e ermeni demek de düpedüz ırkçılıktır ve kürt sorununu daha da karmaşık hale getirmeye çalışan faşist zihniyetin boş beleş bir söylemidir... dün kara basınca çıkan ses diyenler, dağ türkçesi diyenler bugün ermenileri de aşağılamak için ve sorunu bulandırmak için dem'e ermeni diyor, bunları cahilliklerinden söylediklerini sanmayın, herkes gibi onlar da yedikleri herzeleri çok iyi biliyor...

sen insanlara hakaret eden iğrenç bir maaşlı trolsün.

babaannen seni o eğitim kurumunda bunları yapasın diye mi eğitti? babaannenin eğitim kurumu bu işe mi yarıyor maaşlı trol?

trendcoin
Legendary
*

View Profile
April 02, 2024, 07:38:58 PM

Hadi sana göre ben islam düşmanıyım ya...
Sürekli sürekli iftira atacağına kanıtlaman için sanş veriyorum...

senin hangi dinden olduğun beni ilgilendirmiyor veya bir başkasının, ben bu forumda herhangi bir inancı olmayan başka insanların da olduğunu biliyorum ama farkındaysan sen ve totti67 denilen maaşlı trollerden başka kimseyi islam düşmanı olmakla itham etmiyorum çünkü siz bu konudaki faaliyetinizi sürekli yapıyorsunuz ve bunu bir rutin haline getiriyorsunuz...

sen erkeksen bu konuya gel ve bu soruyu cevapla (https://bitcointalk.org/index.php?topic=5485890.msg63740259#msg63740259), daha fazla trollük yapma, senin neye inandığın ile ilgilenmiyorum, senin trol olmanla ilgileniyorum.

öyle işine geldiğinde konuşup, işine geldiğinde susma, biraz delikanlı ol ya da yenerilio gibi etek altı hesaplarla oyna...

mandown (OP)
Legendary
*

View Profile
April 02, 2024, 07:49:46 PM

sen hele yukarıda sorduğumu cevapla sonra merak etme gereken erkekliği görürsün.  O mesajdaki sözümün sonuna kadar arkasındayım benim neye inandığım ile ilgilenmiyorsan neyi cevaplayacağım o mesajında soru mu var ? artı mesajın konusu bile ben değilken gidip millete benim mesajlarımı örnekliyorsun o kadar salça biri oldun ki forumda milletin atmadığı mesajları atmış gibi davranacak kadar alçalmış birisin gelmiş millete din vb konulardan ahlak dersi vermeye çalışıyorsun.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
trendcoin
Legendary
*

View Profile
April 02, 2024, 07:54:41 PM

sen hele yukarıda sorduğumu cevapla sonra merak etme gereken erkekliği görürsün.  O mesajdaki sözümün sonuna kadar arkasındayım benim neye inandığım ile ilgilenmiyorsan neyi cevaplayacağım o mesajında soru mu var ? artı mesajın konusu bile ben değilken gidip millete benim mesajlarımı örnekliyorsun o kadar salça biri oldun ki forumda milletin atmadığı mesajları atmış gibi davranacak kadar alçalmış birisin gelmiş millete din vb konulardan ahlak dersi vermeye çalışıyorsun.

islam düşmanı solcu cahapeli biri olmadığını da söylemiyorsun, anladım, ben bütün kıvranmanın sebebini şimdi daha iyi anlıyorum, şimdi senin sabah akşam müslümanları aşağılayan ifadeler kullanmanı daha iyi anlıyorum, bu senin için bir hayat tarzına dönüşmüş durumda, bunu itiraf etmen çok iyi oldu...

wolwoo
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1139

View Profile
April 02, 2024, 07:56:57 PM

islam düşmanı solcu cahapeli biri olmadığını da söylemiyorsun, anladım, ben bütün kıvranmanın sebebini şimdi daha iyi anlıyorum, şimdi senin sabah akşam müslümanları aşağılayan ifadeler kullanmanı daha iyi anlıyorum, bu senin için bir hayat tarzına dönüşmüş durumda, bunu itiraf etmen çok iyi oldu...
memleketin yüzde 38'ine mi bu laf Huh Roll Eyes

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
trendcoin
Legendary
*

View Profile
April 02, 2024, 08:00:19 PM

memleketin yüzde 38'ine mi bu laf ??? ::)

hayır, arkadaşın profili bu, memleketin %25'lik kısmına değil söylediklerim.

ben dem'e oy verenleri de pkk'lı olmakla suçlamam, suçlamadım...

ama sen onun ne ayak olduğunu anlamana rağmen hala bana sarıyorsun, allah seni bunlarla haşreylesin inşallah...

mandown (OP)
Legendary
*

View Profile
April 02, 2024, 08:04:49 PM
Last edit: April 02, 2024, 08:19:22 PM by mandown

Senin ve senin gibi trollerin dinim ve hangi siyasi düşüncem hakkındaki fikirleri inanki umrumda değil umrumda olan bir konu varsa oda islamiyet'i öğrenecek veya o konuda ilgi duyacak insanların cübbeli gibi leş kargalarının uydurduğu saçmalıklardan değil gerçek kaynağından öğrenmelerini sağlayabilmek.

Cübbeli'nin yukarıda söylediği konunun islam dininde yeri yoktur kıçlarından uydurmadır ve bunu savunan asalaklar ise kendini müslüman sanmaktadır ben ve benim gibiler gereketiğinde uyarmalı ki gözlerindeki at gözlüğünü en azından çıkartabilsinler.

Birçok cemaatinde benzer durumu vardır milyonluk araçlara binip millete şükredin edebiyatı yapanlar  inandıkları dine ait peygamberlerin ne hikmetse yaşantısını örnek almak yerine para içinde yüzmekte ancak müridleri yokluğu yaşamaktadır. Bak buda dinde olmayan birşey

dem'e  pkklı olmakla suçlamaz ama akşama kadar forumda chp'nin bu partilerle ortaklıklarına laf eder Cheesy omurga olmayınca kıvırdıkça kıvırır.

Çok şükür dinimiz hakkında gereken eğitimleri yıllar önce almıştım bunun gibi gerçek troller inandıkları dini malesef bilememekte bildiğini sanmakta dünyada en kötü olayda bu gibi arkadaşların din konusunda cidden bildiklerini sanmaları at gözlüğünü çıkartması zordur bu gibilerin ama zamanla çıkartırlar.

Bir kesim vardır ömrü hayatını cübbeli gibi asalaklardan öğrendiği din üzerinden geçirir yaşlanınca camiden çıkmazlar eee kendilerince kandırırlar buda onun gibi birşey.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
trendcoin
Legendary
*

View Profile
April 02, 2024, 08:17:22 PM

...
Cübbeli'nin yukarıda söylediği konunun islam dininde yeri yoktur kıçlarından uydurmadır ve bunu savunan asalaklar ise kendini müslüman sanmaktadır ben ve benim gibiler gereketiğinde uyarmalı ki gözlerindeki at gözlüğünü en azından çıkartabilsinler.
...

ben ve benim gibiler derken tam olarak ne demek istiyorsun bunu açıkça söylesene, ben senin müslüman olmaman ile ilgilenmiyorum, zaten umurumda değil ama islam düşmanı olman ile ilgileniyorum ve aslında ben ve benim gibiler dediğinde bize bazı ipuçları veriyorsun...

...
dem'e  pkklı olmakla suçlamaz ama akşama kadar forumda chp'nin bu partilerle ortaklıklarına laf eder :D omurga olmayınca kıvırdıkça kıvırır.

dem pkk'nın siyasi uzantısı olmakla övünen hdp'nin devamıdır, siz cahapeliler de onlarla kent uzlaşısı yapanlarsınız, her şey bu kadar açık...

sen faşist bir zihniyete sahip olduğun için tüm demlilere pkk'lı demeye çalışıyorsun, bunu ben söylemem, bu konuda bazı fikirlerim var ama bunu söylemem, bak sana bir şey söyleyeyim de cehaletin aydınlansın, kürt sorunu senin bu faşist kafan yüzünden var... aslında, seküler ve muhafazakar çatışması da senin faşist kafan yüzünden var, bu ülkedeki bütün sorunlar senin faşist kafan yüzünden var... tarihe bakan herkes bunu görüyor...

totti67
Sr. Member

View Profile
April 02, 2024, 08:24:28 PM

trol diye sana denir, dem'e ermeni demek de düpedüz ırkçılıktır ve kürt sorununu daha da karmaşık hale getirmeye çalışan faşist zihniyetin boş beleş bir söylemidir... dün kara basınca çıkan ses diyenler, dağ türkçesi diyenler bugün ermenileri de aşağılamak için ve sorunu bulandırmak için dem'e ermeni diyor, bunları cahilliklerinden söylediklerini sanmayın, herkes gibi onlar da yedikleri herzeleri çok iyi biliyor...

sen insanlara hakaret eden iğrenç bir maaşlı trolsün.

babaannen seni o eğitim kurumunda bunları yapasın diye mi eğitti? babaannenin eğitim kurumu bu işe mi yarıyor maaşlı trol?

Herhangi bir ideolojiyi savunmak için, birilerine yaranmak icin bir yerden nemalananin sülalesini sikeyim payı mayi yok, işin içine aile falan karıştırma, zaten adam olmadığın belli, köşeye sıkışınca can güvenliği falan yazıp sonra da korkudan üç buçuk atıyorsun, açtığın konuyu kilitliyorsun sonra. Ben yaradanin verdiği cana kiyacak biri değilim, bu arada dem le alakalı realite neden canını sıktı, memlekette Kürt sorunu diye birşey yoktur,  isteyip de gelemedikleri makam mi var, yönetiminin yuzdesel olarak çoğunluğu Ermeni kökenli, tıpkı orospu çocuğu apo gibi, sen şimdi hem bunları insan hakları zirvasina sığınıp savunup hem de beni çeşitli şekillerde yaftaliyorsun, gerçekten adam da değilsin, insan da, tek hücreli bir amip bile değilsin adı herif.

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
Mars,           
here we come!
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
ElonCoin.org.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it

▬▬▬▬▬

Hero -
trendcoin
Legendary
*

View Profile
April 02, 2024, 08:32:59 PM

...
Herhangi bir ideolojiyi savunmak için, birilerine yaranmak icin bir yerden nemalananin sülalesini sikeyim payı mayi yok, işin içine aile falan karıştırma, zaten adam olmadığın belli, köşeye sıkışınca can güvenliği falan yazıp sonra da korkudan üç buçuk atıyorsun, açtığın konuyu kilitliyorsun sonra. Ben yaradanin verdiği cana kiyacak biri değilim, bu arada dem le alakalı realite neden canını sıktı, memlekette Kürt sorunu diye birşey yoktur,  isteyip de gelemedikleri makam mi var, yönetiminin yuzdesel olarak çoğunluğu Ermeni kökenli, tıpkı orospu çocuğu apo gibi, sen şimdi hem bunları insan hakları zirvasina sığınıp savunup hem de beni çeşitli şekillerde yaftaliyorsun, gerçekten adam da değilsin, insan da, tek hücreli bir amip bile değilsin adı herif.

ailene küfür mü ettim, hakaret mi ettim? neden bu kadar agresifsin? babaannenin çalıştığı kurum seni eğitiyor mu dedim. buna hayır diyerek cevap verebilirdin. kendini ele verdin captain, boşuna kıvranma...

kürt sorunu yoktur diyerek kürt sorununu çözseydik siz kent uzlaşısı yapmazdınız, senin güzellediğin tip onlarla açık ittifak yapmazdı, bu konuda cahil olduğun belli, seni aydınlatacak kişi ben değilim...

ben kimseyi insan hakları zırvası ile savunmuyorum ama bunları söyleyenler kimse hdp zihniyetini besleyenler de onlardır...

kara basınca çıkan ses
dağ türkçesi
sarı mavi yeşil trafik lambası

bunları yaptıktan sonra millete ermeni diyerek bu işten sıyrılamaz kimse... ermenileri de ötekileştirmekten başka bir şey değil yaptığın, ben seni mandown'dan daha entelektüel biri zannediyordum ama senin de ondan aşağı kalır faşistliğin yok...

totti67
Sr. Member

View Profile
April 02, 2024, 08:40:45 PM

...
Herhangi bir ideolojiyi savunmak için, birilerine yaranmak icin bir yerden nemalananin sülalesini sikeyim payı mayi yok, işin içine aile falan karıştırma, zaten adam olmadığın belli, köşeye sıkışınca can güvenliği falan yazıp sonra da korkudan üç buçuk atıyorsun, açtığın konuyu kilitliyorsun sonra. Ben yaradanin verdiği cana kiyacak biri değilim, bu arada dem le alakalı realite neden canını sıktı, memlekette Kürt sorunu diye birşey yoktur,  isteyip de gelemedikleri makam mi var, yönetiminin yuzdesel olarak çoğunluğu Ermeni kökenli, tıpkı orospu çocuğu apo gibi, sen şimdi hem bunları insan hakları zirvasina sığınıp savunup hem de beni çeşitli şekillerde yaftaliyorsun, gerçekten adam da değilsin, insan da, tek hücreli bir amip bile değilsin adı herif.

ailene küfür mü ettim, hakaret mi ettim? neden bu kadar agresifsin? babaannenin çalıştığı kurum seni eğitiyor mu dedim. buna hayır diyerek cevap verebilirdin. kendini ele verdin captain, boşuna kıvranma...

kürt sorunu yoktur diyerek kürt sorununu çözseydik siz kent uzlaşısı yapmazdınız, senin güzellediğin tip onlarla açık ittifak yapmazdı, bu konuda cahil olduğun belli, seni aydınlatacak kişi ben değilim...

ben kimseyi insan hakları zırvası ile savunmuyorum ama bunları söyleyenler kimse hdp zihniyetini besleyenler de onlardır...

kara basınca çıkan ses
dağ türkçesi

bunları yaptıktan sonra millete ermeni diyerek bu işten sıyrılamaz kimse... ermenileri de ötekileştirmekten başka bir şey değil yaptığın, ben seni mandown'dan daha entelektüel biri zannediyordum ama senin de ondan aşağı kalır faşistliğin yok...

Babaannenin eğitim kurumu falan hayırdır lan, benim babaannem bu ülkenin kuruluş yıllarında elini taşın altına sokmuş yuzbinlerce Anadolu kadınından biriydi, herhangi bir amaçla senin kokuşmuş ağzına da yazına da konu olamayacak nitelikte bir kadındı.
Diğer yazdıklarının zerre değeri yok, konu vatansa den gemiye binip kacanlardan olursun, ben kalıp gerekirse can verenlerden. Ermenilere gelince, lafım ülkeyi seven yüzyıllarca beraber yaşadığımız kitle değil, emperyalizmin kucağındaki tavşanlar ama senin tiniyetin bu ayrımı yapmadan çok uzak.

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
Mars,           
here we come!
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
ElonCoin.org.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it

▬▬▬▬▬

Hero -
trendcoin
Legendary
*

View Profile
April 02, 2024, 08:43:19 PM

...
Babaannenin eğitim kurumu falan hayırdır lan, benim babaannem bu ülkenin kuruluş yıllarında elini taşın altına sokmuş yuzbinlerce Anadolu kadınından biriydi, herhangi bir amaçla senin kokuşmuş ağzına da yazına da konu olamayacak nitelikte bir kadındı.
Diğer yazdıklarının zerre değeri yok, konu vatansa den gemiye binip kacanlardan olursun, ben kalıp gerekirse can verenlerden.

tamam captain, bu söylediklerinde haklısın deyip geçiyorum, sen asıl mevzuya gel...

kara basınca çıkan ses
dağ türkçesi

totti67
Sr. Member

View Profile
April 02, 2024, 08:48:39 PM

...
Diğer yazdıklarının zerre değeri yok, konu vatansa den gemiye binip kacanlardan olursun, ben kalıp gerekirse can verenlerden.

tamam captain, bu söylediklerinde haklısın deyip geçiyorum, sen asıl mevzuya gel...

kara basınca çıkan ses
dağ türkçesi

Benim aydınlığım bana yeter, sen kendi karanlığında bogul.

Kent uzlaşısi konusunda, zamanidaki mutabakat gibi bir durum varsa, o zaman mutabakat kuranin da, şimdi uzlaşı kuranin da Allah belasını versin. Terörist ile pazarlık yapılmaz, masaya oturulmaz, hangi şartta olursa olsun. Ne makam için, ne koltuk için, bunu yapanlar onbinlerce şehidimizin yüzüne mahşerde bakamaz.

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
Mars,           
here we come!
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
ElonCoin.org.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it

▬▬▬▬▬

Hero -
trendcoin
Legendary
*

View Profile
April 02, 2024, 08:53:53 PM

...

kara basınca çıkan ses
dağ türkçesi

Kent uzlaşısi konusunda, zamanidaki mutabakat gibi bir durum varsa, o zaman mutabakat kuranin da, şimdi uzlaşı kuranin da Allah belasını versin. Terörist ile pazarlık yapılmaz, masaya oturulmaz, hangi şartta olursa olsun. Ne makam için, ne koltuk için, bunu yapanlar onbinlerce şehidimizin yüzüne mahşerde bakamaz.

sen insanlara kara basınca çıkan ses dersen onlar delirir. sen insanlara dağ türkçesi konuşuyorsun dersen onlar delirir. sen sırf pkk renklerine benziyor diye evrensel bir trafik işaretini saçma sapan bir hale sokarsan insanlar delirir...

bu ülkenin her karış sorununda sizin izleriniz var...

ben bunu bir daha söylüyorum, ilkeli bir insan olduğum için söylüyorum, yarın bir gün cahape iktidar olursa bu sorunu demokratik yollardan çözmek için bir adım atarsa bunu ilkelerine bağlı bir birey olarak olumlu bir gelişme olarak göreceğim çünkü bu sorunun tamamen ortadan kalkmasının bir yanı da bu (diğer yanı ise dağı taşı allah yarattı demeden bombalamaktır)...

...ama bugün onlar sırtını pkk'ya yasladıklarını açıkça söylüyorken onlarla birkaç koltuk kapmak için ittifak yapmak sözde atatürkçülere bile yakışmayan bir şeydir çünkü birkaç koltuk kapmak menfaat alanına girer ama tarihin kara lekelerini temizlemek için demokratik müzakereler yapmak ülke menfaatini sağlar...

totti67
Sr. Member

View Profile
April 02, 2024, 09:01:06 PM

...

kara basınca çıkan ses
dağ türkçesi

sen insanlara kara basınca çıkan ses dersen onlar delirir. sen insanlara dağ türkçesi konuşuyorsun dersen onlar delirir. sen sırf pkk renklerine benziyor diye evrensel bir trafik işaretini saçma sapan bir hale sokarsan insanlar delirir...

bu ülkenin her karış sorununda sizin izleriniz var...

ben bunu bir daha söylüyorum, ilkeli bir insan olduğum için söylüyorum, yarın bir gün cahape iktidar olursa bu sorunu demokratik yollardan çözmek için bir adım atarsa bunu ilkelerine bağlı bir birey olarak olumlu bir gelişme olarak göreceğim çünkü bu sorunun tamamen ortadan kalkmasının bir yanı da bu (diğer yanı ise dağı taşı allah yarattı demeden bombalamaktır)...

...ama bugün onlar sırtını pkk'ya yasladıklarını açıkça söylüyorken onlarla birkaç koltuk kapmak için ittifak yapmak sözde atatürkçülere bile yakışmayan bir şeydir çünkü birkaç koltuk kapmak menfaat alanına girer ama tarihin kara lekelerini temizlemek için demokratik müzakereler yapmak ülke menfaatini sağlar...
Demek ki karşındakini yargılamadan sinirlendirmeden de yorum yazabiliyormussun, bu senin adına sevindirici bir gelişme bence.
Ohal döneminde bölgede asker odaklı yapılan haksızlıklari bizzat dinlemiş biriyim, ama sonraki süreçte bunların düzelmesi için de gerekenler yapılmaya çalışıldı. Ama yol yapılacak mühendis katledildi, okuldaki öğretmen katledildi, otobüsler durduruldu insanlar kursuna dizildi. Ve bu terörün kaynağı dış güçlerdi, muzakere dediğin gölü kovayla boşaltmak tan başka birşey değil, asıl o gölü besleyen kaynağı kurutmak gerekirdi, yani dış gucleri devre dışı bırakmak, bu neden yapılamadı asıl sorgulama yeri konunun burası

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
Mars,           
here we come!
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
ElonCoin.org.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it

▬▬▬▬▬

Hero -
trendcoin
Legendary
*

View Profile
April 02, 2024, 09:12:43 PM

Demek ki karşındakini yargılamadan sinirlendirmeden de yorum yazabiliyormussun, bu senin adına sevindirici bir gelişme bence.
Ohal döneminde bölgede asker odaklı yapılan haksızlıklari bizzat dinlemiş biriyim, ama sonraki süreçte bunların düzelmesi için de gerekenler yapılmaya çalışıldı. Ama yol yapılacak mühendis katledildi, okuldaki öğretmen katledildi, otobüsler durduruldu insanlar kursuna dizildi. Ve bu terörün kaynağı dış güçlerdi, muzakere dediğin gölü kovayla boşaltmak tan başka birşey değil, asıl o gölü besleyen kaynağı kurutmak gerekirdi, yani dış gucleri devre dışı bırakmak, bu neden yapılamadı asıl sorgulama yeri konunun burası

sen/ben dağları istediğimiz kadar bombalayalım, biz (bu aslında senin zihniyetin) bu adamlara hakaret etmek için ermeni derken ermeni kökenli vatandaşlarımızı da incitiyoruz ve bu adamlara kara basınca çıkan ses dediğimizde bu adamları yine incitiyoruz ve bu adamların yüzlerce yıllık dillerine dağ türkçesi dediğimizde bu adamları yine incitiyoruz ve bunları yaparak pkk'nın propagandasına malzeme veriyoruz...

bak, bana yine kızacaksın ama babaannenin çalıştığı eğitim kurumu maalesef ki senin bazı gerçekleri idrak edebilmenin önünü tıkadığı için sen bugün demlilere hakaret etmek için ermenileri kullanıyorsun...

türkiye'de ciddi bir eğitim reformuna ihtiyacımız var ne yazık ki...

Captain Corporate
Hero Member

Activity: 1988
Merit: 575

View Profile WWW
April 02, 2024, 10:01:26 PM

Lan yine ben ne alaka Cheesy Beyler kendi aranızda kendi tartışmanızı yapın, lütfen beni katmayın Cheesy Ben yokum bu tartışmalarda, gs-hatay maçı yorumu yapmaya gidiyom ben Cheesy Siyaset lütfen benden uzak Allah'a yakın olsun, girmem ben daha o toplara falan, en son siyasi bir şey söyleyeyim dedim anama kadar küfür ettiniz, beni katmayın lütfen ahahahha (bu arada benimde babaannem hemşireydi, konuyla ne alakası var onuda hala çözemedim ahahahha).

Konu ile alakalı tek sözüm : Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah.

▄▄███████████████████▄▄
▄█████████▀█████████████▄
███████████▄▐▀▄██████████
███████▀▀███████▀▀███████
██████▀███▄▄████████████
█████████▐█████████▐█████
█████████▐█████████▐█████
██████████▀███▀███▄██████
████████████████▄▄███████
███████████▄▄▄███████████
▀█████▄▄████████████████▀